Odpowiedz Posty: 144
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Ogólnie o grze
  • tmz
    Posty: 72
    Rejestracja: 28 mar 2014, 15:12
    Reputacja: -63
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 6

    Ogólnie o grze

    autor: tmz » 19 gru 2014, 17:35

    MTX pisze:Fizyka jest nadal beznadziejna i mało przypomina prowadzenie samochodów.

    Dokładnie.
    Te auta zachowują się tak realnie jak Sasha Grey w roli dziewicy.
    Wejście przy 200km/h ostro w zakręt - zero reakcji
    Wejście przy 200km/h i delikatne dotknięcie innego auta - spin
    Wejście przy 180km/h w ten sam zakręt - spin
    Pomijam reakcje tych pojazdów na szutrze bo to na prawdę ma tyle wspólnego z fizyką co ojciec Mateusz z Housem.

    Również zgadzam się ze stwierdzeniem, że model sterowania z TDU2 choć był ułomny to był przyjemniejszy niż ten tutaj a wóz dało się na prawdę porządnie wyczuć. W The Crew wszystkie pojazdy zachowują się jak BAC w TDU2.

    MTX pisze:Kolejną rzeczą którą spieprzyli od czasów bety to przeszkody na drogach. W becie ludzie płakali, że zupełnie nie wpływają na prędkość samochodów, ale teraz tak to podkręcili, że kilka drewnianych płotków potrafi zatrzymać dwuipółtonowy samochód szybciej niż jego hamulce.


    To jest jeszcze nic, najzabawniejsze w tym wszystkim jest to jak taki Raptor czy Silverado (w gruncie rzeczy tyczy to każdego wozu) kosi słup wysokiego napięcia tak jakby po prostu przejechał po batonie ale uderzając w beczkę z wodą czy jeden drewniany płotek wytraca prędkość o 80 km/h - jednym słowem śmiech na sali.
    Polecam takiemu geniuszowi który na to wpadł przy prędkości 100km/h trzepnąć w drewniany słup wysokiego napięcia i w drewniany płot. Jeśli przeżyje starcie ze słupem.

    Kolejny absurd obrazuje zdjęcie poniżej .:

    Obrazek

    Sterowanie zawodowiec, wszelkie możliwe suwaczki ustawione tak by jeździło się najlepiej, cała trasa pokonana bez zbędnego tracenia prędkości,perki na max do nitro, czysto, gładko tak by zyskać jak najwięcej czasu i nie da się, za żadną cenę nie da się tego przejechać szybciej na chwilę obecną.
    Jeżeli pojazdem na 508 poziomie nie jest się w stanie zaliczyć zadania na złoto to jak u diaska ma to zrobić gracz z pojazdem w granicy tych 70-100 punktów ?? Gdzie tu jest jakakolwiek logika ?

    Nie rozumiem o co chodzi - czy o to by nie przeskoczyć za szybko danego poziomu czy też o to by ludzie nie jeździli "bardziej wykokszonymi" furami niż inne na poziomie 8 ? Nie chciało się optymalizować części czy miało się gdzieś wszystko i robiło byleby zrobić ?
    Bo cała gra właśnie tak wygląda, jakby ktoś ją robił byleby wydać.

    Ktoś pisał o tuningu i również podzielam tą opinię.

    Jeżeli kupuję wóz 1200 koni i v max 450km/h to wiadomym jest, że po tuningu i platynowych częściach chcę mieć ok 1800 koni i v max 550km/h a nie downgrade tego pojazdu o max możliwości części i po ich zdobyciu mieć tyle mocy i vmax co seria... WTF ?
    Głupoty temu dodaje Ford Focus łykający Agerę i tu warto dodać, że według gry Agera ma vmax 420 ale w żadnej specyfikacji nikt nią nie przekroczył 360km/h :D

    Agera R i rzekome 420km/h
    phpBB [media]

    Na miejscu producentów samochodów cofnąłbym licencje idiotom..

    Nie rozumiem jak można komuś wpierać, że coś pozbawione sensu ma sens;)
    Na 3 hity w roku Ubisoft strzeliło sobie 2 razy w stopę. Brawo.

    EDIT

    Jeszcze teraz gra mi pokazuje wyzwania (pomijam to, że wg gry nie zaliczyłem połowy wyzwań które zrobiłem na złoto/srebro - widnieją jako nie tknięte) w których mogę zdobyć części "na plusie" a gdy je robię dostaję złoto z ujemnymi statami :D
    Epicko..
    Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, 17:35 przez Siemkins, łącznie zmieniany 5 razy.
    Kto się idiotą urodził, skowronkiem nie umrze.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Ogólnie o grze

    autor: Siemkins » 19 gru 2014, 18:30

    Jechałeś tego "Szofera" wg wskazań GPS?
    Popraw video dodając opis do filmu, bo zaraz wyłapiesz kolejne, już 3 za to samo ostrzeżenie.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • tmz
    Posty: 72
    Rejestracja: 28 mar 2014, 15:12
    Reputacja: -63
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 6

    Ogólnie o grze

    autor: tmz » 19 gru 2014, 18:36

    @up tak dokładnie według wskazań GPS nawet udało mi się w miarę równo trzymać linię jazdy z GPS.
    To jest po prostu absurd gry w moim odczuć.
    Absurd jakich nie brakuje.

