Odpowiedz Posty: 44
DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: KatanaDriver » 28 maja 2016, 14:23

    Witam wszystkich tutaj zebranych forumowiczów. Użytkowników, moderatorów jak i administratorów.

    Od dłuższego czasu zbierałem się do tego, ci którzy przebywali ze mną na forumowym TeamSpeaku wiedzą, że coś planowałem w związku z naszą stroną oraz trochę zaniedbanym kanałem na YouTube. Rozwinięcie naszych serwisów pozwoli na promocję forum i przybycia większej ilości użytkowników. Nie jest to mała pierdoła i chciał bym, żebyście także w tym uczestniczyli. :przyjaciel:

    Pragnę by nasza strona oraz YouTube się rozrosły do stopnia większego serwisu informacyjno-rozrywkowego, a w skład ekipy, która będzie prowadzić tą małą działalność będziemy my wszyscy!

    Konkretniej. Chętne osoby do współpracy będą zajmować dane funkcję na stronie lub YouTube. Jedna osoba może być na wielu stanowiskach i dla przykładu pisać nowości na stronie, jak i tworzyć filmiki z jakieś produkcji. Osoby które nie chcą pisać artykułów, lub bawić się w tworzenie filmików, dalej mają okazję być częścią serwisu. Na forum zostaną stworzone specjalne tematy, w których będziecie mogli informować o nowościach, podsyłać pomysły na materiały czy też zgłosić się do pomocy przy danym projekcie. To z pewnością by ułatwiło pracę osobom zajmującym się naszymi mediami. Przede wszystkim nikogo nie będziemy zmuszać do niczego! Jak ktoś nie ma gorszy dzień, to nic na to nie poradzimy. Także, każdy może się w każdej chwili odwołać. Zawsze to była pewna pomoc, za którą należy się podziękowanie.
    Poniżej rozpiszę jak by wyglądał zarys strony oraz YT.

    Strona
    Na stronie nie muszą się pojawiać tylko i wyłącznie nowości odnoście gier samochodowych jak to jest teraz. Miło by się zaglądało na stronę, na której wiszą także ciekawe artykuły poruszające różne tematy w okręgu gier i motoryzacji. Przykładami mogą być: "Nowe konsole Sony i Microsoftu", "Zmiany w przepisach...", czy też "Thrustmaster wypuszcza nową kierownicę". Tak jak to napisałem wcześniej, mimo wszystko są potrzebne osoby na jakieś stanowiska.
    Funkcje które na razie udało mi się obmyślić, to:

    Newsman - Posiadał by tą samą rolę co teraz. Różnica jest taka, że miał by od teraz szersze pole do popisu. Nie musiał by pisać stricte o grach motoryzacyjnych, a by się poruszał w okręgu gier i motoryzacji, lecz skupiając się mimo wszystko na grach motoryzacyjnych nie wybiegając za daleko w pole. Dla przykładu "Nowa konsola Sony" jest odpowiednim tematem, ze względu na bardzo istotną zmianę w świecie gier jak i dla graczy motoryzacyjnych, ale chociażby "CD Project RED przedstawia nową grę" już się nie kwalifikuje, bo nie robi to żadnej istotnej zmiany dla nas. Bycie Newsmanem nie oznacza, że musi pisać o grach. Mamy także okręg motoryzacji, więc jeżeli ktoś siedzi dość dobrze w tej tematyce, to może pisać wyłącznie o niej. Warto wspomnieć, że ta funkcja jest najważniejsza, gdyż ludzie często przeszukując internet, najczęściej szukają informacji.

    Blogger (nazwa tymczasowa) - Osoba lubiąca sobie popisać o "pierdołach". Kiedy dręczy ją jakiś temat, to rozwija go pisemnie. Piszę w sposób subiektywny i nie zważa na krytykę. Jeżeli ktoś lubi po prostu popisać o czymś, to warto się tu zgłosić. Oczywiście, dalej pozostajemy w swetrze motoryzacji i gier.

