Odpowiedz Posty: 19
Nasze relacje z wyścigów
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: Xarlith » 16 paź 2015, 23:49

    Tutaj dzielimy się wrażeniami po wyścigu.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    shogel
    Posty: 46
    Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:01
    Medale: 1
    Reputacja: 0
    :
    Liga BMW
    Otrzymanych polubień: 13

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: shogel » 17 paź 2015, 0:31

    To ja zacznę :)
    Przed wyścigiem miałem poczucie, że jestem zarąbiście szybki i mam szansę na wina. i przyszedł taki Damian i zniszczył moje marzenia :D W qualu zrobił mnie na ponad pół sekundy ! No ale nic. Może mu się fartnęło, w wyścigu mu się odgryzę.

    Początek wyśćigu i szybko się okazało, że fatalnie robię 2 zakręty. Matt tak mnie dochodził, że przez pierwsze parę kółek jedynie broniłem pozycji. Dużo fajnej walki między nami, neistety potem po ostrzeżeniu przez PLP musiał nieco zwolnić i to był dla mnie koniec walki tego dnia. Damian sobie pojechał hen hen w dal, ja powoli budowałem przewagę nad Mattem i tak minęła mi reszta wyscigu.
    Mimo wszystko jeździ się po nowym updacie fantastycznie. Samochód wymiata. Już nie ma tak, że zarzucenie tyłkiem da najlepszy czas. Najlepsze okrążenia robiłem, jadąć płynnie, ale blisko limitu. Czyli tak jak powinno być :) Nikt nie skakał, pingi ok. Dla mnie rewelacja.
    Gratulacje dla Damiana, bo tempo chłopaku miałeś nieziemskie. Dzieki całej reszcie za ściganie i do zobaczenia na następnej rundzie ;)
    Xarlith będą jakieś statystyki z wyścigu?
    Ps. Czy komuś się zapisał może replay z całego wyścigu? Jeśli nie to chociaż jak najbliżej startu ktoś ma? Prosiłbym o wrzucenie. Thx
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: Prince-Matt » 17 paź 2015, 0:44

    Q - Czas ok, ale było jeszcze pół sekundy do urwania, nie udało mi sie tylko P2.
    R - Lepszy start od P1 co mi dało prowadzenie, ale na T2 się Damian zrewanżował i wrócił. Trochę go wyniosło i był kontakt, shogel wskoczył na P2. Przez następne 10(?) lapsów próbowałem go wyprzedzić ale bez sukcesu. Byłem tak blisko że nie widziałem dokładnie linii i wyjechałem 2 razy poza tor - PLP to zaliczyło jako cut i musiałem odpuścić. W połowie pit który mnie przybliżył znów trochę do shogela ale potem się zaczęło..... kot mi wskoczył na klawe i musiałem go pogonić i przesunąć klawe, przy okazji wyjechałem na trawę co PLP znów zaliczył jako 4 cut i dostałem karny przejazd przez pit :roll: Wkurzony przy wyjeździe zahaczyłem o bande, rozwaliłem przednie aero i straciłem P3.

    Bardzo fajnie było, widzimy się na Zandvordzie :mrgreen:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    shogel
    Posty: 46
    Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:01
    Medale: 1
    Reputacja: 0
    :
    Liga BMW
    Otrzymanych polubień: 13

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: shogel » 17 paź 2015, 12:50

    Po obejrzeniu replaya stwierdzam, że nie umiem hamować :problem:

    Xarlith na twoim replayu gaz ci coś szwankuje. nie dochodzi nawet do końca. Coś masz nie tak, czy po prostu tak to wygląda, jak u kogoś innego twój replay się odtwarza?
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: Prince-Matt » 17 paź 2015, 14:56

    No właśnie chciałem mu wczoraj na TS jeszcze zwrócić uwage i spytać o co tam chodzi. Na moim repie właśnie też tak brzmi jak by mu gaz dochodził to pewnych obrotów i potem staje.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    shogel
    Posty: 46
    Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:01
    Medale: 1
    Reputacja: 0
    :
    Liga BMW
    Otrzymanych polubień: 13

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: shogel » 17 paź 2015, 15:37

    To mógł być z 3 sekundy szybszy :D
  • Awatar użytkownika
    buniek
    Posty: 9
    Rejestracja: 16 paź 2015, 19:55
    Reputacja: 0
    Imię: Tomek
    Samochód: BMW
    Otrzymanych polubień: 2

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: buniek » 17 paź 2015, 17:47

    No spoko wrzucam parę ujęć z wyścigu:
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 17 paź 2015, 17:47 przez buniek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: Xarlith » 17 paź 2015, 22:14

    Organizacyjnie, przebieg wyścigu zaliczam do udanych. Czysta walka (no prawie :paluch: ), niezła frekwencja, a jeszcze liczę, że ci, którzy mnie przed piątkiem informowali, iż wyjątkowo nie będą mogli się pojawić, następnym razem już nie zawiodą.

