Odpowiedz Posty: 2 Strona 1 z 1
Środkowy Zachód - Misje
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Środkowy Zachód - Misje

    autor: Siemkins » 08 gru 2014, 14:30

    W tym regionie do dyspozycji mamy 4 urozmaicone misje.Czy będzie ich więcej, czy po miesiącu ulegną zmianie? Zobaczymy.
    Większość niezbędnych danych widocznych jest na zdjęciach. Poziomem postaci jak i samochodu nie należy się sugerować.

    1. Akcja St. Louis - najkrótsza w tym regionie misja frakcyjna, polegająca na ucieczce policyjnej obławie.
    Obrazek

    2. Ucieczka z kraju - 44 km do przejechania w stylu transportu pojazdu (pasek obrażeń). Lajtowa misja, nie-czasówka.
    Obrazek

    3. Mobilizacja - uliczny wyścig ciągnący się aż do portu w Nowym Yorku. Jest co jechać.
    Obrazek

    4. Podróż po pograniczu - jazda wzdłuż granic USA. Porządny, ponad 2 godzinny, kilkuset kilometrowy wyścig.
    Obrazek

    W których rozgrywkach braliście już udział i która misja najbardziej przypadła Wam do gustu?
    Ostatnio zmieniony 08 gru 2014, 14:30 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • RealMadridPL
    Posty: 56
    Rejestracja: 06 wrz 2012, 18:55
    Reputacja: 0
    Imię: Daniel
    Samochód: Opel Corsa C
    Nick w TDU: realmadryt98
    Nick w TDU2: RealMadridPL
    uPlay: Madridista98
    Lokalizacja: Rumia
    Polubił: 5
    Otrzymanych polubień: 4
    Kontakt:

    Środkowy Zachód - Misje

    autor: RealMadridPL » 01 wrz 2015, 21:58

    Moim zdaniem "Ucieczka z kraju" jest najmilszą misją. Ja swoim Skyline'm o poziomie 1200 robię ją w około 15 minut. Szybki zarobek bez większego ryzyka ;)
Odpowiedz Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Przejdź do