Odpowiedz Posty: 34
Problem z grą, nieskończony loading, nie wczytywanie tekstur
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    Problem z grą, nieskończony loading, nie wczytywanie tekstur

    autor: Donislaw » 02 gru 2015, 17:43

    :mur: U mnie to samo z ta mapą

    Najbardziej irytuje to podczas wyścigu , choć pomaga "przywrócenie auta na drogę"
    Kolejna sprawa to nitro(tu tez pomaga restart pojazdu)

    Ale na tym tracimy czas !! Ivory do roboty!!

    (Swoja droga odnoszę wrażenie ze oni upgrate robili na wersji grzy sprzed kilku patchy)
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Problem z grą, nieskończony loading, nie wczytywanie tekstur

    autor: Gruszmen » 02 gru 2015, 20:23

    A już myślałem, że problem z wczytywaniem tekstur na drodze dotknął tylko mnie.
    Kilka razy zdarzyło mi się, że nawet powrót na drogę nie pomagał. Auto zawiesiło się przy prędkości 316km/h i "jechało" tak parę minut ale przebieg nabijało.
  • damiansc
    Posty: 8
    Rejestracja: 22 lis 2015, 23:54
    Reputacja: 0
    Imię: Damian
    Hobby: Motoryzacja
    uPlay: ScibaPL

    Problem z grą, nieskończony loading, nie wczytywanie tekstur

    autor: damiansc » 03 gru 2015, 18:17

    Heh, widzę że coraz więcej osób się "zgłasza" z tym problemem :D

    Ale tak, w zasadzie często pomagało włączenie tylko mapki, nawet u mnie. Problem w tym, że pomagało na początku, potem już nie, może po prostu zależało od wielkości nie wczytanych tekstur. Tak czy inaczej, głównym problemem właśnie jest to, że te tekstury się nie wczytują. Dlatego nie da się przenieść w inne (w moim przypadku) bardziej odległe miejsce. Dlatego nie mogłem wyjechać/przenieść się do dilera/garażu/sklepu, dlatego nie działa mi pewno Event z Summitem, przez co nie działa mi teraz gra, bo loadinguje bez przerwy -,-

    Nie mam pojęcia dlaczego Ivory z tym zwleka i czy wgl. coś z tym "teraz" robi. Z takim zapałem, strzelam że do świąt raczej nici z grania :)
  • tymol
    Posty: 7
    Rejestracja: 29 gru 2013, 21:53
    Reputacja: 0

    Problem z grą, nieskończony loading, nie wczytywanie tekstur

    autor: tymol » 19 sty 2016, 21:48

    Po aktualizacji z 7 stycznia wszystko działa dobrze (przynajmniej u mnie).
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Problem z grą, nieskończony loading, nie wczytywanie tekstur

    autor: Gruszmen » 20 sty 2016, 1:36

    Jak widać nie u wszystkich. Może kolejny patch co ma zostać wypuszczony dziś? jakimś cudem usunie to diabelstwo.
  • damiansc
    Posty: 8
    Rejestracja: 22 lis 2015, 23:54
    Reputacja: 0
    Imię: Damian
    Hobby: Motoryzacja
    uPlay: ScibaPL

    Problem z grą, nieskończony loading, nie wczytywanie tekstur

    autor: damiansc » 21 sty 2016, 14:21

    Zgadzam się, niestety mimo wydawania kolejnych patchów (nie pamiętam ile ich było: 3?? Z wczorajszym chyba 4) problem nie został naprawiony. Czasami mam wrażenie, że twórcy gry są albo ślepi, albo "głusi" :/ W każdym patchu jaki został wydany, zostały dodane różne "pierdoły", nie naprawiając problemu dosyć globalnego, bo dużo osób ma z tym problem, nie jest to kwestia 2-3 przypadków.

