Zablokowany Posty: 78
Słowo na niedzielę
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 27 cze 2011, 8:50

    Gruszmen pisze:Nie, że nam nie zależy, tylko po co odblokowywać wszystko jak najszybciej?

    Tylko po co odblokowywać wszystko jak najwolniej, skoro można chociaż trochę szybciej? Czemu np przez Twoje lenistwo ja muszę czekać (sam nie wiem ile), aż przyjdzie ta chwila kiedy będziesz gotowy?
    Gruszmen pisze:Zauważyłem Jacek, że ostatnim czasem coś w gorącej wodzie jesteś kąpany.

    Chyba sobie żartujesz. Pisałem o tym 12 dni temu w Green roomie, żebyście chociaż pojeździli po 30 min w celach stricte zarobkowych. Jak nie wierzysz to sobie sprawdź daty. Wczoraj odpalam grę po długiej nieobecności i co widzę? Licznik stoi tam gdzie stał.
    Gruszmen pisze:Jak nowe auta będą potrzebne na gwałt to zaczniemy wpłacać stopniowo kasę.

    Jak będą potrzebna na już, to zaczniemy organizować składki, no rewelacyjne podejście. Może parę miesięcy po tym, jak były potrzebne (bo np ktoś chciał wyścigi zorganizować albo na zlot, gdzie każdy zjawiłby się w klubowym ferrari) uda się je zakupić.
    Gruszmen pisze:Kiedy ruszą RR proponowałbym aby zwycięzca wpłacał jaką część kwoty a ja
    jako organizator zarobione te 10% również.

    Patrz wyżej, już podałem sposób na zarobienie kasy. Jak będziemy wpłacać Twoim sposobem,to gwarantuje Ci (a jak nie wierzysz, to sam policz), że do Bożego Narodzenia nie zdążymy.
    Gruszmen pisze:W wyścigach międzyklubowych także pieniądze wpływają na konto klubu

    Ano wpływają i wpływały dzięki naszej czasem szaleńczej jeździe z Danielem, wcześniej jeszcze z Blaskim. Jak widzisz Daniel, nie ma komu docenić naszych starań. Narazie nic nie zapowiada, abyśmy mieli jeździć tyle, co wcześniej, Goniliśmy do 100k PD właśnie po 3lvl i po nowe wozy i ja np. po zaliczenie ostatniej misji z TDU2, czyli 500pkt za 3ci poziom klubowy, no ale widzę, że sobie poczekam.
    luk1977 pisze:Inna sprawa, że jest nas 5 osób, gdyby było 16 to samochody dawno byłyby już dostępne.

    Ale jest nas 5 na tę chwilę, i w 5tkę też da się to zrobić, tyle tylko, że potrzeba więcej zaangażowania, niż gdyby było 16 osób. I to chyba jedyny powód, dla którego nadal jesteśmy na 2gim poziomie.
    Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, 8:50 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • luk1977
    Posty: 103
    Rejestracja: 06 cze 2011, 22:35
    Reputacja: 0
    Imię: Lukasz
    Nick w TDU2: Orlo77

    Słowo na niedzielę

    autor: luk1977 » 27 cze 2011, 10:53

    Chyba Prezesie niepotrzebnie się gotujesz, pamiętaj, że nic na siłę. Gra - moim zdaniem - ma służyć przede wszystkim do rozrywki. Ciężko jest grać tylko i wyłącznie po to, aby nabijać kabzę klubową. Pewnie każdy z nas chciałby sobie kupić jakiś samochód, dom, pograć w kasynie czy pomalować samochód. A na to wszystko też potrzebne są pieniądze. Ja sam mam 2,7 mln i np. chcąc kupić Veyrona SS musiałbym jeszcze sporo zebrać (uwzględniając jeszcze tuning to jeszcze więcej), a co dopiero gdybym miał wpłacić to na klub. Jest jaki jest i trzeba się z tym pogodzić.
    Zarzucanie lenistwa jest trochę nie fair. Ja ostatnio dysponuję ograniczoną ilością czasu. W weekend praktycznie nie grałem, w tygodniu raz jestem dłużej, raz krócej, innym razem wcale. I jak odpalam grę, czasem na 30 minut to nie po to by liczyć $ i wpłacać je do klubu, sorry. Życie to nie tylko TDU. Nie oznacza to, że nie chcę wpłacać pieniędzy, bo je wpłacę choć nie wiem kiedy.
    I na koniec - czy rzeczywiście zdobycie ferrari fxx jest aż tak ważne? Pojeździ się trochę i pewnie znudzi :wink:
    Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, 10:53 przez luk1977, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 27 cze 2011, 12:12

