Odpowiedz Posty: 5 Strona 1 z 1
#83 24h Le Mans 2015
  • Awatar użytkownika
    Ferrari
    Posty: 281
    Rejestracja: 19 sty 2015, 17:07
    Reputacja: 3
    Imię: Dominik
    Hobby: Modelowanie
    Samochód: VW Golf MK3 AEX
    Nick w TDU: madanfs
    Nick w TDU2: MADANFS
    uPlay: xX_Messatsu_Xx
    Steam ID: mk3janush
    Xbox Live: madanfs
    Lokalizacja: Łask
    Polubił: 83
    Otrzymanych polubień: 151
    Kontakt:

    #83 24h Le Mans 2015

    autor: Ferrari » 14 cze 2015, 17:15

    I jak wrażenia po wyścigu?Ja osobiście zadowolony z faktu że Audi wkońcu zdetronizowane.Porsche na drugi rok po powrocie do Le Mans dało lekcję rywalą.Szkoda Toyoty że nie mogą się przebić.Szkoda też że zespół Kuby Giermaziaka dopiero na 8 pozycji w grupie GTE-AM.No ale cóź "wypadki chodzą po teamach" :D
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    #83 24h Le Mans 2015

    autor: Prince-Matt » 15 cze 2015, 13:07

    madanfs pisze:Szkoda Toyoty że nie mogą się przebić.Szkoda też że zespół Kuby Giermaziaka dopiero na 8 pozycji w grupie GTE-AM.No ale cóź "wypadki chodzą po teamach" :D
    Toyota - podobno mieli auta ustawione mocno na deszcz. Giermaziak - lepiej 8 niż nie dojechać. Dojechanie do mety to pierwsze zwycięstwo w LeMans.
    Ostatnio zmieniony 15 cze 2015, 13:07 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    #83 24h Le Mans 2015

    autor: Danmcrea » 15 cze 2015, 13:14

    Z ciekawości spojrzałem na rezultaty dwóch poprzednich wyścigów przed Le Mans, i nie jestem tak do końca przekonany czy to tylko kwestia ustawień. W obu wyścigach dostali w dupsko. Wydaje mi się, że po prostu nie poczynili tak dużych postępów jak Audi czy Porsche.
    Ale co dla mnie najważniejsze to, że Corvette wygrała GTE Pro :)
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    #83 24h Le Mans 2015

    autor: Prince-Matt » 15 cze 2015, 23:24

    Danmcrea pisze:Z ciekawości spojrzałem na rezultaty dwóch poprzednich wyścigów przed Le Mans, i nie jestem tak do końca przekonany czy to tylko kwestia ustawień. W obu wyścigach dostali w dupsko. Wydaje mi się, że po prostu nie poczynili tak dużych postępów jak Audi czy Porsche.
    No raczej...
    Ostatnio zmieniony 15 cze 2015, 23:24 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Ferrari
    Posty: 281
    Rejestracja: 19 sty 2015, 17:07
    Reputacja: 3
    Imię: Dominik
    Hobby: Modelowanie
    Samochód: VW Golf MK3 AEX
    Nick w TDU: madanfs
    Nick w TDU2: MADANFS
    uPlay: xX_Messatsu_Xx
    Steam ID: mk3janush
    Xbox Live: madanfs
    Lokalizacja: Łask
    Polubił: 83
    Otrzymanych polubień: 151
    Kontakt:

    #83 24h Le Mans 2015

    autor: Ferrari » 16 cze 2015, 14:45

    [/quote] Toyota - podobno mieli auta ustawione mocno na deszcz. Giermaziak - lepiej 8 niż nie dojechać. Dojechanie do mety to pierwsze zwycięstwo w LeMans.[/quote]

    Zgadzam się.W wyścigach endurance przede wszystkim chodzi o to żeby ukończyć wyścig.Bo to jest najtrudniejsze.Zmagania kierowców i mechaników za dnia,nocą czy w deszczu to prawdziwy sport ekstremalny.

    Danmcrea pisze:Z ciekawości spojrzałem na rezultaty dwóch poprzednich wyścigów przed Le Mans, i nie jestem tak do końca przekonany czy to tylko kwestia ustawień. W obu wyścigach dostali w dupsko. Wydaje mi się, że po prostu nie poczynili tak dużych postępów jak Audi czy Porsche.
    Ale co dla mnie najważniejsze to, że Corvette wygrała GTE Pro :)


    Ja ubolewam nad ekipą Astona.Tak pięknie jechali cały wyścig i 40 min przed końcem wyścigu awaria układu kierowniczego i niebezpieczna kraksa.I te miny zapłakanych mechaników i członków zespołu.Sam miałęm łzy w oczach,bo od kiedy oglądam Le Mans zawsze kibicuje Aston Martin'owi.
    Teraz czekamy kolejny rok :thumbup:
    Ostatnio zmieniony 16 cze 2015, 14:45 przez Ferrari, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Przejdź do