Odpowiedz Posty: 359
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
Formuła 1
  • Blaskii
    Posty: 215
    Rejestracja: 09 lip 2010, 14:02
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Hobby: Sport, Muzyka, Gry
    Nick w TDU: Blaskii
    Nick w TDU2: Blaskii
    Lokalizacja: Puławy

    Formuła 1

    autor: Blaskii » 13 lip 2010, 22:05

    No myśle, że po Piłce nożnej jest F1 osobiście bardzo lubie oglądać Kubice :D i ogólnie reszte :D
    Ale bez zbędnych formalności widzieliście ostatnie GP ? Szkoda mi było Kubicy jak na starcie awansował 3 oczka w góre a potem mu jednostka padła :( Jak sądzicie jak mu pójdzie w następnym GP ? :D
  • Awatar użytkownika
    GreatNice
    Posty: 235
    Rejestracja: 12 lip 2010, 18:31
    Reputacja: 0
    Samochód: Audi A5 3.0 TFSI 272KM
    Nick w TDU: GreatNice
    Nick w TDU2: GreatAndNice
    Klub: Free Guys
    Lokalizacja: Kraków

    Re: Formuła 1

    autor: GreatNice » 13 lip 2010, 22:22

    Po pierwsze to cieszę się, że Robert przedłużył kontrakt z Renault do 2012 roku, gdyż w tym zespole wszystko robią "pod niego" i może się znakomicie rozwinąć.
    Ostatnie GP można tylko pechem wyjaśnić, nawet najlepszym się zdarzy ;> Ale nad usterką na pewno spece popracowali i w nastepnym GP to się nie powtórzy :wink:
    Pozdrawiam
    Obrazek
  • bodzio
    Posty: 172
    Rejestracja: 10 lip 2010, 9:25
    Reputacja: 0
    Imię: Mikolaj
    Hobby: foto, kajakarstwo, żeglarstwo, gry
    Samochód: 2 nogi ;]
    Nick w TDU: bodzislawplsmal

    Re: Formuła 1

    autor: bodzio » 14 lip 2010, 9:40

    No tak, kiedyś szczęście musiało się skończyć. Popatrzmy ile razy Vettel miał pecha, a Kubica tylko raz.
    W najbliższą sobotę Kubica w Poznaniu, już wiem w które miejsce pójdę :mrgreen: . Mam nadzieję, że nie naprawią płotu, bo wejście będzie utrudnione :mrgreen: .
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Formuła 1

    autor: Gruszmen » 14 lip 2010, 9:47

    bodzio pisze:No tak, kiedyś szczęście musiało się skończyć. Popatrzmy ile razy Vettel miał pecha, a Kubica tylko raz.
    W najbliższą sobotę Kubica w Poznaniu, już wiem w które miejsce pójdę :mrgreen: . Mam nadzieję, że nie naprawią płotu, bo wejście będzie utrudnione :mrgreen: .

    Bodzio po co chcesz wejść na tor przez płot skoro wstęp jest na free.
    Ostatnio zmieniony 14 lip 2010, 9:47 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 2 razy.
  • bodzio
    Posty: 172
    Rejestracja: 10 lip 2010, 9:25
    Reputacja: 0
    Imię: Mikolaj
    Hobby: foto, kajakarstwo, żeglarstwo, gry
    Samochód: 2 nogi ;]
    Nick w TDU: bodzislawplsmal

    Re: Formuła 1

    autor: bodzio » 14 lip 2010, 9:53

    Bo ja raczej szykuję się na dobre fotografię, później pokażę wam zdjęcie jak na moim ulubionym zakręcie wygląda auto z WSMP - tam będę stał :wink: .
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Sebasti
    Posty: 322
    Rejestracja: 10 lip 2010, 16:05
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: SebastiPL

    Re: Formuła 1

    autor: Sebasti » 09 lut 2011, 17:48

    Nie wiem czy słyszeliście(ale raczej tak ;p) Kubica miał poważny wypadek podczas rajdu we Włoszech Ronde di Andora. Podobno przyczyną kraksy był korzeń pod asfaltem i mokra nawierzchnia. Z tego co widziałem to uderzył tyłem auta po czym wbił się przodem w barierę a ta przeszła na wylot. Pilot wyszedł z tej sytuacji prawie bez szwanku, a Kubica nieźle poturbowany: zmiażdżona prawa dłoń,liczne złamania. Lecz po 7-8 h operacji udało się się przywrócić naczynia do dłoni i nastawić złamania.
    Dla nas to wielka strata a co dopiero dla teamu Lotus Renault. Podobno na miejsce Kubicy ma wejść Senna albo Heidfeld. Ja osobiście martwię się bardzo bo chciałem popatrzeć jak nasz Robert zostawia Vettela w tyle :D
    No nic teraz trzeba czekać aż do zdrowia Kubicy. Prawdopodobnie na tor wróci dopiero za rok :oops: .
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Re: Formuła 1

    autor: Siemkins » 09 lut 2011, 21:53

    Tak, słyszałem i wdziałem. Wypadek masakryczny, a i konsekwencje niemałe.
    A co do zmienników Kubicy - wszystko zależy od tego, ile Robert będzie wracał do siebie. Senna, mimo rzekłbym królewskich korzeni w F1, nie przedstawia żadnej wartości. Były "kolega" z Sauber'a także mocarzem nie jest - wg mnie dużo poniżej średniej, więc i żadne to zastępstwo. Kimi też nie podejrzewam, aby wskoczył na to miejsce.