    Z punktu kierowcy tak różowo nie było. Po pierwsze, popełniłem fatalną pomyłka jeszcze przed startem - nie zmieniłem ustawień po kwalifikacjach i ruszyłem do wyścigu z 8 litrami paliwa :lol:. Rozkojarzony niespodziewaną, przymusową wizytą w pitach podczas wyjazdu na tor uderzyłem w bandę. Niby lekko, a jednak odpadł cały przedni zderzak. I tu od razu rozwieję wasze wątpliwości dotyczące sprawności moich pedałów - są sprawne. Cały spadek mocy/prędkości był spowodowany brakiem przedniego aero. Tam gdzie wcześniej osiągałem 195 km/h, teraz ledwo wyciskałem 183.

    Pokonałem w ten sposób kilka kółek, ale na szybko wyliczyłem, że bardziej opłaci się ponowna wizyta w boxie w celu naprawy uszkodzeń, niż wleczenie się przez ponad 20 okrążeń ze stratą 3-4 sekundy na okrążenie. Jak pomyślałem, tak zrobiłem. Jakże naiwne było myślenie, że drugi raz z rzędu nie popełnię tego samego błędu. Oczywiście musiałem znów przywalić w tę samą barierę :szalony:. "Szczęśliwie" tym razem wskaźnik poziomu uszkodzenia zderzaka nie był czerwony, a pomarańczowy. Super, zamiast wcześniejszych 183km/h, osiągałem zawrotne 185...
    Wszyscy mnie zdublowali, ale postanowiłem się nie poddawać, bo wyścig miał trwać jeszcze ponad godzinę. Stopniowo zacząłem doganiać ogon stawki, w między czasie jeszcze się zagapiłem i wpadłem bokiem w MTX'a (poważniejszych uszkodzeń chyba nie było?). Przepraszam, moja wina.

    W połowie wyścigu odbębniłem trzeci pitstop, zmiana opon, dolanie paliwa i kolejna próba naprawy aero. Mimo udanego wyjazdu ( do 3 razy sztuka), nie udało się przywrócić samochodu do pełni sprawności. W miejscu, w którym wcześniej sprawdzałem prędkość, odnotowałem 188 km/h. Poprawa była, ale nie warta czekania.

    Koniec końców dotoczyłem się na 9tej pozycji, co przy tylu przygodach i tak uważam za sukces.

    Gratulacje Damian, jesteś kosmitą, ale będę ćwiczył, żeby za 2 tygodnie choć trochę cię przycisnąć i posiedzieć na zderzaku ;).

    shogel pisze:Xarlith będą jakieś statystyki z wyścigu?
    Ps. Czy komuś się zapisał może replay z całego wyścigu? Jeśli nie to chociaż jak najbliżej startu ktoś ma? Prosiłbym o wrzucenie. Thx

    Więcej niż to co zalinkowałem w temacie o rundzie Runda #1 - Spielberg, Austria niestety pokazać nie mogę, bo zgrałem log z innego serwera, myśląc, że zgrywam ten odpowiedni, zmieniłem tor, zrestartowałem serwer i już nie jestem w stanie odzyskać tego właściwego loga z wyścigu. Dane ze strackera przedstawię w czytelniejszej formie, ale jeśli chodzi o ten wyścig, nie liczcie na więcej. Następnym razem będzie już idealo (taak, przy wyjeździe z pit stopu też tak myślałem... :lol:).
    Ostatnio zmieniony 17 paź 2015, 22:14 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • DamianL
    Posty: 7
    Rejestracja: 15 paź 2015, 23:21
    Medale: 2
    Reputacja: 0
    Imię: Damian
    :
    Liga BMW Race of Champions
    Otrzymanych polubień: 2

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: DamianL » 18 paź 2015, 9:19

    Q: Brakowało mi gripa, zwłaszcza w wolniejszych sekcjach i nie byłem w stanie zbliżyć się do swojego PB z serweru, jednak wtedy raczej był większy grip.