    Korektor - Tak naprawdę, to nikt nie musi zostawać korektorem gdyż korektą zajmują się... Wszyscy! Zostanie założony temat, gdzie nowe artykuły będą wrzucane, a użytkownicy forum będą je poprawiać. W nagrodę za polubienia, reputację oraz podpisem na końcu artykułu (chyba, że sobie tego nie życzy).

    YouTube

    Dzisiaj najpopularniejszy serwis z filmikami na świecie. Rozwinięcie kanału, z pewnością przyciągnie nowych ludzi na forum. Tworzenie filmów na YouTube może być zarówno łatwe jak i trudne. Zależy od tego czym ma być filmik. Jeżeli to zwykły gameplay, to nie ma tu większych problemów, ale jak już dochodzi do np. recenzji, to tu już warto mieć jakąś wiedzę. Kanał ma się trzymać blisko publicystyki, więc nie ma tu mowy o jakiś "Let's Playach" czy prywatnych Vlogach. Osoby, które będą zainteresowane mogę pokazać jak powinien wyglądać filmik, lub nawet samej obsługi programów do montażu. Nie jest to tak trudne jak się wydaje.

    Gameplayer - Jedziesz właśnie czasówkę na torze? Czemu nie nagrasz swojego najlepszego czasu i nie wrzucisz na kanał? Taka osoba nie wymaga jakieś zaawansowanej znajomości programów do obróbki, wystarczy wkleić intro z logiem, i to wszystko. Może wydawać się to głupie, bo kto by to oglądał, ale prawda jest taka, że naprawdę dużo ludzi ogląda takie filmiki i one cieszą się dużą popularnością. Dziwne prawda?

    Vlogger - Podobna sprawa jak z "Bloggerem", z tą różnica, że tutaj mówisz do mikrofonu. W tym przypadku jednak potrzeba pewnej znajomości obróbki video i audio. Nie jest ona trudna do nauczenia, a sam mogę przedstawić jak to powinno wyglądać w Sony Vegasie i Audacity oraz poradzić skąd brać materiały i jak je wykorzystać.

    Prezenter - Zajmował by się serią/seriami prowadzonymi na kanale. Może tworzyć nowe serie, lub zajmować się już prowadzonymi (o ile prowadzący danej serii się zgodzi). Tutaj trudność jest zależna od tego, na czym będzie polegać seria. Oczywiście służę pomocą.

    Przykładowy filmik na naszym kanale
    Ukryty tekst:
    phpBB [media]


    Pytanie czy wam się to podoba?
    To jest plan wstępny i przed jego realizacją, zapewne dojdą pewne zmiany, ale przed tym muszę się zapytać, czy rozwijanie naszej strony, oraz kanału na YouTubie, to dobry pomysł? Będzie miało to pewne konsekwencje. Aktualnie żyjemy małą grupką na forum i możemy być względem siebie bardziej bezpośredni. Rozmawiać prywatnie, udzielać się bez obaw, a nawet spotykać się poza ekranami monitorów z większym bezpieczeństwem. Jest nas mało i jesteśmy spójni. Powyższe zmiany spowodują, że przybędzie więcej nowych użytkowników z swoimi poglądami. Część z nas porze ich, a część będzie przeciwna, co może powodować zerwanie pewnych więzi. Z bardziej technicznych spraw, to prawdopodobnie, może dość do lekkich zmian w regulaminie, a moderatorzy mogą mieć ręce pełne roboty. Z drugiej sam obserwuję, że forum bardziej stoi niż rozwija, a czasami mam także wrażenie, że aktywnych użytkowników jest coraz mniej. Dlatego też, chciał bym rozwinąć trochę naszą społeczność, by nasze forum w przyszłości nie umarło ze starości.

    Co o tym sądzicie? Czy podoba wam się ten pomysł? A może jednak to rzucimy w cholerę i dalej będziemy siedzieć na "pupie"?

    PS. Przepraszam za wszelkie błędy w pisowni. :kapelusz:
    Ostatnio zmieniony 28 maja 2016, 14:23 przez KatanaDriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Siemkins » 28 maja 2016, 17:54

    Śmiało !! Burza mózgów :doping:
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: jedlin12 » 28 maja 2016, 19:10

    Prawdę mówiąc, to inicjatywa jest ciekawa i słuszna, żeby pobudzić inne sekcje portalu, aczkolwiek jest to też dość energochłonna i istnieje spore ryzyko niepowodzenia. Wiecie, chodzi o to, że pierwotny zapał minie i możemy wrócić do punktu wyjścia.

