Zablokowany Posty: 1 Strona 1 z 1
DAKAR V - zasady
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    DAKAR V - zasady

    autor: Siemkins » 06 sty 2016, 11:45

    Skrótowo, bo przecież nie startujecie, żeby czytać przydługie regulaminy, a by rywalizować i dobrze się bawić ;-)

    1. Zawody rozpoczynają się 8 stycznia 2016, a kończą 16 stycznia b.r.
    2. Wybór auta, jego poziom, rodzaj asysty oraz kontrolera jest sprawą indywidualną każdego startującego.
    3. Zwycięzcą zostanie osoba, która upora się ze wszystkimi etapami w najkrótszym (łącznym) czasie.
    4. Tym razem mocno intensywnie i bez oglądania się za siebie: każdy dzień to co najmniej jedna nowa trasa.
    5. Etapami mogą być misje fabularne lub misje frakcyjne w specyfikacjach Rajd lub Offroad.
    6. Nazwy tras będą podawane każdego kolejnego dnia w godzinach rannych.
    7. Wyniki misji fabularnych pobierzemy bezpośrednio z gry (ok. g. 23ej), wyniki misji frakcyjnych trzeba potwierdzić zdjęciem (do 23.59 danego dnia). Podane godziny są niezmienialne, nieprzesuwalne i ostateczne, dlatego nie czekajcie na ostatnią chwilę i oszczędźcie sobie nerwów.
    8. Obowiązują szeroko rozumiane zasady fair play. By było absolutnie jasne: żadnych glitchy/ów ze sprzęgłem i tym podobnych akcji. Jak macie zamiar tak się wspomagać w rywalizacji, to dajcie sobie siana od razu i nie psujcie zabawy innym.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Zablokowany Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Przejdź do