    Paradoksalnie, najbardziej prawdopodobny scenariusz to taki, że miejsce Kubicy zajmie Robert Kubica, który -moim zdaniem - bardzo szybko wsiądzie do swojego bolidu.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    RaFaL
    Posty: 3635
    Rejestracja: 01 paź 2010, 19:09
    Reputacja: 1
    Samochód: Seat Leon Cupra R
    Lokalizacja: Lublin
    Polubił: 376
    Otrzymanych polubień: 1331

    Re: Formuła 1

    autor: RaFaL » 09 lut 2011, 22:03

    Ten sezon F1 już nie będzie się tak oglądało, jak poprzednie sezony gdzie jeździł Robert. Oby jak najszybciej wrócił do bolidu ! :)

    http://img.interia.pl/motoryzacja/nimg/ ... 000827.jpg

    Aż nie chcę myśleć co by było, gdyby barierka weszła bardziej z lewej strony :?
    ... dwie paczki na budziku nic innego tak nie kopie
    nawet najlepsze konopie w holenderskim coffee shop'ie
    LUB na rejestracjach to kontynuacja
    hot-dogi na stacjach odwrotna grawitacja
    to co mnie wzmacnia to fury i jazda
    to co mnie wzmacnia to nuta na maxa...
  • Awatar użytkownika
    Sebasti
    Posty: 322
    Rejestracja: 10 lip 2010, 16:05
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: SebastiPL

    Re: Formuła 1

    autor: Sebasti » 10 lut 2011, 17:00

    Jak wspomniał Jacek ,,że miejsce Kubicy zajmie Robert Kubica". Mam taką samą nadzieję.

    A tak poza tematem Kubicy...kto według Was będzie faworytem w tym sezonie? Według mnie Alonso ma niemałe szanse.

    PS: Petrov też w ostatnich wyścigach pokazywał dość dobrą formę.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Re: Formuła 1

    autor: Siemkins » 10 lut 2011, 19:45

    Ja bym upatrywał faworytów w gronie ostatnich zwycięzców. Groźny, nielubiany (choćby przeze mnie), ale i szybki oraz nieobliczalny Hamilton, błyszczący w sumie przez cały poprzedni sezon Vettel, Massa, który na dzisiejszych testach wypadł znakomicie. Wiele jednak zależeć będzie nie od samych kierowców, choć od nich także, ale od całych zespołów i tego, co udało im się stworzyć podczas międzysezonowej przerwy.

    Na Pietrova bym specjalnie nie liczył. Pod koniec sezonu postawili go pod ścianę, co trochę przełożyło się na lepsze wyniki. W tym sezonie kierowcy F1 mają całkowicie inne bolidy, więc ciężko bezpośrednio przełożyć poprzedni sezon na ten, który niebawem się rozpocznie. Być może za Pietrovem "ktoś stoi", wchodzą w grę duże pieniądze i polityka. To ostatnie czasem mnie przeraża, dlatego nie będę kontynuował tego wątku.

    Tak czy inaczej, wiele odpowiedzi uzyskamy dopiero po rozpoczęciu sezonu. Mam tylko cichą nadzieję, że wszyscy (z czołówki) wystartują z podobnego pułapu technologicznego i nie będziemy mieli powtórki z rozrywki sprzed 2 sezonów, gdy nowo powstały Brawn GP zdeklasował i zdominował resztę przez niemal połowę wyścigów.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Sebasti
    Posty: 322
    Rejestracja: 10 lip 2010, 16:05
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: SebastiPL

    Re: Formuła 1

    autor: Sebasti » 11 lut 2011, 15:42

    Dalej będzie kanał F?
    Obrazek
  • pastor
    Posty: 7
    Rejestracja: 27 lip 2010, 11:59
    Reputacja: 0

