Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1
Górskie Stany - Misje
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Górskie Stany - Misje

    autor: Siemkins » 08 gru 2014, 18:38

    W tym regionie do dyspozycji mamy 4 urozmaicone misje.Czy będzie ich więcej, czy po miesiącu ulegną zmianie? Zobaczymy.
    Większość niezbędnych danych widocznych jest na zdjęciach. Poziomem postaci jak i samochodu nie należy się sugerować.

    1. Na dalekim zachodzie - ucieczka przed policją (6 stopień) na pustyni Mojave. Uwaga na sympatyczne drzewka.
    Obrazek

    2. Poza utartą ścieżką - około 25 minut dobrej zabawy, początkowo w nocy w zaśnieżonych górskich lasach z pustynno-kamiennym finałem
    Obrazek

    3. Jedna wielka pętla - szalony wyścig wokół Wielkiej Kotliny. Na dystansie 107 CP zdecydowanie jest co robić
    Obrazek

    4. Podróż po puntach charakterystycznych - zwiedzanie wielu ciekawych miejsc w wyścigowym tempie. Zanim zaczniesz, zastanów się dobrze czy masz wystarczająco dużo czasu.
    Obrazek


    W których rozgrywkach braliście już udział i która misja najbardziej przypadła Wam do gustu?
    Ostatnio zmieniony 08 gru 2014, 18:38 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Przejdź do