Odpowiedz Posty: 32
Calling All Units
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Calling All Units

    autor: olosagaris » 30 lis 2016, 15:04

    Aloha! :-D

    Postanowiłem nieco bliżej przyjrzeć się nowemu dodatkowi do The Crew - Calling All Units. Cóż, jak Katana ładnie zauważył to gdzieś już to było. Tym razem ubihihi postanowili zapożyczyć nieco akcji z nfs-a rivals. Mamy bowiem do wyboru 4 bajeranckie akcje (weź i bądź tu mądry), dzięki którym możemy ogłupić policyjny ogon, zresztą już bez tego bardzo głupi. Twórcy ubisoftu postawili na zwiększone możliwości "myślenia" policji, a i tak naszą przejażdżkę prędzej zakończy jakiś bot z ruchu ulicznego na autostradzie lub własny błąd, nooo.. albo jakiś bug. Poniżej kilka filmików jak te policyjne pościgi się prezentują, które polegają na tym, że chwytasz paczkę i musisz ją dostarczyć do celu.
    phpBB [media]

    The Crew Calling All Units Zabawa z policją xD

    Dla znudzonych po pierwszym filmiku akcja od 4:11
    phpBB [media]

    The Crew Calling All Units Lamborghini Huracan LP 610-4

    :nuda:

    Gdzieś nad nami pojawia się też śmigłowiec, ale po co on to szczerze powiedziawszy.. nie wiem. Z początku pomyślałem sobie, że skoro są to pościgi asfaltowe to może mieć to jakiś związek z tdu2, ale chowając się między drzewami czy w krzakach po prostu nic się nie dzieje :think:

    Sam dodatek wart te 25 ełro oferuje nam policyjne wozy, jak na filmiku powyżej (ci mniej znudzeni co obejrzeli od początku to wiedzą o które kaman) - pozostałe nowe od ręki, jakieś tam misje i to chyba tyle. Z ciekawości zajrzałem do policyjnego "salonu"...
    phpBB [media]

    The Crew Calling All Units Test Drive Police GT-R

    W pewnym momencie jazdy można zauważyć, że Alex gdzieś zniknął, a na jego miejscu jest urocza blondyna w podeszłym wieku..nieco genderowata :???: i te malunki, i te odstraszające dźwięki.. i to wszystko za jedyne 25 ełro dla **%%&. Ktoś się skusi? :okularnik: W przeciwnym razie na zawsze pozostaniesz w De Krew czerwony, tj. HOT :serce: :diabel:

    Ogólnie jak wrażenia? To jak o poranku z pogodą, zerkasz za okno, mogłoby być lepiej, ale i gorzej, a i tak masz to w D.. iks de.

    :kapelusz:
    Ostatnio zmieniony 30 lis 2016, 15:04 przez olosagaris, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    KapienPL
    Posty: 140
    Rejestracja: 16 sie 2013, 23:49
    Reputacja: 0
    Samochód: Laguna II PH1 1.9 dCi
    Nick w TDU2: KapienPL
    uPlay: RTG-KapienPL
    Steam ID: agzar
    Xbox Live: AgzarWOW
    Playstation Network: KapienPL
    Klub: Raze To Ground
    Lokalizacja: Polska
    Polubił: 32
    Otrzymanych polubień: 116
    Kontakt:

    Calling All Units

    autor: KapienPL » 30 lis 2016, 17:01

    Cena z kosmosu, nowości tyle co kot napłakał. Jakbym chciał pograć w HP 2010, to bym go zwyczajnie pobrał z Origin'a i zagrał. Jeszcze dochodzi do tego kpina, że MC12 i inne nowe pojazdy są "kał ekskluzif". Samochody to główna część tej gry. Dali ciała po całości. Jak będzie na przecenie ze zwrotem to się zastanowię, chociaż i tak nie byłoby sensu, nawet z dopłatą.
  • Awatar użytkownika
    Trawa
    Posty: 891
    Rejestracja: 25 paź 2013, 16:17
    Medale: 1
    Reputacja: 12
    Samochód: Honda Accord VIII
    Steam ID: /id/tajskapulapka
    Lokalizacja: Sheffield, UK
    :
    Championship on Asphalt
    Polubił: 257
    Otrzymanych polubień: 614

