Odpowiedz Posty: 201
DAKAR V - pogadać też trzeba
  • Awatar użytkownika
    MegaDzik
    Posty: 827
    Rejestracja: 07 paź 2013, 15:02
    Medale: 10
    Reputacja: 24
    Imię: raymund
    Nick w TDU2: MegaDzik vel fiufiu
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U.
    DAKAR Championship on Asphalt Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series
    Polubił: 325
    Otrzymanych polubień: 378

    Dzień 9 - Specjal

    autor: MegaDzik » 16 sty 2016, 13:45

    A czy - wyjątkowo - można pojechać w ekipie? Skoro czas nie jest taki ważny... w ekipie - fajniej. Pytam choć nie wiem czy znajdę chętnych
    Citius, Altius, Fortius, Dzikus...
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: Xarlith » 16 sty 2016, 13:54

    MegaDzik pisze:A czy - wyjątkowo - można pojechać w ekipie? Skoro czas nie jest taki ważny... w ekipie - fajniej. Pytam choć nie wiem czy znajdę chętnych
    Już się pytałem, organizator był nieugięty. Tylko solo.
    Ostatnio zmieniony 16 sty 2016, 13:54 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Galapagos
    Posty: 732
    Rejestracja: 28 lip 2012, 18:10
    Medale: 1
    Reputacja: 11
    Nick w TDU2: Galapagos2012
    uPlay: Prof.Dr.House
    Klub: BONITAS
    :
    Mixed Mode PVP
    Polubił: 461
    Otrzymanych polubień: 244

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: Galapagos » 16 sty 2016, 14:49

    Olo jechaliśmy prawie milion kilometrów :-P ,a dzieli nas niespełna 4 sekundy.. Nieżle co nie.. ;)
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: olosagaris » 16 sty 2016, 15:47

    Oj tak, miało być 99:59, ale za wcześnie puściłem hamulec przed metą :-P Jedno Wam powiem, nigdy więcej tego wozu. Cour ma rację, męczący wynalazek.... Nie sądziłem, że zrobię nim aż tyle km, nie sądziłem, że jednego dnia, że w 100 minut.. jaja... :rotfl:
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: Gruszmen » 16 sty 2016, 16:08

    :wtf: Hot Rod? Jeszcze tym wynalazkiem nie jechałem a tu przede mną 100min+ drogi, bo znając życie wpadnę w tekstury, które ostatecznie pogrążyły moje szanse na przesunięcie o min 1 oczko w górę ogólnej klasyfikacji.
  • Awatar użytkownika
    Galapagos
    Posty: 732
    Rejestracja: 28 lip 2012, 18:10
    Medale: 1
    Reputacja: 11
    Nick w TDU2: Galapagos2012
    uPlay: Prof.Dr.House
    Klub: BONITAS
    :
    Mixed Mode PVP
    Polubił: 461
    Otrzymanych polubień: 244

    Dzień 9 - Specjal

    autor: Galapagos » 16 sty 2016, 16:20

    No dziku dziku gratki, wicemistrzem dakaru zostajesz. Dziadkiem już jesteś, a nam młodym dupska złoiłeś: BRAWO :kapelusz:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    MegaDzik
    Posty: 827
    Rejestracja: 07 paź 2013, 15:02
    Medale: 10
    Reputacja: 24
    Imię: raymund
    Nick w TDU2: MegaDzik vel fiufiu
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U.
    DAKAR Championship on Asphalt Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series
    Polubił: 325
    Otrzymanych polubień: 378

    Dzień 9 - Specjal

    autor: MegaDzik » 16 sty 2016, 16:35

    Ja uważam, że odpuściliście seniorowi. Na otarcie łez daliście mi posmakować "pudła". Tylko Courius Was nie zrozumiał i wydarł do przodu.
    Nie mogliście z nim pogadać by mi się usunął?? :E
    Citius, Altius, Fortius, Dzikus...
  • adamsky73

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: adamsky73 » 16 sty 2016, 17:22

    Wysoki jak brzoza a... kultury zero, masz rację
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: Siemkins » 16 sty 2016, 18:12

