Odpowiedz Posty: 131
Real Racing 3 - jak tablety podgryzają konsole
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Real Racing 3 - jak tablety podgryzają konsole

    autor: jedlin12 » 10 lip 2017, 12:00

    Jeśli jeszcze nie patrzyliście, to polecam oficjalną wiki Real Racing 3. Tam znajdują się informacje na temat wszystkich aut i ich koszt tuningu oraz też coś w rodzaju quasi kalendarza jeśli chodzi o eventy. Według niego za około tydzień możemy się spodziewać kolejnej aktualizacji.

    http://rr3.wikia.com/wiki/Main_Page

    A i tak przy okazji obecnego eventu z eliminacjami, to wam też nie nabija co nie? Okazuje się, że zostało to napisane przez przypadek i tak naprawdę dotyczy to wyścigów endurance. Tutaj wypowiedź z Fanpage'a:

    Real Racing. We are aware of an error in messaging for the current Race Teams Challenge in-game. The "Group C Elimination Challenge" is titled incorrectly and is in fact an endurance challenge and not elimination challenge. This means eliminations will not count towards your race team score. We apologise for any inconvenience caused.


    :lol: :lol: :clap:
    Ostatnio zmieniony 10 lip 2017, 12:00 przez jedlin12, łącznie zmieniany 1 raz.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • adamsky73

    Real Racing 3 - jak tablety podgryzają konsole

    autor: adamsky73 » 10 lip 2017, 20:38

    Lenie patentowane!!!
    Przejechanie jednego endurance w darmowym Porsche zajmuje niecałe 4 minuty i można go zrobić kompletnie rozwalonym autem.
    A tymczasem walczę sam.
    Cytując klasyka: fstyt i chańba
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Real Racing 3 - jak tablety podgryzają konsole

    autor: jedlin12 » 10 lip 2017, 20:58

    Nie opłaca się. Stosunek zysków do strat jest kompletnie niewspółmierny, gdyż żeby dotrzeć do endurance-ów to trzeba wydać co najmniej 200 patyków, a i tak nie przekroczymy nawet drugiego progu finansowego. Nie zwróci nam się to kompletnie. Poczekamy na następny event.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Real Racing 3 - jak tablety podgryzają konsole

    autor: Courius » 10 lip 2017, 22:23

    Ja już w ten badziew wpakowałem 300 tysięcy i nie potrafię przeskoczyć 2 tiera, gdyż brakuje mi mocy... dalej. Sorry, ale nie chce mi się grindować w tej grze. :oops:

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Real Racing 3 - jak tablety podgryzają konsole

    autor: Siemkins » 10 lip 2017, 22:48

    Kuhwa, ja to mam problem żeby się 3 dni pod rząd chociaż zalogować do gry, żeby jakieś "nagrody" zgarnąć i wyjść, a Wy tu jakieś wyścigi jeździcie. Inna liga :)
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Real Racing 3 - jak tablety podgryzają konsole

    autor: jedlin12 » 10 lip 2017, 23:03

    Żadne ligi. Punkty do eventów czasami wpadają niemalże same z siebie, podczas robienia standardowej kampanii dla jednego gracza.

    Tak przy okazji to angażuje się ktoś tutaj w sieciowy multiplayer i time triale? Zwykle ja niestety nie mogę, bo żadne auto mi nie pasuje, ale jak raz nadarzyła się okazja i do wszystkich czterech tras miałem jakieś auto, to muszę przyznać, że miałem problemy, żeby wyrobić top 80%.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • adamsky73

    Real Racing 3 - jak tablety podgryzają konsole

    autor: adamsky73 » 10 lip 2017, 23:22

    Wpakowałem w auto kilkaset tysi i po zrobieniu 50 enduranców jestem do przodu o 300K a jeszcze zarobię trochę przechodząc ten event Porsche przynajmniej do 25%. Przy okazji zrobiłem w końcu achievment z 50 wyścigami wygranymi pod rząd i sprezentowałem każdemu z Was po ponad 100K za moje dokonania.
    Więc z tym brakiem opłacalności to średnia prawda.
    Ale fakt że event wymagał kilku godzin zaangażowania
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Real Racing 3 - jak tablety podgryzają konsole

    autor: Courius » 10 lip 2017, 23:27

    Zrobiłeś ten ostatni wyścig z Porsche 962C w tier2? Ja go nie mogę przejść mimo, że samochód jest po tuningu. :(

    PS. Dzięki, że o nas pomyślałeś. :P
    Ostatnio zmieniony 10 lip 2017, 23:27 przez Courius, łącznie zmieniany 1 raz.

