Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1
The Crew a Nvidia GeForce Experience Shadow Play
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    The Crew a Nvidia GeForce Experience Shadow Play

    autor: olosagaris » 10 cze 2016, 22:39

    W dniu, w którym postanowiłem coś nagrać Courius uświadomił mi, że już mam program do tejże zabawy - pomyślałem fajnie :panzielony:

    Prawie wszystko powinno być ok, prawie, jedna rzecz w wymaganiach nie jest odhaczona zielonym ptaszkiem - procesor. Żąda i3 2100 3,10 GHz, tyle, że ja mam i5 2400 3,10 GHz więc co mu nie pasi? Wersja obecnej wersji programu 2.1.0.0, próbowałem na nowszej, ale sugerując się google zrobiłem reinstal i też zero kontaktu. Wszystko ładnie uruchamiam krok po kroku, później odpalam grę, nawet próbowałem przez Nvidię.. cisza. Nic się nie dzieje i już. Oczywiście wciskam konfigurację klawiszy ręcznego nagrywania bądź automatycznego cienia ostatnich 15 min i totalnie nic.

    Dodam jeszcze, że w każdej grze, w której próbowałem robić zrzuty ekranu zewnętrznym programem kończy się tym samym niepowodzeniem. I to nie jest kwestia braku miejsca na dysku bo tego akurat to mi nie brakuje :crazy:

    Co sądzicie?
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    The Crew a Nvidia GeForce Experience Shadow Play

    autor: KatanaDriver » 10 cze 2016, 23:20

    Jest tak tylko w The Crew, czy w każdej aplikacji pełnoekranowej?
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    The Crew a Nvidia GeForce Experience Shadow Play

    autor: olosagaris » 11 cze 2016, 0:23

    Powiem szczerze - nie wiem :/ Nie gram w inne gry więc nawet o tym nie pomyślałem żeby sprawdzić np. w tdu. Program nawet nie chce nagrywać pulpitu systemu. W przypadku zrzutów ekranu próbowałem w wielu grach i za każdym razem była kicha. Wydaje mi się, że coś w systemie może blokować te funkcje nagrywania/robienia zdjęć z gier. Chociaż taki uplay nie ma problemu.

    Jeśli to pomoże rozwiązać problem to jutro jeszcze zerknę jak to wygląda z innymi grami.

    Pamiętam, że na obecnym komputerze zrobiłem kilka zrzutów z tdu2 zmieniając rozdzielczość na niższą (z FullHD na 1650xcoś). Tyle, że Shadow Play w ogóle nie kontaktuje.

    Edit.

    :-D

    Pomogła instalacja najnowszych wersji Visuala i innych microsoftowych wynalazków. Zainstalowałem też najnowszą wersję Experience'a z najnowszymi sterownikami.. i zaczęło działać, nagrywanie, bo The Crew szlag trafił. Jedno i drugie działa bardzo dobrze na sterowniku: "Version 364.72 - WHQL Release Date Mon Mar 28, 2016 ". Czasem dźwięku nie nagrywa, ale dojdziemy do tego :panzielony:
    Ostatnio zmieniony 11 cze 2016, 0:23 przez olosagaris, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 3 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Przejdź do