Odpowiedz Posty: 11 Strona 1 z 1
The Crew 2 - filmy z gry
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    The Crew 2 - filmy z gry

    autor: adamsky » 15 gru 2018, 18:42

    Żeby już nie zaśmiecać tego ogólnego wątku, zacznę nowy.

    Tym razem usiłowałem zrobić wyzwanie dzienne, czyli ukończenie 9 wyścigów w PVP. Starłem się, choć zarówno z czasem połączenia jak również z doborem rywali bywało różnie, ale na końcu i tak permanentny problem z połączeniem nie pozwolił mi skończyć...
    Rozgrywka na klawiaturze, więc nie wszystko jest perfekcyjne. Trochę zardzewiałem :angel:

    Dla osłody długiego filmu muzyka The Midnight ;-)

    phpBB [media]

    The Crew 2 - PVP battle ended with... disconnection
    Ostatnio zmieniony 15 gru 2018, 18:42 przez adamsky, łącznie zmieniany 2 razy.
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    The Crew 2 - filmy z gry

    autor: Hudy » 15 gru 2018, 20:12

    The Midnight :serce: :serce: :serce:
  • Awatar użytkownika
    ultymatywny
    Posty: 111
    Rejestracja: 13 gru 2016, 13:48
    Reputacja: 4
    uPlay: ultymatywny
    Polubił: 27
    Otrzymanych polubień: 114

    The Crew 2 - filmy z gry

    autor: ultymatywny » 16 gru 2018, 18:32

    moja wiedza na temat nagrywania z gry jest na poziomie minusowym ale pomyślałem , że może się coś nauczę .. na razie mnie lekko zniechęcił mały ale jednak spadek wydajności w grze po włączeniu nagrywania oraz czas w jakim krótki raczej filmik się wysyłał na youtuba :crazy:
    i pytanie do tych co się znają : dlaczego film w serwisie wygląda gorzej niż w pliku na komputerze mimo , że wyświetla , że niby jest w HD ?

    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 16 gru 2018, 18:32 przez ultymatywny, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    The Crew 2 - filmy z gry

    autor: adamsky » 16 gru 2018, 19:05

    O Ty, ale masz fajną furę :-D Ja w końcu wczoraj wydałem prawie całą kasę i zakupiłem tą normalną wersję. Niestety na tego będę musiał długo poczekać. :shh:

    Co do jakości, to faktycznie na YT jest beznadziejna, szczególnie dla rzeczy w ruchu. I ja osobiście nie wiem co z tym zrobić :sad:
    Ostatnio zmieniony 16 gru 2018, 19:05 przez adamsky, łącznie zmieniany 1 raz.
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    ultymatywny
    Posty: 111
    Rejestracja: 13 gru 2016, 13:48
    Reputacja: 4
    uPlay: ultymatywny
    Polubił: 27
    Otrzymanych polubień: 114

    The Crew 2 - filmy z gry

    autor: ultymatywny » 16 gru 2018, 21:48

    dzięki :D .. nie nabiłem wiele kilometrów ale fura chyba tylko dla szpanu bo statystyki obu wersji identyczne, a takie jakieś mam odczucie , że tą normalną łatwiej się powozi

    skoro nikt mnie chwilowo nie uświadomił jak poprawić jakość obrazu zamieszczam drift w kiepskiej jakości ;-)


    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 16 gru 2018, 21:48 przez ultymatywny, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    The Crew 2 - filmy z gry

    autor: olosagaris » 16 gru 2018, 23:09

    łał, kurcze, a zastanawiałem się dlaczego nie mogę doścignąć chociażby ciebie @ultymatywny w wyniku w drifcie :okularnik:

    4 bieg i focus :lol: :rotfl: :panzielony:

    "Sławny" to za mało? :think: :crazy:
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    The Crew 2 - filmy z gry

    autor: adamsky » 16 gru 2018, 23:17

    Mój komentarz po obejrzeniu :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :zawstydzony:
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    ultymatywny
    Posty: 111
    Rejestracja: 13 gru 2016, 13:48
    Reputacja: 4
    uPlay: ultymatywny
    Polubił: 27
    Otrzymanych polubień: 114

