Odpowiedz Posty: 232
Patche, DLC i inne łatki
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Patche, DLC i inne łatki

    autor: jedlin12 » 20 sie 2016, 22:13

    Jakby spojrzeć tak na to inaczej, to dobrze, że twórcy wspierają wciąż grę, pomimo że w czasie premiery dodatku miną prawie dwa lata od premiery. Z resztą, pamiętajcie, że przy premierze DLC dostaną też coś posiadacze podstawki. Chociażby może te nowe samochody, czy połowę nowego trybu rozgrywki. Co do samej rozgrywki, to do opinii się wstrzymam aż do bety, która na 90% będzie miała miejsce w okolicach października i tam dopiero stwierdzę, czy bawienie się w policjantów i złodziei sprawi mi przyjemność.

    Chociaż prawdopodobnie i tak go nie kupię.

    PS. Policyjny Fiat 500 monster truck rozwala system.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Patche, DLC i inne łatki

    autor: Courius » 30 lis 2016, 12:48

    I jak tam wrażenia po pierwszym dniu z CAU? Wczoraj nie obyło się bez sześciogodzinnej obsuwy, podobno przesuwali premierę - bo lepiej, hehe przełożyć premierę, aniżeli wystartować z bublem, hehe tak jakby cokolwiek to zmieniło. Ekskluzywne samochody ( Huracan i GT-R) i tak zostały dopiero dzisiaj dostarczone większości graczy, pojawiły się problemy z doczytywaniem mapy i zresetowanymi rangami w pvp. Co więcej bagietki stwierdziły, że trzeba uprościć model jazdy i tak też zrobili. Parodia. Gra, w której wystarczały dwa poziomy kontroli gazu została jeszcze bardziej uproszczona.

    Rozwój gry jest jak najbardziej na plus, ale nie w takim kierunku. I do tego okraszony metką z ceną 25 euro. To jest chyba jakiś żart. 25 euro za bubla i pościgami policyjnymi, które się znudzą po tygodniu. Nad takim dodatkiem pracowali cały rok.
    Ostatnio zmieniony 24 lut 2017, 11:38 przez Courius, łącznie zmieniany 1 raz.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    RoadJack
    Posty: 24
    Rejestracja: 31 mar 2014, 23:14
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Roberto93
    Nick w TDU2: Roberto93
    Polubił: 132
    Otrzymanych polubień: 22

    Patche, DLC i inne łatki

    autor: RoadJack » 30 lis 2016, 14:54

    Dla mnie chyba póki co jedynym plusem tego CAU są nowe pojazdy... m. in. Wrangler, F12 Berlinetta, aktualny GT-R (wreszcie!) no i Maserati MC12 :serce:.
    Może znajdę więcej plusów jak zakupię i odpalę w weekend.
  • RealMadridPL
    Posty: 56
    Rejestracja: 06 wrz 2012, 18:55
    Reputacja: 0
    Imię: Daniel
    Samochód: Opel Corsa C
    Nick w TDU: realmadryt98
    Nick w TDU2: RealMadridPL
    uPlay: Madridista98
    Lokalizacja: Rumia
    Polubił: 5
    Otrzymanych polubień: 4
    Kontakt:

    Patche, DLC i inne łatki

    autor: RealMadridPL » 30 lis 2016, 15:01

    Myślałem że nowe autka (chociażby w seryjnej wersji) dostaną wszyscy, więc wchodzę sobie do dealera chęcią zakupu Berlinetty a tutaj taki ch*j. Zapłać nam 25 dolców a dostaniesz. Podziękowałem. Najpierw wydałem stówę na "podstawkę", później żebrali o kolejne kilkadziesiąt dolców na Wild Run'a, a teraz znowu 25 dolców na CaU. W tym samym czasie mogę iść do sklepu i kupić podstawkę + 2 update'y za cenę sprzed dwóch lat. Parodia.

    Z tym modelem jazdy też dziwna sprawa, wczoraj pojeździłem trochę po Vegas i miałem wrażenie że auto lata na wszystkie strony bez większej kontroli (szczególnie przy drifcie). Nie wiem czy to tylko moje odczucie, czy faktycznie coś zrypali z prowadzeniem.

    Liczyłem na poprawki skierowane na wydajność i takie tam, ale tego chyba się nie doczekam.
  • Awatar użytkownika
    mareksle1991
    Posty: 104
    Rejestracja: 21 paź 2015, 9:20
    Reputacja: 1
    Imię: Marek
    uPlay: Marek1991PL
    Steam ID: Marek1991PL
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 76

    Patche, DLC i inne łatki

    autor: mareksle1991 » 30 lis 2016, 15:03

    Nowe wózki, dodatki i darmowe auto z Drugiej Rocznicy dotarło do mnie po jakimś czasie rano :thumbup: Wszystko jest super, ale jak sprawdziłem czy poprawili to co myślę i oczywiście nie zrobili tego :furia:
    http://iv.pl/images/63654824965851834935.jpg
    Teraz muszę zacząć kombinować inaczej, bo co jakiś czas sypią się zaproszenia do pościgów w różnych strefach, do których ja nie zdołam się tam wczytać z powodu "dalszych ciągów długiego wczytywania" < i to właśnie mi nadal utrudnia. Mogę uczestniczyć w pościgach po ponownym uruchomieniu gry, o ile oczywiście nie trafie na te same miejsca co już zaliczyłem będąc w radiowozie, chyba że przerzucę się na kierowce, ale nie będę wstanie odblokować darmowych radiowozów zamiast kupować.
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Patche, DLC i inne łatki

    autor: jedlin12 » 28 sty 2017, 12:36

    http://thecrew-game.ubi.com/portal/en-G ... 8-76770-32

    Trochę ominął nas fakt, że wyszedł nowy patch do The Crew
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    mareksle1991
    Posty: 104
    Rejestracja: 21 paź 2015, 9:20
    Reputacja: 1
    Imię: Marek
    uPlay: Marek1991PL
    Steam ID: Marek1991PL
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 76

    Patche, DLC i inne łatki

    autor: mareksle1991 » 24 lut 2017, 7:18

Odpowiedz Posty: 232

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Przejdź do