Odpowiedz Posty: 129
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
"Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 25 paź 2010, 19:21

    30. Nocny rajd

    Witam
    Wakacje, wspaniały czas do wypoczynku po ciężkich "normalnych" dniach , pora zwiedzania zakątków kraju i świata, tego bliższego i bardzo dalekiego. Tu na Oahu cały czas mamy wakacje, no poza chwilami "lenistwa" serwerów.

    >>> One Night On Oahu Island

    >>> One Day On Oahu Island

    Spotkania towarzyskie, poznawanie nowych graczy, szalone przejażdżki, jakieś drobne wyścigi aby zdobyć parę groszy lub punkty w globalnej rywalizacji. Handel autkami z dużym przebiegiem, im wolniejsze tym większa cena. Normalka. Ale czy na pewno ? W najmniej spodziewanych chwilach gra nas zaskakuje.

    >>> I Love Net-Bug

    A to jakiś bug, wywalenie do sytemu, zwiecha kompa. Wspaniałe urozmaicenia. Atari nie postarało się, to fani gry zaczęli sami ją modyfikować. Pojawiło się trochę modów, zmiana wyglądu samochodów, felgi, lampy, kolory karoserii, tablice rozdzielcze i rejestracyjne, dźwięki silników, ba nawet firmowe opony. Parę modeli aut da się zmienić na inne. Jest w czym wybierać. Co jakiś czas pojawiają się nowe możliwości spojrzenia na grę z innej perspektywy. Bardzo interesujące i czasami zaskakujące, dające nowe wrażenia wizualne, a także zmieniające sposób prowadzenia pojazdów. Aby tak dalej.

    >>> Odcinek trzydziesty <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 25 paź 2010, 19:21 przez angrab, łącznie zmieniany 4 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 25 paź 2010, 19:24

    31. Małe co nie co

    Witam
    Przyjemnie jest posiedzieć w przytulnej kawiarence w miłym towarzystwie. Odpocząć na moment od codzienności. Pogadać o wszystkim i o niczym. Posłuchać dobrej muzyki i zapomnieć o kłopotach, wyskakujących co rusz, w najmniej spodziewanych chwilach. Wspaniałe są takie chwile. Ale trwają zawsze za krótko :x Codzienność drzwiami i oknami wpycha się w nasze życie nie proszona. Na Oahu każdy dzień przynosi zaskakujące niespodzianki. Przejażdżki ze znajomymi, a także i przyszłymi znajomymi, bugi w grze, kłopoty z netem, nowe mody zmieniające wygląd aut i otoczenia. Nie raz odkrywamy coś nowego w miejscach, w których nie raz już byliśmy. Mamy do wyboru sporo czterech lub dwóch kółek, możemy zmieniać kolory karoserii, wziąć na rundkę dawno zapomniane lub, jeśli nie mamy w garażu, kupić nowe auto. Nowe wrażenia zapewnione :D

    >>> Hummer H2 video

    >>> Chrysler Firepower Concept Car video

    >>> Ruf RK Spyder video

    Pojawiają się nowi-starzy gracze, jedni zaczynają przygodę z grą, inni po długim okresie przerwy, wracają do niej. Są wakacje !!! Byle jaka pogoda sprzyja powrotom do gry :lol:

    >>> >>> Odcinek trzydziesty pierwszy <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 25 paź 2010, 19:24 przez angrab, łącznie zmieniany 4 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 03 lis 2010, 11:28

    32. Niewidzialna góra

    Na Oahu życie toczy się normalnie, jeśli można tak powiedzieć, gdy co rusz spotykają nas zaskakujące zdarzenia. Można także powiedzieć, że tu trwają wieczne wakacje i nieprzerwanie coś się dzieje. Klub Area 51 ciągle organizuje jakieś imprezy, poza grami towarzyskimi w pobliżu siedziby, także rajdy dookoła wyspy, wyścigi uliczne, towarzyskie wypady w plener. Niesamowite przeżycia i emocje zapewnione.

    >>> Race Makapu"s Beach Full

    A to jeszcze nie wszystko, Pani Prezes zapowiada następne niespodzianki, ale nie chce zdradzać szczegółów. Znowu jakaś nieznany czynnik zaczyna przenosić mnie w różne miejsca na wyspie. Dłuższy czas był spokój. Tym razem, z pod "Latarni cudów" zaniosło mnie w sam środek nocy w miejsce z "niewidzialną" górą. Spotkałam tam mojego nowego przyjaciela, właśnie próbował rozwiązać tą zagadkę. Nie dane mi było być do końca tej przygody, coś zabrało mnie stamtąd i przeniosło z powrotem pod domek na zachodzie wyspy. No cóż, tyle tylko, że zdążyłam obejrzeć w Oahu TV Cars, moje sprawozdanie z ostatniego rajdu dookoła wyspy.

