Zablokowany Posty: 1 Strona 1 z 1
Pamiętaj
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Pamiętaj

    autor: Siemkins » 15 maja 2015, 21:24

    Pamiętaj, że z prezentowanym podziałem długo zwlekaliśmy, aby przypadkiem nie wprawić kogoś w zakłopotanie, w której kategorii powinien umieścić swój utwór, a co dopiero mówić o wojnach międzygatunkowych i fanatykach krzyczących: co to za gówno? To nie jest prawdziwy hip-hop/rock/jazz/disko_z_pola.
    Jednak po niemal 250 stronach postów, gdzie trudno było znaleźć coś dla siebie w ogólnym bałaganie, który odstraszał innych użytkowników, postanowiliśmy zakończyć tę erę i wprowadzić pewne organizacyjne ułatwienia.

    Kategorii jest zaledwie 5, a gatunków muzycznych pewnie ze 100 jak nie więcej. Niemniej jednak, nie chodzi o to, by tworzyć 100 wątków po 2 piosenki, ale większe grupy, gdzie dla przykładu fani rocka odnajdą się bez problemu bez względu na to czy to indie, punk czy rock alternatywny.

    Nie twórzcie sztucznych barier, nie toczcie piany, nie kruszcie kopii o tak przyziemne sprawy jak konkretne gatunki muzyczne. Jeśli macie wątpliwości co do miejsca, w którym mielibyście umieścić jakiś kawałek, to wrzućcie go do wątku "Inne nutki", a jeśli ktoś z Administracji uzna, że bez problemu można go umieścić w którymś z konkretnych wątków, wówczas zostanie przeniesiony.

    Niech Wam i nam wszystkim przyświecają te słowa:
    "Oto ja L.U.C niepoliczalny w żadnym rachunku - słucham muzyki a nie gatunków"
    Ostatnio zmieniony 15 maja 2015, 21:24 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Zablokowany Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Przejdź do