Odpowiedz Posty: 359
Formuła 1
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Formuła 1

    autor: Prince-Matt » 17 maja 2016, 14:29

    No na tym torze się nie da łatwo wyprzedzać, nawet kiedyś był wyścig na nim w którym przez cały dystans zanotowano tylko jeden manewr wyprzedzania :mrgreen:
    Dzieciak może i dostał prezent ale i tak pokazał klase mając na plecach naciskającego Iceman'a przez tyle lapsów ;-)
    Obrazek
  • adamsky73

    Formuła 1

    autor: adamsky73 » 17 maja 2016, 15:46

    Ten "dzieciak" póki co bije wszelkie rekordy młodych kierowców w F1 więc chyba tu przez niektórych zazdrość przemawia.
    Co do błędu Hamiltona to ja tam widziałem że Rosberg się bronił 2 razy zmieniając kierunek, więc całej winy bym na Hamiltona nie zrzucał
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Formuła 1

    autor: Siemkins » 17 maja 2016, 17:11

    Jakby się ktoś zastanawiał "o czym oni rozmawiają?", to proszę, można się zapoznać z materiałem źródłowym :-)

    F1 2016 GP BARCELONA FULL RACE
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, 17:11 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Formuła 1

    autor: jurcek » 17 maja 2016, 18:20

    No klasę pokazał, bezdyskusyjnie- wielka presja i tak pojechać... Mimo to, nie trawię go- chyba za dużo jego wypowiedzi przeczytałem odkąd jest w F1.
    Ja tam widzę, że ROS raz zmienił kierunek..
    .
  • adamsky73

    Formuła 1

    autor: adamsky73 » 17 maja 2016, 22:03

    Podczas wyścigu wydawało mi się że było najpierw wahnięcie w lewo a dopiero później w prawo. W każdym razie było to niepotrzebne i chamskie, bo przecież Rosberg po włączeniu DRS byłby na uprzywilejowanej pozycji. A tak niepotrzebny kwas, wqrw sponsorów, całego teamu i smutek dla kibiców. W tym wieku już powinni się bardziej dorosło zachowywać, tym bardziej zarabiając jakieś kosmiczne pieniądze za każdą godzinę jazdy dookoła na torze
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Formuła 1

    autor: Prince-Matt » 18 maja 2016, 0:35

    @up: wydaje mi się że wiedział że jak straci tą pozycje to jej nie odzyska. Wykorzystał głupote Hamiltona który się go wystraszył, bo gdyby ten nie wjechał na trawę to by mu ROS rozwalił przód auta i wtedy by była ewidentna wina ROSa (z uzasadnieniem że wjechał na HAM).
    Co do pieniędzy to mają ich bardzo dużo i wiadomo, że człowiekowi zawsze za mało i nadal by robili dużo dla pieniędzy, ale chyba w tym momencie żaden z nich o tym nie myślał i nie będą odpuszczać przez nie w takich sytuacjach...
    Obrazek
  • adamsky73

    Formuła 1

    autor: adamsky73 » 18 maja 2016, 11:16

    Prince-Matt pisze:nie będą odpuszczać przez nie w takich sytuacjach...


    A powinni, bo sponsorzy płacą za obecność ich logo podczas transmisji a nie za rozwalanie aut na pierwszym zakręcie. To "przestraszenie się" Hamiltona świadczy o tym że już dorósł, bo kiedyś by się po prostu wpierdzielił w drugie auto, jak robił to niejednokrotnie. A Rosberg niestety wie że w F1 jest kompletnie nikim mimo tylu lat doświadczenia. Ot kolejny niemiecki przeciętniak z dobrze ustosunkowanym tatusiem, którego jedynym rekordem w życiu będzie do końca kariery tytuł kierowcy który wygrał najwięcej wyścigów i nie został ani razu mistrzem.

    Prince-Matt pisze:wydaje mi się że wiedział że jak straci tą pozycje to jej nie odzyska.

