Odpowiedz Posty: 359
Formuła 1
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Formuła 1

    autor: Danmcrea » 14 mar 2015, 11:37

    Obrazek

    Śmieszne jest trochę to, że Alonso odszedł z Ferrari i okazuje się, że przynajmniej na ten moment są całkiem szybcy. Może nie na poziomie Mercedesa, ale mimo wszystko. Choć kibicuje McL'owi tak w tym roku nie liczę na zbyt wiele. Dlatego, choć nie przepadam za samym RBR'em, to jednak kibicuje strasznie Ricciardo w tym roku. Ale coś czuję, że tutaj również silniki Renault będą miały problemy żeby trzymać się blisko Merców.
    Ostatnio zmieniony 14 mar 2015, 11:37 przez Danmcrea, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • adamsky73

    Formuła 1

    autor: adamsky73 » 14 mar 2015, 12:23

    Ja nieodmiennie kibicuję Felipe. Mam nadzieję że w tym sezonie będzie mniej błędów i Williams zostanie drugą siłą w F1. No i z zaciekawieniem obserwuję młodego Sainza. Wygląda na to, że będzie nielicznym przypadkiem w którym syn ma szansę pobić osiągnięcia słynnego ojca
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Formuła 1

    autor: Danmcrea » 14 mar 2015, 17:15

    Do Felipe nie mogę się przekonać, czasem mu kibicuje, ale czasem sobie przypominam jaki z niego crybaby. Ale rzeczywiście fajnie byłoby zobaczyć Williamsa na topie znowu, chociaż z tego duetu chyba jednak bardziej kibicuje Bottasowi. A jak na złość młody Fin nabawił się jakiejś kontuzji pleców.
    Ciężko będzie raczej porównywać Sainza Jr z ojcem, bo to jednak trochę inne dyscypliny :P. Mimo to również jestem ciekaw.
    Jednak najbardziej jestem ciekaw jak zakończy się afera z kontrakterm van der Garde, jajca niezłe. Z tego co się orientuję, to na tą chwilę osiągnęli jakieś porozumienie odnośnie GP Australii, ale co dalej to jeszcze nie wiadomo. Śmieszna sytuacja, bo w tej chwili mają w zasadzie 3 kierowców i 2 bolidy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Formuła 1

    autor: Danmcrea » 21 cze 2015, 14:25

    Krótko, Honda zasysa jajca bardzo mocno, po same jajca nawet się nie dławiąc. Przecież to jest jakaś porażka :D. Nawet Renault lepiej sobie radzi.
    Inna sprawa, oglądam ten sezon i póki co mam takie same odczucia jak w zeszłym roku. Nuda jak cholera, jedyne co warte jest zobaczenia to co poniektóre wypadki i tyle. Naprawdę jak czegoś nie zmienią to nie wróże dobrej przyszłości Formule i zacząłbym od wywalenia DRS'u :D
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Maxellero
    Posty: 679
    Rejestracja: 27 lip 2013, 15:46
    Reputacja: 2
    Imię: Łukasz
    Hobby: Simracing
    Samochód: FIAT Punto II 1.2 16V HLX
    Lokalizacja: okolice Cz-wy
    Polubił: 888
    Otrzymanych polubień: 503

    Formuła 1

    autor: Maxellero » 30 cze 2015, 0:46

    Danmcrea pisze:Inna sprawa, oglądam ten sezon i póki co mam takie same odczucia jak w zeszłym roku. Nuda jak cholera, jedyne co warte jest zobaczenia to co poniektóre wypadki i tyle. Naprawdę jak czegoś nie zmienią to nie wróże dobrej przyszłości Formule i zacząłbym od wywalenia DRS'u :D