    Jeśli chodzi o mnie, to ja chyba najlepiej bym pasował na bloggera. Wyobrażam to sobie tak, że będę dawał jakieś takie recenzje przeplatane z jakimiś osobistymi wywodami i kolejnymi częściami swoich opowiadań, aczkolwiek dalej się boje tego zapału który być może zgaśnie u mnie szybciej, aniżeli ognisko w czasie ulewy. Ale niemniej mógłbym spróbować.
    Ostatnio zmieniony 28 maja 2016, 19:36 przez jedlin12, łącznie zmieniany 1 raz.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    Blazo
    Posty: 1066
    Rejestracja: 02 sie 2013, 17:46
    Medale: 2
    Reputacja: 1
    Imię: Blazej
    Hobby: Motorsport; Simracing
    Samochód: EG3
    Nick w TDU2: Blazo2086
    uPlay: Blazo2086
    Steam ID: blazo2086
    Lokalizacja: 3miasto
    :
    Race of Champions Initial DC
    Polubił: 1214
    Otrzymanych polubień: 408

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Blazo » 28 maja 2016, 19:20

    Inicjatywa oraz pomysł jak najbardziej na plus :) . Mam nadzieję, że to ruszy DC.pl do przodu jeszcze bardziej ;-) .
    Ja mogę nagrywać onboard'y z Assetto :D

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: KatanaDriver » 28 maja 2016, 19:43

    @jedlin12
    Zawsze można zrezygnować, a być może cię to zainteresuje i stanie się to w rodzaju twojego hobby, które w przyszłości może doprowadzić cię do czegoś większego. :D
    @Blazo2086
    Sam zamierzam robić Onboard'y w Assetto, tylko z czegoś bardziej egzotycznego jak Trasfagarasan Downhill w samochodzie WRC. :D
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Courius » 28 maja 2016, 21:57

    Ciekawa opcja, którą jeśli poprze administracja, to chętnie pomogę. Mogę zaoferować swoje rakotwórcze umiejętności w The Crew, serii TDU i Battlefieldzie. W reszcie gier jestem raczej casualem. W kontekście recenzji i blogowania, to również mógłbym spróbować swoich sił. Często się coś pojawia nowego np. w The Crew, a na stronie cisza!

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Gruszmen » 28 maja 2016, 23:19

    Pomysł ciekawy.
    Też bym mógł dołożyć swoją cegiełkę w postaci gameplaya np. z ATS ale bez komentarza. Tylko nagrywanie trasy z pkt A-B.
    Albo też (jakby to się przydało) nagranie rundy w CS'a w wybranym trybie gry.
    W końcu bym założył konto na YT :-D
  • Awatar użytkownika
    Trawa
    Posty: 891
    Rejestracja: 25 paź 2013, 16:17
    Medale: 1
    Reputacja: 12
    Samochód: Honda Accord VIII
    Steam ID: /id/tajskapulapka
    Lokalizacja: Sheffield, UK
    :
    Championship on Asphalt
    Polubił: 257
    Otrzymanych polubień: 614

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Trawa » 29 maja 2016, 11:59

    Ja bardzo chętnie moge zaoferować swoje doświadczenie w chemioterapii w BF3 i onboardy driftu z AC tylko raczej oba bez komentarza - raz, że mam niewyparzony język a dwa mikrofon z ziemniaka :shh:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Blazo
    Posty: 1066
    Rejestracja: 02 sie 2013, 17:46
    Medale: 2
    Reputacja: 1
    Imię: Blazej
    Hobby: Motorsport; Simracing
    Samochód: EG3
    Nick w TDU2: Blazo2086
    uPlay: Blazo2086
    Steam ID: blazo2086
    Lokalizacja: 3miasto
    :
    Race of Champions Initial DC
    Polubił: 1214
    Otrzymanych polubień: 408

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Blazo » 29 maja 2016, 14:15

    Teraz nasunął mnie się jeszcze jeden pomysł, z ETS2, a dokładniej zorganizować I konwój DriveCenter.pl na multi :D .

