Odpowiedz Posty: 127
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: Courius » 12 cze 2018, 17:47

    /start offtop
    adamsky pisze:Qr Bbpost Qwa tyle to można jednorazowo wydać na chlanie, albo zatankowanie zbiornika paliwa, a oni teraz się będą rok spuszczać że nie dostali gry za darmo. Nawet jeśli pogra się z miesiąc to ile to wyjdzie za godzinę zabawy? PiSiąt groszy?

    Czekaj czekaj, czy przypadkiem nie napisał tego ten, któremu żal wydać kasę na zbiornik paliwa po to, aby raz w roku się, ku*** spotkać wspólnie w weekend? Zapewne bardziej opłaca się targać prywatną Yariskę na zachód, bo ostatecznie będzie to bardziej opłacalne. :crazy:
    /end offtop

    Hudy pisze:Qr Bbpost Cenowo w sumie będzie to samo

    Niestety kontent już nie ten sam.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: Prince-Matt » 12 cze 2018, 18:44

    Takze ten, posprzątał.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: Gruszmen » 12 cze 2018, 20:19

    Przyganiał kocioł garnkowi.
    Jakoś Adam był na wszystkich naszych spotkaniach nawet jeśli bylo to pół dnia.
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: Hudy » 12 cze 2018, 20:45

    Chyba nie ma co tutaj tego roztrząsać. Ponarzekaliśmy sobie i starczy. Kto ma kupić, ten kupi :thumbup:
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: adamsky » 12 cze 2018, 20:56

    Tak, ja byłem niezależnie od kosztów, podwożąc przy okazji ludzi i nie biorąc od nikogo grosza za paliwo. Ale nie zamierzam nikomu fundować prywatnych fanaberii bez uzgodnienia ze społecznością, bo się pofochali. Powiedziałem ile będzie chętnych i obliczyłem ile trzeba na to wydać, w przeciwieństwie do nierealnych założeń pomysłodawców. Zresztą szczerze mówiąc to wolę kontakty z ludźmi którzy chcą je utrzymywać niż z takimi którzy są fajni tylko kiedy czegoś chcą. I oni wiedzą że odległość dla mnie nie ma znaczenia.
    A jak macie z Mateuszem coś do mnie to proponuję priv, bo to żenadą zawiewa :clap:
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    pluszo
    Posty: 110
    Rejestracja: 10 lut 2012, 22:48
    Reputacja: 0
    Polubił: 241
    Otrzymanych polubień: 112

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: pluszo » 12 cze 2018, 21:55

    Żenadą to zawiewa jak stary chłop robi emoquita z forum, żeby po chwili wrócić jak gdyby nigdy nic :shh: .
    A to z yarisem, jeśli to prawda, to niezła cebula :rotfl:
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: Hudy » 12 cze 2018, 21:56

    Każdy następny offtop będzie karany.
  • Awatar użytkownika
    HubertGT
    Posty: 161
    Rejestracja: 19 wrz 2010, 20:38
    Reputacja: 1
    Imię: Hubert
    Samochód: 2001 Audi A3 8L
    Polubił: 316
    Otrzymanych polubień: 97
    Kontakt:

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: HubertGT » 13 cze 2018, 0:27

    Mi się wydaję, że to nie kwestia mapy jest tym co zniechęca do grania. The Crew 2 ma o wiele, wiele większą mapę i co? W czasie bety przejechałem ją z kumplem wzdłuż i wszerz co zajęło nam 3 dni grania po 3h i potem ostatniego dnia bety już nie mieliśmy co robić. W TC1 przeszedłem fabułę, przejechałem wszystkie testy, wyścigi, odkryłem całą mapę i też leżało na dysku i się kurzyło. Zerkałem w tematy, to widziałem udzielanie się tylko tych co masterowali pozycje w rankingach.

    Nie wiem co miało TDU 1 i 2 (z naciskiem na jedynkę) w sobie, że można było jechać tą samą trasę setny raz i nadal się to nie nudziło jeśli miało się fajną ekipę. W FH3 próbowaliśmy parę zlotów robić, to samo w TC1 i to nie był ten sam cruising co w TDU. Test Drive musiał mieć w sobie jakąś magię, której nie da się powtórzyć albo to my mamy wygórowane wymagania, za którymi nie nadążają twórcy samochodówek. Ameryki tym nie odkryłem na pewno ale nie rozumiem tego narzekania na mapę skoro to moim zdaniem nie jest największy problem.