    The Crew 2 - filmy z gry

    autor: ultymatywny » 17 gru 2018, 7:46

    dziękuję , dziękuję :] .... <<żart

    we względnie dobrym wyniku są tylko dwie moje zasługi .. nie rozbijam się o barierki i ukończyłem wiele ,wiele, wiele zawodów , zbierając części , które robią różnicę
    a różnicą jest mnożnik .. x155
    punkty 4136 (+coś tam w końcówce) nie odbiegają specjalnie od wyniku gracza , którego film widziałem .. dodatkowo w osobistym rekordzie tych zawodów miałem więcej ( nie od niego ,od siebie samego )
    tylko on ma x170 :crazy: i wynik końcowy 750 tysiaków
    i to chyba jest max .. i nie za bardzo wiem kiedy mi się uda takie coś poskładać , bo od jakiś 50 przejazdów
    nie wpadła mi żadna część podnosząca mnożnik :think:
    i jeszcze jest druga statystyka "pasjonat" podnosząca mnożnik prędkości
    lecz po pierwsze nie jest ona moim zdaniem aż tak istotna jak mnożnik punktów (śliski) ,a po drugie złożyć obie na maxa to chyba w moim przypadku nieosiągalne
    już prędzej dobiję do ikona9999 :-D

    akurat ja nie jestem fanem grzebania w tych częściach i wybierania naj naj .. ale do w miarę fajnych wyników w drifcie to mus
    nie największe ,a te co mają najwięcej opcji "śliski"

    co do 4 biegu i focusa ..
    na 3 i 5 biegu robię podobne wyniki .. na 3 często "gaśnie" na 5 często zalicza obcierki
    najlepiej byłoby zmieniać w trakcie jazdy ale to za dużo czynności naraz jak dla mnie :-D

    przetestowałem 16 z 21 aut do driftu na tych samych częściach i mi "najłatwiej" Focusem i RX7
    są niemal identyczne w prowadzeniu i robią porównywalne wyniki
    Focus był minimalnie lepszy ( dla mnie ) i w jedynce wiecznie Mazda i tu też większość ją preferuję
    to jakoś na przekór wypadło na Forda



    osobiście bym chciał aby mi się tak jeździło Nissanem 370Z Nismo .. ale niestety nie nada
    Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
    Ostatnio zmieniony 17 gru 2018, 17:36 przez ultymatywny, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    The Crew 2 - filmy z gry

    autor: KatanaDriver » 17 gru 2018, 21:15

    Co do jakości YouTube.

    Spójrz na to ile waży twój parę minutowy filmik i wyobraź sobie ile mogą ważyć takie filmiki, które trwają po 20 min i dodaj do tego, że na YouTube jest miliardy filmów. Nawet Google nie ma tak wielkich serwerów, by trzymać miliardy terabajtów danych z samych filmów. W każdym razie, dlatego na YouTube jest kompasja pliku do mniejszych rozmiarów. Zawsze po przesłaniu filmu na serwis masz przetwarzanie. To wtedy YouTube kompresuje plik, przy czym ta kompresja i tak nie niszczy tak jakości jak by mogła. Technologia jest o tyle zaawansowana, że nie jest aż tak źle. Jeżeli chcesz poprawić jakość, to musisz wyrenderować swoje nagranie, przez jeden z programów do obróbki (chyba, że jest jakiś program dedykowany pod YouTube) na plik w jakim odtwarzane są filmy w serwisie. Dzięki czemu "wymaksujesz" jakość jaką da się uzyskać z kodeku jaki jest używany na YouTube.
  • Awatar użytkownika
    ultymatywny
    Posty: 111
    Rejestracja: 13 gru 2016, 13:48
    Reputacja: 4
    uPlay: ultymatywny
    Polubił: 27
    Otrzymanych polubień: 114

    The Crew 2 - filmy z gry

    autor: ultymatywny » 24 gru 2018, 9:25

    dość często "kontrakt live" daje do zdobycia jakąś ilość fanów w jeździe swobodnej.. jak mało to można zwyczajnie pojeździć , poskakać , podriftować .. jak sporo to mam inny sposób - sugeruję oglądanie bez dźwięku , sam grałem bardzo wcześnie rano i nie włączałem głośników .. i cisnąłem cały czas gaz co sprawia , że Ford w locie wydaje mocno irytujące dźwięki ;-)

    phpBB [media]


    The Crew 2 .. fani - jazda swobodna
    Ostatnio zmieniony 24 gru 2018, 9:25 przez ultymatywny, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    The Crew 2 - filmy z gry

    autor: olosagaris » 25 gru 2018, 19:41

    Męczę się z driftem :think:

    phpBB [media]

    The Crew 2 Drift 00001 24.12.18

    Trudno zrobić cokolwiek lepiej i tym bardziej trudno cokolwiek zrąbać w kontynuacji krwi.
    Ostatnio zmieniony 25 gru 2018, 19:41 przez olosagaris, łącznie zmieniany 1 raz.
Odpowiedz Posty: 11 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Przejdź do