Odpowiedz Posty: 18
Żużel
  • Izek

    Żużel

    autor: Izek » 11 paź 2013, 12:54

    Niech sobie głupi Karkosik całą tę E-Lipę kupi, bo już rzygać się chce od czytania tego wszystkiego :crazy:
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Żużel

    autor: Siemkins » 19 paź 2013, 19:57

    Już końcówka tej tragifarsy, o ile szefowie Unibaxu zamierzają się podporządkować.
    Kary jakie dostali to:
    2,4 mln - za walkower, odszkodowania dla Falubazu oraz 1,5 mln na cele charytatywne
    -12 pkt na dzień dobry
    oraz 3 pierwsze mecze, na których nie mogą zarobić - muszą sprzedawać bilety za 1 zł brutto.
    Ponadto kara personalna dla menedżera Unibaksu, Sławomira Kryjoma - zawieszenie na 2 lata, utrata licencji PZM i zakaz wjazdu do parku maszyn na ponad rok

    Wystarczająco? Ja osobiście czuję niedosyt z powodu braku degradacji. Większość z tego, to kary finansowe (być może jeszcze będą je zmniejszać), a oni dosłownie srają kasą, więc co to za kara?
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Izek

    Żużel

    autor: Izek » 21 paź 2013, 10:39

    IMO wystarczająca jest kara, chociaż też liczyłem na więcej. 12 ujemnych punktów przy utrzymaniu górnego KSM i tak spokojnie zepchnie ich na dół tabeli w sezonie 2014, może nawet sami spadną? ;-) Jeśli jednak limit zostanie zniesiony, Karkosik znowu dokupi pierdyliard gwiazd i będę się bić o najwyższe cele - niestety. Tym bardziej, że komisarze toru jedyne co umieją, to szykować beton pod Toruń. Co jest śmieszne to płacze teraz ten cały Kurzawski, jak to Komisja Orzekająca ustawiła przyszłoroczne rozgrywki, jakie to niesprawiedliwe, że oni muszą tyle płacić bo są bogaci, kiedy inne kluby splajtowałyby pod takim obciążeniem, bla bla bla. No i oczywiście będzie odwołanie, więc to jeszcze nie koniec tej szopki, Jacku..

    EDIT:

    A nie mówiłem, zaczyna się :P
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39278 ... e-sa-zarty
Odpowiedz Posty: 18

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Przejdź do