    >>> Odcinek trzydziesty drugi <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 03 lis 2010, 11:28 przez angrab, łącznie zmieniany 3 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 03 lis 2010, 11:32

    33. Śladami palm

    Klub Area 51 zaczął nabór członków. Oprócz bycia mistrzem, kandydaci muszą spełnić jeszcze jeden warunek > przejechać jedno okrążenie testowe wyścigu "Śladami palm" w czasie poniżej 3,30 minuty, auto Nissan Skyline GTR na 3 stopniu tuningu, hardcore mode w czasie jazdy, asysta dowolna. Szefowa Klubu, zleciła mi przetestowanie tej trasy. Najpierw objechałam ją w trybie "turystycznym", a następnie w trybie testu. Udało mi się poniżej zakładanego czasu > 3,28.47. Niewiele, ale zawsze :p

    >>> Palm Grove Track

    Wyścig przebiega w dość urozmaiconym terenie, na początku lekkie wzniesienie, gdzieś do połowy, a później lekki spadek i w końcówce płasko. Do tego mnóstwo zakrętów, hopek, sporo emocji w czasie jazdy.
    No i się zaczęło. Zaczęły padać wyniki iście sportowe > 3,27.84, 3,27.83, 3,26.90, 3,24.75 i ostatni czas 3,23.02 minuty. Bardzo dobre wyniki.
    Trasa nadaje się także do driftingu. Apropo driftu, udało mi się spotkać w Honolulu jednego driftera z czołówki. Nie udało się zrobić wywiadu, ale nagrałam parę minut "ślizgania" w centrum miasta.

    >>> Street Drift In Honolulu City

    Spróbuję namówić jednego z drifterów z naszej czołówki, do przejechania "Śladami palm". Może uda się nakręcić film. To by było coś :cool:

    >>> >>> Odcinek trzydziesty trzeci <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 03 lis 2010, 11:32 przez angrab, łącznie zmieniany 3 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 03 lis 2010, 11:56

    34. Interesy - tylko dobre

    Witam
    Na Oahu nieustannie trwa rywalizacja sportowa. A to wyścigi i wyzwania dla jednego gracza, a to niemalże "rajdy" wieloosobowe lub jeden na jednego "dragi". W każdym chodzi o jedno, być pierwszym oczywiście na linii mety. Raz się uda, raz nie. Wszystko zależy od umiejętności i odrobiny szczęścia. Gdyby wszystkie drogi były proste :hmm:. Ale nie, to tu to tam, jakieś zakręty, esy floresy, raz pod górkę, drugi z górki na pazurki. No i oczywiście drzewka, słupki, ooo domek. Niektórzy je "uwielbiają". Nie wspominając w wielu przypadkach, o ruchu pojazdów mieszkańców wyspy, czyli przeszkadzajek w zawodach. Dla znudzonych ciągłymi emocjami, odrobina relaksującej jazdy nadmorską autostradą nie zaszkodzi :yes:. Przyjemna bryza ochłodzi rozognione ego.

    >>> TDU Hardcore one

    Dla lubiących handelek, jest opcja sprzedaj/kup auto, motocykl. Można dużo zarobić. W cenie są wolne auta z dużymi przebiegami. I jest na nie popyt ! No nie ma się czemu dziwić, sprzedający dużo czasu poświęca na nabicie licznika. Są tacy, co wynajmują kierowców do tych jazd. Ale i tu wdziera się "podziemie". Jest oferowane podkręcanie liczników :argh:

    >>> Street Race

    Sky dostał propozycje kupna dziesięciu sztuk Chryslerów Me-Four. Za osiem musi zapłacić, a dwa dostaje za free. Ciekawe czy transakcja dojdzie do skutku. Miejmy nadzieję.
    Klub Area 51 wprowadził opcje dla graczy nie lubiących/nie umiejących (niepotrzebne skreślić) jeździć na hardcore mode. Zostałam prezesem Area 51 Free Ride. Na jak długo ?, zobaczymy. Na razie trzeba to to rozkręcić. Na początek wysłałam zaproszenia do kilku znajomych graczy. Może na promocję, zorganizować jakiś mały rajdzik np. "Śladami latarń cudów". Zobaczymy.