    Wygląda, że się dobrze bawicie. Ale na oceny jeszcze przyjdzie czas :-)
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: Gruszmen » 16 sty 2016, 19:34

    Nie masz sumienia, Jacek. Dobrze myślałem, że będzie to długa trasa ale Hot Rodzie, bardziej liczyłem na Buggy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: Siemkins » 16 sty 2016, 20:03

    Mam, dlatego dałem "poza konkursem", ale cieszę się, że się podoba i że podjęliście rękawicę ;-)
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: jedlin12 » 17 sty 2016, 11:06

    Siemkis ty sadysto.
    To auto było beznadziejne. Nie pamiętam, żeby cokolwiek w The Crew dało mi tyle frustracji co to auto. Do Forda Model A włożona V8 i obcięto nadkola, a reszta nadal pochodzi z lat trzydziestych. Jazda tym wyrobem samochopodobnym była tak przyjemna jak bycie ukamienowanym, zjechanie gołą d*** ze szczytu Pikes Peak, bądź prowadzenie Kamaza wypełnionego po brzegi cementem, ze sflaczałymi oponami i zaspawanym układem kierowniczym. Masakra. Właściwie jedynym jego plusem jest V-max. Jest sporo wyższy niż w Focusie, ale co z tego, skoro i tak zanim się rozpędzisz wylądujesz na nadjeżdżającym z naprzeciwka SUVie

    Ponadto gra mnie oszukała na jakieś 2 minuty, albowiem jadąc w szczyt góry za czekpointem rozbiłem się na drzewie, a gra mnie przeteleportowała z powrotem na podnóże jakieś 7-8 km od ostatniego położenia (dodam, że zahaczałem o normalne drogi).

    Zadam jeszcze jedno pytanie. Wiem że się spóźniłem o 3 minuty, ale czy mimo wszystko dałoby się odjąć od czasu sumarycznego już nawet nie 15, a te 12 minut? Jak nie to już trudno. Przynajmniej będzie widać mój udział we wszystkich rundach
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: Siemkins » 18 sty 2016, 7:56

    Aby nie wyjść na hipokrytę, a przede wszystkim zachować się fair i sprawiedliwie wobec pozostałych startujących, biorąc pod uwagę wypowiedź:
    Siemkins pisze:Żeby nie było żem tyran, to zaliczam przejazd Fufena. Jednak, aby było dla Wszystkich jasne - to naprawdę wyjątek i nie będzie tak, że każdy będzie miał "po razie". Fufen zgarnął wszystko, miejcie to na uwadze, gdy następnym razem będziecie zamawiać pizze albo otwierać drzwi siostrom ;-)

    oraz
    Siemkins pisze:Warunków jest niewiele, ale trzeba spełnić wszystkie, aby ugrać bonus. Oto one:
    - przejazd tylko i wyłącznie modelem auta, które jest na zdjęciu
    - przejazd trasy w czasie krótszym niż widniejący na zdjęciu
    - światła auta w czaszki (o ile jest prawdopodobne, że macie gdzieś skitrane zdjęcie z tej trasy, to mniejsza szansa, że tym autem, a już całkiem mizerna, że mieliście zamiast świateł czaszki. Część nie jest droga, do kupienia u tunera offroadowego)
    - zdjęcie umieszczone do końca dnia 9

    nie mogę zaliczyć niektórych wyników, jak np Takumiego czy jedlina. Żadna to moja złośliwość czy niechęć - nic z tych rzeczy. Zabawa zabawą, ale zasady to zasady. Bez urazy, ale nie.
    Ostatnio zmieniony 18 sty 2016, 7:56 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: Gruszmen » 19 sty 2016, 2:06

    Onecanobi pisze:Wy nadal nie rozumiecie, że dąże do tego, aby każdy miał równe szanse na starcie i takie zawody uważam za prawdziwe. Zabawa jest, gdy te różnice między graczami się zacierają i wszystko zależy od skilla, a nie sprzętu typu kontroler dający przewagę, skrzynia manualna, różnego rodzaju bugi itp rzeczy.

