Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1
"Kaj to jest" - ZASADY
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    "Kaj to jest" - ZASADY

    autor: Donislaw » 10 lis 2013, 15:49

    Zasady konkursu są proste.
    Ja wklejam fotkę jakiegoś ciekawego miejsca w The Crew a Wy odgadujecie gdzie zostało ono zrobione.
    Odgadnąć można na dwa sposoby, albo wklejacie pod postem screena ów miejsca albo dokładny opis gdzie zostało zrobione.
    Kto pierwszy odgadnie zostanie zwycięzcą.

    W każdym tygodniu do odgadnięcia jest 3 zdjęcia. (zdjęcia będę umieszczał co poniedziałek, środę i piątek) dni o godz 20:00


    Pamiętajcie że na każdym zdjęciu musi być podpowiedź w postaci obiektu, w oddali bądź gdzie indziej, który może posłużyć do odgadnięcia lokalizacji.Nie chodzi o walnięcie foty kij wie gdzie, jakiegoś kamienia itp. tylko o dobrą zabawę, w której każdy może zwyciężyć.
    Fotki będą przedstawiały zdjęcia tylko i wyłącznie teren USA z TC a nie jakieś wysepki nieopodal. Wszędzie tam dojedziecie dowolnym autem.

    Jak ma wyglądać foto nadesłane?
    proszę tylko o wyłączenie w opcjach gry, lub zamazanie GPS oraz o wyłączenie znaczników(lokacji) w opcjach gry
    nie nadsyłajcie mi mapek!!

    tak ma wygladac screen!
    Obrazek

    Osoba która wygrywa dany konkurs i wkleja(wysyła) mi na PW swoja zagadkę geograficzną z TC
    Ostatnio zmieniony 10 lis 2013, 15:49 przez Donislaw, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Przejdź do