    Swoją drogą mam dziwne przeczucie, że jadąc tą misję na poziomie 18 byłem na mecie 15s przed końcem co sprawia, że czas wraz z poziomem pojazdu zostaje skrócony ale pewności nie mam.. Szkoda, że wcześniej nie zwróciłem uwagi..
    Kto się idiotą urodził, skowronkiem nie umrze.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Ogólnie o grze

    autor: Siemkins » 19 gru 2014, 18:44

    Do olej w końcu ten GPS, rusz głową i wykombinuj lepszą trasę, bowiem istnieją co najmniej 3 inne, szybsze, skuteczniejsze metody pokonywania misji Szofer.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • tmz
    Posty: 72
    Rejestracja: 28 mar 2014, 15:12
    Reputacja: -63
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 6

    Ogólnie o grze

    autor: tmz » 19 gru 2014, 18:52

    @siemkins

    Zaczynasz bełkotać jak ubi.
    Ja wiem, że się broni do granic absurdu produktu który się kupiło/polubiło ale nie popadajmy w skrajną głupotę.
    Jeżeli GPS wskazuje taką a nie inną drogę to taką drogą się jedzie.
    Czy kierując się GPS`em podczas podróży 50krotnie zmieniasz trasę czy jedziesz według wskazań ?
    Czy gracz podczas misji jedzie według wskazań gry czy szuka 20 innych opcji jak dojechać ?

    Tak jak mówiłem, ta gra to jeden wielki nielogiczny układ którego trzeba bronić na siłę, bo sam się nie obroni :)
    Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, 18:55 przez tmz, łącznie zmieniany 1 raz.
    Kto się idiotą urodził, skowronkiem nie umrze.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Ogólnie o grze

    autor: Siemkins » 19 gru 2014, 18:53

    Albo nie grałeś w TDU albo masz krótką pamięć. Rób jak chcesz, tylko nie żal się co 5 minut.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Galapagos
    Posty: 732
    Rejestracja: 28 lip 2012, 18:10
    Medale: 1
    Reputacja: 11
    Nick w TDU2: Galapagos2012
    uPlay: Prof.Dr.House
    Klub: BONITAS
    :
    Mixed Mode PVP
    Polubił: 461
    Otrzymanych polubień: 244

    Ogólnie o grze

    autor: Galapagos » 19 gru 2014, 18:55

    I powiększ sobie mapę, bo tak o wiele prościej.
    Obrazek
  • tmz
    Posty: 72
    Rejestracja: 28 mar 2014, 15:12
    Reputacja: -63
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 6

    Ogólnie o grze

    autor: tmz » 19 gru 2014, 18:57

    A dlaczego mam nie wytykać błędów, absurdów i braku spójności produktowi który kupiłem ?
    Rozumiem, że powyższe czynności to "żale" bo skupiają się na złych stronach tej gry ?
    Cóż, jakby były jakieś dobre to poświęciłbym im czas.

    Mam wrażenie, że większość z was przez to jak długo musiała czekać na następcę TDU2 zgubiła rozsądek i cieszy się z tego co im dają nie dlatego, że jest dobre a dlatego, że dali.
    Nie ważne jakie - ważne, że jest. Chwała wielkiemu Eden i Ubi ;)
    Kto się idiotą urodził, skowronkiem nie umrze.
  • Hyundai

    Ogólnie o grze

    autor: Hyundai » 19 gru 2014, 18:59

    Ja z GPS nie mam problemów :thumbup:
  • Awatar użytkownika
    Galapagos
    Posty: 732
    Rejestracja: 28 lip 2012, 18:10
    Medale: 1
    Reputacja: 11
    Nick w TDU2: Galapagos2012
    uPlay: Prof.Dr.House
    Klub: BONITAS
    :
    Mixed Mode PVP
    Polubił: 461
    Otrzymanych polubień: 244

    Ogólnie o grze

    autor: Galapagos » 19 gru 2014, 19:01

    To jeżeli tak narzekasz że gra jest taka sraka czy owaka, po licho grasz. Odstaw to ustroństwo i masz po kłopocie. ;-)
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Ogólnie o grze

    autor: Siemkins » 19 gru 2014, 19:03

    Wytykaj co chcesz i ile chcesz, tylko nie płacz później, że coś nie wychodzi. Ulepszysz auto, to znów napiszesz, że do dupy, bo platyny się nie da zrobić. W misji, za którą teraz można wygrać Sezon Passa lub 100/45 tyś CC też będziesz jechał wg GPS, bo tak się wyświetla? No to powodzenia.
    Jakby wszyscy jeździli wg wskazań GPS to nie byłoby misji w TDU za 70 tyś w 15 sekund. Ale co ja głupi będę tłumaczył skoro zgubiłem rozsądek...
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • tmz
    Posty: 72
    Rejestracja: 28 mar 2014, 15:12
    Reputacja: -63
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 6

    Ogólnie o grze

    autor: tmz » 19 gru 2014, 19:13

    Siemkins pisze: W misji, za którą teraz można wygrać Sezon Passa lub 100/45 tyś CC też będziesz jechał wg GPS, bo tak się wyświetla? No to powodzenia.

