Odpowiedz Posty: 184
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
Czituchy i inne takie klimaty
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: Siemkins » 09 gru 2014, 15:16

    Bardzo ciekawy wątek na oficjalnym forum: http://forums.ubi.com/showthread.php/97 ... ory-please
    Zobaczymy co z tego wyniknie, a póki co komentarz autora wątku, puentujący wypowiedź community menadżera
    4 days to get the 1st hack.... Achievement earned.
    gniecie wszystko.
    Ostatnio zmieniony 09 gru 2014, 15:16 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Izek

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: Izek » 09 gru 2014, 16:13

    Mamy więc grę stworzoną przez ludzi od TDU, niedorobioną jak TDU i zabezpieczoną jak TDU. Do końca tego roku HOC na czele wszystkich rankingów ;-) A gniecie to komentarz zamykający wątek:

    If you have reports of hacking/cheating, please open up a ticket with our support at http://www.support.ubi.com or contact one of the CM's in a private message. We're taking cheating/hacking very seriously and appreciate any and all reports as well as information regarding the hacks used.

    Nic tylko podpisać: "pozdrawiamy, zespół Atari" :-)
    Ostatnio zmieniony 09 gru 2014, 16:13 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • adamsky73

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: adamsky73 » 09 gru 2014, 16:23

    No ale z drugiej strony bądźmy realistami - uniknięcie manipulowania pamięcią na poziomie komputera nie jest możliwe we wszystkich parametrach. A naprawienie tego konkretnego problemu jest proste - wyłączyć wszystkim nitro. Przecież to samo zło :-D
  • Awatar użytkownika
    MTX
    Posty: 1465
    Rejestracja: 13 lip 2010, 15:03
    Medale: 3
    Reputacja: -13
    Nick w TDU: camryt
    Klub: Telcontar
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2013 Puchar Ferrari Liga DTM
    Polubił: 20
    Otrzymanych polubień: 105

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: MTX » 09 gru 2014, 18:15

    If you have reports of hacking/cheating, please open up a ticket with our support at http://www.support.ubi.com or contact one of the CM's in a private message. We're taking cheating/hacking very seriously and appreciate any and all reports as well as information regarding the hacks used.


    A jak chcą żeby ludzie udowadniali?



    "Jechałem Agerą trzy paki i wyprzedziło mnie Mini, hacker na sto pro!"

    "Jeździłem wyścigi PvP i cały czas wygrywał czarny Fapt... przepraszam, Raptor; na pewno CZIT!" - to akurat prawda, haxuś w ch** :mrgreen:
    Ostatnio zmieniony 09 gru 2014, 18:15 przez MTX, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    ,,Thank you, Hachiroku"
  • Awatar użytkownika
    chybayoo
    Posty: 1347
    Rejestracja: 28 sie 2010, 17:40
    Medale: 1
    Reputacja: 30
    Steam ID: pleXo1337
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Łódź
    :
    BTP 2014
    Polubił: 172
    Otrzymanych polubień: 631

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: chybayoo » 09 gru 2014, 18:41

    MTX pisze:"Jeździłem wyścigi PvP i cały czas wygrywał czarny Fapt... przepraszam, Raptor; na pewno CZIT!" - to akurat prawda, haxuś w ch** :mrgreen:

    Od mojego maleństwa i moich świetnych umiejętności proszę się odczepić :(
    Ostatnio zmieniony 09 gru 2014, 18:41 przez chybayoo, łącznie zmieniany 2 razy.
    Intel i5 3570K @ 4,3GHz + Karakorum HP-120 | AsRock P67 Pro3 | 3x4GB DDR3 2000MHz CL10 | Gigabyte GeForce GTX1060 WF2 OC 6GB | CT275MX300SSD1 275GB SSD + ST1000DM003 1TB SATA3 + ST3500410AS 500GB SATA2 | Dell U2312HM
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: Courius » 10 gru 2014, 0:23

    Jakoś przeszła mi ochota na atakowanie top1 w testach umiejętności :problem:

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: Gruszmen » 10 gru 2014, 8:38

