Odpowiedz Posty: 18
olosagaris - foto i inne foteczki
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - foto i inne foteczki

    autor: olosagaris » 03 lut 2016, 14:52

    Jak wszyscy to i ja... coś (nie)pełnego życia na początek ;-)
    Obrazek
    Więcej wkrótce :thumbup:
    Ostatnio zmieniony 03 lut 2016, 14:52 przez olosagaris, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    Angello
    Posty: 1374
    Rejestracja: 28 lis 2012, 0:00
    Reputacja: 3
    Imię: Andrew
    Hobby: AirSoft
    Samochód: Czołg Abrams
    Nick w TDU: AngelloPL
    Nick w TDU2: AngelloPL
    uPlay: Angello_PL
    Klub: Night Riders
    Lokalizacja: Białystok
    Polubił: 745
    Otrzymanych polubień: 330

    olosagaris - foto i inne foteczki

    autor: Angello » 03 lut 2016, 18:32

    Tyle osób przede mną polajkowało fotkę ale nikt nie ma odwagi Cię opierdzielić Obrazek
    Ty chyba sobie żarty z nas robisz ;)
    Wrzucasz tylko jedną bardzo ciekawą fotkę i na co Ty liczysz ??
    Zaraz wyślę do Ciebie chłopaków, przyprowadzą Cię za ucho do tablicy i nie odejdziesz póki nie wrzucisz sesji z wieloma zdjęciami :P
    Szybciutko odpalaj The Crew i wrzucaj zdjęcia, nie mniej niż 10, bo musisz nadrobić braki :D
    Ostatnio zmieniony 03 lut 2016, 18:32 przez Angello, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - foto i inne foteczki

    autor: olosagaris » 03 lut 2016, 19:03

    Już się zabarykadowałem :wave:

    Dzięki za słowo komentarza. Dziś z niechęci do jazdy postanowiłem sprawdzić czym jest i możliwości photo mode'a.

    Bardzo mi się podoba jego różnorodność i możliwości. Mam jeszcze parę zdjęć moich ulubieńców, zrobię jeszcze kilka i na pewno pochwalę się co zdziałałem.

    W zdjęciu powyżej jedyne co poprawiłbym to większe zbliżenie i wyśrodkowanie pojazdu.
    Ostatnio zmieniony 03 lut 2016, 19:03 przez olosagaris, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - foto i inne foteczki

    autor: olosagaris » 03 lut 2016, 20:58

    Podejście drugie...

    Made in USA
    1.
    Obrazek
    2.
    Obrazek
    3.
    Obrazek
    4.
    Obrazek
    5. Nie uciekaj! Chce się zaprzyjaźnić :przyjaciel:
    Obrazek
    6.
    Pagani Huayra Multicolor :serce:
    Obrazek
    7.
    Latający olo w sagaris, ów, sagaris z olo... olosagaris..
    Obrazek
    8.
    M5
    Obrazek
    :crazy:

    Naddźwiękowy GT-R R34 o poranku ;-)
    9.
    Obrazek
    10.
    Obrazek
    11.
    Obrazek
    12.
    Obrazek
    13.
    Obrazek

    Dwukołowa Becia :serce:
    14.
    Obrazek
    15.
    Obrazek
    16.
    Obrazek
    17.
    Co ja pacze?
    Obrazek
    18.
    Obrazek
    19.
    Obrazek
    20.
    Jestem-Nie-Jestem
    Obrazek

    ------------
    Mi najbardziej podoba się M5 :]
    Ostatnio zmieniony 03 lut 2016, 20:58 przez olosagaris, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    olosagaris - foto i inne foteczki

    autor: KatanaDriver » 04 lut 2016, 2:10

    Zdjęcia, które są bardzo mi się spodobały to: 3,4,6,14-17. Wykorzystałeś w tych zdjęciach praktycznie cały potencjał oferowany przez oprawę graficzną The Crew, oraz Photo-Mode.
    To może ci rozpiszę co moim zdaniem jest nie tak w pozostałych. ;) (Niektóre mogą być nie trafne, gdyż nie wiem czy to nie wina gry :P )
    1. Nie wiem czy tutaj był zakręt, ale lepiej by to wyglądało jakbyś jechał na wprost. Druga rzecz, to wnętrze. Nie jest to twoja wina, ale te kanty na tej kierownicy psują cały obraz. :(
    2. Samochód stoi w miejscu. Lepiej by to wyglądało z samochodem wchodzącym w zakręt. ;)
    7. Koła się nie kręcą, przesadziłeś z wysokością i te błoto na aucie. :(
    8. Zdjęcie w porządku, no co najwyżej można się przyczepić do nie kręcących się kół, ale głównym problemem jest widoczny "Aliasing". :(
    9-13. Nie kręcą się koła, ustawienie kamery mogło by być lepsze
    18. Psująca obramówka
    19. Psująca obramówka oraz stójka zapowiadająca gryzienie asfaltu. :P
    Nie wliczam ciekawostek ;)