    Re: Formuła 1

    autor: pastor » 15 lut 2011, 1:22

    F-duct raczej będzie chociaż kolejne zmiany przepisów może sprawią, że nie będzie tak przydatny. Czekają nas zmiany dotyczące opon, na które skarżą się kierowcy, poprawcie mnie, ale chyba wraca KERS więc może być ciekawie. Roberta szkoda, bo patrząc na pierwsze testy bolid jest na prawdę dobry, a Kubica uczyniłby go jeszcze szybszym. Oby wrócił jeszcze w tym sezonie, odzyskał pewność siebie, sprawdził swój organizm i przygotował się na mistrzowski sezon 2012. A co do zastępy, który jest już właściwie znany to Heidfelda bym nie skreślał ani nie umniejszał jego umiejętności (chociaż za nim nie przepadam). Był co prawda w cieniu Roberta, ale chyba każdy by był, jedynym jego ograniczeniem był zawsze bolid. Heidfeld w testach gdzie popisał się najlepszym czasem pokazał, że może godnie zastąpić Kubicę i jego umiejętności są niemałe, a miejsce w solidnym teamie F1 po prostu mu się należy.
    Faworyci pewnie znów ci sami: Vettel, Alonso, Hamilton. Moim zdaniem gdyby z RedBull postawił na Webbera to on byłby mistrzem w zeszłym sezonie, ale teraz Vettel jako mistrz i bardziej doświadczony kierowca będzie groźniejszy. O Alosno i Hamiltonie nie ma co nawet wspominać. Szkoda Buttona, który jest skazany tak jak Webber na pozycję numer 2. Liczę też na niespodzianki. Może Sutil z Force India...
    Podają nam życie na tacy jak baleron, w pudełku brak instrukcji dziwne, bo dają ją nawet kaloryferom.
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Re: Formuła 1

    autor: jurcek » 18 lut 2011, 19:04

    Kanału f nie będzie, o czym mowa była już daaaaaaaawno. Wraca kers i będzie ruchome tylne skrzydło, które ma ułatwić wyprzedzanie- w co wątpię, ale wyjdzie w praniu.

    Po czym sądzisz, że Heidfeld jest dobry? ;> Tyle lat i ani jednego zwycięstwa- po prostu kierowca środka stawki do zbierania pkt, bo do niczego się nie nadaje.

    Po czym sądzisz, że bolid renaty był/jest dobry, jak to tylko testy? eh... :roll:

    I czemu piszesz o Buttone, jako skazanym na poz. nr2? :roll: Miał szansę się wykazać, ale się umywa do Hamiltona. Co do Weberra, no to troche wiadomo, że zespół stawia na młodego, a nie na starego, choć oficjalnie nic nie było. Webber zamiast płakać, powinien jeździć lepiej.
  • pastor
    Posty: 7
    Rejestracja: 27 lip 2010, 11:59
    Reputacja: 0

    Formuła 1

    autor: pastor » 19 lut 2011, 22:16

    Dobry != wybitny. Heidfelda stać na dobre wyniki i miejsca na podium, a przez godne zastąpienie rozumiem właśnie takie wyniki, a nie włączanie się do walki o tytuł.

    Testy to jak na razie jedyna możliwość porównania poszczególnych teamów. Wiadomo, że jedni mogą testować co innego niż drudzy więc nie możemy jednoznacznie stwierdzić kto jest rzeczywiście najlepszy, ale mimo wszystko dostarcza nam jakiś informacji. Jakby bolidy Lotus Renault były regularnie na końcu stawki to można by przypuszczać, że nie wszystko idzie zgodnie z planem. A po osiąganych rezultatach można sądzić, że nie jest najgorzej.

    Miał szansę się wykazać, ale się umywa do Hamiltona.

    Rozumiem, że masz na myśli że NIE umywa się do Hamiltona. Obaj są świetnymi kierowcami, ale mam wrażenie, że Hamilton jest pupilkiem szefostwa teamu (nie wspominając o sędziach). Poza tym cenię bardziej solidność i rozwagę Buttona niż gorącą głowę Hamiltona choć nie sposób nie doceniać jego kunsztu.
    Ostatnio zmieniony 19 lut 2011, 22:16 przez pastor, łącznie zmieniany 2 razy.
    Podają nam życie na tacy jak baleron, w pudełku brak instrukcji dziwne, bo dają ją nawet kaloryferom.
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Re: Formuła 1

    autor: jurcek » 19 lut 2011, 22:58

    hehe rozbawiłeś mnie :P

    Heidfeld nie jest wybitny. A czemu? Nie ma tego czegoś, co by pozwoliło mu coś przez całą karierę w F1 coś osiągnąć. Kilka pp to nic wielkiego. A z najbliższej historii mógłbyś zauważyć, że nie miał kontraktu w minionym sezonie i w tym, też by go nie miał, gdyby nie to, co się stało. A miejscem w zespole długo się nie nacieszy ;)

    Co do siły teamów. Stawiam Ci piwo, jeżeli Torro Rosso będzie walczyło o podia każdego wyścigu !

    A Hamilton vs Button? Zauważ, że w Mclarenie obaj walczyli do końca, nie było podziału na 1-szego kierowce. I kto lepiej wyszedł? Murzynek. Button nie ma jaj- mistrza zdobył dzięki bolidowi na początku sezonu- w drugiej połowie juz nie było tak różowo.
Odpowiedz Posty: 359
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Przejdź do