    Nie wiem, czy developerzy zrobili wgl. jakiś krok w stronę naprawy gierki, ale na chwilę obecną mam wrażenie, że po prostu nie wiedzą gdzie i w czym jest problem, dlatego po prostu problem jak i graczy zwyczajnie olewają, nie dając nawet odpowiedzi na forum ubi -,-

    Trudno, pozostaje czekać ii... Czekać, może kiedyś jakimś cudem to naprawią. W przeciwnym razie, kiedy będę chciał kiedyś stracić swój czas, będzie można napisać o zwrot pieniędzy za gierkę (która zresztą została zepsuta z ich powodu) :P

    Pozdrawiam,
    Damian :)
  • Ajgor
    Posty: 27
    Rejestracja: 16 gru 2012, 11:40
    Reputacja: 0
    Otrzymanych polubień: 2

    Problem z grą, nieskończony loading, nie wczytywanie tekstur

    autor: Ajgor » 13 sie 2016, 12:43

    Minęło ponad pół roku od ostatniego posta, więc może ktoś już znalazł rozwiązanie? Kilka dni temu dopiero dokupiłem Wild Run i praktycznie za każdym razem, kiedy chcę przenieść się gdzieś dalej, pojawia się czarny ekran i znaczek ładowania i kręci się w nieskończoność. Dodam, że po sprawdzeniu plików w Ubi coś tam doinstalował, ale to nie naprawiło problemu. Na oficjalnym forum Ubisoftu piszą, że to wina sterowników od NVidii. Rzecz w tym, ze ja mam najnowsze, które niby już tego problemu nie mają. A nadal się gra wiesza.
    Mam Windowsa 10 ze wszystkimi aktualizacjami, procesor AMD (Phenom X4 3,2GHZ) i grafikę GF GTX 960. Dodam, że po instalacji Wild Run gra zaczęła w ogóle gorzej chodzić. Przedtem na ultra ustawieniach chodziła płynnie, a teraz na średnich się czasem tnie. Ale to tak na marginesie. A najciekawsze, że GeForce Experience mi pokazuje, że można grę ustawić w ultra i powinno być ok :)

    Aha. Ciekawostka. Przy szybkiej podróży na drugi koniec kontynentu się wiesza, ale jak lecę samolotem, albo pociągiem (czyli też samolotem :) ) to się nie wiesza.
    --
    Pozdrawiam
    Ajgor
    Kanał mojej kapeli: https://www.youtube.com/channel/UCgtmV6G6_ZIZSGndaK19TiQ Zapraszam do subskrybowania.
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Problem z grą, nieskończony loading, nie wczytywanie tekstur

    autor: Anioł Stróż » 13 sie 2016, 13:14

    Miałem ten sam problem co wy może to zagrzmi głupio ale to nie wina gry a systemu, u mnie po formcie problem znikną i nigdy więcej się nie pojawił, format robiłem jakies 3 miesiące temu...
  • adamsky73

    Problem z grą, nieskończony loading, nie wczytywanie tekstur

    autor: adamsky73 » 13 sie 2016, 13:53

    Ja miałem podobne kwiatki na Win8.1 ale po przesiadce na W10 i instalacji najnowszych sterowników nie wiesza się, nie ma problemu z teksturami i nieskończonym ładowaniem. Co do płynności to nie włączam wyświetlania ilości klatek żeby się nie denerwować bo ewidentnie nie chodzi tak jak powinna na GTX 970. Ale to od początku wyrób gropodobny ;-)
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Problem z grą, nieskończony loading, nie wczytywanie tekstur

    autor: Anioł Stróż » 13 sie 2016, 16:35

    @Adam Ja właśnie miałem problem na win10 i powrót na win 8.1 rozwiązał problem, potem zrobiłem znowu update do win10 i dalej śmiga jak powinno :wtf:
  • adamsky73

