Odpowiedz Posty: 20
Ubezpieczenie OC
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Ubezpieczenie OC

    autor: Hudy » 10 sie 2017, 10:20

    Bot był post wyżej Blazo, ale został permanentnie uciszony :anioł:

    Ja agentom nie ufam, wydaje mi się, że klient jest na ostatnim miejscu u nich. Najpierw znajdzie najkorzystniejszą ofertę dla siebie, potem dla ubezpieczyciela, a na końcu dla Ciebie. Ale chodzić po różnych i negocjować, to już nie raz słyszałem, że się opłaca tak robić.
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Ubezpieczenie OC

    autor: Gruszmen » 10 sie 2017, 11:35

    Owszem Hudy, to tak samo jak wchodzisz do salonu operatora komórkowego, nie pytasz się jaka polecają taryfę tylko mówisz co cię interesuje. Ale może niech najpierw pogada jego ojciec z tym agentem u którego ubezpiecza firmowe auta, jak oferta nie bedzię korzystna to trzeba znaleźć co innego.
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    Ubezpieczenie OC

    autor: Donislaw » 10 sie 2017, 12:43

    Mi za zieloną wyszło 724zł
  • adamsky73

    Ubezpieczenie OC

    autor: adamsky73 » 10 sie 2017, 13:54

    A mi za LS-a 862 :D
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Ubezpieczenie OC

    autor: BeliarPL » 10 sie 2017, 14:20

    Gufer 740zł w AXA. Dało się taniej ale w razie 'W' pokrywałbym jakiś procent wyrządzonych szkód a to nie o to chodzi w ubezpieczeniach ;)

    Jeśli ktoś nie ma znajomego agenta to nie zrobi mu ubezpieczenia w super cenie. Jeśli zaś ma, to wszystko jest do dogadania. I agenci zazwyczaj wystawiają ubezpieczenia tam, gdzie mają większą prowizję ale pojedynczy klient ich zupełnie nie interesuje. Oni zarabiają na flotach samochodowych a nie na jednym ubezpieczeniu gdzie on się zastanawia czy dać Wam za jedną czy dwie stówki taniej a prowizji dostanie 30zł lub 50zł... On tego nie sprawdza dla Was bo po prostu mu się to nie opłaca czasowo dla pojedynczego klienta. Z doświadczenia wybierze jednego ubezpieczyciela, wklepie co ma wklepać, otworzy drugiego droższego, szybko wklepie pierdoły i pokaże Ci, że tutaj się bardziej opłaca więc mając do wyboru taniej lub drożej wybierasz lepszą opcję i nie drążysz dalej. On jest happy bo 'stracił' na Ciebie mało czasu i Ty jesteś happy bo 'znalazłeś' tańsze ubezpieczenie :)

    Warto jednak dogadywać się z ubezpieczycielem i podawać miejsce parkowania auta na podkarpaciu (nie ma za to żadnej odpowiedzialności prawnej bo przecież auto z definicji może aktualnie znajdować się wszędzie gdzie nim pojedziesz a stawki w tamtym regionie są niższe!) oraz zaniżać (i to tak trzykrotnie) przebieg, system wtedy wylicza mniejszą stawkę dla danego auta z racji, że niby mało jeździ. Tutaj także nie ma podstaw prawnych do jakichkolwiek odpowiedzialności za powstałe błędy, bo ludzie są omylni :)

    U mnie są różne dane na OC i różne dane na AC, inny ubezpieczyciel od OC i inny od AC, suma za ubezpieczenie jest niższa niż w tamtym roku, pakiet ubezpieczeniowy mam lepszy jak w tamtym roku i wszyscy są zadowoleni :)
Odpowiedz Posty: 20

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Przejdź do