    Dlatego przerzuciłem się na Formułę E. Raz, że mamy ten sam samochód więc stawka jest wyrównana, dwa, że ścigają się na torach ulicznych gdzie łatwiej o jakieś błędy - a co za tym idzie - wypadki oraz, co najważniejsze, tam się dzieje. Jednym 40-minutowym wyścigiem FE można by obłożyć pół sezonu F1. Szczerze polecam obejrzeć sobie ostatnią rundę z Londynu - walka o mistrzostwo do ostatniego zakrętu.
    Ostatnio zmieniony 30 cze 2015, 0:46 przez Maxellero, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Formuła 1

    autor: Prince-Matt » 30 cze 2015, 19:56

    Jak ci sie podoba E to chyba nie oglądasz IndyCar. tam dopiero jest miazga, obok nich to F1 pajace i trolle :lol: :lol:
    O wyglądzie aut nie trzeba mówić, to jest kosmos :serce:

    A co do F1 to jakoś się tak układa że udaje mi się obejrzeć ostatnio każdy wyścig i płakać sie chce, Senna to się chyba w grobie przewraca. Te ich zasady i "manewry wyprzedzania"... :shock: Jak na Spielbergu zobaczyłem Prosta Laude i Pique w swoich autach to myślałem, że mi się to sni tak się cieszyłem i takie to było zayebiste. Szkoda że Alesi'emu i Danner'owi auta padły bo była by jeszcze większa miazga :mrgreen:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Fufen
    Posty: 1265
    Rejestracja: 04 kwie 2013, 17:37
    Medale: 4
    Reputacja: 16
    Imię: Adrian
    Samochód: Subaru Impreza '04 WRX STI
    Nick w TDU2: Fufen
    uPlay: CM-Fufen
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Marklowice (SWD)
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Puchar Ferrari Endurance
    Polubił: 1530
    Otrzymanych polubień: 392

    Formuła 1

    autor: Fufen » 18 lip 2015, 8:15

    Obrazek
  • Izek

    Formuła 1

    autor: Izek » 18 lip 2015, 10:24

    Nikt chyba nie łudził się, że Senna już zawsze będzie ostatnią ofiarą ołtarza F1. Taki zawód, takie ryzyko. Szkoda chłopaka, trzymałem kciuki.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Formuła 1

    autor: Siemkins » 18 lip 2015, 10:24

    Pamiętam doskonale ten wypadek. Przykre, że taki miał finał (mimo że było to niemal pewne).
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Formuła 1

    autor: Prince-Matt » 25 sie 2015, 13:54

    Kurde co sie dzieje.... padają jak muchy ostatnio... szkoda chłopaka, bardzo przyjemnie się oglądało jego jazde :sad:

    http://www.indycar.com/News/2015/08/8-24-Driver-Justin-Wilson-dies
    Ostatnio zmieniony 25 sie 2015, 13:54 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • adamsky73

    Formuła 1

    autor: adamsky73 » 20 mar 2016, 19:05

    Wszystko wskazuje na to, że sezon 2106 będzie znacznie ciekawszy od poprzednich, a dominacja Mercedesa wisi na włosku. Całkiem przyjemnie oglądało się wyścig w Australii. Najpierw genialny start obydwu bolidów Ferrari które wyprzedziły obydwa Mercedesy, później sporo roszad w stawce, wypadek Alonso który znowu namieszał w kolejności aut oraz sporo akcji na dalszych miejscach. Niestety awaria bolidu Icemana odebrała mu dobrą pozycję, a błąd taktyczny i słaba zmiana opon u Vettela spowodowała że musiał się zadowolić trzecim miejscem. Za to debiutujący zespół Haas zaliczył start marzeń i Grosjean zakończył na 6. miejscu. Myślę że w F1 idzie ku dobremu i kolejne wyścigi będą równie ciekawe.
  • adamsky73