    Taaa, tylko zauważ że gdyby zawody zostałyby ograniczone do samej klawiatury to momentalnie TY stajesz się liderem bo dany kontroler masz obcykany a tak jest mieszanka i rywalizacja jest ciekawsza. Spójrz na Dzika. Na klawiaturze pokonał uczestników korzystających z kierownic, więc jak widać można.
    Jak brałeś udział w T.Uto miażdżyłeś większość i było ok, żadnych sprzeciwów z Twojej strony a tu nagle wielkie halo. Kiepsko mi idzie , bo ten gra na padzie albo używa glitcha.
    Skąd mamy mieć pewność, czy podczas uczestnictwa w T.U sam nie używałeś glitcha ze sprzęgłem (nie żebym teraz osądzał)?
    Masz podobne podejście do zawodów jak mareksle1991, jak coś nie idzie po mojej myśli że nie mogę rywalizować z innymi to staram się narzucić swoje poglądy większości (tam był/jest spór o dopuszczenie do zawodów auta z WR i/oraz prowadzenie podwójnej klasyfikacji :mur: )[/quote]
    Ostatnio zmieniony 19 sty 2016, 2:06 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Onecanobi
    Posty: 152
    Rejestracja: 14 lis 2014, 15:06
    Medale: 1
    Reputacja: 1
    Imię: Tobi
    Hobby: Motoryzacja, sport, gry
    Samochód: A4
    :
    Championship on Asphalt
    Polubił: 12
    Otrzymanych polubień: 48

    DAKAR V - pogadać też trzeba

    autor: Onecanobi » 19 sty 2016, 12:51

    Gruszmen pisze:
    Onecanobi pisze:Wy nadal nie rozumiecie, że dąże do tego, aby każdy miał równe szanse na starcie i takie zawody uważam za prawdziwe. Zabawa jest, gdy te różnice między graczami się zacierają i wszystko zależy od skilla, a nie sprzętu typu kontroler dający przewagę, skrzynia manualna, różnego rodzaju bugi itp rzeczy.

    Taaa, tylko zauważ że gdyby zawody zostałyby ograniczone do samej klawiatury to momentalnie TY stajesz się liderem bo dany kontroler masz obcykany a tak jest mieszanka i rywalizacja jest ciekawsza. Spójrz na Dzika. Na klawiaturze pokonał uczestników korzystających z kierownic, więc jak widać można.
    Jak brałeś udział w T.Uto miażdżyłeś większość i było ok, żadnych sprzeciwów z Twojej strony a tu nagle wielkie halo. Kiepsko mi idzie , bo ten gra na padzie albo używa glitcha.
    Skąd mamy mieć pewność, czy podczas uczestnictwa w T.U sam nie używałeś glitcha ze sprzęgłem (nie żebym teraz osądzał)?
    Masz podobne podejście do zawodów jak mareksle1991, jak coś nie idzie po mojej myśli że nie mogę rywalizować z innymi to staram się narzucić swoje poglądy większości (tam był/jest spór o dopuszczenie do zawodów auta z WR i/oraz prowadzenie podwójnej klasyfikacji :mur: )
    [/quote]


    Ciekawsza rywalizacja? Jak ta sama osoba wygrywa 2 czy 3 edycje zawodów z rzędu? Moim zdaniem nie jest to ciekawe zbytnio.

    2 czy 3 pierwsze dni Dakaru kiedy mialem czas to pojechałem, ale potem, gdy zobaczyłem o co kaman to odpuściłem sobie, nie dlatego, że ktoś tam sobie pomyśli, że nie mogłem wygrać czy coś. Bo to jest płytkie myślenie w tym momencie. Ale dlatego, że wygrany był z góry wiadomy praktycznie. I takie zawody traciły dla mnie sens.

    Akurat nowe pomysły są moim zdaniem jak najbardziej ciekawe, więc dlaczego je odrzucać w ogóle na starcie?

    Jak mogłem używać glitcha ze sprzęgłem skoro jeżdże na automatycznej skrzyni i klawiaturze? Pytanie retoryczne.


    Dlatego rozważenie pomysłów osób które od niedawna biorą udział w Waszych zawodach powinno być jak najbardziej na miejscu.
    Ostatnio zmieniony 19 sty 2016, 12:51 przez Onecanobi, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 201

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Przejdź do