Odpowiedz Posty: 21
WariatkowoPL
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    WariatkowoPL

    autor: Michalmaster » 28 cze 2013, 14:35

    WariatkowoPL
    (wiemy, nazwa niesamowita, zresztą zakręcona jak i my)

    Obrazek

    W dniu 27 czerwca, tuż przed obiadem, podczas cruisingu po wulkanicznej wyspie O'ahu, w głowie mojej oraz Izka narodził się iście demoniczny plan. Postanowiliśmy założyć klub. Jako, że to wszystko działo się w przeciągu jakiś 2 minut, czyli absolutny spontan, zatem tylko jedna nazwa przyszła nam na myśl – Wariatkowo. No cóż by innego. Podczas gdy ja sobie spokojnie stałem na poboczu, Izek wprowadzał w życie swoje ciągotki do władzy i zakładał klub. Tym samym on jest obecnie prezesem, ja natomiast managerem. Było nas tylko dwóch. Lecz ten stan rzeczy trwał kolejne około 2 minuty, gdyż użyłem swoich niesamowitych zdolności negocjacyjnych i tak zwanym pędzikiem namówiłem Cruza. Tyle o historii powstania, która zawarła się w kilku chwilach.

    Miejscówka:
    Obrazek
    Południe wyspy O'ahu, okolice krateru.

    Nasze główne zamierzenia to... nie mamy takich. Po prostu - jesteśmy w grze to się razem bawimy - jedziemy free ride, jak mamy ochotę poużerać się z przeciwnikami jedziemy między-klubowe i tak można wymieniać dalej. Nie oczekujemy od siebie niczego więcej. Nie ma czegoś takiego, że musimy coś zrobić. Mamy ochotę – działamy, nie mamy ochoty – nie działamy. Po prostu luz.

    Mamy nadzieję, że ktoś się do nas dołączy, ponieważ to wszystko zapowiada się naprawdę ciekawie. Jak widać, w klubie są obecnie dwaj znakomici kierowcy i ja, więc jak dwa Marciny zechcą, to migiem wyprowadzą klub w górę rankingu.

    Od przyszłych potencjalnych członków oczekujemy, jak zresztą w każdym „normalnym” klubie, kultury osobistej, szacunku oraz chęci do wspólnej zabawy. Ewentualne „podania” prosimy składać tutaj, w tym wątku, i napisać w nich coś o sobie oraz podstawowe informacje z gry (poziom, ilość przebytych kilometrów itp.).
    Oczywiście to, że nie będziemy egzekwować aktywności nie oznacza tego, że ktoś dołączy i „tyle go widzieli”. Osoba, która będzie postępować w ten sposób zostanie usunięta z listy członków.

    Wjazd do klubu prezentuje się natomiast tak:
    Obrazek

    „W razie czego” prosimy kontaktować się z nami na Xfire:

    Izek– isabelle1988, jako Prezes na stanowisku Prezesa. W grze Hachiroku88PL.
    Michalmaster – michalmaster97, jako Vice Prezes na stanowisku Managera. W grze Michalmaster.
    Cruz – martino090, jako Manager na stanowisku Managera. W grze Cruz9483.

    bądź poprzez forumowe PW.

    Powstaliśmy bardzo spontanicznie, ale zapewniam(y) Was wszystkich, iż szybko się nie rozpadniemy.

    Serdecznie zapraszamy !

    PS. Jeśli zbierzę się jeszcze kilka osób i nasze funkcjonowanie będzie zmierzać we właściwym kierunku, pomyślimy nad własnym, klubowym działem na forum.
    Ostatnio zmieniony 28 cze 2013, 14:35 przez Michalmaster, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    StigPL
    Posty: 60
    Rejestracja: 02 sty 2012, 21:45
    Reputacja: 0
    Imię: Mati
    Hobby: Top Gear, Formuła 1
    Samochód: Noble M600
    Nick w TDU2: StigPL
    Klub: WariatkowoPL
    Lokalizacja: Szczecin