    Porozmawiaj Łukasz najpierw z Danielem, a może dowiesz się, ile przede wszystkim jego (choć mnie także wcale nie mniej) kosztowała pogoń do 100k PD w przekonaniu, że wszyscy tego chcą.
    A teraz personalna prośba do Ciebie: nie uprawiaj proszę demagogii i nie wypisuj, że oczekuję, czy wręcz rządam od klubowiczów tylko kasy na klub, bo tak nie jest, a zwroty typu:
    luk1977 pisze:wyłącznie po to, aby nabijać kabzę klubową
    luk1977 pisze:jak odpalam grę, czasem na 30 minut to nie po to by liczyć $ i wpłacać je do klubu, sorry
    właśnie to sugerują.
    Czas na wpłacanie kasy na rzecz klubu (nie do mojej kieszeni, prawdziwej czy wirtualnej) rozpoczął się dnia 21 lutego, kiedy założyłem GLC w TDU2, a teraz uwagi, że ja się niepotrzebnie gotuje? Dajcie spokój, albo nie, ja dam sobie spokój, bo widzę, że jednak nie warto.
    Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, 12:12 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • luk1977
    Posty: 103
    Rejestracja: 06 cze 2011, 22:35
    Reputacja: 0
    Imię: Lukasz
    Nick w TDU2: Orlo77

    Słowo na niedzielę

    autor: luk1977 » 27 cze 2011, 12:59

    Ja tu żadnej demagogii uprawiać nie zamierzam, piszę tylko to co myślę po przeanalizowaniu twoich ostatnich wypowiedzi. Można z nich bowiem wywnioskować, że chodzi tylko o wyższy level klubu, a to się wiąże z kasą.
    Zdaję sobie sprawę, że czas na wpłaty biegnie od początku istnienia klubu. Przypuszczam, że początkowo nie było z tym problemu, ale pewnie potem sytuacja się zmieniła. Może trzeba jasno określić kto, kiedy i ile ma wpłacić i po sprawie? Może z nami trzeba jak z dziećmi :wink: ? Tak to moim zdaniem niepotrzebnie robi się nerwowa atmosfera, a chyba nie o to ma chodzić. To ma być zabawa i odstresowanie, a nie niepotrzebna kłótnia.
    Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, 12:59 przez luk1977, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 27 cze 2011, 14:12

    Odpowiedziałem już w wątku przeznaczonym na głosowanie, czyli tak/pośrednio też/nie, czyli jest aktywność to jest kasa, jest kasa, jest wyższy lvl i wszystko przebiega naturalnie, harmonijnie i nikt do nikogo nie musi pisać ani się z niczego tłumaczyć.
    luk1977 pisze: Może trzeba jasno określić kto, kiedy i ile ma wpłacić i po sprawie? Może z nami trzeba jak z dziećmi

    Widzisz, od początku miałem aspiracje do prowadzenia zorganizowanej i poważnej grupy, a nie zgrai dzieciaków i przypadkowych przechodniów. I traktowałem wszystkich (nawet 14latków) jak równorzędnych partnerów i oni zazwyczaj dawali radę wyzwaniu, za to "dorośli" kładli sprawę. Od początku chciałem i byłem na wskroś uczciwy - każdy miał jasno przedstawione oczekiwania wobec swojej osoby, każdy wiedział jaka jest specyfika glc. Bliższych i dalszych znajomych traktowałem jednako, wszystkich 1 miarą, by nikt mi nigdy nie mógł zarzucić, że kogoś faworyzuję czy kogoś deprecjonuję. Był 1 standard moralny i etyczny dla wszystkich taki sam - zakaz chatów to zakaz, gram fair, to gramy fair wszyscy, jest rekrutacja, to każdy ją zdaje (wyjątkiem zdaje się był hajek) etc etc.
    Reasumując: nie ma takiej opcji, bym dorosłych traktował jak dzieci, a dzieci jak dorosłych. Skoro się tak nie dało (po dobroci, po dziesiątkach prób), to chyba najwyższy czas zrezygnować.
    Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, 14:12 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    Słowo na niedzielę

    autor: jockerpaul » 27 cze 2011, 23:47

    Traktujesz ludzi jak wyrobników, nie jak graczy i kolegów. Twoja sprawa.
    Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, 23:47 przez jockerpaul, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 28 cze 2011, 9:19

    Przede wszystkim i w pierwszej kolejności jak partnerów i towarzyszy. Rozumiem jednak, że wymaganie czegoś, zwłaszcza w grze, to niewybaczalna zbrodnia. Mimo to warto było poznać Twoje zdanie Paweł, ciekawych rzeczy się dowiedziałem.
    Ostatnio zmieniony 28 cze 2011, 9:19 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • dabay

