Odpowiedz Posty: 359
Formuła 1
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Formuła 1

    autor: Prince-Matt » 25 mar 2018, 1:50

    adamsky pisze:Qr Bbpost Chcesz mój dokładny typ? Żaden kierowca z silnikiem Hondy nie będzie w pierwszej 10 na koniec sezonu, a w konstruktorach max 6 miejsce. Może być?
    To tyle? :mrgreen:
    Ostatnio zmieniony 25 mar 2018, 1:50 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Formuła 1

    autor: Danmcrea » 26 mar 2018, 12:18

    Ja to tylko tak tutaj wstawie xd. Szkoda trochę Haasa, ciekaw jestem ich wyników gdyby nie te wtopyObrazek
    Ostatnio zmieniony 26 mar 2018, 12:18 przez Danmcrea, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    Formuła 1

    autor: adamsky » 26 mar 2018, 14:33

    Czyli dokładnie tak jak napisałem - nawet Sauber zrobił postęp, a nie Toro Rosso. Ja tam nadal ich nie skreślam, bo oni jednak mają jakiś potencjał rozwojowy, większy IMO od Williamsa, ale silnik będzie zawsze ich ograniczał. Może powinni pomyśleć o silniku stąd?
    phpBB [media]

    A co do Haasa to nie chciałbym być na miejscu techników dokręcających koła w Australii. Depresja murowana
    Ostatnio zmieniony 26 mar 2018, 14:33 przez adamsky, łącznie zmieniany 2 razy.
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Formuła 1

    autor: Danmcrea » 26 mar 2018, 20:04

    Potencjał mają, pewnie nawet budżet większy od Williamsa dzięki Red Bullowi za plecami. Ale silnik będzie ich kulą u nogi, czy do końca sezonu to się jeszcze okaże. Honda musi spiąć poślad, to może główny team Red Bulla z nimi podpisze jak okaże się, że Renault nie przedłuży kontraktu. Ciekaw jestem jak duże wsparcie otrzyma Sauber jako w zasadzie juniorski zespół Ferrari
    Ostatnio zmieniony 26 mar 2018, 22:36 przez Danmcrea, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Formuła 1

    autor: Siemkins » 12 kwie 2018, 14:30

    To za ile wyścigów zobaczymy Kubicę w bolidzie podczas GP a nie treningów?
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Formuła 1

    autor: Danmcrea » 12 kwie 2018, 14:57

    Moja szklana kula mówi stanowcze... Nie wiem :P. Na tą chwilę mimo tego co mówią fanboje Kubicy nie wiadomo czy w ogóle będzie w jakimkolwiek GP. Ponoć, ale powtarzam tylko ponoć Sirotkin mają jakąś klauzulę w umowie mówiącą, że jeśli będzie miał słabe wyniki to straci fotel. Jest to prawdopodobnie jedyna szansa Kubicy na występ w GP w tym roku, to albo kontuzja któregoś z zawodników Williamsa. Prawdę powiedziawszy to sam bolid Williamsa jest niewypałem konstrukcyjnie moim zdaniem więc może lepiej niech do niego nie wchodzi :D

    Swoją drogą gratki dla Toro Rosso i Hondy, może jest to jakaś pierwsza zapowiedź jakichś tam postępów. Mieli sporo szczęścia bo w sumie parę osób odpadło, ale i tak 4 miejsce bardzo na propsie. Chociaż warto pamiętać, że chyba musieli wymienić cały silnik przed GP Bahrainu i Gasly'emu i Hartleyowi chyba więc też może nie jest tak do końca kolorowo. McL chyba póki co najwolniejszym bolidem z silnikiem Renault co jest w sumie słabe. Straszna szkoda, że Bottas jednak nie spróbował zaatakować na koniec Vettela bo skręca mnie jak słyszę jego GRAZIE RAGAZZI XD.