    WariatkowoPL

    autor: StigPL » 28 cze 2013, 15:08

    Witam serdecznie :)
    Wczoraj mój przyjaciel Cruz opowiedział mi o powstaniu nowego, sympatycznego klubu. No i w końcu przekonał mnie do dołączenia, dlatego zgodnie z poleceniem Michała składam podanie w tym wątku.
    To teraz coś o sobie: W TDU2 gram od samej premiery, przy czym oczywiście zdarzały się przerwy. Ostatnio po jednej z dłuższych przerw spowodowanej zawieszeniem działalności Tourist Clubu (w którym byłem od samego początku, z czasem zostałem moderatorem na forum, kierowcą testowym oraz menedżerem) wróciła mi chęć do gry. A jak wiadomo, gra samemu rzadko sprawia przyjemność i szybko się nudzi. Dlatego szukam kogoś, z kim mógłbym po prostu pojeździć i myślę że się nie zawiodę dołączając do was chłopaki :) Już parę razy jeździliśmy razem w grze i wiem, że jesteście ogarniętymi ludźmi. A teraz o samych postępach w grze. Przegrałem w nią grubo ponad 1000 godzin (Xfire pokazuje nieco mniej, ponieważ nie używałem go od zawsze), także wiem o niej niemal wszystko. Miałem już 70 poziom, chyba nawet ze dwa razy :P A ponieważ kiedy udawałem się na przerwę nie sądziłem że jeszcze do TDU2 wrócę, usunąłem swój stary profil. Ten na którym gram teraz powstał stosunkowo niedawno. Mam na nim coś około 30lvl, zaliczoną całą Ibizę. Mistrzostw na Hawajach na razie nie ruszałem, gdyż nie widziałem takiej potrzeby. Ale w każdej chwili mogę to zrobić, jeśli mój niski poziom stanowi jakiś problem. Mój wiek: 18 lat. Nie wiem co więcej o sobie napisać, przepraszam za trochę chaotyczną wypowiedź, ale nie jestem polonistą :P
    Pozdrawiam
    Stig
    Obrazek
  • Izek

    WariatkowoPL

    autor: Izek » 28 cze 2013, 16:51

    Stig, Twoja kandydatura została zaocznie zaakceptowana, trzaśnij w wolnej chwili te kilka poziomów i ktoś z klubu wyśle Ci zaproszenie :piwo:
  • Awatar użytkownika
    StigPL
    Posty: 60
    Rejestracja: 02 sty 2012, 21:45
    Reputacja: 0
    Imię: Mati
    Hobby: Top Gear, Formuła 1
    Samochód: Noble M600
    Nick w TDU2: StigPL
    Klub: WariatkowoPL
    Lokalizacja: Szczecin

    WariatkowoPL

    autor: StigPL » 28 cze 2013, 17:12

    Dzięki. Postaram się je nabić w niedzielę. Dam znać kiedy się uda :)
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    WariatkowoPL

    autor: Kub3kPL » 06 lip 2013, 16:08

    Herzlich Willkommen :cool:

    Za namową Majstra składam podanie już teraz :) Także ten - nazywam się Kuba, lat na razie 14 (15 będzie w listopadzie), sarkastyczny, ironiczny, interesuję się motoryzacją, dziennikarstwem i amatorską fotografią :) W grze level mam bodajże 52, ogólnie przejechanych km mam jakieś 12k km - byłoby więcej gdyby nie to, że 3 razy straciłem save (Atari <3). Jazdą ofc nie zachwycam, chociaż niektórzy próbują mi wmówić że jeżdże dobrze (ha, dobre sobie), ale na freeride wystarczająco ogarniam kierownice żeby uchronić siebie i innych uczestników przed rozwaleniem samochodów. Wydaje mi się że jestem pozytywnie (dla niektórych negatywnie) szurnięty, także myślę że będę do was pasował :szalony:
    Pozdrawiam!
  • Izek

    WariatkowoPL

    autor: Izek » 07 lip 2013, 20:38

    Witaj Kubku w naszym skromnym gronie :thumbup:
  • Awatar użytkownika
    Mateusz97PL
    Posty: 541
    Rejestracja: 12 lip 2012, 20:20
    Reputacja: 0
    Imię: Mateusz
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: Golf V
    Nick w TDU2: Mateusz97PL
    Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
    Polubił: 14
    Otrzymanych polubień: 11

    WariatkowoPL

    autor: Mateusz97PL » 06 sie 2013, 19:59

    Witam !!
    Składam do was podanie .
    Nazywam sie Mateusz , lat 15 (16 w grudniu).
    Zainteresowania : motoryzacja :mrgreen:

    W TDU2 gram od 2011 ( grudzień ) .
    Level w grze : 61.
    Przebieg : 36.000km +
    Czas w grze : 630h +
    Obrazek

    Mistrzem kierownicy nie jestem , ale cuś tam potrafie :panzielony: .
    No i co tu więcej sie rozpisywać , podoba mi się wasz klub i chciałbym do niego dołączyć !!
    Pozdrawiam !!
    Ostatnio zmieniony 06 sie 2013, 19:59 przez Mateusz97PL, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Izek

    WariatkowoPL

    autor: Izek » 07 sie 2013, 19:41

    Witaj w naszym gronie! Ponieważ cierpię ostatnimi czasy na brak internetu, któraś z moich "prawych rąk" podeśle Ci zaproszenie do klubu :thumbup:
  • Awatar użytkownika
    Hubi2509
    Posty: 293
    Rejestracja: 15 lis 2010, 17:21
    Reputacja: 0
    Samochód: BMW E39 Touring
    Nick w TDU: hubi2509
    Klub: Free Guys
    Lokalizacja: Warszawa
    Otrzymanych polubień: 11

    WariatkowoPL

    autor: Hubi2509 » 13 sie 2013, 15:29

    Witam Serdecznie ,

    jako, że znalazłem temat z Waszym klubem na forum i bardzo fajnie jeździ mi się z członkami Waszego klubu postanowiłem napisać to oto podanie :-P .

    Mam na imię Hubert, lat 20 ( we wrześniu 21 , tak ... , stary pryk już ze mnie haha :lol: ),
    w tdu2 gram od jakiegoś miesiąca, czas spędzony w grze jak na razie to tylko 47 h , więc bardzo mało patrząc na innych hehe.
    Przejechany dystans to prawie 4000 tyś km, więc znów bardzo mało względem innych :P .
    Poziom postaci jak na razie to 33 lvl, z dnia na dzień rośnie :-) .

    Jestem uważany za osobę dość spokojną, miłą i z poczuciem humoru ;-) .

    Jak na razie jeszcze uczę się jazdy w tdu2, gdyż ciągle nie mogę się pozbyć nawyków z tdu1 w trybie HC :rotfl: , ale myślę, że jak przyjdzie czas na jakiś wyścig to dam radę ;-) .

    To by było chyba na tyle hehe :-) .

    Pozdrawiam i do zobaczenia na Ibizie / Oahu :okularnik: .
    Ostatnio zmieniony 13 sie 2013, 15:29 przez Hubi2509, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    WariatkowoPL

    autor: Michalmaster » 13 sie 2013, 15:52

    Witaj w naszym ciągle powiększającym się gronie :)
    Ostatnio zmieniony 13 sie 2013, 15:52 przez Michalmaster, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    DonBarto
    Posty: 232
    Rejestracja: 22 kwie 2013, 20:50
    Reputacja: 2
    Imię: Bartek
    Hobby: motoryzacja
    Nick w TDU2: DonBarto
    uPlay: DonBarto98
    Lokalizacja: Wrocław
    Polubił: 104
    Otrzymanych polubień: 41
    Kontakt:

    WariatkowoPL

    autor: DonBarto » 20 paź 2013, 18:04

    Zgodnie z "umową", wraz z końcem tygodnia, jako że przed chwilą udało mi się dobić do 30 poziomu, zamieszczam tu swoje podanie... :D

    Na początek formalność:
    Nick w grze: DonBarto
    Poziom globalny: 30
    Wiek: 15
    Ilość przebytych kilometrów: ~6630
    Poprzednie kluby: #POLAND_CLUB#, $THE BEST$, |Polish.Drivers| - do tych klubów dołączyłem z rekrutacji w grze, po czym okazało się, że od dawna są nieaktywne; *Polish Racing Club* - to mój własny klub... niewypał.

    mój profil.jpg


    To tyle formalności. Teraz trochę o mnie.

