Odpowiedz Posty: 39
The Crew 2 - temat zbiorczy
  • Awatar użytkownika
    RoadJack
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Roberto93
    Nick w TDU2: Roberto93
    Polubił: 124
    Otrzymanych polubień: 19

autor: RoadJack » 25 wrz 2018, 20:05

Jutro premiera pierwszej darmowej aktualizacji Gator Rush, a razem z nią także nowy patch. Pełny opis ulepszeń i zmian tutaj: https://thecrew-game.ubisoft.com/the-cr ... 0-76770-32

Wrześniowy pakiet pojazdów (dla posiadaczy SP dostępny od jutra): https://thecrew-game.ubisoft.com/the-cr ... 0-76770-32

Darmowy weekend z The Crew 2. W ten weekend każdy może zagrać za darmo: https://thecrew-game.ubisoft.com/the-cr ... kend-na-pc
  • Awatar użytkownika
    ultymatywny
    Reputacja: 1
    uPlay: ultymatywny
    Polubił: 7
    Otrzymanych polubień: 55

autor: ultymatywny » 25 wrz 2018, 20:09

jak ktoś nie ma ,a chce sprawdzić wszystkie opcje ( łącznie z nowym dodatkiem [chyba ?] )

https://thecrew-game.ubisoft.com/the-cr ... 0-76770-32

wiadomość do olosagarisa , ale czy to prawda to się dowiemy jutro :)
    Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
    Ostatnio zmieniony 25 wrz 2018, 20:11 przez ultymatywny, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    ultymatywny
    Reputacja: 1
    uPlay: ultymatywny
    Polubił: 7
    Otrzymanych polubień: 55

autor: ultymatywny » 26 wrz 2018, 21:50

jestem bardzo rozczarowany gdyż zepsuli mi jedno rajdowe autko .. na jednej trasie rekord świata jest nim i osobisty mój i sobie myślę polecę na nowym poziomie "AS" dla sprawdzenia i o 20 sekund wolniej od dotychczasowego rekordu :rotfl:
    dwie sekundy mi brakuje dziś do "AS" a wczoraj miałem 18 sekund zapasu :thumbup:

chwilowo nie miałem czasu się zagłębiać w nowości to nie oceniam na "nie" bo bankowo jeszcze się znajdzie coś co mi się w ulepszających zmianach nie spodoba :-D

-licznik kilometrów-
    ja nie wiem .. oczywiście są ludzie , którzy mają ten przywilej , że grają na monitorach-telewizorach w ultra i rozdzielczości co mi się może tylko przyśnić , ale jakieś takie mam poczucie , że może sporo jest takich szaraków jak ja co maja mniejszy monitor .. wysokie i fullHD .. i nam to nie wiem po co ten licznik kilometrów na desce rozdzielczej ?
    już pomijam , że w znakomitej większości pojazdów go nie ma :ok:
    ale tam gdzie jest to muszę się nieźle skupić ( oczywiście na poboczu bo niby jak w czasie jazdy ? ) i czasem poruszyć moją avatarową głową aby go odczytać - no po prostu rewelacja ;-)
    po co dać standardowo licznik do zegarka w lewym dolnym rogu jak można zirytować kilka osób bezsensownymi fajerwerkami
    .. a najbardziej to ok - dali by na deskę bo mogą i fajny bajer - i w zegarek dla prostoty
    a i powinni zlikwidować kamery zza pojazdu i z maski i zderzaka
    albo nie bo ja na jednej z nich gram

dobra nie zanudzam
    i tak to mniej więcej wygląda :
    Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
    Ostatnio zmieniony 27 wrz 2018, 13:33 przez ultymatywny, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    sky
    Reputacja: 5
    Samochód: BMW E36 320i QP
    Klub: Telcontar_PL
    Polubił: 561
    Otrzymanych polubień: 385

autor: sky » 27 wrz 2018, 17:46

Też jestem poirytowany. Co stoi na przeszkodzie, żeby dodać na dole zegarów przebieg? W menu pauzy ok, fajnie, nie było tego w TC.
    Niewiele testowałem, jedynie kilka wyścigów pojazdami HC i jeden JS. Jest trudniej, ale bez przesady. Za to boty jakby agresywniejsze na starcie, ale z mniejszą tendencją do nierealnego dogonienia.
    Nowe trasy HC - ciekawe ale bardzo krótkie, widać po społeczności że chcieli czegoś innego.
    A poduszkowce? Idea spoko, ja nie ogarniam więc się nie wypowiem, bo nie będę się denerwować :)
    ObrazekObrazek
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Medale: 1
    Reputacja: 17
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Chemia
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 615
    Otrzymanych polubień: 735

autor: jedlin12 » 30 paź 2018, 20:32

phpBB [media]

The Crew 2 - October Vehicle Drop Trailer

Nowy zrzut pojazdów do The Crew 2. Skyline R34 w wersji drift i... nowy TVR Griffith
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • adamsky
    Reputacja: 3
    Polubił: 206
    Otrzymanych polubień: 121

autor: adamsky » 09 lis 2018, 12:01

Gra tutaj jeszcze ktoś w TC2? Ostatnio w końcu dobrałem się do tej gry i muszę powiedzieć że zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Aż dziwne że na forum nic się nie dzieje w tej kwestii.
  • Awatar użytkownika
    sky
    Reputacja: 5
    Samochód: BMW E36 320i QP
    Klub: Telcontar_PL
    Polubił: 561
    Otrzymanych polubień: 385

autor: sky » 09 lis 2018, 13:33

Tak to jest. Hejt niektórych przerósł, więc teraz zamiast pisać cokolwiek po prostu grają ;)
    Gra jest faktycznie dobra, każdy coś dla siebie znajdzie. Szkoda tylko, że na to pvp trzeba dalej czekać, ale do wspólnej zabawy nadaje się idealnie ;)
    ObrazekObrazek
  • adamsky
    Reputacja: 3
    Polubił: 206
    Otrzymanych polubień: 121

autor: adamsky » 09 lis 2018, 15:56

Rozumiem, że pvp nie działa, ale forumowe zawody na podobnej zasadzie jak w jedynce można by zrobić?
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Medale: 1
    Reputacja: 17
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Chemia
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 615
    Otrzymanych polubień: 735

autor: jedlin12 » 09 lis 2018, 16:27

adamsky pisze:Qr Bbpost Rozumiem, że pvp nie działa, ale forumowe zawody na podobnej zasadzie jak w jedynce można by zrobić?

Wiesz co, w okolicach świąt powinienem w końcu zdobyć The Crew 2 i wtedy postaram się coś zrobić. Może kolejna edycja dakaru? Myślę, że grę posiada nie tak znowu mało osób i dałoby się coś zmajstrować.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
Odpowiedz Posty: 39