Odpowiedz Posty: 19
Nasze relacje z wyścigów
  • Awatar użytkownika
    Blazo
    Posty: 1066
    Rejestracja: 02 sie 2013, 17:46
    Medale: 2
    Reputacja: 1
    Imię: Blazej
    Hobby: Motorsport; Simracing
    Samochód: EG3
    Nick w TDU2: Blazo2086
    uPlay: Blazo2086
    Steam ID: blazo2086
    Lokalizacja: 3miasto
    :
    Race of Champions Initial DC
    Polubił: 1214
    Otrzymanych polubień: 408

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: Blazo » 12 gru 2015, 21:43

    shogel pisze:Mistrzu ortografii - pisałem o Tradeyu nie o tobie. A skoro już się pokazałeś na horyzoncie to Matt wjechał w towją linię jazdy, ale to raczej nie miało nic wspólnego z tym jak skasowałeś mtxa

    Pisałem wcześniej, że to był wynik zmęczenia i dekoncentracji :shifty: .
    shogel pisze:Mistrzu ortografii (...) towją (...)

    :rotfl:
    Ostatnio zmieniony 12 gru 2015, 21:43 przez Blazo, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: Prince-Matt » 12 gru 2015, 23:12

    Blazo, po co te dogryzanie? Nie wchodzisz na TS i nie wiesz o czym była gadka a tu wyskakujesz na shogela.... niepotrzebnie.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    shogel
    Posty: 46
    Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:01
    Medale: 1
    Reputacja: 0
    :
    Liga BMW
    Otrzymanych polubień: 13

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: shogel » 13 gru 2015, 9:59

    Blazo mam wrażenie , że celem twoich postów jest czysta prowokacja. Po pierwsze jestem już za stary na takie pierdoły, a po drugie to twoja sprawa, czy coś wyciągniesz, z tego co piszę, czy nie. Jeśli najistotniejsze w tym co napisałem, są dla ciebie moje literówki, to źle podchodzisz do tematu. Ale nic na siłę. Od samego początku o czymkolwiek napiszę, czepiasz się dla samego czepiania. Do niczego to ani ciebie , ani mnie nie doprowadzi. Proszę cię, żebyś przestał, bo robimy tu niepotrzebny offtopic. Edukowanie mnie w zakresie ortografii i jakiekolwiek inne bzdury przerzućmy na pm, co? Jak coś chcesz mi napisać, że źle postawiłem przecinek, albo jak bardzo zawsze nie mam racji, napisz mi na pm. Tu jest raczej miejsce do dyskutowania na temat tego, co się wydarzyło na torze.
  • Awatar użytkownika
    LKRISS
    Posty: 67
    Rejestracja: 17 maja 2015, 14:33
    Reputacja: 0
    Imię: Krzysztof
    Hobby: MTB, Film, Gry
    Samochód: P307
    Lokalizacja: Warszawa
    Polubił: 3
    Otrzymanych polubień: 28
    Kontakt:

    Re: Nasze relacje z wyścigów

    autor: LKRISS » 15 gru 2015, 13:28

    I po co te nerwy? W mojej ocenie wyścig był bardzo wymagający. Fajny tor i dużo świetnej czystej walki. Ostatecznie z wyniku jestem zadowolony. Do następnej rundy Panowie


    Wysłane za pomocą Tapatalk
    SimRace Polska
    Obrazek
    "Prędkość dźwięku to bardzo dziwna sprawa. Rodzice coś mówią jak masz 15 lat a dociera dopiero koło trzydziestki"
Odpowiedz Posty: 19

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Przejdź do