    Calling All Units

    autor: Trawa » 30 lis 2016, 17:12

    :rotfl:
    tyle mam do powiedzenia
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    Calling All Units

    autor: Donislaw » 30 lis 2016, 17:12

    Dodatek super, wręcz fenomenalny!! spałem kilka godzin i znów wciskam play!!
    To jeden z wielu moich nowych screenow !!
    Obrazek

    A tak serio Panowie z Ivory bardzo szanuje wasza prace , wiem ze się staraliście zarywaliście nocki itp. ale coście u licha nawyczyniali? przy poprzednim dodatku spędziłem setki godzin, przy podstawce to samo a teraz? a teraz wole oglądać seriale ...
    Ostatnio zmieniony 30 lis 2016, 17:12 przez Donislaw, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Calling All Units

    autor: olosagaris » 30 lis 2016, 17:21

    Oj, nie bierzcie mego wpisu tak na poważnie. Ja od dawna nie traktuje poważnie spraw związanych z firmą ubisoft bo goście są kpiną w branży. Opisałem swoje subiektywne odczucia po 20 min grania. Typowy 5 latek pewnie nie może się oderwać od tego dodatku przesiąkniętego adrenaliną. Póki mapa duża i ludu wiele to będę grać, gdyby tdu2 nie padło to grałbym. Gdybym nie cierpiał na klaustrofobię to cisnął bym fh3 :D "cisnął" - jakie fajne słówka znam xD Gdybym nie miał kompa to biegałbym po lesie... :???:
  • Awatar użytkownika
    MegaDzik
    Posty: 827
    Rejestracja: 07 paź 2013, 15:02
    Medale: 10
    Reputacja: 24
    Imię: raymund
    Nick w TDU2: MegaDzik vel fiufiu
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U.
    DAKAR Championship on Asphalt Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series
    Polubił: 325
    Otrzymanych polubień: 378

    Calling All Units

    autor: MegaDzik » 30 lis 2016, 22:58

    No to ja w skrócie powiem tak:
    Jak wcześniej byłem człowiekiem studzącym gorączkę przeciwników TC to teraz sam nie wiem co mam napisać.

    W sumie - nie widzę plusów tego co zrobili.
    Nie dość, że sam dodatek nie przyciąga (rozmawiam z kolegami, którzy to mają) to jeszcze popsuli to co wcześniej funkcjonowało przyzwoicie.
    Zabrali z "telefonu" funkcje naprawiania auta, co chwilę pojawia się natrętna Zo(cha)e, która dyskretnie namawia do zakupu dodatku. Zniknęła możliwość modyfikacji auta bonusami (nie ma możliwości zebrania bonusów do prędkości, przyspieszenia...) a co za tym idzie - wszyscy maja takie same samochody. Obiecali "starym" użytkownikom Nissana. I jest - ale jak się dokupi dodatek (miał być dla tych co grali w TC dwa lata temu - nie było mowy o jakichkolwiek warunkach; nawiasem mówiąc - z obserwacji - auto niespecjalne)...
    Mógłbym jeszcze wymieniać.
    Nie dość, że grę zmienili dla dotychczasowych użytkowników (moim zdaniem) - na minus to dali dodatek, który niewiele wnosi do zabawy. Podejrzewam, że nowy gracz nie jest w stanie połapać się tym co teraz się tam dzieje (ale może się mylę).
    Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędnego nastroju. Niech ktoś tu napisze coś co jest po zmianie na plus (o samej obsuwie z terminem włączenia dodatku nie wspominam).
    Czekam na korekty i jakieś votum separatum.
    MD
    Ostatnio zmieniony 30 lis 2016, 22:58 przez MegaDzik, łącznie zmieniany 2 razy.
    Citius, Altius, Fortius, Dzikus...
  • Awatar użytkownika
    RoadJack
    Posty: 24
    Rejestracja: 31 mar 2014, 23:14
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Roberto93
    Nick w TDU2: Roberto93
    Polubił: 132
    Otrzymanych polubień: 22