    Problem z grą, nieskończony loading, nie wczytywanie tekstur

    autor: adamsky73 » 13 sie 2016, 16:45

    To nie gra, to osobliwość na której błędach sporo osób mogłoby się doktoryzować, ale nikt ich nie potrafi naprawić :rotfl:
  • damiansc
    Posty: 8
    Rejestracja: 22 lis 2015, 23:54
    Reputacja: 0
    Imię: Damian
    Hobby: Motoryzacja
    uPlay: ScibaPL

    Problem z grą, nieskończony loading, nie wczytywanie tekstur

    autor: damiansc » 16 wrz 2016, 2:11

    Hej,

    Widząc odświeżony mój post, myślałem że ktoś znalazł rozwiązanie i chciał się nim tutaj podzielić ^^ Tak naprawdę, to nie wiadomo w czym jest problem. Na forum Ubi ludzie mają różne konfiguracje, wraz z różnymi systemami i problem występuje.

    Na początku myślałem, że to dotyczy procesorów z AMD, bo głównie takie osoby zgłaszały problem, ale potem pojawiały się procesory Intela, podobnie zresztą z kartami graficznymi. Tak czy inaczej, masa ludzi ma z tym problem, a Ubisoft / Ivory Tower po prostu milczą na ten temat. Delikatna olewka graczy od strony twórców gry.

    Jakiś miesiąc temu pobierałem grę na nowo z nadzieją, że naprawili problem, bo jakieś patche powychodziły, ale nadzieja matką głupich - problem jaki był taki sam, jak od początku :/ Generalnie za 2 miesiące będzie mijał rok od premiery Wild Run'a, a razem z nim problemy które są obecnie, a które nie zostały nawet ruszone, nie wspominając o tym, że niedługo będą wypuszczać chyba nowe DLC.

    Mimo wszystko, nie wiem co za tym stoi, że nie potrafią naprawić gry. Brak umiejętnego zespołu i olewka graczy. Wg mnie to jest wina gry, ponieważ przed patchem Wild Run'a gra chodziła aż miło :)

    Pozdrawiam,
    Damian ;)
  • Ajgor
    Posty: 27
    Rejestracja: 16 gru 2012, 11:40
    Reputacja: 0
    Otrzymanych polubień: 2

    Problem z grą, nieskończony loading, nie wczytywanie tekstur

    autor: Ajgor » 16 wrz 2016, 10:05

    Teraz pewnie w ogóle się tym nie zajmują, bo od kilku dni The Crew jest udostępniona za darmo, tyle, że ta darmowa wersja w ogóle prawie nikomu nie chodzi, więc chyba tylko na tym się skupiają (albo i nie).
    --
    Pozdrawiam
    Ajgor
    Kanał mojej kapeli: https://www.youtube.com/channel/UCgtmV6G6_ZIZSGndaK19TiQ Zapraszam do subskrybowania.
  • adamsky73

    Problem z grą, nieskończony loading, nie wczytywanie tekstur

    autor: adamsky73 » 16 wrz 2016, 10:40

    Napisaliśmy Wam na górze że wystarczy przeinstalować system i problem znika
  • damiansc
    Posty: 8
    Rejestracja: 22 lis 2015, 23:54
    Reputacja: 0
    Imię: Damian
    Hobby: Motoryzacja
    uPlay: ScibaPL

    Problem z grą, nieskończony loading, nie wczytywanie tekstur

    autor: damiansc » 17 wrz 2016, 23:45

    Tak, reinstall systemu dobry na wszelkie błedy ;) Niestety, nie wszyscy mogą sobie pozwolić na reinstall systemu + nie wiadomo czy faktycznie u każdego rozwiązuje problem. Tak czy inaczej twórcy gry powinni nad tym popracować, bo to jest z ich winy. Jeżeli nie potrafią tego zrobić, to niech dodadzą notkę żeby w razie problemów z grą, robić reinstall systemu, bo tak "każdy" twórca gry robi :P
Odpowiedz Posty: 34

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Przejdź do