Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1
Ustawienia Kierwonicy na PC
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    Ustawienia Kierwonicy na PC

    autor: KatanaDriver » 22 wrz 2017, 21:46

    Witam,

    Dużo się narzeka na to, jak kierownice działają w demie. Przypadek ten dotyka głównie osoby grające na PC. Podstawowe ustawienia, to jakaś porażka. Dziwne wibracje, nie czuć podłoża, całość jakaś lekka... Po długich testach, zeszedłem do ustawień, które są satysfakcjonujące. Niestety nadal nie czuć nierówności i mam nadzieje, że po premierze coś się zmieni. W każdym razie moje ustawienia wyglądają tak. Lepiej już nie będzie.
    Obrazek

    Moja kierownica to DFGT, ale z pewnością ustawienia powinny być dobrą bazą dla innych kierownic, choć nie wiem co tu tak naprawdę można by zmienić.

    Nie polecam!
    - Zmniejszać czułości - zmniejszenie sprawi, że kierownica będzie wolniej obracać się w początkowych fazach skrętu, a później przyspieszy. 100 to skręt 1 do 1.
    - Zmieniać linearności - zwiększenie sprawi, że na początku kierownica będzie szybciej skręcić, wolniej pod koniec. Zmniejszenie daje podobny efekt zmniejszenie czułości. 50 to skręt 1 do 1
    - Zmieniać odbicie kierownicy - Jest to po prostu auto-centrowanie. Te ustawienie jest dziwne. 0 oznacza włączenie, na 100 powoli dochodzi do środka. Dopiero na 5 wydaje mi się, że niema żadnego efektu. Musiał bym pokombinować jeszcze. :/
    Ostatnio zmieniony 22 wrz 2017, 21:46 przez KatanaDriver, łącznie zmieniany 3 razy.
Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Przejdź do