    >>> Odcinek trzydziesty czwarty <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 03 lis 2010, 11:56 przez angrab, łącznie zmieniany 3 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 03 lis 2010, 12:02

    35. Klubowicz

    Witam
    Klub mój się "rozwija". Pierwszy klubowicz już jest :p Znajomy, którego poznałam w niecodziennych okolicznościach. Mało co nie władowałam się mu w maskę auta. Jechałam wtedy na basen w Honolulu. Ech, zamyśliłam się i o mało co by doszło do wypadku. Wszystko dobrze się skończyło. Ostatnio Policja Oahu zorganizowała festyn na torze wyścigowym, niedaleko lotniska międzynarodowego, propagujący bezpieczną jazdę. To już drugi w tym roku, pierwszy się odbył na wyspie Forda. Po południ było mnóstwo kierowców. Wspaniałe konkursy zręcznościowe, quizy na tematy bezpieczeństwa na drodze, filmy o tematyce samochodowej : drift w wykonaniu czołówki zawodników, premiera serialu "Oahu Drift Fast & Furious" w godzinnych odcinkach, wyścigi uliczne.

    >>> Skyliner34-(PL) In Oahu Raceway

    >>> Citroen C4 Sport Concept In Oahu Raceway

    >>> Opel Astra VXR In Oahu Raceway

    >>> Ford Focus SVT In Oahu Raceway

    Członkowie Klubu Area 51 przedstawili kolekcję swoich zabytkowych aut. Dla młodych adeptów kierownicy, urządzono przejażdżki gokartami po torze oraz różne atrakcje z nagrodami, a w szczególności turniej hula-hop. Zabawy było co niemiara. Po południu występy folklorystycznych zespołów przyciągnęły sporą widownię. Chyba piękne tancerki podbiły serca męskiej części widowni. Ach ci meni :cool: Owacjom nie było końca. Rano kiedy byłam pierwszy raz, nic nie zapowiadało takiego sukcesu festynu. Rozmawialiśmy o tym z Szefową i moim klubowiczem o tym. Sukces ma wielu ojców, klęska tylko jedną matkę.

    >>> Odcinek trzydziesty piąty <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 03 lis 2010, 12:02 przez angrab, łącznie zmieniany 3 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 03 lis 2010, 12:04

    36. Super samochody

    Witam
    Po inwazji "Megapacka" z mnóstwem aut, na Oahu pojawiają się nowe samochody. Wprawdzie są to pojedyncze egzemplarze, ale zawsze to już coś. Sky "dorwał" Hummera H2. Świetna terenówka. Pojeździłam nim trochę. Fajne auto. Łatwo się prowadzi, ładnie wygląda. Powinno wszędzie wjechać :) Szefowa dostała do testów nowe Audi R8. Też miałam okazję trochę się nim "powozić". Wspaniałe auto sportowe. Bardzo dobre przyśpieszenie, szybkie, ładne i ... małe :p Zapowiadane są nowe modele : Bugatti Veyron, Chevrolet C6R, Chrysler Limousin, Nissan GT-R Proto, Porsche 911. Dużo jest też modernizacji wizualnych istniejących aut. Weźmy na przykład, Chevrolet Camaro Z-28 i Corvette C6, Audi TT, Nissan Skyline, Volkswagen Golf.

    >>> New Cars in TDU

    >>> Mazda RX 7 video

    >>> Chevrolet Corvette C6 Targa In Saloon

    >>> Chevrolet Camaro Z-28 In Saloon

    Przypomniała mi się wspaniała wycieczka po odległych okolicach Oahu. Przełęcz "samobójców" :zbok: Serpentynami wijąca się wąska droga, w północnej części wyspy, wspinająca się na szczyt pasma górskiego i szaleńczy zjazd z mnóstwem zakrętów. I do tego drift yoe. Jest jeszcze parę podobnych atrakcji w tej okolicy. No i oczywiście słynny Tantalus.

