Odpowiedz Posty: 4 Strona 1 z 1
marcin_75 - mjuzik
  • Awatar użytkownika
    marcin_75
    Posty: 175
    Rejestracja: 13 cze 2011, 13:32
    Reputacja: 0
    Imię: Marcin
    Hobby: muzyka
    Samochód: Hyundai i30CW
    Nick w TDU2: marcino75PL
    Klub: (PL) Team Poland
    Kontakt:

    marcin_75 - mjuzik

    autor: marcin_75 » 15 lis 2011, 16:55

    Wszystkich, którzy cenią sobie bardziej alternatywny odcień piosenki rozrywkowej zapraszam do odsłuchania dwóch kawałków projektu w którym mam przyjemność udzielać się w wolnych chwilach.
    http://www.drno.pl
    Ostatnio zmieniony 15 lis 2011, 16:55 przez marcin_75, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Re: marcin_75 - mjuzik

    autor: Xarlith » 15 lis 2011, 22:53

    Całkiem całkiem, ale mam jedna uwagę... Cała dynamika utworu jest zabita przez nadmierną kompresję, przez co ciężko tego słuchać przed dłuższy czas. Skoro odchodzicie od aktualnych trendów panujących w muzyce moglibyście spróbować wpłynąć na ten szatański proces produkcji, który niszczy 99% nowych płyt.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    MSkorn
    Posty: 295
    Rejestracja: 13 lis 2011, 8:37
    Reputacja: 0
    Imię: Marcin
    Nick w TDU: Martinez_Skorn
    Nick w TDU2: MSkorn
    Klub: Markrox Club
    Kontakt:

    marcin_75 - mjuzik

    autor: MSkorn » 16 lis 2011, 11:59

    Dr. NO?! Wow, mam jedną z płyt tego zespołu, Almost done.
    Nigdy nie przypuszczałbym, żeby ktoś kto udziela się w tym projekcie, grał w TDU :-). Uwielbiam takie dźwięki.
    Te dwa single już pobrałem we flacu :-).
    Podobają mi się, są kwintesencją alternatywy...
    Czy Dr. NO zamierza wydać coś nowego?
    Ostatnio zmieniony 16 lis 2011, 11:59 przez MSkorn, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    Przed wyścigiem spójrz na róg/zaprzęgnij wszystkie/konie mechaniczne/i bądź niedościgniony/
    jak Ferrari Unicorno
  • Awatar użytkownika
    marcin_75
    Posty: 175
    Rejestracja: 13 cze 2011, 13:32
    Reputacja: 0
    Imię: Marcin
    Hobby: muzyka
    Samochód: Hyundai i30CW
    Nick w TDU2: marcino75PL
    Klub: (PL) Team Poland
    Kontakt:

    marcin_75 - mjuzik

    autor: marcin_75 » 16 lis 2011, 23:05

    MSkorn pisze:Dr. NO?! Wow, mam jedną z płyt tego zespołu, Almost done.
    Nigdy nie przypuszczałbym, żeby ktoś kto udziela się w tym projekcie, grał w TDU :-). Uwielbiam takie dźwięki.
    Te dwa single już pobrałem we flacu :-).
    Podobają mi się, są kwintesencją alternatywy...
    Czy Dr. NO zamierza wydać coś nowego?



    HE, a ja nie przypuszczałem, że będzie tu ktoś kojarzył tą nazwę nie mówiąc o płycie wydanej 'sto' lat temu (2004)...fajnie :-D
    Dzięki za miłe słowa.
    Z różnych powodów na dzień dzisiejszy nie ma tematu nowej płyty dlatego działamy wg zasady 'do it yourself' wrzucając co jakiś czas kawałek w eter czy na jakąś kompilację...Oczywiście jeśli będą okoliczności do jej wydania to zrobimy to.

    Xarlith pisze:Całkiem całkiem, ale mam jedna uwagę... Cała dynamika utworu jest zabita przez nadmierną kompresję, przez co ciężko tego słuchać przed dłuższy czas. Skoro odchodzicie od aktualnych trendów panujących w muzyce moglibyście spróbować wpłynąć na ten szatański proces produkcji, który niszczy 99% nowych płyt.


    Może to też kwestia formatu pliku...Słuchając wav'a może wrażenie byłoby mniejsze...
    Swoją drogą myślę, że proces 'prasowania' muzy by uzyskać większą głośność jest raczej nieodwracalny...niestety. Nie znajdziesz zbyt wielu chętnych by ich kawałki np w radio dzieliła różnica kilku db.
    Choć mocna kompresja potrafi też zagrać świetnie - polecam pierwszą płytę zespołu SOUTH - akustyczne bębny są tam ostro pociągnięte kompresją - i gra to cudnie (wg mnie).
    Ostatnio zmieniony 16 lis 2011, 23:05 przez marcin_75, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Przejdź do