Odpowiedz Posty: 224
Assetto Corsa - Rozmowy i komentarze
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Assetto Corsa - Ogólnie o grze

    autor: Gruszmen » 07 wrz 2014, 1:39

    Jako, że posiadam zakupioną betę z aukcji, którą to Izek kiedyś tam reklamował to dotychczas było mi dane pograć... aż 30min na klawie :-D
    Jak wiadomo, zabawa w przesuwaniu suwaczków w ustawieniach nie należą do moich ulubionych to prosiłbym o podanie waszych ustawień, które
    być może będą podstawą do dopracowania pod własny styl.
  • Izek

    Assetto Corsa - Ogólnie o grze

    autor: Izek » 07 wrz 2014, 3:12

    Ale wtopiłeś, tyle czasu mieć grę i ani razu nie zagrać? ;-) Potrzebujesz ustawienia pod klawiaturę, czy o kierownicy rozmawiamy? W drugim przypadku odsyłam do nowego działu: assetto-corsa/ustawienia-kontrolerow-t3483.html :okularnik:
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Assetto Corsa - Ogólnie o grze

    autor: Gruszmen » 07 wrz 2014, 12:41

    No jak grać w grę wyścigową takiego kalibru to tylko kierownica. Może wtopiłem ale jakoś tak za mało chęci było po tych 30min gry na dalszą zabawę.
  • Izek

    Assetto Corsa - Ogólnie o grze

    autor: Izek » 07 wrz 2014, 12:48

    Zapinasz kierę, wbijasz z nami "rumuński" serwer i chęci od razu się pojawią. Do zobaczenia, mam nadzieję wkrótce ;-)
  • Izek

    Assetto Corsa - Ogólnie o grze

    autor: Izek » 09 wrz 2014, 3:37

    Czas na odrobinę spekulacji? Auta wyglądają na skończone, oczywiście jeśli to nie żaden fotomontaż ;-)
    http://ru.ign.com/vse/65871/feature/ind ... til-zhizni
  • Awatar użytkownika
    MTX
    Posty: 1465
    Rejestracja: 13 lip 2010, 15:03
    Medale: 3
    Reputacja: -13
    Nick w TDU: camryt
    Klub: Telcontar
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2013 Puchar Ferrari Liga DTM
    Polubił: 20
    Otrzymanych polubień: 105

    Assetto Corsa - Rozmowy i komentarze

    autor: MTX » 09 wrz 2014, 6:22

    Izkowi chodzi o te dwa zdjęcia:

    Obrazek
    Obrazek

    Obie Fezzy wyglądają na skończone, ale P1 wygląda... dziwnie? Te refleksy i odbijające się światło wygląda jak z Forzy. Może po prostu tragiczna jakość (albo specjalnie obniżona przez Illuminati) mnie niepokoi.

    Tekst jest o grach indie, nic ciekawego na temat AC nie jest powiedziane (dopiero w czwartym paragrafie jest cokolwiek o niej wspomniane).

    Kod: Zaznacz cały

     Wrzuciłem do google tłumacza - idzie zrozumieć o co chodzi więc nie chciało mi się poprawiać.

    Marco - przedstawiciel włoskiego studia Kunos Simulazioni, które teraz rozwija się doskonałą Assetto Corsa. Na zaletach tego autosimulator powiemy innym razem, ale to, co jest niezwykłe Kunos Simulazioni - Marco doskonale wytłumaczyć.

    1) Dla mnie, indie gry - jest to projekt finansowany przez siebie (własna - nie oznacza przy użyciu kraudfandinga): nie ważne, dziesięć czy dwadzieścia osób, pracujemy nad tym. To może być gra na telefon komórkowy przez jednego człowieka, czy coś Assetto Corsa, pracuje na kilkunastu ludzi szalonych (i jednej kobiety). "Niezależne" oznacza, że deweloper zdecyduje co, jak i gdzie. Bez interwencji wydawcy, depozytariuszem i podobnych osób. Nawet jeśli w końcu decyduje się na dystrybucję jego grę, przy wsparciu wydawcy.

    2) Te gry są oryginalne i niepowtarzalne. Nigdy nie grałem w podróży, ale wydaje mi się, że jest to więcej o wrażeniach, a nie o grze. Prędzej czy później, chcę spróbować Valiant Serca: wydaje mi się bardzo atrakcyjna. Nie znam szczegółów rozwoju tych gier, ale wydaje mi się, że te produkty są bardzo podobne do samodzielnego rozwoju w zakresie oryginalności.

    3) Myślę, że to zależy od wydawcy i warunkami umowy podpisanej przez dewelopera. Wysyłka * normalny * deweloper ma uzasadnione pragnienie, aby zarobić pieniądze. Ale chce to zrobić, robi to, co kocha, czy podoba mu się projekt i nie uważa go wyłącznie jako maszynę do robienia pieniędzy, on wykorzystuje szansę zrobić coś dobrego. Czasami deweloper kocha jego "stworzenie", nawet jeśli nie przyniesie mu dużo pieniędzy, ale on uważa, że dobra robota, zrobiłem wszystko co mogłem. I gra kocha. Pomimo opinii ludzi na całym. Wydawca - firma założona, aby zarabiać pieniądze. I nie ma nic złego. Ale to musi zarabiać pieniądze, a czasem trzeba dokonać zmiany w istocie gry, jeśli wydawca nie wierzy w jego sukces, a deweloper pozwala interweniować. W każdym przypadku, gdy w tym czasie nie jest konieczne.