    Słowo na niedzielę

    autor: dabay » 29 cze 2011, 14:23

    No więc...
    Chciałbym podziękować wszystkim za powierzone mi zaufanie. Nie jestem pewien czy słusznie i jak to się skończy ale to już inna bajka. Nie będę się traktował jako super ekstra prezes raczej jako tymczasowa zmiana zarządzania. Pozwolę sobie pisać w tym wątku.
    Podkreślam, że nie będzie zbyt wielkich zmian. Będę starał się kontynuować to co Siemkins zaczął. Aktywność w miarę swoich możliwości będzie wymagana.
    Grupa wyścigowa pozostaje taka sama poza tym iż wrzucam Gruszmen-a na ławkę rezerwowych. Chciałbym zobaczyć jak Nasz nowy członek, Łukasz radzi sobie w wyścigach. V-ce prezes pozostanie ten sam. W razie mojej nieobecności przejmuje moje funkcje. Rekrutacją nowych członków zajmie się Siemkins. HoF nadal pracuje. Jednie co mnie martwi to śmierć Kalendarium. Są jacyś chętni do zajęcia się nim?
    Co nowego zamierzam wprowadzić? Rozważam powrót systemu warnów ale póki co myślę (tfu, uważam tak), że nie będzie on potrzebny. Jedyna pewna rzecz to składki na klub. Było już o tym mówione. Miało to inaczej wyglądać. Będzie możliwość rozłożenia kwoty (równej dla każdego członka klubu) na raty bądź odrazu wpłacenia na konto klubowe.
    Szczególny nacisk stawiam na zloty. Bowiem nic innego oprócz nich poprostu nie ma. Koniec robienia ich na odpierdziel. Z czasem może powróci wyzwanie klubowe?
    To chyba tyle. Jak o czym zapomniałem to napewno dopiszę.
    Pozdrawiam
    dabay
    Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 14:23 przez dabay, łącznie zmieniany 3 razy.
  • dabay

    Słowo na niedzielę

    autor: dabay » 22 paź 2011, 12:19

    Może niektórzy zauważyli, że nadeszły pewne zmiany. Jako, że nie radziłem sobie i nie lubiłem fuchy prezesa zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji. Starym, nowym szefem zostaje Siemkins a Vice Gruszmen. Czyli dawny dobry skład. Miejmy teraz nadzieję że GLC będzie wyglądać tak jak w TDU1. Przekazuję pałeczkę Jackowi a reszcie dzięki za współpracę.
    Ostatnio zmieniony 22 paź 2011, 12:19 przez dabay, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 23 paź 2011, 10:32

    Wygląda na to, że historia zatoczyła koło.
    Zapowiem narazie tylko tyle, że będą zmiany w zasadach funkcjonowania klubu. Raczej nie będzie terminarza zlotów - każdy będzie mógł go organizować kiedy chce, jednak nie częściej niż 2 razy w miesiącu dla tej samej osoby, ale o tym w swoim czasie.
    Mam nadzieję, że wraz z nowym miesiącem ruszymy z Ligą GLC. Wyzwanie tygodnia jest sprawą nadal otwartą.
    Osoby, które nie wrzuciły jeszcze (o zgrozo, ile to już miesięcy minęło?) swoich klubowych miejscówek, mają czas na nadrobienie zaległości do przyszłej niedzieli - potem leci ostrzeżenie. Podobnie z głosowaniem w "na budowie" - 2 osoby jeszcze w ogóle nie zabrały głosu, czas to nadrobić i nie zwlekać, czas do niedzieli (nie jak napisał Gruszmen, do końca miesiąca) - potem ostrzeżenie.

    Więcej informacji pojawi się na dniach. Niedługo też zmienimy siedzibę klubu, ot tak, symbolicznie, przyda się poza tym jakaś zmiana.

    PS. Ten wątek ma swoje specjalne przeznaczenie, o czym mówi 1y post w tym wątku. Prosiłbym o niepisanie tutaj - można wejść tu, skopiować tekst, do którego chcecie się odnieść i pisać, albo w na budowie albo w zielonym.

    PS2. Witam ponownie :wink:
    Ostatnio zmieniony 23 paź 2011, 10:32 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 01 lis 2011, 20:20

    Siemkins pisze:Osoby, które nie wrzuciły jeszcze (o zgrozo, ile to już miesięcy minęło?) swoich klubowych miejscówek, mają czas na nadrobienie zaległości do przyszłej niedzieli - potem leci ostrzeżenie.