    Obrazek

  • adamsky73

    Real Racing 3 - jak tablety podgryzają konsole

    autor: adamsky73 » 11 lip 2017, 7:35

    Nie pamiętam żebym miał z nim problem. Sukces w CUPach polega na jak najszybszym przebiciu się do 1 miejsca. Jak Ci odjedzie czołówka to możesz zapomnieć. Więc na pierwszych kilku zakrętach trzeba się przebijać „po trupach” :twisted: tak żeby do końca pierwszego okrążenia jechać już na pozycji lidera
  • adamsky73

    Real Racing 3 - jak tablety podgryzają konsole

    autor: adamsky73 » 11 lip 2017, 11:42

    A tak swoją drogą, patrząc po wygrywających teamach, chyba było jakieś inne wyzwanie do jechania o którym nie wiemy. Największy porąbaniec z ruskiego kluby zrobił 912 powtórzeń, licząc po 4 minuty, wychodzi na to że siedział przy tym 60 godzin. To sporo jak na 24-godzinne wyzwanie...
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Real Racing 3 - jak tablety podgryzają konsole

    autor: Hudy » 11 lip 2017, 12:25

    Ruscy są wszędzie i wszędzie cheatują.
  • adamsky73

    Real Racing 3 - jak tablety podgryzają konsole

    autor: adamsky73 » 11 lip 2017, 12:37

    Nie sądzę. Po prostu z mojej perspektywy - gracza dumnego ze swojego 59 poziomu, niektóre rzeczy robione przez graczy na poziomie 800 czy 900 mogą się wydawać niemożliwe. Ale to banda po...banych nołlajfów którzy pewnie mają karierę zrobioną na 100%, a nie na 9% jak ja i mają dostęp do wszystkich aut, torów, eventów i w ciul kasy i golda z którym nie mają co zrobić. Taki punkt widzenia lekko zmienia perspektywę.
    Ja właśnie zacząłem grać na poziomie Master i właśnie za wszystkie uciułane pieniądze (1,5 mln) kupiłem Porsche 918 i stuningowałem je tak do połowy. A to najwolniejsze auto, w pierwszym evencie, w serii w której pewnie następne auta będą tylko za gold i to liczony w setkach albo tysiącach. Jak się gra tysiące godzin to wszystko staje się prostsze
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Real Racing 3 - jak tablety podgryzają konsole

    autor: Courius » 11 lip 2017, 13:17

    adamsky73 pisze:Qr Bbpost Więc na pierwszych kilku zakrętach trzeba się przebijać „po trupach” t

    Dzięki za tipa :thumbup: Zacząłem się stosować do Twoich słów i jest mi łatwiej wygrywać wyścigi. Problemem są tylko uszkodzenia w tych lepszych samochodach. Po jednym takim wyścigu samochód jest do naprawy. :(

    Jutro rusza kolejny event dla klubów. Tym razem będzie on polegać na osiągnięciu najwyższej prędkości, ale w jaki sposób? Podczas zwykłego wyścigu, czy na radarach?

    Ruszyłem do przodu z tym Porsche 962C i jestem na 5 tierze, ale znów chcą ode mnie ulepszenia samochodu. Do końca tego eventu, w którym można wygrać ów samochód zostało 5 dni. Moim zdaniem nie jest to opłacalny biznes, aby znów wkładać w ten samochód 100 000 $... no chyba, że będę mógł jeszcze odzyskać włożone pieniążki i coś zarobić? Wiecie jak to tam dalej wygląda z tymi nagrodami za wyścigi?
    Ostatnio zmieniony 11 lip 2017, 13:17 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • adamsky73

    Real Racing 3 - jak tablety podgryzają konsole

    autor: adamsky73 » 11 lip 2017, 13:43

    Jeśli chcesz mieć to auto na własność to musisz ładować kasę i siedzieć i grindować. Ale poza kasą na 100% do wygrania potrzebujesz z 300-400 golda, a ten się znacznie trudniej zarabia. Ja już siedziałem praktycznie non-stop jak chciałem wygrać tego ostatniego Jaguara i nie mam szans na Porsche. Dopóki trzeba w upgrade ładować samą kasę to da się to odrobić grindując. Wczoraj na samym przejeździe 50x endurance zarobiłem ponad 700K, a całościowo na wyzwaniu z Porsche już dużo więcej, więc w sumie może być to opłacalne. Ale trzeba mieć dużo czasu i chęci i najlepiej spory zasób gotówki. No i jak zdobywasz nowe auto to otwierają się nowe wyzwania na których też można zarobić dodatkową kasę.
  • Awatar użytkownika
    Fufen
    Posty: 1265
    Rejestracja: 04 kwie 2013, 17:37
    Medale: 4
    Reputacja: 16
    Imię: Adrian
    Samochód: Subaru Impreza '04 WRX STI
    Nick w TDU2: Fufen
    uPlay: CM-Fufen
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Marklowice (SWD)
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Puchar Ferrari Endurance
    Polubił: 1530
    Otrzymanych polubień: 392

    Real Racing 3 - jak tablety podgryzają konsole

    autor: Fufen » 11 lip 2017, 13:46

    Ja mam pytanie z innej beczki. Jak można sobie zmienić avatar?
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 131

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Przejdź do