Odpowiedz Posty: 166
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Beliar Photography
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Tośka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: wojtkiewicz89
    :
    BTP 2015
    Polubił: 506
    Otrzymanych polubień: 654

Beliar Photography

autor: BeliarPL » 22 lis 2018, 23:15

Neapol jest naprawdę specyficznym miastem... Tyle się naczytałem o przestępczości, problemach i rozbojach... 2 razy przeszedłem cały Neapol, tam i z powrotem, w dzień i w nocy, chodziłem z lustrem na szyi po dzielnicach które są 'zakazane' w necie :lol: I nic... Wszyscy mili, wszyscy uprzejmi, żadnych problemów. Na pewno nie było gorzej niż w Barcelonie!..
    Neapol albo się uwielbia albo nienawidzi, mnie Neapol zauroczył! :)

Styl życia południowych włochów, to jak jeżdżą i jakimi jeżdżą autami (każde jedno jest przeorane z każdej strony :mrgreen: )... Czerwone, tak jak piszesz Adamie. To bezużyteczny gadżet :-D Mistrzowska postawa Carabinieri, spytawszy o przystanek dla autobusu na lotnisko wskazali miejsce, pytam którymi pasami iść (było to pośrodku większego ronda), popatrzyli jak na dziwaka i spytali czemu tędy przez drogę nie mogę iść na wprost? :lol: No i na koniec widoki, wyspy, wszystko :crazy: Magiczne miejsce.

Na pewno tam wrócę, odwiedziłem tylko Neapol, Wezuwiusza oraz Procide. Zostało jeszcze mnóstwo miejsc do zobaczenia! ;)

Czy jadłem pizze? To był główny cel mej podróży, pierwsza rzecz (poza biletem z lotniska) na którą wydałem eurosy to była pizza. Ta w kraju już nigdy mi nie będzie smakować tak jak kiedyś :roll:
    O Baba czytałem w książkach, ale oczywiście po przyjeździe w euforii zwiedzania nowego miejsca zapomniałem o tym... Za to Limoncello o zachodzie zostało wychylone do dna! :thumbup:

To jeszcze kilka pstryków skoro ktoś to obejrzał :) (w 3 dni zrobiłem 1081 zdjęć, chyba mój rekord :mrgreen: )

Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    ObrazekObrazek
    Obrazek
    Obrazek

A na koniec ciekawy akcent :shock:

Obrazek[/url]
Odpowiedz Posty: 166
  • 1
  • 8