Odpowiedz Posty: 359
Formuła 1
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Formuła 1

    autor: Prince-Matt » 19 kwie 2017, 20:29

    adamsky73 pisze:Jest tak dobrze że Alonso już zapowiedział że odpuści GP Monako i pojedzie w Indy 500.
    Jako przedstawiciel Hondy. Sam powiedział w wywiadzie że jak sie chce być najlepszym kierowcą świata to trzeba dawać sobie rade w różnych bolidach a ze względu na to że Honda ma takie możliwości to korzysta z nich.

    A co do sezonu 2017 to oglądam do tej pory każdy wyścig i obojętnie kto w punktach zostanie mistrzem, dla mnie prawdziwy mistrz z talentem jest tylko jeden Verstappen :cool: To będzie następny Senna.
    Ostatnio zmieniony 19 kwie 2017, 20:29 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • adamsky73

    Formuła 1

    autor: adamsky73 » 19 kwie 2017, 23:12

    Przedstawiciel Hondy który w ostatnim wyścigu powiedział na cały świat że niczym wolniejszym nie jeździł w całej karierze, a po wyścigu na pytanie dziennikarza czemu nie mają szczęścia odpowiedział że nie ma to nic wspólnego ze szczęściem tylko z nieprzygotowanym silnikiem? No normalnie mecenas Hondy wart miliony :lol: :rotfl:
    Owszem, oficjalnie Fernando mówi że to dzięki Hondzie pojedzie w Indy, ale wiesz - można to rozumieć dwuznacznie. Znając Hiszpana to w głowie myśli sobie "dzięki temu że Honda tak spier..oliła silnik nie ma sensu starać się już w tym sezonie i mogę sobie na ich koszt pojeździć gdzie indziej". Bo nikt normalny nie odpuszcza Monako, tym bardziej że tam moc silnika nie jest taka kluczowa. Na miejscu Alonso też bym wolał na pojeździć choćby na komputerze niż w tym obecnym złomie który nie ma szans dojechać do mety.

    Verstappen jako mistrz z talentem? Czy mówimy o tej samej płaczce która przez parę okrążeń nadawała przez radio że nie może zdublować innego auta i że powinno zwolnić żeby mu to umożliwić bo sam nie potrafił się zbliżyć na mniej niż sekundę?
    Owszem, jest szybki i bezczelny, jak większość młodych kierowców z syndromem "nie mam nic do stracenia i jestem nieśmiertelny" ale póki co to ten jego talent słabo się przekłada na wyniki. No i byłby to chyba najbrzydszy mistrz F1 w historii, pomijając Niki Laudę po wypadku. :-D
    Ale pożyjemy - zobaczymy :thumbup:
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Formuła 1

    autor: Prince-Matt » 19 kwie 2017, 23:54

    adamsky73 pisze:Przedstawiciel Hondy który w ostatnim wyścigu powiedział na cały świat że niczym wolniejszym nie jeździł w całej karierze, a po wyścigu na pytanie dziennikarza czemu nie mają szczęścia odpowiedział że nie ma to nic wspólnego ze szczęściem tylko z nieprzygotowanym silnikiem? No normalnie mecenas Hondy wart miliony :lol: :rotfl:

    Chyba się powtarzasz.
    adamsky73 pisze:Owszem, oficjalnie Fernando mówi że to dzięki Hondzie pojedzie w Indy, ale wiesz - można to rozumieć dwuznacznie. Znając Hiszpana to w głowie myśli sobie "dzięki temu że Honda tak spier..oliła silnik nie ma sensu starać się już w tym sezonie i mogę sobie na ich koszt pojeździć gdzie indziej". Bo nikt normalny nie odpuszcza Monako, tym bardziej że tam moc silnika nie jest taka kluczowa. Na miejscu Alonso też bym wolał na pojeździć choćby na komputerze niż w tym obecnym złomie który nie ma szans dojechać do mety.
    No też tak uważam. Dobrze robi.