    W TDU2 gram od ponad 1,5 roku, przy czym zdarzały mi się dłuższe przerwy od gry. Np. pierwszym razem utworzyłem profil offline, przez co szybko mi się znudziło; obecny profil założyłem bodajże w marcu albo kwietniu br. :)
    W grze dość charakterystycznym faktem jest to, że zazwyczaj (niemal zawsze) jeżdżę czerwonym Audi R8 z czarnym wizerunkiem orła na masce. ;) Podobnie jak Majster, nie jestem szczególnym zwolennikiem wyścigów, zdecydowanie wolę free ride, eksplorację, wspólny cruising. Dlatego śmiem uważać, że Wariatkowo to klub w sam raz dla mnie. :D Poprzedni klub, *Polish Racing Club* założyłem z nadzieją, że coś z tego wyjdzie, ale skończyło się na tym, że gracze, których przyjmowałem po krótkim czasie 'znikali', tzn. albo przestawali być aktywni, albo nawet wypisywali się z klubu. Dlatego porzucam ten projekt i dołączam do istniejącego, by poczuć, że jestem w klubie. A w *PRC* tego nie czułem.

    Nie wiem, co jeszcze mogę napisać... Myślę, że tyle wystarczy. ;)

    Saludos! :kapelusz:
    Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
    Ostatnio zmieniony 20 paź 2013, 18:04 przez DonBarto, łącznie zmieniany 6 razy.
    If you don't believe cars have souls
    you're wrong.
  • Izek

    WariatkowoPL

    autor: Izek » 20 paź 2013, 23:24

    Witamy na pokładzie :ok:
    Ostatnio zmieniony 20 paź 2013, 23:24 przez Izek, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Izek

    WariatkowoPL

    autor: Izek » 02 lis 2013, 15:39

    Podbijam. Ze względu na ograniczoną ilość miejsca, a kolejne kandydatury na horyzoncie, od dzisiaj ogłaszamy porządki w szeregach klubowiczów. Najbardziej nieaktywnych graczy jestem niestety zmuszony usuwać. Ten stan utrzymany zostanie przynajmniej do przejścia na drugi poziom klubu.
    Ostatnio zmieniony 02 lis 2013, 15:39 przez Izek, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    Angello
    Posty: 1374
    Rejestracja: 28 lis 2012, 0:00
    Reputacja: 3
    Imię: Andrew
    Hobby: AirSoft
    Samochód: Czołg Abrams
    Nick w TDU: AngelloPL
    Nick w TDU2: AngelloPL
    uPlay: Angello_PL
    Klub: Night Riders
    Lokalizacja: Białystok
    Polubił: 745
    Otrzymanych polubień: 330

    WariatkowoPL

    autor: Angello » 02 lis 2013, 16:18

    Nie będę czekał więc spróbuje dostać się do Wariatkowa Obrazek

    Imię: Andrzej
    Nick w grze: AngelloPL
    Ilość przebytych kilometrów: Na nowym profilu ponad 3 500 km a na starym to tego nie zliczą nawet najstarsi górale
    Poziom globalny: 33

    Z serią TDU jestem od premiery pierwszej części. Z TDU2 mam styczność jeszcze od czasów testera. Na poprzednim profilu przesiedziałem około 1000 godzin i przejechałem dobrych kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Przerwa z TDU2 była spowodowana narodzinami drugiego dziecka. Syn Bruno uwielbia TDU2 a najbardziej auta, w których otwierają się przednie światła :) Dzięki córce, która zainteresowała się pudełkiem z grą TDU2 postanowiłem wrócić.
    Jestem założycielem klubów Night Riders w Gran Turismo 5 i Night Riders w Forza Motorsport 4.
    Jaki jestem ?? Hmmmmm Obrazek Na pewno nie można mnie zaliczyć do przeciętnych ale na pewno do wariatów z mega poczuciem humoru :panzielony: Jestem zorganizowany i chętnie będę przyczyniał się do rozwoju klubu Wariatkowo PL :)
    Ten klub potrzebuje takiego świra jak ja, bo ze mną nie ma czasu na nudę :D
    Ostatnio zmieniony 02 lis 2013, 16:18 przez Angello, łącznie zmieniany 6 razy.
  • Izek

    WariatkowoPL

    autor: Izek » 02 lis 2013, 20:42

    Wleć dzisiaj po 21 to dopełnimy formalności, ewentualnie łap mnie lub Michała przy okazji :thumbup:
    Ostatnio zmieniony 02 lis 2013, 20:42 przez Izek, łącznie zmieniany 3 razy.
Odpowiedz Posty: 21

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Przejdź do