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: KatanaDriver » 01 cze 2016, 10:42

    Więc zakładam, że pomysł wcielamy powoli w życie i zaczynamy coś działać w tym kierunku?
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Courius » 01 cze 2016, 15:09

    Da :szalony: Proponuję zrobić listę stanowisk i chętnych osób do pełnienia danej funkcji. Będzie przejrzyście i jasno dla wszystkich kogo, i gdzie mamy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: KatanaDriver » 01 cze 2016, 16:28

    Tak więc, pierwszym krokiem jakim warto zrobić, to nowy dział w którym ładnie pozakłada się odpowiednie tematy.

    Nazwa działu - DriveCenter Media (chyba, że proponujecie inną nazwę :P )
    Tematy, które się tam ukarzą:
    Informacje - Tutaj zostanie opisane czym jest cała akcja i co ona ma na celu. Tutaj także będą się pojawiały zmiany, jeżeli jakieś zaistnieją.
    Rekrutacja - Tutaj będą się zgłaszać osoby, które są chętne dołączyć do ekipy. Znajdziecie tam listę dostępnych ról z opisami, informacje odnośnie publikowanej treści oraz aktualną listę składu.
    Korekta - Osoby, które mają problem z poprawną polszczyzną, będą mogły tutaj wklejać swoje artykuły z prośbą do forumowiczów o poprawki.
    Propozycje - Prosty temat, w którym forumowicze mogą podsyłać własne pomysły na tematy do poruszenia, pomysły na serie, lub w działaniu DriveCenter Media itp.
    Newsy - Tutaj każdy forumowicz może może poinformować ekipę o nowości z świata, na którą natrafił.
    "Nazwa Serii" - W tematach odpowiadających za dane serie, można sobie pogawędzić o wszystkim co jest z nią związane. Wszelkie uwagi czy też pytania będzie można pisać w danych tematach.


    Wszystkie tematy oprócz serii, zostaną przypięte.
    Jeżeli chodzi o uwagi i pytania związane z samym DriveCenter Media, można śmiało tworzyć nowe tematy.
    Ja jako pomysłodawca, i organizator całego tego przedsięwzięcia powinienem zostać moderatorem tego działu (Jeżeli się to tak zrobić)
    Przydało by się zamienić plakietkę pod awatarem z Newsmana na DriveCenter Media

    Są 2 sprawy, jedna mniej ważna, druga istotna
    1. (ta mniej) Jeżeli przybędzie dość duża liczba "gameplayerów", dawanie im dostęp do kanału, raczej nie będzie dobrym pomysłem. Myślę nad czymś, ale to może nie wyjść. Jeżeli macie jakieś pomysły, to podzielcie się.
    2. (ta bardziej) Nasze forum jest przedzielone na różne sektory. To było parę miesięcy temu, ale gdy pokazałem koledze z szkoły forum to zadał mi pytanie "To jest forum o The Crew i TDU?" I tutaj się pojawia problem. O ile serię TDU patrzy się już bardziej jak na grę kultową, to The Crew, które dzisiaj jest bardziej rozpoznawalne, ma bardzo złą reputację. Nie mówię o usunięciu tych części forum. Jest to na dzień dzisiejszy niemożliwe. Uważam jednak, że nasze forum jest właśnie kojarzone z tymi grami... co jest jednym z czynników niechęci osób odwiedzających nasze forum do rejestracji i dołączania do grona aktywnych forumowiczów. Przydało by się to jakoś ukryć, a najlepiej przyłączyć do reszty gier, gdyż w czym one są gorsze?

