Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1
Poszukuję klubu
  • Awatar użytkownika
    UntitledPL
    Posty: 425
    Rejestracja: 03 mar 2012, 22:11
    Reputacja: 0
    Hobby: lotnictwo
    Samochód: Peugeot 508SW
    Nick w TDU2: UntitledPL
    Lokalizacja: Poznań

    Poszukuję klubu

    autor: UntitledPL » 08 mar 2012, 21:52

    Nie wiedziałem, gdzie to umieścić, więc daję tu, w razie czego proszę moderatora o usunięcie lub przerzucenie topiku ;) Poszukuję klubu, najlepiej nowego, któremu mógłbym pomóc w rozwoju i wybiciu się na najwyższe miejsca listy. W chwili obecnej nie jestem mistrzem kierownicy, aczkolwiek idzie mi coraz lepiej. Posiadam już auto każdej kategorii, polubiłem TDU2, więc będę aktywny. Chciałbym, aby klub poza wyścigami dostrzegał coś takiego jak cruising i organizował spotkania. A może znajdzie się parę osób chętnych do założenia kolejnego polskiego zrzeszenia? :)
    Obrazek
    AsRock P67 Pro3 B3 | Intel i5-2400 | Sapphire Radeon 7850 OC 2GB | 2x4GB Patriot | OCZ StealthXStream 700W | SilentiumPC Brutus 410 | Seagate Barracuda 1TB | Windows 7 Home Premium 64 bit | iiyama ProLite E2409HDS | Logitech Driving Force GT | Saitek Cyborg Fly 5
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Poszukuję klubu

    autor: Lelodriver » 09 mar 2012, 3:02

    Witaj UntitledPL

    Przeczytalem to co napisales i myslę, ze pasowalbys do naszego klubu:)
    i teraz byc moze zaskoczenie dla Ciebie ..
    klub do ktorego chcialbym Cie zaprosic do klub międzynarodowy!
    Znajdziesz u nas Polakow i przedstawicieli szesciu innych narodowosci(w obecnosci obcokrajowca ob.nas j.ang)
    Do klubu naleza zarowno osoby dorosle jak i nastoletnie, osoby płci pieknej jak i brzydkiej
    Co lubia nasi klubowicze:
    tzw. wolna jazda(jezdzimy rowniez z zaprzyjaznionymi klubami lub czlonkami innych klubow)
    hazard :twisted: offroad, drift
    opcje jazdy za liderem itp.
    nie gardzimy rywalizacja wew. klubu czy z innymi klubami
    Co nas odrożnia od innych:
    nie zachowujemy się jak sekta,
    nie zamykamy sie we wlasnym sosie ...jezeli wiesz cos mam na mysli :)...
    lubimy czysta jazde i czerpanie przyjemnosci ze wszystkich opcji jakie dostarcza swiat TDU2

    Pozdrawiam
    Lelodriver

    P.S. Jezeli znasz j.ang w st. podst. i zainteresowalo Cie to co powyzej napisalem to zapraszam!
    no chyba ze chcesz budowac kolejne polskie zrzeszenie :roll: to u nas moze byc z tym ciezko:) ale i tak zapraszamy CIe do wspolnej zabawy.
  • Cruz

    Poszukuję klubu

    autor: Cruz » 09 mar 2012, 7:11

    Jeżeli lubisz spotkania w świetnym towarzystwie, dużo spontanicznej jazdy to lepiej trafić nie mogłeś. :-D
    Polecam Ci Tourist Club - klub który istnieje już od ponad roku i na pewno istniał będzie jeszcze bardzo długo.
    Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na swobodną jazdę po Ibizie i Oahu więc myślę, że świetnie byś się u nas czuł, klub składa się z aktywnych członków, jeżeli ktoś nie gra - wylatuję. Ale z tym u Ciebie raczej nie będzie problemu nie będzie skoro polubiłeś TDU2.
    Oto link do naszego forum:
    http://www.touristclub.hekko.pl/forum/

    Musisz najpierw zarejestrować się a następnie założyć osobny wątek w dziale "Rekrutacja".
Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Przejdź do