    4) Mamy opracowane oprogramowanie i technologie wykorzystywane w obu rekreacyjnych i profesjonalnych programów. Ferrari używa naszego oprogramowania do zastosowań wewnętrznych, jak również Dallara Automobili (IndyCar) oraz innych firm. Od samego początku naszej pracy finansowane własnego rozwoju. A kiedy zaczęliśmy licencjonować swoją technologię do przemysłu motoryzacyjnego, zamiast kupować Porsche i Ferrari dla siebie, zainwestowaliśmy wszystkie wpływy na rozwój Assetto Corsa. Tak, tak, wierzę naszą indie firmę firmy. Kiedy w 2011 roku, zastanawiamy się nad Assetto Corsa, nie możemy sobie wyobrazić, że teraz poziom osiągnięty. Jeśli mówimy o treści i jej jakości. Zazwyczaj zespół rozwój podobnych produktów musi zawierać minimum 30 do 40 osób. A my jesteśmy tylko piętnaście, i aż do zeszłego roku mieliśmy w sumie dwanaście. Mieliśmy szczęście, aby zbudować zespół zmotywowanych ludzi, którzy koncentrują się na produkcie, a nie na samą myśl, aby mu więcej pieniędzy. Gracze czują ją i nagrodzić nas. Jest to idealny związek.Najważniejsze - aby mogło być prawdziwe, aby to, co robisz, nigdy nie poddawaj się, jeśli coś pójdzie nie tak, ale też nie jest szczególnie burzliwy delektować sukces.
    Ostatnio zmieniony 09 wrz 2014, 6:22 przez MTX, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    ,,Thank you, Hachiroku"
  • Izek

    Assetto Corsa - Rozmowy i komentarze

    autor: Izek » 09 wrz 2014, 6:47

    458 GT2 kiszą na dyskach od ponad roku. Wszak już na trailerze wersji Early Access wygląda na kompletną.
    Prawdopodobnie czekają do 1.0 :oops:

    Ukryty tekst:
    phpBB [media]

    Wracają do P1 na zdjęciu, które znalazłeś, jego proporcję wydają mi się strasznie zaburzone..
    Fotomontaż? Model dla picu? :think:
    Ostatnio zmieniony 09 wrz 2014, 6:47 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    popo601
    Posty: 121
    Rejestracja: 13 cze 2011, 11:16
    Reputacja: 0
    Imię: Tomasz
    Hobby: Muzyka, Gry komputerowe, Sprzet komputer
    Samochód: Peugeot 307
    Nick w TDU2: popo601
    uPlay: popo601
    Klub: Prodrive Squad
    Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
    Polubił: 8
    Otrzymanych polubień: 12
    Kontakt:

    Assetto Corsa - Ogólnie o grze

    autor: popo601 » 11 wrz 2014, 15:48

    Izek czy w tym roku ta gra wyjdzie ?
    i7 2600k @ 3.8 Ghz, Asus P8Z77-V pro, MSI Radeon R9 280x 3GB DDR5, OCZ 600W,
    http://www.youtube.com/user/popo601Games
  • Izek

    Assetto Corsa - Ogólnie o grze

    autor: Izek » 11 wrz 2014, 16:04

    Nikt nic nie zapowiedział w tej kwestii. Ptaszki ćwierkają o listopadzie, ale nie zostało to w żaden sposób potwierdzone, brakuje wielu, wielu rzeczy. Co prawda Kunos ogłosiło kilkadziesiąt godzin temu program rekrutacji beta-testerów: http://www.assettocorsa.net/forum/index ... ram.14447/ ale nie sądzę, by w jakikolwiek sposób symbolizował on rychłą premierę. To raczej szukanie stałych i rzetelnych osób do wyszukiwania błędów, wszak studio to tylko 15 osób i widać, że terminy będzie im ciężko trzymać (w sierpniu/wrześniu miało być już DLC).
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Assetto Corsa - Rozmowy i komentarze

    autor: Prince-Matt » 11 wrz 2014, 18:31

    No co Wy chyba nie myślicie na prawdę że to wyjdzie w tym roku :crazy:
    Izek, mamy wystarczający sprzęty żeby się dostać na beta testera? I czy jestesmy AC licensed User?
    Ostatnio zmieniony 11 wrz 2014, 18:31 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Izek

    Assetto Corsa - Ogólnie o grze

    autor: Izek » 11 wrz 2014, 20:03

    No masz tam wymagania przedstawione i wzór podania też, sprzęt jest raczej git, więc jak masz ochotę to pisz :wave:
  • Izek

    Assetto Corsa - Rozmowy i komentarze

    autor: Izek » 13 wrz 2014, 14:14

    Znowu się fotkami chwalo, ale bez konkretów.. :roll:

    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 13 wrz 2014, 14:14 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Assetto Corsa - Ogólnie o grze

    autor: Prince-Matt » 17 wrz 2014, 11:03

    No takie same debile jak Rockstar...
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    MTX
    Posty: 1465
    Rejestracja: 13 lip 2010, 15:03
    Medale: 3
    Reputacja: -13
    Nick w TDU: camryt
    Klub: Telcontar
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2013 Puchar Ferrari Liga DTM
    Polubił: 20
    Otrzymanych polubień: 105

    Assetto Corsa - Rozmowy i komentarze

    autor: MTX » 31 paź 2014, 18:49

    Obrazek

    Ktoś powinien jeszcze krzesłem bujać i szarpać :mrgreen: Jedyny problem jaki widzę to znalezienie skrzyni biegów
    Ostatnio zmieniony 31 paź 2014, 18:49 przez MTX, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    ,,Thank you, Hachiroku"
  • Izek

    Assetto Corsa - Ogólnie o grze

    autor: Izek » 31 paź 2014, 22:11

    Tak, dokładnie ten sam problem widzę. Ale Oculus to przyszłość takich gier, jak nie gier w ogóle ;-)
Odpowiedz Posty: 224

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Przejdź do