Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1
(DSJ2) Forumowy Turniej Deluxe Ski Jump 2 – 2018
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    (DSJ2) Forumowy Turniej Deluxe Ski Jump 2 – 2018

    autor: jedlin12 » 02 lis 2018, 18:09

    W zeszłym roku wyszedłem z inicjatywą turniejów rozgrywających się w jakże popularnej te 17 lat temu grze Deluxe Ski Jump 2. Spotkały się one z całkiem sporym odzewem i nawet podczas przerwy letniej pytano się o organizacje letniego grand prix. Myślę, że teraz jest dobry czas na zapowiedzenie kolejnych zawodów w tejże grze. Lista skoczni tym razem będzie się prezentować następująco

    Łotwa K165
    Estonia K155
    Ukraina K60
    Włochy K230
    Dania K75
    Słowacja K110
    Kazachstan K85
    Chiny K205
    Rosja K200


    Jak widać, mamy zatem wszystkie te obiekty, które nie pojawiły się w poprzednich zawodach + Słowacja. Sposób rozgrywania zawodów będzie mniej więcej taki sam, czyli konferencja Teamviewer i w razie większej ilości graczy w grę wejdzie dzielenie ekranu skype i rozbicie na dwie konferencje. Obecność na Teamspeaku mile widziana. Punktować zawody będziemy tradycyjnie według pozycji, czyli 100 pkt za pierwsze miejsce 80 za drugie itd.

    Z terminem zawodów mam jednak pewną zagwozdkę. Myślałem początkowo, żeby, tak jak rok temu, zrobić je na inauguracje w Wiśle 17 Listopada 20:00, ale obawiam się, że będzie to korelować z zawodami w Colina organizowanymi przez Gruszmena, zatem można również przenieść je na następny tydzień, czyli na puchar w Kuusamo 24 Listopada 20:00. Wybór należy do Was. Dzień wcześniej dobrze byłoby też zrobić krótki test.

    Zgłoszenia, pytania i jakiekolwiek zastrzeżenia co do terminu/skoczni oraz dyskusje na temat turnieju proszę zamieszczać pod tym postem

    Link do ściągnięcia gry: http://www.mediamond.fi/dsj2/downloads/
    Klucz: 10TH ANNIVERSARY 099-169-2883
    Link do TeamViewera: https://www.teamviewer.com/pl/download/windows/
    Ostatnio zmieniony 02 lis 2018, 18:09 przez jedlin12, łącznie zmieniany 1 raz.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    (DSJ2) Forumowy Turniej Deluxe Ski Jump 2 – 2018

    autor: Gruszmen » 02 lis 2018, 19:43

    Super że zostanie zorganizowany kolejny turniej w DSJ 2 może tym razem pójdzie mi lepiej i udział weźmie jeszcze większa ilość graczy.
    Termin który najbardziej odpowiadałby mojej osobie to jednak 24 listopada.
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    (DSJ2) Forumowy Turniej Deluxe Ski Jump 2 – 2018

    autor: jedlin12 » 22 lis 2018, 17:40

    W takim razie datą turnieju będzie 24 listopada 20:00. Ponadto przypominam również o aktualizacji teamviewer'a do wersji 14 (jeśli tego jeszcze nie zrobiliście). Pozwoli to uniknąć ewentualnych problemów z połączeniem.

    Zachęcam do zgłaszania się ;).

    UPDATE

    W dwie osoby nie będzie jak urządzać zawodów. Jeśli do końca następnego dnia nic w tej materii nie ruszy, to zawody po prostu się nie odbędą.
    Ostatnio zmieniony 22 lis 2018, 17:40 przez jedlin12, łącznie zmieniany 2 razy.


    Ostatnio przesunięty w górę 22 lis 2018, 17:40 przez: jedlin12.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Przejdź do