    Ooo to już są czity? A tak na początku maglowałem kilka tych testów :mur: Też sobie teraz odpuszczę jakiekolwiek ataki na top1.
  • Awatar użytkownika
    popo601
    Posty: 121
    Rejestracja: 13 cze 2011, 11:16
    Reputacja: 0
    Imię: Tomasz
    Hobby: Muzyka, Gry komputerowe, Sprzet komputer
    Samochód: Peugeot 307
    Nick w TDU2: popo601
    uPlay: popo601
    Klub: Prodrive Squad
    Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
    Polubił: 8
    Otrzymanych polubień: 12
    Kontakt:

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: popo601 » 10 gru 2014, 9:45

    Tego raczej się nie dało uniknąć :( w każdej grze są czity bo zawsze znajdzie się ktoś kto pragnie się inaczej dowartościować i przy okazji zepsuć innym rozgrywkę.
    i7 2600k @ 3.8 Ghz, Asus P8Z77-V pro, MSI Radeon R9 280x 3GB DDR5, OCZ 600W,
    http://www.youtube.com/user/popo601Games
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: Gruszmen » 10 gru 2014, 9:54

    Wiedziałem, że będą ale nie tak szybko.
  • Awatar użytkownika
    Galapagos
    Posty: 732
    Rejestracja: 28 lip 2012, 18:10
    Medale: 1
    Reputacja: 11
    Nick w TDU2: Galapagos2012
    uPlay: Prof.Dr.House
    Klub: BONITAS
    :
    Mixed Mode PVP
    Polubił: 461
    Otrzymanych polubień: 244

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: Galapagos » 10 gru 2014, 11:22

    Ja tam obstawiam że to nasz stary dobry znajomy HOC. :krzyk:
    Obrazek
  • adamsky73

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: adamsky73 » 10 gru 2014, 19:27

    Tak, niedługo wprowadzi oficjalne mikropłatności za nielimitowane nitro. Tylko musi dobrze przetestować żeby nie wypuszczać badziewia jak Atari/Eden/Ivory/Czyjakichtamzwał
  • tmz
    Posty: 72
    Rejestracja: 28 mar 2014, 15:12
    Reputacja: -63
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 6

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: tmz » 13 gru 2014, 21:43

    Mnie tylko zastanawia czego się spodziewaliście ? ;)

    Ta gra sama w sobie jest oszustwem.
    Przykład z PS4 bo właśnie na tej platformie się zdecydowałem w to grać mając na uwadze HOC`a na wersji PC i absurdalne wyniki w rankingach czy wyścigi PVP.

    Dlaczego nazywam tą grę oszustwem ?
    Choćby z tego w jaki sposób ta gra oszukuje w fabule.

    Poziom a zarazem zajebistość, szybkość, możliwości naszego pojazdu definiują jakieś tam punkciki.
    Tak więc w fabule ścigam się.:
    Nissan R34 poziom U158
    Focus RS poziom U153
    W wyścigu moi przeciwnicy mają poziom U75 i aż mnie oczy bolą gdy taki "przeciwnik" jedzie kosiarką do trawy i odstawia moje R34 na 3-5 sekund.
    Często jadąc na pierwszym miejscu nagle spawnuje nam się auto przed maską w które walimy z całym impetem i tracimy pozycje, w dziwny sposób nasz pojazd traci przyczepność w sytuacji gdy jej nie powinien tracić a już tym bardziej jadąc wozem 4x4 tu jeszcze taka ciekawostka Focus RS jest przednionapędowy ale na filmikach mieli tylnymi kołami (ręce uścisnę idiocie który na to wpadł) :D
    Tych absurdów można mnożyć w nieskończoność.
    Wyzwania również same w sobie oszukują zwłaszcza gdy musimy przejeżdżać przez bramki - często ich nie zalicza mimo iż zmieścimy się idealnie pomiędzy nimi.
    Do tego te chore nitro które na dobrą sprawę nic w grze nie zmienia bo wóz z nitro jak i bez przyspiesza wręcz tak samo... Jedyny plus owego nitro to wspomaganie się nim po wyjściu z zakrętu przy walce o pozycje bo tak to można zapomnieć, że się kogoś odstawi tym...

