Odpowiedz Posty: 205
Szybkie pytanie - szybka odpowiedź
  • landar
    Posty: 4
    Rejestracja: 22 lut 2017, 6:27
    Reputacja: 0
    Imię: Sławek
    Steam ID: sqs316
    Otrzymanych polubień: 3

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: landar » 22 lut 2017, 20:23

    No i dzięki waszym podpowiedziom udało mi się rozwiązać problem :-D
    Dziękuję.

    A oto co było przyczyną, może komuś w przyszłości się przyda.
    Pad cały czas pracował w trybie DirectInput, podobno nieodpowiednim dla tej gry. Przestawiłem go w tryb XInput (dla mnie to tyle znaczy co zmiana języka z tajlandzkiego na koreański :-P ). Włączyły się wibracje których do tej pory nie było i wyścigi zaczęły wyglądać normalnie (jeśli zostawałem w tyle to tylko po moich błędach). Ale niestety gra się wieszała co chwilę a pad wibrował cały czas. próbowałem wyłączyć wibracje w grze, ale chyba nie ma takiej opcji. Jest siła wibracji, ale to nic nie dawało.
    Wyłączyłem je całkowicie w ustawieniach pada i zwieszanie gry ustąpiło.
    Wszystko działa jak należy, mogę w końcu powalczyć o zwycięstwo :-D

    Swoją drogą to chyba pobiłem Guinessa - 150 godzin gry na kiepskich ustawieniach :clap:
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: Courius » 23 lut 2017, 15:21

    Najważniejsze, że udało się rozwiązać problem i od teraz możesz się cieszyć z gry. ;-) Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania, to wal śmiało.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    ultymatywny
    Posty: 111
    Rejestracja: 13 gru 2016, 13:48
    Reputacja: 4
    uPlay: ultymatywny
    Polubił: 27
    Otrzymanych polubień: 114

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: ultymatywny » 04 mar 2017, 16:59

    dwa pytania

    1 marca pojawiła się poprawka i przy pierwszym uruchomieniu po jej instalacji informacja o zmianach .. ktoś zrobił zrzut ekranu ?
    bo mi się enter nacisnął , a mnie ciekawi co tam mi napisali :(

    czy u kogoś wyświetla jakiś konkretny pojazd jako nagroda za szczyt ? czy wszyscy mają teraz do wygrania " tajemniczy pojazd " ?
  • Awatar użytkownika
    Michau7547
    Posty: 567
    Rejestracja: 09 lis 2011, 20:40
    Medale: 14
    Reputacja: 32
    Nick w TDU: Michau7547
    Nick w TDU2: Michau7547
    Klub: Green Lights Company
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 DAKAR DAKAR
    Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series TorMania Regular Races WIMP
    Polubił: 1202
    Otrzymanych polubień: 410

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: Michau7547 » 04 mar 2017, 17:59

    Ostatnio zmieniony 04 mar 2017, 17:59 przez Michau7547, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    ultymatywny
    Posty: 111
    Rejestracja: 13 gru 2016, 13:48
    Reputacja: 4
    uPlay: ultymatywny
    Polubił: 27
    Otrzymanych polubień: 114

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: ultymatywny » 04 mar 2017, 19:24

    Michau7547 .. dziękuję bardzo
  • Awatar użytkownika
    Matt26
    Posty: 41
    Rejestracja: 19 mar 2016, 16:53
    Reputacja: 0
    Polubił: 8
    Otrzymanych polubień: 31

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: Matt26 » 05 mar 2017, 1:54

    Czyli teraz jak mam wszystkie kupione auta oprócz tych z CAU, to figę, a nie auto dostanę?
  • Awatar użytkownika
    sky
    Posty: 1428
    Rejestracja: 12 lis 2011, 11:16
    Reputacja: 5
    Samochód: BMW E36 320i QP
    Klub: Telcontar_PL
    Polubił: 589
    Otrzymanych polubień: 398