    Dramat z wypadkiem Kimiego, który przejechał jednego z mechaników, w sumie zachował się trochę jak buc nawet nie podchodząc potem do leżącego mechanika tylko dzida do boksów. Jak ktoś nie widział link poniżej
    https://streamable.com/uev7e
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    Formuła 1

    autor: adamsky » 15 kwie 2018, 11:15

    Cóż to jest za sezon! Wyrównana czołówka to jest zupełnie nowa wartość której nie było chyba od kilkunastu lat i zupełnie inaczej ogląda się takie nieprzewidywalne wyścigi. Niestety jedno pozostaje niezmienne - kretynizm Verstappena. A Ricciardo jak zwykle wykorzystuje perfekcyjnie niedojrzałość półmózga i znowu wygrywa. Dobra robota :thumbup:
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Formuła 1

    autor: Siemkins » 15 kwie 2018, 20:29

    Fakt, dobrze się oglądało minione GP, nawet dość wczesna pora nie doskwierała za bardzo.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Formuła 1

    autor: Prince-Matt » 16 kwie 2018, 13:57

    Siemkins pisze:Qr Bbpost To za ile wyścigów zobaczymy Kubicę w bolidzie podczas GP a nie treningów?
    Danmcrea pisze:Qr Bbpost Moja szklana kula mówi stanowcze... Nie wiem :P. Na tą chwilę mimo tego co mówią fanboje Kubicy nie wiadomo czy w ogóle będzie w jakimkolwiek GP. Ponoć, ale powtarzam tylko ponoć Sirotkin mają jakąś klauzulę w umowie mówiącą, że jeśli będzie miał słabe wyniki to straci fotel
    Nie ma raczej takiej klauzuli. A Kubicy pojedzie tym złomem tak jak Dan pisał tylko w wypadku kontuzji jednego z kierowców.
    Mam tylko nadzieje że nie da się namówić na fotel na przyszły rok. Niech ucieka z Williamsa.


    adamsky pisze:Qr Bbpost Cóż to jest za sezon! Wyrównana czołówka to jest zupełnie nowa wartość której nie było chyba od kilkunastu lat i zupełnie inaczej ogląda się takie nieprzewidywalne wyścigi. Niestety jedno pozostaje niezmienne - kretynizm Verstappena.
    Radzę poczekać z tym entuzjazmem do końca Maja jak Mercedes Ferrari i FIA zakończą negocjację o zmianach w regulaminie na temat specyfikacji motorów na 2021... Jak się Mercedes odpali to dopiero będzie sie działo :)
    Ostatnio zmieniony 16 kwie 2018, 13:57 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    Formuła 1

    autor: adamsky » 16 kwie 2018, 15:27

    Prince-Matt pisze:Radzę poczekać z tym entuzjazmem do końca Maja jak Mercedes Ferrari i FIA zakończą negocjację o zmianach w regulaminie na temat specyfikacji motorów na 2021... Jak się Mercedes odpali to dopiero będzie sie działo :)

    A co to ma wspólnego z obecnym ekscytującym sezonem? Na razie to nikt mi nie da gwarancji że w 2021 będę żył, to co mam się przejmować :rotfl:
    Ostatnio zmieniony 16 kwie 2018, 15:27 przez adamsky, łącznie zmieniany 1 raz.
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Formuła 1

    autor: Danmcrea » 17 kwie 2018, 9:43

    No dlatego napisałem ponoć, są to jedynie zasłyszane plotki chyba przez nikogo nie potwierdzone. Ale z drugiej strony taka klauzula nie byłaby wcale mało prawdopodobna. Niejednokrotnie zdarzało się w MotoGP, czy w F1 również to nie mam pojęcia. A że jest to rookie driver to nie byłoby wcale dziwne. Też nie bardzo rozumiem co ma wspólnego z obecnym sezonem to co Matt napisałeś odnośnie silników.

    Odnośnie Verstappena, broniłem go po manewrze na Hamiltonie, odważny ruch, trochę źle wykonany. Tym razem przesadził, był zdecydowanie szybszy i nie musiał nurkować akurat w tym zakręcie by wyprzedzić Vettela. Wygrana Ricciardo coś pięknego <3. Mam nadzieje, że po ostatnich problemach będzie miał okazję trochę powalczyć. McLaren znowu poniżej oczekiwań, ponoć jakaś spora dawka upgrade'ów na Hiszpanię.