    >>> Odcinek trzydziesty szósty <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 03 lis 2010, 12:04 przez angrab, łącznie zmieniany 3 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 03 lis 2010, 12:11

    37. Drift

    Witam
    Długo za mną chodził pomysł zakupu kamery filmowej, montowanej na karoserii samochodu. Aż nareszcie dojrzał. Pojechałam do warsztatu. Zaproponowali mi umieszczenie jej na masce auta. Nie bardzo to pasowało, zasłaniała widok na drogę. Dobrze, że dostali nowy typ kamery, kulisty z żyroskopem. Mocowanie na zderzaku to najlepsze miejsce, ale byle "cmoknięcie" w inne autko może ją uszkodzić. Do kompletu dochodzi laptop z oprogramowaniem do sterowania i dużym dyskiem do nagrywania filmów. A wszystko można swobodnie montować na dowolnym aucie, za pomocą uniwersalnych uchwytów. Super :cool:
    Nareszcie udało mi się namówić jednego z najlepszych graczy w driftcie. Już wcześniej nagrywałam jego drift. W tedy jechał białą Wołgą. Dobre stare autko radzieckie, już od dawna nie produkowane. Tamtym razem nie miałam odpowiedniej kamery. Trochę czasu to zajęło, aż zastała nas nocka :).

    >>> Oahu Drift by matimiz_pl

    Nakręciliśmy sporo materiału filmowego z trasy koło klubu, okolice Bellows Field.

    >>> Drift In Bellows Field

    Z nową kamerą trudno mi się jeździ podczas filmowania. Na razie mam problemy z utrzymaniem odpowiedniej, stałej odległości. Widzę, że ten sposób filmowania obiektu, bez widoku auta z kamerą, może się przydać w wielu sytuacjach. Przy pierwszym przejeździe były kłopoty techniczne, źle zapięłam jedno z mocowań laptopa, eh. Ale efekt jest wspaniały,wręcz hipnotyzujący, gdy ogląda się "pędzący" asfalt przed sobą :spot:

    >>> Odcinek trzydziesty siódmy <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 03 lis 2010, 12:11 przez angrab, łącznie zmieniany 3 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 03 lis 2010, 12:15

    38. Oahu Le Mans

    Witam
    Coraz więcej pojawia się nowych autek na Oahu. Trafiła się okazja przetestować niektóre z nich w wyścigu. Sky "zdobył" Audi R8, Bugati Veyron, Chevrolet C6R, Nissan GT-R Proto, Porsche 911, Nissan Silvia S15, Infiniti G35. Niektóre auta miały blokady elektroniczne. Nie sposób było ich ruszyć, pozostawiliśmy je, choć osiągi były mocno zaniżone.

    >>> Audi LeMans Concept

    Startowaliśmy grupami co pięć minut. Trasę wybrałam dość urozmaiconą, parę podjazdów pod górę, sporo zakrętów, także na szczytach górek i w dołkach, proste w dół z łagodnymi zakrętami. Okolica przyjemna, niedaleko marketu, przy drodze na północ za salonem Alfy. Pani Komendant Police Oahu nie robiła problemów. Od rana policjanci zablokowali odcinek drogi od skrzyżowania do skrzyżowania, ruch puścili drugim pasem w obu kierunkach.

    >>> Race Road In Oahu

    Udało się zebrać odpowiednią ilość kierowców jeszcze w dniu przed wyścigiem. Omówiliśmy szczegóły po południu. Rano wszyscy wypoczęci ruszyli na podbój dróg :lol3: Po zakończeniu wyścigu zjechaliśmy się do klubu. Szefowa przygotowała małą niespodziankę. Były występy artystyczne młodzieży, Yoe podrzucił parę rzadkich autek. Wspaniały był rekin z grila. A krewetki w zalewie kokosowej, poemat. Dobrego kucharza mamy w klubie. Umie cudeńka przyrządzać. Aż ślinka cieknie :spot: Ekipa telewizyjna spisała się na medal. Kamery były poustawiane w interesujących miejscach. Powstał ciekawy film. Będzie co wspominać :cool:

    >>> Odcinek trzydziesty ósmy <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 03 lis 2010, 12:15 przez angrab, łącznie zmieniany 3 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 07 lis 2010, 11:20

    39. Spotkania

    Witam
    Nareszcie od dłuższego czasu możemy sobie pozwolić na dłuższy, eh, dwudniowy wypoczynek, w naszym domku myśliwskim, w środku wyspy. Daleko od zgiełku, w ciszy i spokoju, sama natura. Wokół doliny i wzgórza, pokryte wspaniałymi drzewami. Cyklady swoim koncertem uprzyjemniają leniuchowanie na hamaku, ze szklaną zimnego skoku z kokosów.

    >>> Sun At Oahu Island
    >>> Nature

    Czasem wprawdzie przeleci odrzutowiec, no cóż, cywilizacja wszędzie się wdziera. Zrobiłam zakupy na te dni, Sky także coś przywiezie. Ale jak by nie było, zawsze coś chce nam skrócić przyjemności.