    W The Crew 2 jedyne co mnie urzekło to wielkość mapy, jej odwzorowanie w niektórych miejscach no i widoki w nocy zwłaszcza miast z oddali. Za dnia robi się tragicznie, a żeby nie przesadzać to powiem, że na pewno dużo gorzej to wygląda niż dzień w FH3.

    Dlatego podsumowując ja kupię FH4 i będę się dobrze bawił, a w trójkę gram czasem do teraz i nie narzekam na mapę. ;-)
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: Prince-Matt » 13 cze 2018, 9:20

    HubertGT pisze:Nie wiem co miało TDU 1 i 2 (z naciskiem na jedynkę) w sobie, że można było jechać tą samą trasę setny raz i nadal się to nie nudziło
    Fizyke i klimat.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: jedlin12 » 13 cze 2018, 16:53

    HubertGT pisze:Qr Bbpost Nie wiem co miało TDU 1 i 2 (z naciskiem na jedynkę) w sobie, że można było jechać tą samą trasę setny raz i nadal się to nie nudziło jeśli miało się fajną ekipę. W FH3 próbowaliśmy parę zlotów robić, to samo w TC1 i to nie był ten sam cruising co w TDU. Test Drive musiał mieć w sobie jakąś magię, której nie da się powtórzyć albo to my mamy wygórowane wymagania, za którymi nie nadążają twórcy samochodówek. Ameryki tym nie odkryłem na pewno ale nie rozumiem tego narzekania na mapę skoro to moim zdaniem nie jest największy problem.


    Myślę, że w tym swój udział mogła mieć nostalgia. Działo się to około dekady temu, wtedy coś takiego było nowością, a pewnie wy sami prawdopodobnie nie mieliście tylu obowiązków na głowie. Prawdopodobnie też jestem na to podatny, tyle że u mnie zadziałało to w odwrotną stronę. O ile w TDU gra mi się przyjemnie, nawet bardzo, to nie potrafię wyczuć tego co czuje przy The Crew 1. Przy TDU aż tak śpieszno mi nie jest do crusingu i wykonywania bardzo długich wyścigów, co innego w dziele Ivory Tower. Może dlatego, że po raz pierwszy zaangażowałem się tak mocno w tego typu grę (a w TDU grałem oczywiście wcześniej)? Zauroczyła mnie otwartość wirtualnych Stanów bardziej niż TDU? Nawet pomimo faktu, że The Crew jest niewątpliwie grą dziurawą i ma gorszą fizykę od dzieła Eden Games.

    Wracając do tematu

    Mimo, że jedyną Forzą jaką grałem, była część czwarta, to widziałem całkiem sporo filmików z rozgrywki Horizonów i z tego co widziałem, to niewiele jest rzeczy do których można byłoby się przyczepić pod kątem zawartości, czy modelu jazdy. Nie dziwię się faktowi, że poza wspomnianymi nowościami za wiele nie zmieniali. Jak coś działa jak szwajcarski zegarek, to po co wprowadzać zmiany inne niż kosmetyczne? Formuła jeszcze nie zdążyła się wytrzeć, co pokazały wyniki sprzedaży oraz opinie recenzentów w przypadku trójki.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: KatanaDriver » 11 lip 2018, 23:14

    Po co coś zmieniać, jak działa dobrze. FH3 było w moim odczuciu bardzo dobrą gra, z paroma niedociągnięciami. Nie licząc małej mapy, to gra miała prawie wszystko co potrzebowałem. Mankamentem były wyścigi online, które nie do końca były zależne od pozycji na jakiej się ukończyło, a także tryb singlowy, który stawiał nas w roli bossa festiwalu i brać udział w wyścigach tylko na pokaz (wyścigi pokazowe), gdzie ne musieliśmy w ogóle wygrywać... Jest jeszcze wiele, rzeczu które w FH3 były zrypane, ale w ogólnym rozrachunku przegrałem dużo w tą grę i dawała mi mnóstwo radochy.

    Więc czym będzie FH4? Po tym co wyczytałem oraz w szczególności po wczorajszym streamie, Ulepszona gra na nowej mapie. Można na to patrzeć krytycznie, ale... Powiedzmy sobie szczerze, tej grze brakuje tylko większej mapy, więcej aut i nowych "ficzerów". Nie licząc ostatniego, to właśnie to dostajemy. Playground Games wymyśla własne rzeczy + część najważniejszych rzeczy o które proszą gracze i to sklejają. Domy, ciuchy, pory roku to ich pomysły. Opony dragowe, większy kąt skrętu do driftingu, bodykity to zachcianki społeczności. I więcej nie potrzeba by ta gra przebijała wszystko to co jest teraz na rynku.