    Przechodząc do meritum - nie dziwi mnie że ludzie cheatują na potęgę jeżeli sami są robieni w wuja przez producenta i programistów ;)
    Nie bronię, nie popieram ale rozumiem, bo krew mnie zalewa gdy przegrywam jadąc BMW M5 mając za przeciwnika Chargera czy inną kupę złomu ;)
    Kto się idiotą urodził, skowronkiem nie umrze.
  • Awatar użytkownika
    DonBarto
    Posty: 232
    Rejestracja: 22 kwie 2013, 20:50
    Reputacja: 2
    Imię: Bartek
    Hobby: motoryzacja
    Nick w TDU2: DonBarto
    uPlay: DonBarto98
    Lokalizacja: Wrocław
    Polubił: 104
    Otrzymanych polubień: 41
    Kontakt:

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: DonBarto » 13 gru 2014, 22:12

    tmz pisze:Poziom a zarazem zajebistość, szybkość, możliwości naszego pojazdu definiują jakieś tam punkciki.
    Tak więc w fabule ścigam się.:
    Nissan R34 poziom U158
    Focus RS poziom U153
    W wyścigu moi przeciwnicy mają poziom U75 i aż mnie oczy bolą gdy taki "przeciwnik" jedzie kosiarką do trawy i odstawia moje R34 na 3-5 sekund.

    Tak, też to zauważyłem i nie mogłem pojąć, o co chodzi. Zrozumiałem, gdy porównałem dokładne dane techniczne moich dwóch samochodów i zauważyłem, że Italia W317 jest dużo szybsza od M5 z poziomem... W750! Rozumiem, że Italia jest seryjnie szybsza od M5, ale żeby była szybsza nawet przy różnicy 400 poziomów? No i podstawowe pytanie brzmi: na cholerę podają te punkty wszędzie gdzie się da, podczas wyścigów, swobodnej jazdy, etc, skoro nie pełnią one funkcji "porównywacza" osiągów samochodów? Do tej pory byłem pewien, że właśnie po to są te punkty - żebyś widząc poziom wozu innego gracza (niezależnie czy to Focus czy Lambo), wiedział od razu jakie masz szanse (coś jak np. w NFS World). A tak to nie wiem, po co w takim razie ten system punktów...
    Ostatnio zmieniony 13 gru 2014, 22:12 przez DonBarto, łącznie zmieniany 2 razy.
    If you don't believe cars have souls
    you're wrong.
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: Xarlith » 13 gru 2014, 22:43

    W fabule gra się z botami, nie z ludźmi. Zrobili prymitywne AI jak w większości arkadówek. Zaprogramowanie "inteligentnie" zachowującego się AI jest trudne i nie znam tytułów innych niż typowe simy, w których AI jeździ jak człowiek.

    W The Crew nie trudno zauwazyć, że boty robią nas w balona. Najlepszy przykład to misja fabularna w której musimy pokonać Skyline na prostej. Choćby nie wiem co się nie bedzie robić, nie wygra się potyczki mając poziom auta niższy niż 20.
    To samo w innych wyścigach. Jesli ma się poziom niższy od botów, to boty bedą za wszelką cene, łamiąc prawa fizyki gry, (patrz polica) nas wyprzedzać. Gdy ma się poziom wyższy niż boty, sytuacja staje się odwrotna. Bot bedzie nas wyprzedzał, ale gdy tylko odjedzie nam za daleko, to zwolni i poczeka, aż my go wyprzedzimy.
    Obrazek
  • tmz
    Posty: 72
    Rejestracja: 28 mar 2014, 15:12
    Reputacja: -63
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 6

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: tmz » 13 gru 2014, 22:58

    Kolejny absurd tej gry - Lecisz misje fordem GT i przy 360km.h doganiają cię seryjne złomy + helikopter ^^

    I jak tu się dziwić "cziterom" że robią co robią..

    @UP

    Tak jak mówiłem - jeśli jesteśmy robieni w konia za własną kasę to robimy innych w konia na tej samej zasadzie na jakiej nas się ciula ;)
    W Forzie czy GT jakoś nie widziałem sytuacji gdzie kosiarka do trawy wyprzedza Veyrona...
    Nie widziałem też takich sytuacji w Drive Club i choć ta gra przekroczyła jak dla mnie wszelkie granice dobrego smaku to The Crew jesli tak dalej będzie jest w stanie przebić to...
    Kto się idiotą urodził, skowronkiem nie umrze.
Odpowiedz Posty: 184
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Przejdź do