Odpowiedz Posty: 34
Forza Horizon
  • Awatar użytkownika
    Galapagos
    Posty: 732
    Rejestracja: 28 lip 2012, 18:10
    Medale: 1
    Reputacja: 11
    Nick w TDU2: Galapagos2012
    uPlay: Prof.Dr.House
    Klub: BONITAS
    :
    Mixed Mode PVP
    Polubił: 461
    Otrzymanych polubień: 244

    Forza Horizon

    autor: Galapagos » 05 mar 2018, 20:38

    MirBar pisze:Trochę mnie zniechęca pod kątem klocka te ceny za gry no i prawie 200zl miesięcznie za ten Xbox live Gold...
    Chyba na rok.
    Ostatnio zmieniony 05 mar 2018, 20:38 przez Galapagos, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    MirBar
    Posty: 607
    Rejestracja: 19 cze 2011, 10:50
    Medale: 2
    Reputacja: -1
    Imię: Mirek
    Hobby: sporty ekstremalne
    Samochód: Opel Corsa
    Nick w TDU: BARI1231
    Nick w TDU2: MirBar
    uPlay: Bari1231
    Klub: Tourist Club
    http://www.touristclub.hekko.pl
    Lokalizacja: Wrocław
    :
    DAKAR
    Otrzymanych polubień: 1
    Kontakt:

    Forza Horizon

    autor: MirBar » 05 mar 2018, 20:42

    No na rok, a po co mi GOLD na miesiąc skoro kupię grę w którą mam grać dłuższy czas???

    ktoś zna sposób żeby ominąć te błędy 202 i 401???
    może piraty to omijają :D? wiem wiem, że nie można ale ja chce się upewnić co do mojego kompa :P
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Mimi
    Posty: 3586
    Rejestracja: 27 sty 2012, 18:39
    Reputacja: 4
    Samochód: Volkswagen Golf
    Polubił: 248
    Otrzymanych polubień: 1431

    Forza Horizon

    autor: Mimi » 05 mar 2018, 20:48

    MirBar pisze:Qr Bbpost A ktoś w to gra na Xbox one s?
    Zastanawiam się nad kupnem takiego klocka...
    W necie są niejasne informacje na temat tej gry. Mianowicie w jednym miejscu piszą że potrzebny jednak abonament live Gold a w drugim już ze nie.
    Ktoś wie o co chodzi?

    Ja mam xbox one s i FH3 i żeby grać online trzeba mieć XLG 1m-c 29zł, 3m-c 79zł, 12m-c 249zł.
    Ostatnio zmieniony 05 mar 2018, 20:48 przez Mimi, łącznie zmieniany 1 raz.
    Jeśli otaczasz się odpowiednimi ludźmi, możesz wszystko
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    Forza Horizon

    autor: KatanaDriver » 06 mar 2018, 0:39

    Do gry w trybie Online, wymagany jest Xbox live Gold. Od poprzedniej generacji (Xbox 360) tak jest. Do grania w singlu nie jest on potrzebny.

    Ogólnie konsola MS jest najlepszym wyborem dla osób, które chcą pograć w wiele świetnych tytułów, ale nie chcę inwestować w budowę kompa za 5 tysi, by mieć spokój na parę dobrych lat, a sami nie spędzają parę godzin dziennie grając. Ceny gier używanych są tanie, ceny na promocjach, które są nie przerwanie, a z Goldem nie są tak odstraszające jak się wydają. 4 gry co miesiąc to o niezły deal niż kupno za ponad 100zł nówkę, ale największa siła to Game Pass, który ostatnio jeszcze bardziej umocnił ofertę.

    Game Pass to dodatkowy abonament, który pozwala ci na dostęp do aktualnie 154 gier bez dodatkowych opłat. Nie jest to zbór beznadziejnych minigierek, a są tam w większości wysoko oceniane produkcje, nowością która ostatnio wprowadzili, to gry premierowe. Niektóre gry, już od pierwszego dnia premiery będą dostępne w tej usłudze. Moim zdaniem, żyć nie umierać.

    Wypróbuj sobie Golda na Miesiąc i Passa na 14-dni. Na niedzielne granie powinien to być zestaw akurat.

    PS. Chwalę MS za ofertę, ale sam posiadam PS4, dla wygórowanego gracza z PC'tem, PS4 zaoferuje w zamian świetne produkcje na wyłączność.
Odpowiedz Posty: 34

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Przejdź do