    R: Jak zwykle zepsułem start :mrgreen: Jednak udało mi się wrócić na prowadzeniu w T2 - byłem po wewnętrznej, to pozwoliłem sobie na manewr wyprzedzania, jednak nieco za szeroko pojechałem i doszło do lekkiego kontaktu, jednak nic konkretnego się nie uszkodziło (mam nadzieję, że Prince'owi również), ja przynajmniej nie odczułem skutków ubocznych, bo jak auto było wcześniej podsterowne, to dalej takie było do samego końca :mrgreen: Nieco dziwnie to zabrzmi, ale swoją linie i punkty hamowania poprawiałem systematycznie podczas wyścigu, bo wcześniej jeździłem tym autem tyle co z Krissem na serwerze wieczór przed wyścigiem - zaś sam tor akurat znam z innych eventów :)

    Bardzo fajnie było pojechać z Wami wyścig, była kultura jazdy na takim poziomie jakim powinna być. Fajna sprawa, że setupy są zablokowane, bo wcześniej często mi zarzucano, że ja to mam nie wiadomo jakie sety :-) jednak wcześniej gra nie dawała możliwości ich "zablokowania". Do zobaczenia na następnej rundzie!
  • Awatar użytkownika
    MTX
    Posty: 1465
    Rejestracja: 13 lip 2010, 15:03
    Medale: 3
    Reputacja: -13
    Nick w TDU: camryt
    Klub: Telcontar
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2013 Puchar Ferrari Liga DTM
    Polubił: 20
    Otrzymanych polubień: 105

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: MTX » 18 paź 2015, 16:34

    Xarlith pisze:się zagapiłem i wpadłem bokiem w MTX'a (poważniejszych uszkodzeń chyba nie było?)


    Cały samochód poobijany na pomarańczowo/żółto (nawet lewa strona, lol) i uszkodzony jeden z wahaczy. Ogólnie 1,5-2s straty na okrążeniu, żałuję że nie naprawiłem nadwozia, bo na prostych nie przekraczałem 190km/h. Podczas pierwszego dublowania też mi napsułeś trochę; do samochodu przede mną miałem na początku 12 sekund straty, która stopniała do 3 sekund, a przez ten incydent miałem 7s straty :paluch: Ale ogólnie wyścig uważam za bardzo udany, startowałem z ostatniego miejsca, a udało się wywalczyć podium :-)

    Gratki dla Panów na pierwszym i drugim miejscu za konsekwentną, bezbłędną jazdę. Kolejna runda będzie ciekawa, wąsko i bez tylu miejsc do wyprzedzania :-) Może zdążę tym razem na kwali...
    Ostatnio zmieniony 18 paź 2015, 16:34 przez MTX, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    ,,Thank you, Hachiroku"
  • Awatar użytkownika
    shogel
    Posty: 46
    Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:01
    Medale: 1
    Reputacja: 0
    :
    Liga BMW
    Otrzymanych polubień: 13

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: shogel » 31 paź 2015, 15:09

    Szkoda, że grid wciąż nie większy.
    Gratulacje dla Damiana. Klasa jazda.
    Ogólnie narzekać nie mogę, chociaż ponad sekunda straty na kółku do lidera, to raczej optymizmem nie napawa :/
    Do zobaczenia na Monzie. Spróbuję utrudnić naszemu alienowi zwycięstwo tym razem ;)
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: Prince-Matt » 12 gru 2015, 11:09

    Spa

    Spa Spa Spaaa... ja Cie....
    Q - nie mogłem wykręcić swojego bestlapa bo się bałem że wyjadę poza linie całym autem i przez to za wcześnie hamowałem. Na ostatnim okrążeniu w koncu miałem sekunde przewagi przed swoim personal best, to mi się na prostej startowej paliwo skonczyło a i tak wykręciłem swój najlepszy czas :crazy:
    R - Start wolniejszy od kierowcy obok mnie i od razu doszło do minimalnego kontaktu, za co sorry Blazo, nie wiedziałem że aż tak blisko jesteś. Ale na szczscie minimalne szkody przy aucie. Po starcie próbowałem dogonić shogela. Zatankowałem niby na 18,5 laps ale niestety w 10 lapsie już rezerwa i w 12 już tankowałem :shock: Zdziwiony zalałem chyba 74litry bo byłem pewny że to starczy. Tak jednak nie było. W okresie L22-L26 zdecydowałem żeby pojechać eco (2 sek wolniej) i już nie pitować. Na szczęście zawodnik za mną dostał Drive Trough za wielokrotne ścinanie więc zdecydowałem, że wracam do normalnego tempa i zrobie jeszcze jeden krótki pit na tankowanie. Udało się dojechać tak do mety.
    Gratki dla shogela za dobre i równe czasy, bardzo ładne i pewne P2.
    Damian - kosmita jak nie wiem :think:
    Ostatnio zmieniony 12 gru 2015, 11:09 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    shogel
    Posty: 46
    Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:01
    Medale: 1
    Reputacja: 0
    :
    Liga BMW
    Otrzymanych polubień: 13