    To oczywiście moje skromne zdanie. Innym mniej wymagającym może się podobać. :)
    Ostatnio zmieniony 04 lut 2016, 2:10 przez KatanaDriver, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Angello
    Posty: 1374
    Rejestracja: 28 lis 2012, 0:00
    Reputacja: 3
    Imię: Andrew
    Hobby: AirSoft
    Samochód: Czołg Abrams
    Nick w TDU: AngelloPL
    Nick w TDU2: AngelloPL
    uPlay: Angello_PL
    Klub: Night Riders
    Lokalizacja: Białystok
    Polubił: 745
    Otrzymanych polubień: 330

    olosagaris - foto i inne foteczki

    autor: Angello » 04 lut 2016, 9:21

    Teraz to ja rozumiem, bo jest na czym oko zawiesić na dłuższą chwilę ;)
    Widać, że to są początki w Photo Mode ale idziesz w dobrą stronę. Moim zdaniem powinieneś iść w kierunku takich zdjęć jak 3, 4, 6 i 8 gdzie ósemka moim zdaniem jest królem tej sesji :ok:
    Zaglądaj do galerii kolegów i zwracaj uwagę na zdjęcia, które zdobywają najwięcej pozytywnych komentarzy ale też szukaj własnych pomysłów.
    Ostatnio zmieniony 04 lut 2016, 9:21 przez Angello, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - foto i inne foteczki

    autor: olosagaris » 04 lut 2016, 11:20

    Dzięki za spostrzeżenia :kapelusz:

    Hmm,

    @Katana,

    W zdjęciu nr. 1 trochę mnie zniosło na pobocze zanim udało mi się uruchomić "fotkę". Teraz już mam ustawione uruchomienie go na klawiszu bliżej kursorów, więc powinno to uprościć co nieco. Zdjęcie zostało ustawione w taki sposób, na boku, gdyż chciałem się pozbyć lusterka wstecznego, które jest jakby rzec - obleśną, brudną szklanką, taką używaną przez tydzień bez mycia. Chciałem zarazem pozbyć się tego defektu, uchwycić trochę wnętrza chargera i zarazem w dalszym widoku ująć prezydentów.
    2. Też mam to wrażenie, niestety nie mamy tutaj do czynienia ze sprzętem typu canon lub nikon. Cudów nie będzie. Najbardziej przeszkadza mi, że wchodząc do trybu zdjęć całkowicie zatraca się prędkość biorąc pod uwagę felgi samochodów. Chyba tylko dobrze to wypadło z użyciem BMW RR na moście Golden Gate.
    7. Z błotem przesadziłem, to fakt, lecz nie chciałem żeby wóz wyglądał jakbym przed chwilą wyjechał z myjni TDU2 :lol: Przejście ze stanów górzystych, piaskowych na południe zaraz po opadach deszczu, musi się trochę lub więcej zabrudzić.. i znów te felgi w miejscu :mur:
    8. M5 najładniej mi wyszło. Oddaje to moją mentalność i postrzeganie świata. Barwy czarno-białe idealnie oddają nastrój tamtej "przejażdżki". Kręcenie się w kółko po pustym torze w bezbarwny dzień, biel oznacza niewinność i pustkę myśli, a czerń pogarszający się z każdym okrążeniem nastrój mimo uśmiechu na twarzy z jazdy. Samochód miał być tłem, nie jest na pierwszym miejscu, stąd lekkie zniekształcenie :eh:
    18-19. Fakt, później się przyglądając tym ujęciom doszedłem do takich wniosków jak Ty. Można było odpuścić z tą obramówką. W 19 zdjęciu, tak, spóźniłem się o ciut-chwilę, pół momentu. Po wyjściu z trybu zdjęć przywaliłem głową o asfalt ;-)

    Hm, w zdjęciu Pagani mogłem usunąć kierowcę. Auto lepiej prezentowałoby się.

    @Angello,

    Zdjęcia Kolegów są bardzo ciekawe i pełne życia, wielokolorowe lecz mnie ciągnie raczej do sepii, czerni i bieli, mocnemu filtrowi niebieskiemu i delikatnej pomarańczy.

