Odpowiedz Posty: 5 Strona 1 z 1
Road Bastards
  • Awatar użytkownika
    olecki
    Posty: 36
    Rejestracja: 15 sty 2013, 22:56
    Reputacja: 0
    Otrzymanych polubień: 10

    Road Bastards

    autor: olecki » 02 lut 2013, 15:09

    Road Bastards Poland Chapter TDU2 MC

    Obrazek
    Rzadko spotykamy kluby zrzeszające graczy preferujących jazde na motocyklach. Jeżeli dość często zdarza Ci się poganiać na kole po Ibizie na Ducati, albo pospacerować Fat Boyem po Oahu to z pewnością warto wstąpić do RBPC. Celem klubu jest integracja graczy i danie możliwości wspólnego przemierzania kilometrów po którejś wyspie.

    Na razie latam solo i poszukuje chętnych ludzi do grania :) Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zapraszam na pw - w treści proszę opisać krótko siebie jako gracza, opisać preferowany styl jazdy etc. :)

    Jeżeli uda stworzyć się stabilną grupe choć kilku osób na pewno klub będzie rozwijany, mam nadzieje że masa pomysłów i zabawy przed Nami :)
    Ostatnio zmieniony 02 lut 2013, 15:09 przez olecki, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Road Bastards

    autor: Siemkins » 04 lut 2013, 18:38

    Bardzo fajna inicjatywa, czekałem aż ktoś w końcu weźmie się za taki klub.
    Teraz trzymam kciuki za powodzenie i rozwój oraz spotkanie ciekawych ludzi zapalonych do TDU i motorów.
    Mam cichą nadzieję, że przy następnej okazji udostępnione zostaną kolejne motory.

    Jak pozbierasz kilku ludzi, to z pewnością znajdzie się na forum miejsce na Wasz prywatny dział klubowy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    olecki
    Posty: 36
    Rejestracja: 15 sty 2013, 22:56
    Reputacja: 0
    Otrzymanych polubień: 10

    Road Bastards

    autor: olecki » 08 lut 2013, 3:26

    Pamiętam że kiedyś w TDU1 działało kilka klubów i działały dość fajnie :)

    Tu jak widać na razie cisza, ale nie poddamy sie za łatwo - w końcu na pewno znajdzie się kilka osób.
  • Awatar użytkownika
    olecki
    Posty: 36
    Rejestracja: 15 sty 2013, 22:56
    Reputacja: 0
    Otrzymanych polubień: 10

    Road Bastards

    autor: olecki » 20 lut 2013, 2:09

    Dalej cisza. Spotkałem co prawda jednego gościa na moto, ale nas potem rozłączyło więc nawet nie pogadaliśmy.

    Tymczasem zrobiłem już prawie 1,5k km :)

    Szukamy dalej :)
  • Awatar użytkownika
    Adam77
    Posty: 116
    Rejestracja: 06 mar 2013, 21:23
    Reputacja: 0

    Road Bastards

    autor: Adam77 » 07 mar 2013, 18:12

    Witam Pana.

    Szukam klubu do zrobienia "50 wyscigow ze znajomym z klubu" i " 50 wyscigow klub vs klub".
    Prosze odpisac jesli jest Pan zainteresowany. Mam czas na granie codziennie miedzy godzina 16 a 23, wiec moge sie umowic na konkretna godzine.

    pozdrawiam

    Edit by Anioł Stróż: Zacznij używać polskich znaków i nie zapominaj o ich używaniu.
    Ostatnio zmieniony 07 mar 2013, 18:12 przez Adam77, łącznie zmieniany 3 razy.
Odpowiedz Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Przejdź do