Odpowiedz Posty: 7 Strona 1 z 1
Najciekawszy pojazd z allegro - wprowadzenie portali z całej europy
  • Najciekawszy pojazd z allegro - wprowadzenie portali z całej europy

    Czas głosowania minął 24 lip 2017, 11:30

    Tak, wprowadzamy
    5
    63%
    Nie, zostawiamy tak jak jest.
    3
    38%
     
    Liczba głosów: 8
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Najciekawszy pojazd z allegro - wprowadzenie portali z całej europy

    autor: jedlin12 » 19 lip 2017, 11:33

    Ponadto z dzisiejszej rozmowy na Teamspeaku usłyszałem propozycje, żeby zwiększyć zakres portali internetowych do całej europy np. mobile.de w celu zwiększenie różnorodności aut tam występujących. Ciężko mi jest uznać ten pomysł za dobry, ale gdyby dodać jakiś handicap dla aut z zagranicznych portali (+25% do ceny), żeby nieco zahamować zalew, to myślę, że mógłbym na ten układ przystanąć.


    Tyle w tym temacie, a co wy sądzicie, jesteście za, przeciw, a może proponujecie jakieś modyfikacje tego rozwiązania?
    Ostatnio zmieniony 19 lip 2017, 11:33 przez jedlin12, łącznie zmieniany 1 raz.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Najciekawszy pojazd z allegro - wprowadzenie portali z całej europy

    autor: Xarlith » 19 lip 2017, 13:20

    Jeżeli jednym z kryteriów jest cena to do cen pojazdów z poza Polski osoba zgłaszająca propozycję powinna zadbać o to by doliczyć wszystkie koszty związane ze sprowadzeniem samochodu. Wtedy jestem za.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Mimi
    Posty: 3586
    Rejestracja: 27 sty 2012, 18:39
    Reputacja: 4
    Samochód: Volkswagen Golf
    Polubił: 248
    Otrzymanych polubień: 1431

    Najciekawszy pojazd z allegro - wprowadzenie portali z całej europy

    autor: Mimi » 19 lip 2017, 14:07

    Wrzucić link do jakiegoś kalkulatora i obowiązkowe zdjęcia z tego kalkulatora przy propozycji i wtedy bedzie wszystko ok.
    Jeśli otaczasz się odpowiednimi ludźmi, możesz wszystko
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Najciekawszy pojazd z allegro - wprowadzenie portali z całej europy

    autor: Siemkins » 19 lip 2017, 14:47

    A ja cały czas myślałem, że to tylko zabawa i chodzi o to by się bawić, a nie doliczać opłaty i inne zdjęcia z kalkulatorów.
    Jak ktoś wcześniej wrzucał jakiegoś "anglika", to mnożył cenę x3 jak dla auta z kierą po właściwej stronie, czy po prostu dodał i było dobrze?
    Portale typu mobile.de czy scout24 mają od razu przeliczniki w PLN, więc nie wiem o co tu się spinać. Czasem mam wrażenie, że dla niektórych lepsza jest 1 propozycja regulaminowa niż 5, które przekroczyły budżet o centa.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • K911

    Najciekawszy pojazd z allegro - wprowadzenie portali z całej europy

    autor: K911 » 19 lip 2017, 17:28

    Jacek ma tutaj rację. Od początku miało tak być, że możemy wrzucać samochody z całej Europy ale tylko wtedy kiedy będą w serwisie allegro/otomoto -> Ileż razy można przeglądać oby dwa serwisy poszukując czegoś w stylu "RWD w sedanie" i przebierać w garstce modeli, która w 90% będzie reprezentowała gamę modelową BMW, Audi i Mercedesa ....
  • Awatar użytkownika
    Mimi
    Posty: 3586
    Rejestracja: 27 sty 2012, 18:39
    Reputacja: 4
    Samochód: Volkswagen Golf
    Polubił: 248
    Otrzymanych polubień: 1431

    Najciekawszy pojazd z allegro - wprowadzenie portali z całej europy

    autor: Mimi » 23 lip 2017, 22:48

    Siemkins pisze: A ja cały czas myślałem, że to tylko zabawa i chodzi o to by się bawić, a nie doliczać opłaty i inne zdjęcia z kalkulatorów.Jak ktoś wcześniej wrzucał jakiegoś "anglika", to mnożył cenę x3 jak dla auta z kierą po właściwej stronie, czy po prostu dodał i było dobrze?Portale typu mobile.de czy scout24 mają od razu przeliczniki w PLN, więc nie wiem o co tu się spinać. Czasem mam wrażenie, że dla niektórych lepsza jest 1 propozycja regulaminowa niż 5, które przekroczyły budżet o centa.

    No może troszkę poleciałem :), ale chodzi o to, by trochę urozmaicić zabawę, a nie tak jak jest do tej pory, że większość wchodzi na otomoto ustawia np. cenę maksymalną w wyszukiwarce, sortowanie po cenie i wrzuca pierwszy lepszy, najdroższy samochód jaki jest na stronie.
    Ostatnio zmieniony 23 lip 2017, 22:48 przez Mimi, łącznie zmieniany 1 raz.
    Jeśli otaczasz się odpowiednimi ludźmi, możesz wszystko
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Najciekawszy pojazd z allegro - wprowadzenie portali z całej europy

    autor: jedlin12 » 24 lip 2017, 10:55

    Ja to się troszeczkę obawiam, że danie portali z poza Europy zbytnio ułatwi zabawę, bo to całe szukanie ,,perełki wśród BMW, Audi i Meroli'' sprawiało pewne wyzwanie. Mi nieco bardziej odpowiada podejście ,,jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma''. Ale jako, że do końca ankiety godzina, a opcja poniżej ma przewagę, to od następnej edycji zostanie to wszystko wprowadzone. Na razie bez żadnego ,,handicapu'', chociaż trochę mi tego szkoda.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
Odpowiedz Posty: 7 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Przejdź do