    Ale wracając na chwilę do silników, obiecująco brzmi zwiększony przepływ paliwa i 2-3k obrotów więcej. Jestem ciekaw jak się to rozwinie. W tej chwili silniki też mogą pójść wyżej, ale są blokowane na niższych obrotach właśnie ze względów zużycia paliwa i samego silnika.
    Ostatnio zmieniony 17 kwie 2018, 9:43 przez Danmcrea, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    Formuła 1

    autor: adamsky » 17 kwie 2018, 13:36

    Alonso powoli zmienia się w Buttona z czasów Hondy. Grzecznie zjeżdża, już się nawet nie denerwuje, po prostu robi za co mu płacą gigantyczną kasę i coraz mniej daje od siebie tego elementu "extra" który kiedyś wnosił do zespołów. Taki staruszek oczekujący na emeryturę. Jakoś nie widzę McLarena w czołówce pod jego przywództwem.
    Verstappen fajnie że próbuje, ale nie jest już początkującym kierowcą w swoim pierwszym sezonie. Mógłby zacząć używać mózgu, bo zespół potrzebuje nie tylko zwycięstw, ale także punktów za dojechanie do mety. A ile on takich solidnych punktów już zaprzepaścił? Nie wspomnę już nawet ilu kierowcom zmarnował wyścig swoim debilnym zachowaniem. Senna był wariatem, ale potrafił też chłodno kalkulować. A u tego tylko gorąca głowa bez myślenia o konsekwencjach.
    Jakoś sobie nie wyobrażam powrotu do wyższych obrotów silnika i pewnie dalszego ograniczania ich ilości na sezon. Może powinni pomyśleć nad Wanklem? :lol:
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Formuła 1

    autor: Prince-Matt » 17 kwie 2018, 14:45

    Boziu domyślcie się. Pisząc do adamskiego że ma poczekać z entuzjazmem chodziło o to że Mercedesy jadą na pół gwizdka w ostatnich 2 wyścigach żeby nie pokazywać przewagi z Australii która wynosiła 0.7 sec w Q. A jak zapadnie decyzja o nowych silnikach to będą mogli cisnąć. Nie dziwi was to że Ferrari zostało mega objechane na AlbertPark i nie mieli żadnego upgrade´u a teraz naglee w Q im lepiej idzie?


    Danmcrea pisze:Odnośnie Verstappena, broniłem go po manewrze na Hamiltonie, odważny ruch, trochę źle wykonany. Tym razem przesadził, był zdecydowanie szybszy i nie musiał nurkować akurat w tym zakręcie by wyprzedzić Vettela. Wygrana Ricciardo coś pięknego <3. Mam nadzieje, że po ostatnich problemach będzie miał okazję trochę powalczyć. McLaren znowu poniżej oczekiwań, ponoć jakaś spora dawka upgrade'ów na Hiszpanię.

    Ciekawe bo ja uważam na odwrót. IMO w Bahrain Ves nie miał wypychać Hami tak mocno bo i tak już miał tą pozycje. Niepotrzebnie się zabawił w Vettela wypychając Hami tak daleko aż ten nie wytrzymał.
    Natomiast w Chinach Vettel zrobił błąd a Ves chciał i musiał go wykorzystać. Pewna osoba kiedyś powiedziała "If you no longer go for a gap which exists you are no longer a racing driver" i to był perfekcyjny przykład.
    Vettel nie miał prawa w niego wjechać. I niech nikt nie pisze że nie widział Maxa :mrgreen:
    Ostatnio zmieniony 17 kwie 2018, 14:45 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    Formuła 1

    autor: adamsky » 17 kwie 2018, 14:59

    Musieliśmy oglądać inny wyścig. Vettel sam przyznał że specjalnie się nie bronił i zostawił miejsce dla Verstappena, bo nie bardzo miał czym się bronić. A młody przeholował, wyjechał mu przód i później obrócił bolid waląc tyłem w Vettela. Tam było miejsce dla ciężarówki zostawione, a i tak przyj....ał
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 17 kwie 2018, 14:59 przez adamsky, łącznie zmieniany 2 razy.
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    Formuła 1

    autor: adamsky » 29 kwie 2018, 16:13

    Kolejny hiperekscytujący wyścig za nami. I znowu ten sam wniosek. Verstappen to debil
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
Odpowiedz Posty: 359

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Przejdź do