    >>> Chrysler Me Four-Twelve video

    Niespodziewanie wyskoczyło spotkanie w sprawie dostawy Chryslerów Me-Four. Przyleciała córka pana Westa w swoich sprawach i przy okazji podrzuciła dokumentację transakcji. Podobno za tydzień wypłyną z portu w Stanach. Wprawdzie dobrze, że coś ruszyło, ale dlaczego teraz ! Zanim dotarł Sky do domku, była już nocka. Eh. Najlepiej nic nie planować, tylko niespodziewana, szybka decyzja i natychmiastowe wykonanie. Może da się przechytrzyć los :)

    >>> Odcinek trzydziesty dziewiąty <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 07 lis 2010, 11:20 przez angrab, łącznie zmieniany 3 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 07 lis 2010, 11:24

    40. Impreza

    Witam
    To były męczące, a zarazem ekscytujące dni. Pomysł Sky był bardzo dobry. Wykonanie go wymagało od wszystkich uczestników sporo wysiłku i wytrwałości. Nie mieliśmy czasu na przygotowania, próby, uzgodnienia szczegółów, wyprowadziliśmy z garaży auta, spotkaliśmy się koło lotniska, parę zdań wyjaśnienia i pojechaliśmy "ad hoc". Myślę, że mimo wszystko wyszło to dobrze. Trasa z lotniska do klubu była nietypowa, ale zarazem ciekawa. Eh, żeby były "dostępne" limuzyny Cadilaca, byłoby bardziej interesująco i ciekawiej.

    >>> Chrysler 300C SRT-8 video

    Choć Chryslery 300 C dobrze się sprawowały, szczególnie jeden z nich :lol: W trakcie jazdy złapała nas nocka, dobrze że krótka :p Mała niespodzianka wyskoczyła pod koniec jazdy, przed zakrętem w lewo, w drogę prowadzącą do klubu. Przez chwilę Traffic "wziął" udział w konwoju :wall: Reasumując, jazda odbyła się bez większych problemów, obyło się bez stłuczek, a tym bardziej zderzeń i karamboli.

    >>> Vip

    Ekipa zdała na szóstkę !. Możemy zająć się "zawodowo" konwojowaniem wyjątkowych autek :cool:

    >>> Nurien

    A impreza była tak gorąca, że co poniektórzy widzowie, oglądali ją na świeżym powietrzu, korzystając z lekkiej bryzy wiejącej od pobliskiego oceanu :angel:

    >>> Odcinek czterdziesty <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 07 lis 2010, 11:24 przez angrab, łącznie zmieniany 3 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 07 lis 2010, 11:28

    41. "Francuz"

    Witam
    Niedługo czeka jeszcze jedna "inwazja" na Oahu. Tym razem w małej skali, bo naszej krajowej. Szykuje się wydanie Złotej Edycji Test Drive Unlimited z MegaPackiem ! Raczej nie będzie osobnego wydania samego Pack, a szkoda. Wielu graczy już jednak zaczyna oszczędzać, a do połowy listopada niedługo :angry: . Nareszcie stanie się "normalność" na wyspie. A póki co, pojawiają się co raz nowe auta.

    >>> Renault 11 Turbo In Saloon
    >>> Renault 11 Turbo video

    Nawet bardzo "rzadkie" marki. Nieźle dopracowane, przyjemne dla oka. Żeby były jeszcze dostępne dla ogółu, to by było fajowo. A tak jak widma, przemykają po drogach Oahu i straszą :lol2:

    >>> Odcinek czterdziesty pierwszy <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 07 lis 2010, 11:28 przez angrab, łącznie zmieniany 3 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 07 lis 2010, 11:30

    42. Białe żagle

    Witam
    Dość często bywamy w różnych miejscach, ale nigdy nie mamy czasu przystanąć na chwilę i popatrzeć na nie. Na pewno w nich byśmy znaleźli ciekawe szczegóły. Tak jak ja ostatnio. Bywam często w tawernie koło kapitanatu portu, ale nigdy nie było czasu na obejrzenie żaglowców, które sobie kołyszą się na wodzie i czekają na mnie. Dopiero sprawa, którą i tak musiałam załatwić, przyczyniła się do chwili zachwytu i zadumy nad przemijającym czasem. Znajdźmy tą chwilę tylko dla niej samej.

