Odpowiedz Posty: 30
The Crew - czy warto?
  • Kirabax
    Posty: 20
    Rejestracja: 29 lip 2015, 18:27
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Kerabax
    Otrzymanych polubień: 1

    The Crew - czy warto?

    autor: Kirabax » 30 lip 2015, 17:07

    Witam wszystkich kierowców. Jestem starym miłośnikiem pierwszego TDU - grałem od premiery do ok. 2010 roku, bawiłem się w kluby, cruising, przebiegi... piękne czasy. Potem na premierę kupiłem TDU2, ale nie dało się w to wtedy grać i po trzech próbach odpuściłem. Dopiero teraz zabrałem się za TDU2 i nie powiem, bawię się świetnie.

    W The Crew grałem w betę, jeździłem wtedy bodaj Camaro SS albo Fordem Mustangiem GT. Przejechałem dookoła całe USA, zrobiłem setki kilometrów i grało mi się całkiem w porządku. Tylko wkurzało mnie to nitro i taka "elo otoczka". Jak jest w późniejszej części gry? Jeszcze lepiej? Czy jazda po USA sprawia frajdę? Czy późniejsze auta, McLareny, Ferrari prowadzą się jeszcze lepiej? Czy nie ma problemu ze znalezieniem towarzyszy do gry? Czy istnieją jakieś zrzeszenia a'la kluby w TDU?
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2100

    The Crew - czy warto?

    autor: Courius » 30 lip 2015, 17:51

    Poczytaj istniejące już tematy o tej grze. Odpowiedź sam znajdziesz.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    The Crew - czy warto?

    autor: Donislaw » 30 lip 2015, 17:59

    Warto kupić, gra sie bardzo przyjemnie zarówno na kierownicy jak i padzie
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    The Crew - czy warto?

    autor: KatanaDriver » 30 lip 2015, 20:08

    "Only American Fan Game" - To są kluczowe słowa. Ja osobiście, nie będąc fanem amerykańskich klimatów, nie jarający się tak bardzo amerykańskimi autami i amerykańską motoryzacją, odczuwam grając w tą grę jak by ktoś mi do ucha szeptał "To nie twoje klimaty... Co ty tu robisz... to gra nie dla ciebie, poszukaj sobie innej..." Strasznie, a to strasznie mocno się odczuwa ten amerykański klimat i gra przez cały czas to sygnalizuje. Gra wydaje się być dość ponura i pusta. Niby świat wielki, ale pusty i jadąc od miasta do miasta sprawia wrażenie jak byś już dane miasto znał, pomimo iż przyjechałeś do niego po raz pierwszy. Mówiąc szczerze, Nowy Jork i Chicago, wyglądają do siebie podobnie.

    Auta? 50% amerykańce, 40% to europejskie super samochody, których mam już po dziurki w nosie. Co gra, to nawalą tych aut zapominając, że fan motoryzacji to nie fan samochodów jadących z zawrotną prędkością 10% to nie amerykańskie usportowione auta w tym nieszczęsne 2 Japończyki.

    Tuning? Modyfikacje osiągów są jeszcze w miarę rozwiązane, ale tuningu wizualnego równie dobrze mogło by nie być. Najczęściej zmiany są detaliczne od pierwowzoru, a jak już jest duża zmiana to z samochodu robią bolid, albo tuning wujka Stasia. (Hummer to istny cyrk na kółkach :D )

    Model jazdy? Zarówno drewniany, jak i banalny do opanowania. Osobiście, mnie głowa boli po dłuższej jeździe. Włączając wszystkie asysty jedynie co musisz robić to trzymać gaz i skręcać. Spokojnie możesz przy 200 km/h wejść po wewnętrznej w 90 stopniowy zakręt i wyjść z niego z trochę mniejszą prędkością. Bez asyst musisz już się bardziej skupić, ale nadal jest to proste. Po wyłączeniu asyst, dodatkowo w bonusie samochody potrafią dziwnie się zachowywać. Raz mają przyczepność, raz nie. Czasami lubią same z siebie spina zrobić na zakręcie.

    Aktywności? O PVP zapomnij! Tam jest zasada kto weźmie szybsze auto i wyjdzie z ramerstwa na starcie ten wygrywa. Dzięki asystom, przedszkolak potrafi wygrać z osobą grającą od premiery. Pomimo iż gra jest promowana jako gra kooperacyjna i misje są możliwe do zrobienia w 4 osoby, to fabuła została zrobiona pod jedną osobę. Fabuła opisuje historię człowieka, a nie ekipy, Cutscenki w grze przedstawiają jedno auto, a nie 4. Wygląda to jak podczas tworzenia gry nie wiedzieli na co się zdecydować i próbowali wszystko zmieniać na szybko. Testy Umiejętności to jedyna rzecz, która jest w sensowny sposób zrobiona. Są często ciężkie gdy jedzie się bez asyst.