    Więc co z mapą? Chcieć zrobić, a móc to dwie różne rzeczy. Gra chodzi na "ForzaTech", silniku który został stworzony lata temu na potrzebę Forzy Motorsport prawdopodobnie trójki, bo widać do tej pory podobieństwa aż do "siódemki". Pewnego razu wyszła pierwsza część Horizona, która wielkością pociągnęła na tyle ile potrafił silnik na Xboxie 360, na Xboxie One w FH2 powiększyli mapę i trochę ją otworzyli, ale tutaj pewnie już pojawiły się ograniczenia silnika. FH3 powiększyli mapę nie wiele o tyle ile mogli i otworzyli ją całkowicie. W FH4 większej już nie mogą zrobić, bo silnik na to nie pozwala, a tym musiało by się zająć Turn10, które niestety nie ma sam czasu, bo w między czasie robią następną odsłonę Motorsport. Co prawda tym razem będzie rok przerwy, bo za 2 lata ma pojawić się Xbox nowej generacji, widać to po dużych aktualizacjach do FM7. Czy kiedyś doczekamy się dużej mapy w Horizonie? Jak M$ pozwoli na czas, który by zainwestowali w przebudowę silnika, to może wtedy. To tak jak z mapami z warsztatów w CSGO. Nie ma tam żadnej, która by olbrzymia do gry w stylu BattleRoyal. Na zmiany w silniku poszło by za dużo czasu, którego nie mają, a dla M$ było by to nie opłacalne, by przesuwać datę premiery z powodu wielkości mapy, która by zadowoliła jakąś tam część community.
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: jedlin12 » 12 lip 2018, 21:36

    phpBB [media]


    45 Minutes of Forza Horizon 4 Summer Season Gameplay


    Pewne zmiany jednak chyba nie zostały do końca przemyślane. Fajnie, że customizacja avatara, szkoda tylko, że jest ona taka ,,śmieszkowa'' i te tańce po wygranym wyścigu. Wydaje mi się to tak wciśnięte na siłę, jakby to służyło tylko podniesieniu oglądalności streamów.
    Ostatnio zmieniony 12 lip 2018, 21:36 przez jedlin12, łącznie zmieniany 1 raz.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: Hudy » 19 lip 2018, 12:10

    Forza Horizon 4 : Full Map Reveal / Rocket Bunny 350Z / Online Fotomode / Forzathon Live & More
    phpBB [media]


    Kurczę no. Wygląda obłędnie, ale za dużo do zwiedzania to tu nie ma :sad:
    Ostatnio zmieniony 19 lip 2018, 12:10 przez Hudy, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    sky
    Posty: 1428
    Rejestracja: 12 lis 2011, 11:16
    Reputacja: 5
    Samochód: BMW E36 320i QP
    Klub: Telcontar_PL
    Polubił: 589
    Otrzymanych polubień: 398

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: sky » 19 lip 2018, 13:32

    Hmm, szukałem tej obłędności ale jedyne co znalazłem to na prawdę kiepskie tekstury. Tam gdzie jeździł Jeep to jest dramat. TDU przy tym to niebo a ziemia. Biednie i to strasznie :shh:
    Mega krok w tył, bo FH3 wyglądała bardzo dobrze.
    Ostatnio zmieniony 19 lip 2018, 13:35 przez sky, łącznie zmieniany 1 raz.
    ObrazekObrazek
  • Awatar użytkownika
    HubertGT
    Posty: 161
    Rejestracja: 19 wrz 2010, 20:38
    Reputacja: 1
    Imię: Hubert
    Samochód: 2001 Audi A3 8L
    Polubił: 316
    Otrzymanych polubień: 97
    Kontakt:

    Forza Horizon 4 Ogólne dyskusje

    autor: HubertGT » 19 lip 2018, 14:13

    Tydzień temu, kiedy było lato wyglądało to lepiej. Jak już zdecydowali się na cztery pory roku to powinni postarać się nie tylko dla jednej pory, bo w przypadku jesieni to o ile z bliska wygląda to w niektórych miejscach naprawdę spoko to z daleka patrząc na te góry i inne krajobrazy wygląda to strasznie słabo.
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 127
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Przejdź do