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: shogel » 12 gru 2015, 13:29

    Mój ulubiony tor i szczerze wierzyłem, że będę w stanie powalczyć z Damianem na torze. Po qualu tylko się upewniłem w tym błędnym przekonaniu, patrząc że dzieliło nas 0,2 s, a na ostatnim okrążeniu jechałem na PP, tylko zawaliłem szykanę.
    Jednak w czasie wyscigu Damian szybko wyprowadził mnie z błędu. Po kilku lapach miałem już 2 wyjazdy poza tor, także musiałem jechać nieco ostrozniej, ale to nie zmienia faktu, że w moim zasięgu były czasy rzędu 2:43,5. Na pewno nie niżej. A ten sobie zrobił 2:42,8. I to w czasie "spadku formy" :D Gratulacje dla Damiana , naprawdę niesamowita jazda. Przychodź może częściej, to się czegoś poduczymy ;)
    Na koniec o początku: to nie jest normalne, że jeden zawodnik rozwala wyścig kilku innym i nawet nie napisze sory. Za takie manewry na pierwszym zakręcie powinna być jakaś konkretna kara moim zdaniem.
  • Awatar użytkownika
    Blazo
    Posty: 1066
    Rejestracja: 02 sie 2013, 17:46
    Medale: 2
    Reputacja: 1
    Imię: Blazej
    Hobby: Motorsport; Simracing
    Samochód: EG3
    Nick w TDU2: Blazo2086
    uPlay: Blazo2086
    Steam ID: blazo2086
    Lokalizacja: 3miasto
    :
    Race of Champions Initial DC
    Polubił: 1214
    Otrzymanych polubień: 408

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: Blazo » 12 gru 2015, 13:59

    shogel pisze:Na koniec o początku: to nie jest normalne, że jeden zawodnik rozwala wyścig kilku innym i nawet nie napisze sory. Za takie manewry na pierwszym zakręcie powinna być jakaś konkretna kara moim zdaniem.

    Jak ja się cieszę, że tak dbasz o innych :serce: . A i sory piszę się przez dwa "r" lub można przepraszam. Nie napisałem tego, ani nie powiedziałem, bo wolę takie rzeczy załatwiać po wyścigu, aniżeli w czasie jego trwania.

    Echhh... Cóż mój start był... Jakby to ująć, ch*&*y. Pół godziny przed treningami postanowiłem się zdrzemnąć, bo byłem niesamowicie zmęczony. Po obudzeniu stwierdziłem, że nie będę gołosłowny i pojadę na Spa. Teraz wiem dwie rzeczy. Pierwsza to, że był to zły pomysł, a druga to wypisanie się z ligi. Dla mnie Assetto jest na multi w fazie ALPHA. Z tego względu, że wystarczy jak komuś na chwile ping podskoczy i już dostaje się porządnego strzała w tył samochodu.
    Sam start był dobry, ale potem Matt zjeżdża na mój tor jazdy i następuje lekki kontakt, co powoduje u mnie lekką dekoncentrację. Zmęczenie i zdekoncentrowanie spowodowało, że zapomniałem o zimnych oponach i hamulcach, i próbowałem jakoś się ratować uderzając w bandę, ale bezskutecznie. Chciałbym teraz serdecznie przeprosić wszystkich, którzy ucierpieli. Jednak wyścigi o tak późnej porze to nie dla mnie :P .
    Ostatnio zmieniony 12 gru 2015, 13:59 przez Blazo, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    shogel
    Posty: 46
    Rejestracja: 24 wrz 2015, 19:01
    Medale: 1
    Reputacja: 0
    :
    Liga BMW
    Otrzymanych polubień: 13

    Nasze relacje z wyścigów

    autor: shogel » 12 gru 2015, 18:52

    Mistrzu ortografii - pisałem o Tradeyu nie o tobie. A skoro już się pokazałeś na horyzoncie to Matt wjechał w towją linię jazdy, ale to raczej nie miało nic wspólnego z tym jak skasowałeś mtxa
Odpowiedz Posty: 19

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Przejdź do