    Calling All Units

    autor: RoadJack » 30 lis 2016, 23:06

    No nie, za to że zabrali naprawianie auta w jeździe dowolnej i bonusy do części ogromny minus! :thumbdown:
    Natomiast dla graczy 'dwulatków' to prezentem nie jest Nissan GT-R tylko Huracan, tak przynajmniej informowało Ivory.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Calling All Units

    autor: olosagaris » 01 gru 2016, 5:48

    No patrzcie ludzie..... jakim marketingowym ścierw** trzeba być żeby coś takiego wymyślić?!
    Obrazek

    :zły: :lol: :rotfl:

    Oczywiście w zakładce nr. 1 wszystko pięknie, cacy, odblokowałeś huracana gratulacje, odsłaniasz okienku nr 2....
    Ostatnio zmieniony 01 gru 2016, 5:48 przez olosagaris, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Calling All Units

    autor: Courius » 01 gru 2016, 10:58

    Ja to tylko skomentuje tak...
    Obrazek
    To są debile. :rotfl: :rotfl: :szalony:
    Ostatnio zmieniony 01 gru 2016, 10:58 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Calling All Units

    autor: olosagaris » 01 gru 2016, 11:10

    hahaha :lol: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • rey384
    Posty: 2
    Rejestracja: 02 gru 2016, 10:30
    Reputacja: 0
    uPlay: rey384
    Polubił: 1

    Calling All Units

    autor: rey384 » 02 gru 2016, 10:40

    Motyw pościgów jak z Rivalsa całkiem spoko, ale AI policjantów to jest jakaś porażka xD Pędzisz przed siebie, patrzysz ze 4 radiowozy krążą uderzasz w jeden, a on leci gdzieś w kosmos po czym pozostałe 3 z niewiadomych powodów wjeżdżają w budynki, drzewa czy inne tego typu objekty :D Bardzo komicznie to wygląda. Ale zastanawia mnie jedna rzecz. Myślę nad kupnem Wild Runa i tutaj pojawia się problem, bo jak wchodzę np do tunera driftu to wyskakuje mi komunikat "Zakup dodatek Calling All Units" i to mnie martwi, czy jak kupię Wild Runa to nie będę mógł korzystać z jego zawartości dopóki nie zakupię Calling All Units? Ktoś może rozwiać te wątpliwości?
  • Awatar użytkownika
    mareksle1991
    Posty: 104
    Rejestracja: 21 paź 2015, 9:20
    Reputacja: 1
    Imię: Marek
    uPlay: Marek1991PL
    Steam ID: Marek1991PL
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 76

    Calling All Units

    autor: mareksle1991 » 02 gru 2016, 11:08

    Po kupieniu dodatku Calling All Units, to gratis masz dodatek Wild Run, tak myślę.
  • rey384
    Posty: 2
    Rejestracja: 02 gru 2016, 10:30
    Reputacja: 0
    uPlay: rey384
    Polubił: 1

    Calling All Units

    autor: rey384 » 02 gru 2016, 11:19

    A no, teraz patrzę i rzeczywiście, za cały dodatek wychodzi nieco ponad 100zł i do tego WR gratis. Hm może niedługo coś pomyślę i sobie kupię. Choćby po to, aby Zoe w końcu przymknęła, bo to gadanie o tym policyjnym robi się już zdeczka irytujące.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Calling All Units

    autor: Courius » 02 gru 2016, 11:51

    Wyłącz dźwięki w grze. Zaoszczędzisz 100 złotych :-D

    Obrazek

  • K911

    Calling All Units

    autor: K911 » 03 gru 2016, 0:54

    Courius pisze:Wyłącz dźwięki w grze. Zaoszczędzisz 100 złotych :-D

    A co powiesz na Abartha 500 Police Monster Truck ? Tu wyłączenie dźwięku nie pomoże - trzeba specjalnej terapii kriogenicznej aby wymrozić z mózgu ten widok ... I jeszcze raz przeczytam gdzieś Fiat Abarth 500 albo Fiat 500 Abarth ...
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 03 gru 2016, 0:54 przez K911, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 32

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Przejdź do