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: sky » 05 mar 2017, 9:20

    Niekoniecznie, są dodawane co jakiś czas ogólnodostępne samochody - ostatnio był Mercedes AMG GT - całkiem fajny ;-)
    ObrazekObrazek
  • Awatar użytkownika
    ultymatywny
    Posty: 111
    Rejestracja: 13 gru 2016, 13:48
    Reputacja: 4
    uPlay: ultymatywny
    Polubił: 27
    Otrzymanych polubień: 114

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: ultymatywny » 05 mar 2017, 10:56

    całkiem fajny AMG GT był nagrodą za miesięczny summit w grudniu ubiegłego roku .. i jak reszta pojazdów z summitów pojawił się po jakimś czasie u dilera
    już 22 grudnia była wstępna informacja , że od nowego roku nagrodą w miesięcznym summicie będzie pojazd obecny już w grze , a taki , którego gracz nie posiada ..
    teraz będą dodawać kolejne wersje policyjne .. w sensie to co już jest tylko w policyjnym vinylu :-P

    ja już pomijam , że akurat możliwość zdobycia wcześniej nowego pojazdu była dla mnie bardzo kusząca .. motywująca .. itd
    niby nic ale jednak satysfakcja była , że mam go miesiąc wcześniej niż większość graczy
    ..
    ale odrobinę mi się nie podoba jak teraz przedstawiają nagrodę za summit

    dwa razy ( styczeń/luty ) mnie informuje , że za platynę na 100% wygram agerę R .. a teraz , że wygram tajemniczy pojazd
    a na 100% wygram kredyty i to niekoniecznie za platynę .. wystarczy medal złoty

    zresztą prowadzę w tej sprawie dość sympatyczną i zabawną rozmowę z p.Tomkiem z pomocy Ubi.
    p.Tomek .. chyba po przedawkowaniu jakiś ziół uspokajających poinformował mnie 22 lutego . .cytuję:
    " Chciałbym Pana poinformować, że Koeniegges Agera R został dodany do Pana konta w grze The Crew.
    Najmocniej przepraszam za zaistniałą sytuację. "
    :-D
    i trochę się zdziwił .. jak mu odpisałem , że nadal mam tylko jedną w garażu :-)
    i o dziwo bardzo szybko odpisał .. 23 luty .. znowu cytat :
    " Taką prośbę przesłałem do specjalisty od The Crew, a ten zdecydował, że ponownie doda samochód. Bardzo przepraszam jeżeli tak się nie stało, rozumiem że posiada Pan obecnie jeden pojazd koenigsegg agera r? "

    podobno ma interweniować :lol:
    a że w lutym też zdobyłem platynę to kto wie .. może będę miał za jakiś czas trzy seryjne agery R :rotfl:

    w każdym razie mi chodzi o to aby gracz posiadający wszystkie pojazdy miał konkretną informacje , że wygra kredyty
    a nie mi wyświetlają jakieś głupoty

    miłego dnia wszystkim
  • Awatar użytkownika
    Matt26
    Posty: 41
    Rejestracja: 19 mar 2016, 16:53
    Reputacja: 0
    Polubił: 8
    Otrzymanych polubień: 31

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: Matt26 » 05 mar 2017, 20:31

    Dobrym rozwiązaniem też byłoby jak ktoś ma wszystkie auta, to dostaję jakąś wersję. Są one dosyć tanie i bez tego, ale wyczynowe warianty kosztują prawie pół miliona, no chyba że się coś już zmieniło :D
  • Awatar użytkownika
    ultymatywny
    Posty: 111
    Rejestracja: 13 gru 2016, 13:48
    Reputacja: 4
    uPlay: ultymatywny
    Polubił: 27
    Otrzymanych polubień: 114

    Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

    autor: ultymatywny » 15 cze 2017, 18:42

    pytanie dotyczy nagród z zakładki " konwoje " .. czy trzeba jechać w grupie z ekipą czy wystarczy w ekipie być .. niby niektóre trzeba jechać tą samą wersją lub tym samym modelem pojazdu .. to wychodzi , że wszyscy powinni jechać jednocześnie .. ale na zachodnim wybrzeżu jest nagroda "HIGHWAY ONE PLUS - przejedź całą Highway One w ekipie (2-4 graczy ) .. i jechałem sam, a ekipa sobie robiła coś innego
    ?
Odpowiedz Posty: 205

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Przejdź do