    Z dniem dzisiejszym po ostrzeżeniu klubowym zarobili:
    - rafbest
    - dragu
    przy okazji pozbawiając się szans na wskazanie swoich miejscówek.
    Ostatnio zmieniony 01 lis 2011, 20:20 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 03 lis 2011, 21:08

    Zostało napisane:
    W przypadku nie zgłoszenia się nikogo (dabay i jockerpaul już nie są brani pod uwagę), przeprowadzimy z Gruszmenem losowanie i tą metodą wybierzemy kolejnego organizatora. Jednak póki co, piłeczka jest po Waszej stronie


    Losowanie przeprowadziliśmy przed momentem. Zapis rozmowy:

    Kod: Zaznacz cały

    [20:57] [GLC]siemkins: dobrze ze jeszcze jestes
    [20:57] [GLC]siemkins: podaj  cyfre od 1-5
    [20:58] [GLC]YEN|Gruszmen: 2
    [20:58] [GLC]siemkins: haha
    [20:58] [GLC]YEN|Gruszmen: ?
    [20:58] [GLC]siemkins: wylosowales siebie do przeprowadzenia pucharu
    [20:59] [GLC]YEN|Gruszmen: pff
    [20:59] [GLC]siemkins: poważnie
    [20:59] [GLC]YEN|Gruszmen: double pff
    [20:59] [GLC]siemkins: czuj sie wybranym
    [20:59] [GLC]siemkins: :)
    [20:59] [GLC]YEN|Gruszmen: chyba skazanym
    [20:59] [GLC]siemkins: zrobisz, to będziesz miał z bańki


    Także kolejny puchar przeprowadza Sebastian. Sugerowany termin rozpoczęcia: około tydzień po zakończeniu Pucharu pod przewodnictwem Daniela.
    Ostatnio zmieniony 03 lis 2011, 21:08 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 18 gru 2011, 11:10

    Parę spraw organizacyjnych.

    Zakończyliśmy Puchar Gruszeckiego. W grudniu nie rozpoczniemy kolejnego ze względu na zbliżające się święta. Do organizacji kolejnego imiennego pucharu zgłosił się Krzysiek - rozpoczniemy zmagania w nowym miesiącu i nowym już roku.

    Sprawa druga.
    Mamy w klubie na okresie testowym Daniela (Shiva). Porozmawiajcie z nim, spotykajcie się w grze, abyście mogli wyrobić sobie zdanie na jego temat. W okresie poświątecznym a przednoworocznym spytam Was wszystkich z osobna o to, czy chcecie, aby Daniel pozostał w naszym klubie.
    Na chwilę obecną nie dotyczy go Liga, Hof ani punkty aktywności. Jeśli zdecydujecie, że chcemy Daniela w GLC od stycznia stanie się pełnoprawnym reprezentantem naszego klubu.

    Po trzecie.
    Zloty zaczynają funkcjonować tak, jak powinny. Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale póki co jest bardzo przyzwoicie i chciałbym, abyśmy utrzymali ten trend.

    4.
    Wielkimi krokami zbliża się druga rocznica powstania naszego Green Lights Company. Chciałbym, abyśmy od stycznia przeszli nareszcie w pełni na czat głosowy i w 3cim roku naszego funkcjonowania usprawnili system komunikacji. Wybierzemy czy chcemy skype, czy xf czy może team speek. W każdym razie przygotujcie sobie słuchawki z mikrofonem, a jeśli jeszcze ktoś nie ma, to niech pisze list do św. Mikołaja, żeby pod choinką się takowe znalazły. Jest to naprawdę po stokroć sprawniejszy system komunikacji niż pisanie, zwłaszcza dla tych, którzy nie grają na klawiaturze, a na kierownicy.

    A po piąte, to fajnie, że jesteście :-D
    Ostatnio zmieniony 18 gru 2011, 11:10 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 29 gru 2011, 22:09

    Okres testowy, na którym Shiva był w naszym klubie dobiegł końca. Spytałem Was, wg zapowiedzi, co sądzicie o nowym klubowiczu i czy chcecie, aby (nowy) Daniel dołączył na stałe do GLC. Oto co odpowiedzieliście:

    udziela sie, pogada, pojezdzi, wydaje sie byc spoko - niech zostanie

    nie widze zadnych przeciwwskazan :) pare razy z nim jezdzilem, wszystko ok bylo

    no ja do niego nie mam żadnych zastrzeżeń

    jak najbardziej na tak, na razie jest na plusie a dalej sie zobaczy

    tak jak pisalem jezdzilem z nim moze raz, wg mnie zostac moze

    chcialbym aby zostal w lubie, gdyz im wiecej unas tym liepij oraz milo sie znim gadalo



    W związku z powyższym, witam w pełni oficjalnie w Green Lights Company nowego klubowicza Shivę.
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 22:09 przez Siemkins, łącznie zmieniany 6 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Słowo na niedzielę

    autor: Siemkins » 01 sty 2012, 20:40

    Witam wszystkich reprezentantów Green Lights Company w nowym -2012 - roku. Życzę sobie i Wam, jak największej ilości sukcesów, a przy okazji nie zapominaniu o dobrej zabawie.
    Ostatnio zmieniony 01 sty 2012, 20:40 przez Siemkins, łącznie zmieniany 3 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Zablokowany Posty: 78

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Przejdź do