    Gdyby pilnował linii wyścigowej a nie zajeżdżał drogi jak przeciętny kowboj z ciężarówki to nie wiem jak sobie wyobrażasz Hamiltona mieszczącego się do tego następnego zakrętu w prawo. IMO na 100% by go przestrzelił a Nico by spokojnie pojechał dalej. Jeśli popatrzysz na auta za nimi to wszyscy którzy byli po wewnętrznej oddali pole tym po zewnętrznej co jest naturalne.
    Ostatnio zmieniony 18 maja 2016, 11:16 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Formuła 1

    autor: jurcek » 21 maja 2016, 23:13

    ROS, gdyby odpuścił, pokazałby, że nadal jest miekką fają i HAM poczułby się pewniej. Obaj znaleźli się w sytuacji, jakby bez wyjścia- z tym, że HAM miał gorzej, bo był z tyłu, a jak z tyłu, to wiadomo kogo przeważnie wina.
    @adamsky- z przestrzeleniem zakrętu przez HAM przesadzasz- różnica prędkości była spora, ale wynikała z oszczędnego trybu pracy silnika u ROS- niby w granicach 150KM mniej.
    .
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Formuła 1

    autor: Prince-Matt » 29 maja 2016, 16:08

    No i po kolejnym wyścigu (moim ulubionym w kalendarzu F1). Lipa że znów Sauber wygrał ale dobrze że to HAM bo odrobił duużo pkt. na ROS, a nie chce żeby ROS wygrał majstra.
    - Dobry wyścig i wynik ALO, już w Q miał "lepszą" pozycje (nie dobrą ale lepszą niż zawsze) no i udało się skończyć na P5. I wcale wolno nie jechał, taka gadka i te komentarze amatorów którzy twierdzą że obronił tą pozycje przed ROS tylko dlatego że to Monaco już mnie denerwuje. Gdyby tak było to czemu ALO odstawił ROS w ostatniej części wyścigu i stracił jeszcze pozycje na korzyść HULK?
    - ROS słabo :panzielony:
    - RBR - co za pajace, oddali win'a.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Formuła 1

    autor: jurcek » 29 maja 2016, 23:18

    ROS miał problem z bolidem ;) Wczoraj w Q oba Merce miały jakieś problemy, to się RBR pofarciło.
    .
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Formuła 1

    autor: Prince-Matt » 10 lip 2016, 22:09

    Jak tam dzisiejszy wyścig panowie? Bo nie mogłem oglądać.

    Co do A1-Ring'u to oglądałem i... ROS pojechał po bandzie tak jak HAM na Circuit de Barcelona :mrgreen: No i VES znów 2 !! Bardzo mnie to cieszy. Ciekawe tempo VET'la, ciekawe czy by cos ujechał gdyby nie ta opona.
    Obrazek
  • adamsky73

    Formuła 1

    autor: adamsky73 » 10 lip 2016, 23:00

    Mokry Silverstone to zawsze emocjonujący wyścig, ale na końcu wygrywa Hamilton ;-) VES znowu na podium. Słabiutko Ferrari. Dramatycznie słabo McLaren. W sumie nic specjalnie niespodziewanego się nie zdarzyło
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Formuła 1

    autor: Prince-Matt » 25 lip 2016, 2:05

    Znów nie oglądałem bo byłem na urodzinach... coś się działo o czym powinienem wiedzieć?
    Obrazek
  • adamsky73

    Formuła 1

    autor: adamsky73 » 25 lip 2016, 15:06

    Treningi i kwalifikacje w deszczu były bardziej emocjonujące niż wyścig na suchym. Znowu na plus zaskoczył VES, Ferrari nie mogło sobie poradzić z RedBullami, a HAM po raz pierwszy w sezonie na prowadzeniu.
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Formuła 1

    autor: Prince-Matt » 26 lip 2016, 21:47

    Aha, więc same dobre wiadomości :-P Ale wyczuwam że nic ciekawego mnie nie ominęło :-P
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 359

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Przejdź do