    Formuła 1

    autor: adamsky73 » 02 kwie 2016, 18:15

    No i jesteśmy po drugich kwalifikacjach w sezonie. Nadal dziwaczny system eliminacji kolejnych kierowców co 90s począwszy od 9. minuty. W sesjach treningowych wydawało się że bolidy Ferrari mogą poważnie powalczyć z Mercedesem, ale w kwalifikacjach już rządziły Mercedesy. Hamilton pobił rekord toru i zakończył na P1 tuż przed Rosbergiem (+0,077). Kolejne dwa bolidy to Ferrari, niestety ze sporą stratą - powyżej 0,5 s, dalej Ricciardo przed dwoma bolidami Wiliamsa. Z ciekawszych wydarzeń weekendu to na pewno 9 miejsce w kwalifikacjach Grosjeana (w końcu to dopiero drugi występ zespołu Haas a obydwa auta awansowały do Q2), 3 miejsce Buttona w P2 które zaostrzyło apetyty fanów na Q, ale się nie przełożyło na szczególnie wyjątkowy występ (14 miejsce) i dobre (jak na formę silnika Hondy), 12 miejsce debiutującego jako zastępstwo Fernando Alonso Belga Stoffela Vandoorna. Ja na miejscu Buttona bym się zaczął martwić o posadę w następnym sezonie, bo po kwalifikacjach nawet Alonso gratulował młodemu Belgowi z nieszczególnie szczerym uśmiechem. Gość wsiada pierwszy raz w nowe dla siebie, słabe auto i w Q2 osiąga lepszy wynik od mistrza świata? Każdy by chciał taki debiut. Jutrzejszy wyścig o GP Bahrajnu może być naprawdę ciekawy.
  • Awatar użytkownika
    Maxellero
    Posty: 679
    Rejestracja: 27 lip 2013, 15:46
    Reputacja: 2
    Imię: Łukasz
    Hobby: Simracing
    Samochód: FIAT Punto II 1.2 16V HLX
    Lokalizacja: okolice Cz-wy
    Polubił: 888
    Otrzymanych polubień: 503

    Formuła 1

    autor: Maxellero » 02 kwie 2016, 23:31

    adamsky73 pisze:No i jesteśmy po drugich kwalifikacjach w sezonie. Nadal dziwaczny system eliminacji kolejnych kierowców co 90s począwszy od 9. minuty.

    Zapomniałeś dodać że nowy system jest równie ciekawy co obieranie ziemniaków :D
    Ostatnio zmieniony 02 kwie 2016, 23:31 przez Maxellero, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Formuła 1

    autor: Prince-Matt » 15 maja 2016, 16:21

    No no, mega race na mega torze i mega pierwszy win Verstappen'a, najmłodszy zwycięzca w F1, pokazał na co go stać. Aż mi się łezka pokręciła jak widziałem płaczącego Jos'a ;-)
    Ale muszę powiedzieć, że jak mu w Pit'cie Mediumy założyli to już wiedziałem, że dzięki 2-stop strategii wygra. Za to Kimi dobrze naciskał :thumbup:

    Riciardo - porażka, spokojnie mógł Vettla wyprzedzić ale zamiast dojechać wystarczająco blisko to on próbował na upartego - ja bym go na miejscu Vettla po wyścigu poszarpał i powyzywał.

    Hamilton - pojechał po bandzie, ale zdarza się.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Formuła 1

    autor: jurcek » 16 maja 2016, 20:14

    W sumie, to tylko co do Hamiltona się z Tobą zgadzam :P Ładnie go ROS w T1 objechał- aż w szoku byłem, kto to kogo heh

    RBR miały najlepsze czasy w 3cim sektorze- stąd nie pomogła o wiele wyższa prędkość RAI od VES (bodaj 340 vs 310?),- lepiej szybko przyśpieszyć, niż długo się rozpędzać do większej vmax ;). Ot taki to badziewny tor, na którym prawie nie da się wyprzedzać- nawet ALO się o tym wypowiadał przed wyścigiem. Ubolewałem nad tym i trzymałem kciuki za RAI, ale niestety... Dzieciak dostał prezent..
    A vettel tradycyjnie lamenty w radiu :-D
    .
Odpowiedz Posty: 359

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Przejdź do