    Po przeanalizowaniu zdjęć, jak wspomniałem wcześniej M5 - wymiata. Chyba machnę nową tapetę. Ponadto..
    4.Patrząc na lewą stronę osi pojazdu czuć pewną dynamikę i początek bocznego wejścia w zakręt (charger w spec. Df). Na drugim planie rozmazany znak stopu i w tle cztery największe głowy prezydentów w historii Stanów Zjednoczonych to niczym lekki pokłon wobec nich, aby się nie zatrzymywać w dążeniu do celu.
    10. To jest naprawdę fajne foto. Mogłem tylko zwiększyć moc niebieskiego filtra lub dać delikatny żółty. Widać, nie, "czuć" prędkość.
    16. Huh, "myślę........."; Widać prędkość? Widać.. po beczkach zwalniających/bezpieczeństwa/kto wie jak to nazywają ?? Zbyt rysunkowe foto :gwizd:

    Więcej wkrótce. Skupię się na sepii i czerni ;-)
    Edit.
    PS: największy problem z jakim borykam się w trybie zdjęć to te znikające tekstury, a dokładniej wozy z ruchu ulicznego mi wyparowują ilekroć zamacham obiektywem. Przy robieniu zdjęć to przeszkadza, ale w PVP wręcz przeciwnie.. hihi
    Ostatnio zmieniony 04 lut 2016, 11:20 przez olosagaris, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - foto i inne foteczki

    autor: olosagaris » 15 lut 2016, 1:24

    21
    Obrazek
    22
    Obrazek
    23
    Obrazek
    24
    Obrazek
    25
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 15 lut 2016, 1:24 przez olosagaris, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    olosagaris - foto i inne foteczki

    autor: jedlin12 » 15 lut 2016, 15:32

    No to lecimy

    21) Uduszę cię za wybór samochodu. M5 tutaj nie pasuje (dobrze że tam nie dałeś Laferrari :D). Kadr dobry, ale za dużo moim zdaniem bluru. Dobrze dobrany filtr. Wheelspin!
    22) Tutaj już nieco mniej rozmazana (a może wina kadru) ujęcie spoko, tylko to auto. Dobrze dobrany filtr
    23) W końcu na właściwym miejscu. Właściwie nie mam tu nic do zarzucenia. No może oprócz ognia buchającego z rury wydechowej.
    24) Tutaj jest już gorzej. Gorsze ujęcie, kujący w oczy aliasing (ale to ciężkie do usunięcia i trzeba się napocić, żeby nie było go widać i ogólnie wydaje się takie bez polotu (a moment ten sam co w 23). I Wheelspin! :mur:
    25) Bardzo ładna fotografia. Żadnych większych zastrzeżeń, no może trochę mniejsza Sepia.

    Postaraj się nieco lepiej dobierać auta do sytuacji. Sesja ogólnie nieco gorsza niż poprzednia, ale pozdrawiam i czekamy na kolejne.
    Ostatnio zmieniony 15 lut 2016, 15:32 przez jedlin12, łącznie zmieniany 1 raz.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    olosagaris - foto i inne foteczki

    autor: KatanaDriver » 15 lut 2016, 16:36

    21. Nisko zawieszone tylno napędowe BMW o mocy ponad 500 koni w błocie i na szutrze? Nieeee to nie jest jest to. Robiąc zdjęcia bądźmy realistami. Dodatkowo brak wheelspinu na tylnych kołach.
    22. To samo co wyżej.
    23. Mniejszy kąt driftu, gdyby to był "real life" to skończyło by się to spinem.
    24. To co wyżej + wheelspin
    25. Wygląda ok. :ok:

    No a teraz pora na pogadankę o sępi. Jaki jest jej cel na tych zdjęciach? :drapięsię: Zazwyczaj używa się jej by pokreślić dawne wspomnienia, zarówno te radosne jak i tragiczne. Dla mnie bardzo słabo wypada przy tych zdjęciach. Słabo wpisuje się w scenerię. Zdecydowanie inny efekt byłby lepszy, albo jego brak. ;)
    Ostatnio zmieniony 15 lut 2016, 16:36 przez KatanaDriver, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - foto i inne foteczki

    autor: olosagaris » 15 lut 2016, 22:16

    Nie wiem o co Wam chodzi z tymi zniekształceniami... nie wszystko musi wyglądać jak wyrwane z filmu animowanego. To nie rysunek.

    Becia w błocie? Nigdy nie widzieliście? Nawet mi w realu zdarza się czasem cisnąć nie po asfalcie. Frajda przednia. I przy okazji odkryłem, że Driftwozy wcale tak źle nie reagują na drogi szutrowe co się chwali bo jak chce się mieć pełną kontrolę i linię przejazdu perfekt to lepiej się nie oddalać od torów.