    adamsky73 pisze:Verstappen jako mistrz z talentem? Czy mówimy o tej samej płaczce która przez parę okrążeń nadawała przez radio że nie może zdublować innego auta i że powinno zwolnić żeby mu to umożliwić bo sam nie potrafił się zbliżyć na mniej niż sekundę?
    Taka F1

    adamsky73 pisze:Owszem, jest szybki i bezczelny, jak większość młodych kierowców z syndromem "nie mam nic do stracenia i jestem nieśmiertelny" ale póki co to ten jego talent słabo się przekłada na wyniki.
    Wynik jest mało ważny. Schumacher jest najbardziej utytułowanym kierowca w F1 a jest co najmniej 2 lepszych od niego.
    Co do samego Max'a:
    phpBB [media]

    phpBB [media]

    Jest tego jeszcze o wiele wiecej ale to starczy.


    adamsky73 pisze:No i byłby to chyba najbrzydszy mistrz F1 w historii, pomijając Niki Laudę po wypadku. :-D
    Nie wiem nie patrze zbytnio na to, ale jeśli już mam to ocenić to wydaje mi się że przesadzasz.
    Ostatnio zmieniony 19 kwie 2017, 23:54 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Maxellero
    Posty: 679
    Rejestracja: 27 lip 2013, 15:46
    Reputacja: 2
    Imię: Łukasz
    Hobby: Simracing
    Samochód: FIAT Punto II 1.2 16V HLX
    Lokalizacja: okolice Cz-wy
    Polubił: 888
    Otrzymanych polubień: 503

    Formuła 1

    autor: Maxellero » 24 kwie 2017, 22:25

    Zastanawiałem się gdzie to wrzucić ale tutaj chyba będzie najlepiej :rotfl:
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 24 kwie 2017, 22:25 przez Maxellero, łącznie zmieniany 3 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Formuła 1

    autor: Siemkins » 17 cze 2017, 10:49

    Robert Kubica Interview 14.06.2017 - ElevenSportsPL
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 17 cze 2017, 10:49 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Galapagos
    Posty: 732
    Rejestracja: 28 lip 2012, 18:10
    Medale: 1
    Reputacja: 11
    Nick w TDU2: Galapagos2012
    uPlay: Prof.Dr.House
    Klub: BONITAS
    :
    Mixed Mode PVP
    Polubił: 461
    Otrzymanych polubień: 244

    Formuła 1

    autor: Galapagos » 17 cze 2017, 14:38

    Musze przyznać że jeszcze tak wyluzowanego Kubicy nie widziałem. I teraz można by obstawiać już nie czy wróci, tylko kiedy wróci :-)
    Ostatnio zmieniony 17 cze 2017, 18:09 przez Galapagos, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Formuła 1

    autor: jedlin12 » 16 sty 2018, 21:04

    http://eurosport.interia.pl/f1/news-rob ... Id,2508960

    Pewnie większość z was już o tym wie, ale umieszczę informację dla pewności. Kubica został kierowcą rezerwowym Williamsa.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Formuła 1

    autor: Gruszmen » 17 sty 2018, 7:37

    Historia zatacza koło. W Sauberze także zaczynał od testowego aby potem wygryźć Villeneuve.

    Coś czuje, że rusek będzie się rozbijać na torze. Co innego jazda po pustym torze a walka w stawce.
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    Formuła 1

    autor: adamsky » 17 sty 2018, 8:00

    Ten „rusek” ma już za sobą wiele lat walki w stawce. Nie trafił do F1 z przedszkola ;-)
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Formuła 1

    autor: Gruszmen » 17 sty 2018, 9:25

    Zwracam honor. Teraz zapoznałem się z jego historią i faktycznie, jak na takiego młodego kierowcę to cv ma niemałe.
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Formuła 1

    autor: Danmcrea » 20 sty 2018, 10:18

    22 lutego bolidy pokaże RBR i Merc, a 23 McLaren. Ciekaw jestem czy po wyrzuceniu tej szmaty jaką był silnik Hondy McLaren będzie w stanie walczyć chociaż z Red Bullem o cokolwiek, czy ich chassis jest gówno warte.