    To jest w końcu jakiś powód żeby grać? Pomimo iż gra jest byle jak przemyślana, ma pełno błędów, to jest to fajna gra by po prostu pojeździć. Osobiście gram w nią dość rzadko. Głównie z powodu braku aut do wyboru. Nie będą ciągle jeździł tym samym, a też nie będą się zmuszał do jazdy czymś czego nie lubię.
    Nadal czekam na grę gdzie będę czuł się jak bóg tuningu, by potem stać się szalonym kierowcą, oraz "Drift King'em", by w końcu zmierzyć się z graczami z całego świata o bycie najlepszym.
    Gdzieś już pisałem ile dla mnie ta gra jest warta, ale chyba lekko przegiąłem. Nie zapłacił bym więcej niż 60 złotych z Season Passem. (W szczególności po tym jak żabojady wycyckały nas z Wild Runem)
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2100

    The Crew - czy warto?

    autor: Courius » 30 lip 2015, 20:23

    W 100 procentach zgadzam się z Lolakiem. Więcej dodawać nie muszę.

    Obrazek

  • Kirabax
    Posty: 20
    Rejestracja: 29 lip 2015, 18:27
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Kerabax
    Otrzymanych polubień: 1

    Re: The Crew - czy warto?

    autor: Kirabax » 30 lip 2015, 20:28

    A co z tym Wild Runem?

    Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2100

    The Crew - czy warto?

    autor: Courius » 30 lip 2015, 20:38

    Wild Run, to nadchodzący dodatek do gry The Crew. Będzie można go nabyć za sumę chyba ponad 100zł i wniesie do gry parę nowych aut, jakieś motory, monster trucki(wtf?!) i drifty.

    Obrazek

  • Kirabax
    Posty: 20
    Rejestracja: 29 lip 2015, 18:27
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Kerabax
    Otrzymanych polubień: 1

    Re: The Crew - czy warto?

    autor: Kirabax » 30 lip 2015, 20:41

    I to za stowke? Hmm..

    Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2100

    The Crew - czy warto?

    autor: Courius » 30 lip 2015, 20:46

    Tak, w przybliżeniu. Na forum był już poruszany temat tego dodatku.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Trawa
    Posty: 891
    Rejestracja: 25 paź 2013, 16:17
    Medale: 1
    Reputacja: 12
    Samochód: Honda Accord VIII
    Steam ID: /id/tajskapulapka
    Lokalizacja: Sheffield, UK
    :
    Championship on Asphalt
    Polubił: 257
    Otrzymanych polubień: 614

    The Crew - czy warto?

    autor: Trawa » 30 lip 2015, 23:20

    Jeśli masz wydać 100+zł to sobie odpuść. Mapa jest ogromna ale pusta - cruising w kółko po tych samych drogach szybko się nudzi. Fizykę można o kant tyłka rozbić (przetrzyj ścianę, nic - zahacz lusterkiem i auto staje dęba albo obraca o 180°, niewidzialne haki w teksturach + asysty są zrobione tak, że można wygrać grając stopami na padzie.
    Po wbiciu 50lvl naprawdę szybko się znudzisz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    The Crew - czy warto?

    autor: Donislaw » 30 lip 2015, 23:47

    Trawa pisze:Jeśli masz wydać 100+zł to sobie odpuść. Mapa jest ogromna ale pusta - cruising w kółko po tych samych drogach szybko się nudzi. Fizykę można o kant tyłka rozbić (przetrzyj ścianę, nic - zahacz lusterkiem i auto staje dęba albo obraca o 180°, niewidzialne haki w teksturach + asysty są zrobione tak, że można wygrać grając stopami na padzie.
    Po wbiciu 50lvl naprawdę szybko się znudzisz.


    Jak masz fajna ekipe gra sie nigdy nie znudzi , fizyka jak na arcadowke jest dobra i przyjemna do cruisingu , jest za to sporo irytujacych rzeczy jak brak lusterek czy male 4 osobowe ekipy , ogólnie jak masz z kim grac to kupuj :)
    Ostatnio zmieniony 30 lip 2015, 23:47 przez Donislaw, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Kirabax
    Posty: 20
    Rejestracja: 29 lip 2015, 18:27
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Kerabax
    Otrzymanych polubień: 1

    Re: The Crew - czy warto?

    autor: Kirabax » 31 lip 2015, 1:58

    Ja bym gral na PS4 jak cos wiec ponad 150zl za gre to akurat norma. No i wszystkie cechy ktore wymieniles byly w TDU i to one swiadczyly o pieknie tej gry :)

    Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    The Crew - czy warto?

    autor: KatanaDriver » 31 lip 2015, 5:23

    Mówiąc szczerze w TDU 2 gra się ciekawiej niż w The Crew. Mam czym jeździć bo zadbano o to by każdego zadowoliła lista aut, i świat choć mniejszy to przynajmniej trochę bardziej detaliczny i mniej powtarzalny, a nawęd człowieka mogę ubrać tak jak mi się podoba. Z wad tylko się doszukuję tego modelu jazdy, który był naprawdę skopany, a tutaj może i nie spierdzielili tak bardzo modelu jazdy, ale cała reszta poszła się rypać. Sorry, ale dawno nie widziałem żeby ktoś aż tak z****ł grę, która miała zarąbisty potencjał. Wystarczy spojrzeć na Forzę Horizon, żeby zrozumieć jak z niczego zrobić coś.
    Płacić jeszcze 150zł za podstawkę!? Do tego jeszcze trzeba doliczyć 100zł za Season Passa, bo nie widzi mi się gra bez niego. Tak to naprawdę opłacalny interes...
    Kirabax, nie daj się zwieść, Sam kupiłem za o wiele więcej, zachwycając się i łapiąc chwyty marketingowe, a po miesiącu nawęd nie wiedziałem co miałem robić w tej grze oprócz jazdy z punktu A do B. Po za tym gra samemu w tą grę równa się nudzie, złości i śmiechem. Tak śmiechem z błędów logicznych w tej grze. Piszę samemu, bo tutaj prawię wszyscy grają na PC. 2-3 osoby tutaj mają tą grę, a nie jestem pewien czy grają często, bo głucho i cicho na temat grania w tą grę na konsoli.
    O wiele bardziej opłacalnym zakupem będzie kupno DriveClub. Można powiedzieć zamiennik Forzy z Xbox'a. Zbiera dobre recenzje, a nowe auta i tory wychodzą prawie co miesiąc.

    A na pocieszenie filmik z zabawnymi momentami z tej gry. (ciężko uwierzyć, że większość bugów przytrafia się do dzisiaj w tej grze)
    phpBB [media]

    The Crew | Bugs and Fun
    Ostatnio zmieniony 31 lip 2015, 5:23 przez KatanaDriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Trawa
    Posty: 891
    Rejestracja: 25 paź 2013, 16:17
    Medale: 1
    Reputacja: 12
    Samochód: Honda Accord VIII
    Steam ID: /id/tajskapulapka
    Lokalizacja: Sheffield, UK
    :
    Championship on Asphalt
    Polubił: 257
    Otrzymanych polubień: 614

    The Crew - czy warto?

    autor: Trawa » 31 lip 2015, 5:52

    D.O.N pisze:
    Jak masz fajna ekipe gra sie nigdy nie znudzi , fizyka jak na arcadowke jest dobra i przyjemna do cruisingu , jest za to sporo irytujacych rzeczy jak brak lusterek czy male 4 osobowe ekipy , ogólnie jak masz z kim grac to kupuj :)


    Fizyka=\=model jazdy.
    O ile ten drugi jest całkiem spoko, to sama fizyka (czytaj zachowanie się aut przy zderzeniu, przyczepność itd ) jest po prostu żenująca. Jadąc wolno auta są nadsterowne, przekrocz 200km/h i 700-konne RWD zaczyna być totalnie podsterowne. Wbij się w 200km/h w traffika, jedź dalej - zahacz go pod kątem a zaczynasz spinować.
    No i punkt kulminacyjny. RANDOMOWOŚĆ. Zahacz o chodnik - 50/50, albo przejedziesz jakby nigdy nic albo wpadniesz w niekontrolowany poślizg.
    I szkoda, że tak się skończyło bo w becie jeździło się naprawdę przyjemnie.
    Ostatnio zmieniony 31 lip 2015, 5:52 przez Trawa, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    The Crew - czy warto?

    autor: Donislaw » 31 lip 2015, 6:15

    Przestańcie pier...olić ! Tak samo kiedyś jechaliście po TDU2 tak teraz po TC. Za 149 zł za wersje PS4 warto kupić . Tak gra ma bugi i bolączki, ale która współczesna gra nie ma? Wymieńcie choć jedna... Poza tym dodatek WildRun zapowiada się ciekawie .

    Ciebie Kirabax zapraszamy do naszej ekipy na PS4 .


    Lolak fajny filmik z bety...


    Wysłane z iPhone przez Mopsa Klopsa
Odpowiedz Posty: 30

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Przejdź do