Odpowiedz Posty: 7 Strona 1 z 1
Spontany
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Spontany

    autor: Courius » 25 sty 2016, 0:11

    Siemka! Zakładam ogólny temacik, można tutaj wrzucać wszystkie niezamierzone zloty. A jak wiadomo po TDU, spontany też mogą być fajne :-D
    Obrazek


    Tak więc wczoraj w składzie Michau, 4DDh, Gruszmen i ja spotkaliśmy się w The Crew. Początkowo nie mieliśmy zbytnio pomysłu, ale razem uzgodniliśmy, że pojeździmy freeruna i przy okazji porobimy sobie acziki z zakładki "konwoje".
    Obrazek
    Na początku myślałem, że szybko się rozejdziemy, ale przejeździliśmy chyba z cztery godziny i było bardzo sympatycznie. Kursowaliśmy głównie po wschodnim wybrzeżu, choć przejeżdżaliśmy również przez stany górzyste.
    Obrazek
    Obrazek

    Dzięki Panowie za jazdę, mega się uśmiałem i miło spędziłem czas. Do następnego! :piwo:
    Ostatnio zmieniony 25 sty 2016, 0:11 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Spontany

    autor: Gruszmen » 25 sty 2016, 15:23

    Również dzięki za spota. Może powtórka w piątek?
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Spontany

    autor: Courius » 25 sty 2016, 17:54

    Jeśli będziecie chętni, to dlaczego nie?

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Spontany

    autor: olosagaris » 27 sty 2016, 17:02

    Klawa impra,.. i mnie nie było?? :mur: huh, uwielbiam spontany. Szczególnie te umawiane spontanicznie ;)
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Spontany

    autor: Courius » 14 lut 2016, 21:23

    Mieliśmy krótką przerwę w jazdach freerun, ale wracamy już do normy.

    W ostatni piątkowy wieczór zebraliśmy się w ekipie; Michau7547, Hudy, Xarlith i ja na pojeżdżawkę. Niestety miało być nas więcej, ale Trava i Gruszmen musieli uciekać, szkoda bo jazda była klawa. Zrobiliśmy jeden konwój od Jeziora Bonneville do San Francisco, ale po wykonaniu tego jednego odpuściliśmy dalsze robienie aczików i postanowiliśmy pojeździć po mapce. Naszym przewodnikiem został Hudy, który pokazał nam jedne z fajniejszych miejscówek jakie osobiście miałem okazję widzieć w tej grze. Na pierwszy ogień poszło Jezioro Tahoe i domek Hudego. Prawdziwie urokliwe miejsce, a ta przystań za domkiem? :shock:
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Po krótkim postoju pokręciliśmy się na zachodnim wybrzeżu, przejechaliśmy przez genialne drogi Yosemite i trafiliśmy na jakiś parking nad Los Angeles. Ehh nie pamiętam jak to się stało, bo jakoś zapatrzyłem się na widoki i nasze samochody. Po drodze nie obyło się bez problemów z łącznością. Co jakiś czas rozłączało kogoś randomowo z ekipy, restartowały się listy znajomych, a członkowie ekipy znikali z gry z napisem offline mimo, że stali tuż obok nas. Tak jak na screenie poniżej :mur:
    Obrazek
    Od Yosemite polecieliśmy w stronę Kanionu Kolorado. To już z kolei moje ulubione rewiry, sucho, ciepło, piękny zachód słońca nad kanionem i cztery ekstra fury. Naszego spontana skończyliśmy po paru godzinach i setkach kilometrów, gdzieś na obrzeżach Miami. Znowu przy jeziorku, którego dokładnej nazwy nie pamiętam, ale mogę podać nazwę Xarlitha - "nasze Mazury" :-)
    Obrazek
    A tutaj nasza administracja w pomarańczy. :D
    Obrazek

    Dzięki wszystkim za przyjemną pojeżdżawkę i towarzystwo na tsie. Z taką ekipą, to można jeździć nawet i w The Crew :)
    Ostatnio zmieniony 14 lut 2016, 21:23 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Spontany

    autor: Courius » 21 wrz 2016, 17:37

    A my sobie tutaj ciągle jeździmy. Czasami i bez większych zapowiedzi, ale skutecznie i w doborowym towarzystwie. Ostatnio zdecydowaliśmy się na wykonanie aczików z misjami frakcyjnymi. Zebraliśmy się w czteroosobową ekipę i wiooo polecieliśmy przed siebie.
    #goniąc pozostałych
    Obrazek
    Na pierwszy odstrzał poszła króciutka misja znana nam z ostatniej edycji Dakaru "Race From Justice".
    Obrazek
    Kolejną trasą, na którą się zdecydowaliśmy było "Colorado Crawl". Kaaawał trasy do przejechania znany nam z przedostatniej edycji Dakaru :-D
    Obrazek
    Chcąc trochę zmienić krajobrazy za trzecią misję wybraliśmy "Leaving LA". Osobiście, to chyba jedna z moich ulubionych misji, a ten lot Gruszmena?! Pamiętacie? :lol: :rotfl:

    Dzięki za miło spędzony czas i do następnego :wave:


    Edit.
    Nigdy nie wiesz kogo możesz spotkać w The Crew. :D
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 21 wrz 2016, 17:37 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • K911

    Spontany

    autor: K911 » 21 wrz 2016, 17:44

    To ja wrzucę coś od siebie. Dopóki Courius nie pokazał mi tego "Cuda na kolach" to byłem skłonny sobie pojeździć. Ale... :(
    Obrazek

    Moje pierwsze PVP ...
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 21 wrz 2016, 17:44 przez K911, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 7 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Przejdź do