    Swoją drogą dla osób zainteresowanych historią formuły 1 bardzo polecam serię artykułów użytkowników Reddita. Naprawdę warto, sam nie przeczytałem jeszcze wszystkich, ale jest mnóstwo smaczków i ciekawostek
    https://www.reddit.com/r/formula1/wiki/f1history
    Ostatnio zmieniony 20 sty 2018, 10:18 przez Danmcrea, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Maxellero
    Posty: 679
    Rejestracja: 27 lip 2013, 15:46
    Reputacja: 2
    Imię: Łukasz
    Hobby: Simracing
    Samochód: FIAT Punto II 1.2 16V HLX
    Lokalizacja: okolice Cz-wy
    Polubił: 888
    Otrzymanych polubień: 503

    Formuła 1

    autor: Maxellero » 20 sty 2018, 21:23

    Co do wywalenia Hondy to żeby jeszcze na tym nie wyszli jak Zabłocki na mydle. Fakt, silniki Hondy odstawały z mocą przez cały sezon, ale końcówka już nie wyglądała źle. Inaczej z awaryjnością - tutaj mam wrażenie że Honda stoi lepiej od Renault. Wystarczy przypomnieć, że przez 2/3 sezonu Verstappen "walczył" z Alonso w niechlubnej statystyce nieukończonych wyścigów. Do tego np. Hartley, który ukończył tylko 2 z 4 wyścigów.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Formuła 1

    autor: Danmcrea » 20 sty 2018, 22:06

    Teoretycznie masz rację ale myślę, że tam już było zbyt wiele niesnasek między McLarenem i Hondą żeby coś z tego jeszcze mogło być. Nie mówiąc już o tym, że rozwój ich silnika "was a yoke" parafrazując słowa Alonso :D.
    Renault samo przyznało, że przesadziło trochę z tym silnikiem stąd awaryjność, ale przynajmniej mieli jako taki performance. Czego nawet w najlepszym dniu nie można było powiedzieć o Hondzie i ich GP2 Engine. Może teraz z Toro Rosso będzie im się lepiej współpracowało, trzeba też pamiętać że McLaren dość mocno naciskał na mocno kompaktowy silnik. No i też pierwsza generacja została wymuszona przez McLarena o rok za wcześnie. Ale też żeby przez trzy lata nie tylko nie osiągnąć postępu, a jeszcze osiągnąć regres to już naprawdę Hondzie należą się gratulacje XD. Jak sobie przypomnę ich testy na jednym cylindrze i ich przekonanie, że skoro działa tak to przy wszystkich sześciu też będzie spoko. Ehhhh xd.

    Każdemu polecam ten filmik. Ból i rozbawienie w jednym xd.
    phpBB [media]

    McLaren-Honda's Mechanical Failures (Onboard) - 2015 to Date [1080p ᴴᴰ]
    Ostatnio zmieniony 20 sty 2018, 22:06 przez Danmcrea, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Formuła 1

    autor: Prince-Matt » 23 sty 2018, 19:55

    Gruszmen pisze:Qr Bbpost Zwracam honor. Teraz zapoznałem się z jego historią i faktycznie, jak na takiego młodego kierowcę to cv ma niemałe.

    Spokojnie, nie musisz zwracać honoru. Ten typek nie potrafi się ścigać jest cieniutki jak barszczyk. Sam fakt że siedzi tyle lat w F1 jako trzeci/testujący i nie dostał cockpit´u mówi za siebie. Teraz nawet musiał walczyć z Kubicą który przez 6 lat nie siedział w bolidzie i nie ma w 100% sprawnej ręki. Jedynie kasa i polityka go uratowały. No ale przynajmniej Williams się ośmieszył i wyjdzie im ten wybór na gorsze bo stracą więcej punktów czyli kasy.
    Ostatnio zmieniony 23 sty 2018, 19:55 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    Formuła 1

    autor: adamsky » 23 sty 2018, 20:10

    Rzeczywistość swoje, a Matt swoje... Chyba właśnie ten fotel dostał w Williamsie, nie? Na dodatek w zasadzie dokładnie w tym samym wieku jak Kubica kiedyś :-D

    Kubicę też tylko kasa mogła uratować, bo w obecnej chwili nie reprezentuje sobą niczego, na dodatek na własne życzenie, bo rajdy były ważniejsze niż F1. Kubica zebrał od sponsorów 30 mln zł, a tamten 2 razy więcej. I pewnie sponsorzy Kubicy (w zasadzie wyłącznie Lotos) będą musieli wyłożyć kasę za jego pojeżdżawki w piątkowych treningach, żeby go Williams chciał i dalej mydlił oczy że może być z niego etatowy kierowca w 2019.
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
Odpowiedz Posty: 359

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Przejdź do