    Sepia? no właśnie, "to już było". Dobre wspomnienia palenia gumy przed znakiem stop. Ciekawe jak to dalej się potoczyło...

    Co do ognia buchającego z rury.. nie, to zdecydowanie nie to. Nie miało to ładnie wyglądać. Przy takim kącie poślizgu gdzie albo się robi co da albo wypada z trasy gdzie i nawet ratowanie ręcznym nie pomaga... "więcej mocy" to jedyne wyjście... No nie mówcie, że nie spotkaliście się z Drift-ludźmi, którzy jednak po coś montują niewielkie butle pod bardzo dużym ciśnieniem. :anioł:

    Z tych wszystkich pięciu zdjęć najlepiej wyszło ostatnie. Tamte były robione bo.. no właśnie, nie wiem.. :facepalm:
    Ostatnio zmieniony 15 lut 2016, 22:16 przez olosagaris, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Angello
    Posty: 1374
    Rejestracja: 28 lis 2012, 0:00
    Reputacja: 3
    Imię: Andrew
    Hobby: AirSoft
    Samochód: Czołg Abrams
    Nick w TDU: AngelloPL
    Nick w TDU2: AngelloPL
    uPlay: Angello_PL
    Klub: Night Riders
    Lokalizacja: Białystok
    Polubił: 745
    Otrzymanych polubień: 330

    olosagaris - foto i inne foteczki

    autor: Angello » 18 lut 2016, 9:00

    Mi sesja jak najbardziej pasuje :)
    Wyobrażam sobie, że autor zdjęć fotografuje jak jakiś drajwer upala właśnie BMW :ok:
    Z całej sesji najlepszymi zdjęciami są 23 i 24
    Natomiast 25 byłoby idealne bez tego palenia gumy, bo sam kard bardzo mi się podoba.
    Ostatnio zmieniony 18 lut 2016, 9:00 przez Angello, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - foto i inne foteczki

    autor: olosagaris » 10 mar 2016, 19:38

    Made in USA - Part II
    Ukryty tekst:
    26
    Obrazek
    27
    Obrazek
    28
    Obrazek
    29
    Obrazek
    30
    Obrazek
    31
    Obrazek
    32
    Obrazek
    33
    Obrazek
    34
    Obrazek

    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    Pagani Huayra Multicolor

    Ukryty tekst:
    35
    Obrazek
    36
    Obrazek
    37
    Obrazek
    38
    Obrazek
    39
    Obrazek

    --------------------------------------------------------------------------------------------

    Superleggera
    Ukryty tekst:
    40
    Obrazek
    41
    Obrazek
    42
    Obrazek
    43
    Obrazek

    ------------------------------------------------------------------------------------------

    LA

    Ukryty tekst:
    44
    Obrazek
    45
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 10 mar 2016, 19:38 przez olosagaris, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - foto i inne foteczki

    autor: olosagaris » 05 kwie 2016, 9:05

    M4 - The Beginning
    I
    Obrazek
    II
    Obrazek
    III
    Obrazek
    IV
    Obrazek
    V
    Obrazek

    :crazy: :crazy: :crazy:
    Lepiej chodzi bokiem niż M5 w spec. Df :shh:
    Ostatnio zmieniony 05 kwie 2016, 9:05 przez olosagaris, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    chybayoo
    Posty: 1347
    Rejestracja: 28 sie 2010, 17:40
    Medale: 1
    Reputacja: 30
    Steam ID: pleXo1337
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Łódź
    :
    BTP 2014
    Polubił: 172
    Otrzymanych polubień: 631

    olosagaris - foto i inne foteczki

    autor: chybayoo » 05 kwie 2016, 18:24

    Na drugim fajny pomysł, ale kadr słaby. Ogólnie nic ciekawego, rozumiem, że taki był zamysł, ale przesadzone filtry, czy to ciepłe czy zimne, to nic fajnego. Trzeba to zrobić z umiarem, bo zdjęcia po prostu źle wyglądają.
    Ostatnio zmieniony 05 kwie 2016, 18:24 przez chybayoo, łącznie zmieniany 1 raz.
    Intel i5 3570K @ 4,3GHz + Karakorum HP-120 | AsRock P67 Pro3 | 3x4GB DDR3 2000MHz CL10 | Gigabyte GeForce GTX1060 WF2 OC 6GB | CT275MX300SSD1 275GB SSD + ST1000DM003 1TB SATA3 + ST3500410AS 500GB SATA2 | Dell U2312HM
Odpowiedz Posty: 18

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

Przejdź do