    >>> Oahu Island

    Podróżowanie samochodem w najbliższym czasie na pewno nie będzie bezpieczne. W drogę ruszą prawie wszyscy kierowcy. Także ci niedzielni, i ci, którzy nie odmawiają kieliszka, zanim usiądą za kierownicą. Do tego pogoda może być zmienna. Na pogodę i zachowanie innych na drodze nie mamy żadnego wpływu. Ale możemy przygotować samochód do drogi tak, by zapewnić sobie jak największy komfort i bezpieczeństwo. I zróbmy to. :yes:

    >>> Odcinek czterdziesty drugi <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 07 lis 2010, 11:30 przez angrab, łącznie zmieniany 3 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 07 lis 2010, 11:33

    43. Czary mary

    Witam
    Normalnie jak to w życiu, niespodziewanie wyskakują problemy i przyjemności. Kłopoty staramy się szybko załatwić lub odłożyć "na później" o ile się dadzą, a miłe chwile przedłużamy ile się da. Ale ... Co za dużo to i krowa nie zje. Niby było wszystko dobrze, zwiedziłam wiele miejsc, zobaczyłam sporo dziwacznych sytuacji. Niektóre były stresujące, inne śmieszne.

    >>> Perfect Murder :) On Oahu Island

    Wprawdzie lubię te niezwykłe zdarzenia, zawsze coś nowego, czasami można dobrze się uśmiać. Zobaczyłam w wyścigu starych samochodów nowe, nieznane auto. Będę musiała poszukać je na Oahu. Dość zaskakujące odwiedziny w Tajemniczym stawie, już teraz bez krabów. Okolice Latarni Cudów, tam zawsze coś się dzieje szaleńczego. Znalazł się nowy most z przezroczystą jezdnią, powiększyła się kolekcja.

    >>> Crazy Bridge And Road

    Dawno w tego typu zdarzeniach brałam udział, prawie o nich zapomniałam. A tu nagle kalejdoskop wydarzeń. I to w czasie, gdy miałam pilne sprawy do załatwienia. W ciągu dziewięciu minut zobaczyłam to wszystko i brałam udział w tych zdarzeniach. Tego było już za wiele.

    >>> Odcinek czterdziesty trzeci <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 07 lis 2010, 11:33 przez angrab, łącznie zmieniany 3 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
  • angrab
    Posty: 187
    Rejestracja: 27 wrz 2010, 17:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ono_one
    Nick w TDU2: Ago
    Klub: Area 51
    Lokalizacja: Lub jeśli wolisz lin

    "Oahu Drift Fast & Furious" Serial From Test Drive Unlimited

    autor: angrab » 07 lis 2010, 11:36

    44.Poszukiwania

    Witam
    Nie mogłam sobie darować tego auta z wyścigu. Ciekawa byłam co to za marka. Zaczęłam drążyć temat. Zjeździłam prawie całe Oahu w poszukiwaniu. Niewiele się dowiedziałam, Ale w Wikipedii można przeczytać :
    10 października 1956 roku z taśmy produkcyjnej rosyjskiej (dawniej radzieckiej) fabryki Gaz zjechały pierwsze Wołgi. Do 1957 roku były produkowane jeszcze z silnikiem od Pobiedy. Latem 1957 roku był już gotowy nowy silnik. W końcu 1958 roku samochód był pierwszy raz modernizowany ale pierwszy poważny Face lifting Wołga przeszła dopiero w 1962 roku. Zmieniono przednią atrapę i wiele detali samochodu , w myśl zasady "mniej chromu więcej pięknej linii".

    >>> Gaz 2410 Volga In Saloon

    To była już Wołga GAZ-2410, produkowana w dwóch wersjach: sedan i kombi do końca 1992 roku. Wołgi najczęściej można było spotkać w roli taksówek, gdyż posiadały one bardzo miękkie piórowe zawieszenie tylne, a co za tym idzie, były dość wygodne. Bardziej luksusowe wersje (koniecznie w kolorze czarnym) były zarezerwowane dla dyrektorów fabryk i urzędników państwowych.
    No właśnie, luksusowe auto, jak na tamte czasy. Trzeba będzie spróbować tego "luksusu" jak Yoe sprowadzi je na Oahu. Jak na razie to tylko sobie je pooglądałam w wyścigu :hi:

    >>> Odcinek czterdziesty czwarty <<<

    ><
    Ostatnio zmieniony 07 lis 2010, 11:36 przez angrab, łącznie zmieniany 3 razy.
    Myślisz, że jesteś? Jeśli ktoś to potwierdzi.
    Oahu Drift Fast & Furious Serial From Test Drive Unlimited
Odpowiedz Posty: 129
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Przejdź do