    To tyle na razie. :kapelusz:
    Ostatnio zmieniony 01 cze 2016, 16:28 przez KatanaDriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Trawa
    Posty: 891
    Rejestracja: 25 paź 2013, 16:17
    Medale: 1
    Reputacja: 12
    Samochód: Honda Accord VIII
    Steam ID: /id/tajskapulapka
    Lokalizacja: Sheffield, UK
    :
    Championship on Asphalt
    Polubił: 257
    Otrzymanych polubień: 614

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Trawa » 01 cze 2016, 16:44

    KatanaDriver pisze:2. (ta bardziej) Nasze forum jest przedzielone na różne sektory. To było parę miesięcy temu, ale gdy pokazałem koledze z szkoły forum to zadał mi pytanie "To jest forum o The Crew i TDU?" I tutaj się pojawia problem. O ile serię TDU patrzy się już bardziej jak na grę kultową, to The Crew, które dzisiaj jest bardziej rozpoznawalne, ma bardzo złą reputację. Nie mówię o usunięciu tych części forum. Jest to na dzień dzisiejszy niemożliwe. Uważam jednak, że nasze forum jest właśnie kojarzone z tymi grami... co jest jednym z czynników niechęci osób odwiedzających nasze forum do rejestracji i dołączania do grona aktywnych forumowiczów. Przydało by się to jakoś ukryć, a najlepiej przyłączyć do reszty gier, gdyż w czym one są gorsze?

    Jestem za, a nawet przeciw. Dział TC generuje więcej kłótni i wojenek niż wszystkie inne razem wzięte (pomijając VAG vs Honda)
    Ostatnio zmieniony 01 cze 2016, 16:44 przez Trawa, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: Courius » 01 cze 2016, 18:19

    KatanaDriver pisze:Tak więc, pierwszym krokiem jakim warto zrobić, to nowy dział w którym ładnie pozakłada się odpowiednie tematy.

    Prosimy zatem "czerwonych" o ukazanie dobrego serduszka i pomoc w realizacji planu.

    Trawa pisze:
    KatanaDriver pisze:2. (ta bardziej) Nasze forum jest przedzielone na różne sektory. To było parę miesięcy temu, ale gdy pokazałem koledze z szkoły forum to zadał mi pytanie "To jest forum o The Crew i TDU?" I tutaj się pojawia problem. O ile serię TDU patrzy się już bardziej jak na grę kultową, to The Crew, które dzisiaj jest bardziej rozpoznawalne, ma bardzo złą reputację. Nie mówię o usunięciu tych części forum. Jest to na dzień dzisiejszy niemożliwe. Uważam jednak, że nasze forum jest właśnie kojarzone z tymi grami... co jest jednym z czynników niechęci osób odwiedzających nasze forum do rejestracji i dołączania do grona aktywnych forumowiczów. Przydało by się to jakoś ukryć, a najlepiej przyłączyć do reszty gier, gdyż w czym one są gorsze?

    Jestem za, a nawet przeciw. Dział TC generuje więcej kłótni i wojenek niż wszystkie inne razem wzięte (pomijając VAG vs Honda)

    Nie popadajcie w paranoje. Konflikt jest zażegnany, co najwyżej ludzie bóldupią do mnie, ale to tylko ruskie :lol: :rotfl: The Crew jest, takie jakie jest, ale jest jedyną obecnie grą z otwartym światem, która jest ciągle wspierana. Chcecie sobie strzelić w kolano i zablokować możliwość dodawania wpisów na temat nowości w tej grze? To byłoby G Ł U P I E :kapelusz: Zresztą, nie chwaląc się, ale na forum macie dwóch graczy, którzy orzą innych w tej grze jak tylko mogą. Rekordy światowe, pvp, bugi, ciekawostki - co tydzień te dwie osoby są w stanie dostarczyć nowych materiałów na tubę :)
    Ostatnio zmieniony 01 cze 2016, 18:19 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    DriveCenter Media - Rozwój Naszej Społeczności

    autor: KatanaDriver » 01 cze 2016, 18:44

    Nikt nie mówi o zamykaniu działu, ale wyróżnianie tak kontrowersyjnej gry także nie przysparza forum zbyt dobrego wizerunku. Wole, by każda gra na forum była traktowana na równi. Dla przykładu, dlaczego Assetto Corsa nie ma swojego przedziałku na forum? Dużo osób gra z forum, a jest także parę zawodów współorganizowanych z innymi forami. Chciałbym, by forum było przystępne dla każdego, a wyróżnianie TDU2 oraz TC odpycha inne gry w cień. Takie moje zdanie.
Odpowiedz Posty: 44

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Przejdź do