    Dziękuję ale nie skorzystam.
    Poniżej 1200 nie ma co tego zapewne startować.

    Co do TDU - czym innym jest osiągnąć prędkość 290km/h bo w tym przypadku obrót o 180 stopni na najdłuższą prostą to oczywistość(jeśli mowa o patencie z Jagiem) a czym innym jest misja "dojedź do celu". Nie widzę sensu porównywać tego bo to tak jak równać Malucha z Porsche.. Co prawda oba mają silnik z tyłu i to tyle.
    Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, 19:13 przez tmz, łącznie zmieniany 2 razy.
    Kto się idiotą urodził, skowronkiem nie umrze.
  • Awatar użytkownika
    sky
    Posty: 1428
    Rejestracja: 12 lis 2011, 11:16
    Reputacja: 5
    Samochód: BMW E36 320i QP
    Klub: Telcontar_PL
    Polubił: 589
    Otrzymanych polubień: 398

    Ogólnie o grze

    autor: sky » 19 gru 2014, 19:35

    Powiedz nam do czego dążysz w tym co piszesz? Przecież każdy kto w to gra, większość błędów zauważył, 3 tyg po premierze już jest. Chcesz się z każdym po kolei pokłócić czy co? Wszyscy już doskonale wiemy, że ta gra ci się nie podoba. Kup Assetto Corsa, uwierz mi, będziesz w niebo wzięty :thumbup:
    ObrazekObrazek
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Ogólnie o grze

    autor: Xarlith » 19 gru 2014, 19:36

    tmz pisze:A dlaczego mam nie wytykać błędów, absurdów i braku spójności produktowi który kupiłem ?
    Bo to co ty przytaczasz to nie są błędy, tylko to co ci się zwyczajnie nie podoba? Tuning jest taki jaki jest, była beta i już wtedy było wiadomo, że po załadowaniu pakietu auta stają się podobne osiągami. Zniszczalne przeszkody są po to by nie powodować białej gorączki u graczy (słupy i krzaki w TDU), a nie zwiększać realizm. Nie mówię, że gra jest idealna, ale twoje nietrafione argumenty tylko mnie utwierdzają, że o grach wyścigowych nie masz pojęcia. ( tak jak reporterzy Newsweeka piszący o This War of Mine)

    Mam wrażenie, że większość z was przez to jak długo musiała czekać na następcę TDU2 zgubiła rozsądek i cieszy się z tego co im dają nie dlatego, że jest dobre a dlatego, że dali.
    Nie ważne jakie - ważne, że jest. Chwała wielkiemu Eden i Ubi ;)
    No proszę cię. Wątpie byś gdziekolwiek indziej znalazł tyle konstruktywnej krytyki TC, TDU co tutaj, ale oczywiście racjonalne argumenty do Ciebie docierają boś Ty sobie wymyślił, że będziesz bezmyślnie atakować wszystkie elementy TC. A jak tego już brakuje to przechodzisz do ataku na całe forum. Skoro tu są ludzie zaślepieni propagandą Ubisoftu to po co tu piszesz?

    @sky Assetto nie ma na PS4, ale niedługo będzie pCARS, tylko obawiam się, że tamta gra jest jeszcze mniej realistyczna, bo nie da się wyjechać z toru, auta jadą prosto gdy się wejdzie w zakręt przy 200, a Zonda R się nie da jechać prosto bez asyst...
    Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, 19:36 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Ogólnie o grze

    autor: Siemkins » 19 gru 2014, 20:00

    tmz pisze:Dziękuję ale nie skorzystam.
    Poniżej 1200 nie ma co tego zapewne startować.

    To sobie i tak w swoim czasie skorzystasz (albo już skorzystałeś), bo to misja fabularna. Potem zobacz jakie wyniki kręcisz i policz ile brakuje Ci do 21 tyś pkt.
    tmz pisze:Co do TDU - czym innym jest osiągnąć prędkość 290km/h bo w tym przypadku obrót o 180 stopni na najdłuższą prostą to oczywistość(jeśli mowa o patencie z Jagiem) a czym innym jest misja "dojedź do celu". Nie widzę sensu porównywać tego bo to tak jak równać Malucha z Porsche.. Co prawda oba mają silnik z tyłu i to tyle.

    Czyli jak Ci pasuje, żeby naginać/lekceważyć/ignorować wskazania GPS to problemu nie ma, ale jak GPS pokazuje prawo, lewo, prawo, lewo, a Ty jakbyś miał pojechać raz dalej i skręcić później żeby nie tracić prędkości, a potem znów dłużej prosto z tego samego powodu (inaczej mówiąc ograniczyć do minimum ilość zakrętów, by zaoszczędzić na czasie), to już niedopuszczalne, bo po to jest GPS żeby jechać tak jak pokazuje. Gratuluję spójności rozumowania.
    Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, 20:00 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Odpowiedz Posty: 144
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Przejdź do