Odpowiedz Posty: 184
Czituchy i inne takie klimaty
  • adamsky73

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: adamsky73 » 23 sie 2015, 18:54

    KUBUTECH911 pisze:Ja nie wiem Don ale chyba jak większości z nas wydaje się, że jesteś dorosły....

    A po czym to wywnioskowałeś? Ja na nic takiego nie wpadłem. Pełnoletni - owszem. Dorosły - nie zauważyłem objawów. Jak ktoś całe życie spędza w wirtualnym świecie, a spotkania ze znajomymi w realu musi łagodzić potężną dawką alkoholu, to dorosłym nie jest za cholerę.

    @babuch
    Jak masz coś do mnie to wyartykułuj jakieś konkrety a nie tylko płaczliwy bełkot i przechwałki
    Ostatnio zmieniony 23 sie 2015, 18:54 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: Hudy » 23 sie 2015, 22:33

    Przeczytajcie sobie to wszystko od początku i powiedzcie co osiągnęliście? Czy tym wylewaniem żali na siebie naprawiliście coś?
    Czy któryś z Waszych problemów został rozwiązany? "Nie wydaje mnie sie"

    Trawa, tak z ciekawości...skoro Ci to zwisa i powiewa, to po co reagujesz? Wypadałoby być słownym i olać hmm? ;)
    Chyba, że jako autor tematu poczuwasz się do podtrzymania dyskusji, to spoko :)

    Po raz kolejny punkt dla podjudzaczy, wszyscy podjudzani dali się złapać :clap:

    Ja rozumiem, że za długo był spokój i musicie oczyścić atmosferę w starym stylu. Ok, ale trochę za mało wyzwisk :thumbdown:
    Jak widać upały odpuściły, to i chęci na na potyczki słowne wróciły... Oszczędzajcie siły, bo pod koniec sierpnia ma jeszcze trochę przygrzać ;-)
    A najlepiej weźcie się za jakąś robotę, pomyślcie o swojej przyszłości, zróbcie cokolwiek pożytecznego, bo jak na razie to tracicie czas na kłótnie kto jest przed kim w tabelce w grze komputerowej :rotfl: Trochę Wam zazdroszczę wolnego czasu :-|

    Brakuje tu takiego tematu jak "Ściana płaczu" - ależ tam by się działo :crazy:

    Dorosłych proszę wytrzymanie w tym stanie jak najdłużej, a dorastających o pohamowanie emocji :kapelusz:

    A jak chcecie besztać zielonych, to zapraszam do odpowiedniego tematu.
  • adamsky73

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: adamsky73 » 23 sie 2015, 23:06

    Houdini358 pisze:pomyślcie o swojej przyszłości, zróbcie cokolwiek pożytecznego

    Jeśli z Twoich przemyśleń wyniknie kandydowanie na prezydenta, to masz mój głos.
    Jedną inteligentnie mieszającą wypowiedzią zmieniłeś ofiarę ataku w sprawcę zamieszania na forum, pomijając kompletnie kto wszystko zaczął. Godne polityka :piwo: :-D
    Ostatnio zmieniony 23 sie 2015, 23:06 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2099

    Re: Czituchy i inne takie klimaty

    autor: Courius » 23 sie 2015, 23:26

    Hudy przecież nie to miał na myśli. Chyba :D

    Wysłane z mojego LG-D213 przy użyciu Tapatalka

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: Hudy » 23 sie 2015, 23:33

    @Adam
    Aż tak źle mi wróżysz? :lol: Niestety mam inne plany :)

    A na pewno nie miałem zamiaru nikomu przyklepywać jakiejś niechlubnej zasługi, nie żyjemy w średniowieczu, żeby na siłę szukać winnego i go publicznie linczować, chociaż widzę, że bardzo się staracie ;) Mi to w ogóle nie sprawia przyjemności :eh:
    Uważam, że ta "dyskusja" w ogóle nie powinna mieć miejsca, a gorzkie żale powinny być załatwiane przez pw.
    Ale skoro zostało to wywleczone na forum i stała ekipa się wypowiada, to chciałem jedynie zwrócić uwagę, że są dużo lepsze sposoby na spędzanie wolnego czasu. Staram się jedynie ostudzić Wasze temperamenty ;)

    Tak na marginesie
    Cały dział o The Crew to jakaś patologia i nie ukrywam, że nie mam najmniejszej ochoty tu zaglądać.
  • Awatar użytkownika
    MegaDzik
    Posty: 827
    Rejestracja: 07 paź 2013, 15:02
    Medale: 10
    Reputacja: 24
    Imię: raymund
    Nick w TDU2: MegaDzik vel fiufiu
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U.
    DAKAR Championship on Asphalt Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series
    Polubił: 325
    Otrzymanych polubień: 378

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: MegaDzik » 23 sie 2015, 23:53

    Szczerze - top nie bardzo rozumiem o co chodzi. Ale powiem tak. Ja jestem czysty od "nieczystych" zagrywek. Gdy w TDU udało mi sie wygrac z cheaterem to:
    1 Współczułem delikwentowi - bo nie wie co to zabawa (wszak gry komputerowe - na naszym poziomie - to ma być zabawa)
    2 Miałem podwójna satysfakcję - bo on miał handicap a ja mu dołożyłem swoim (nazwijmy to) skillem :P

    Mi sie wydawało, ze forum jest po to by:
    a) organizowac się (i zachęcać) do wspólnej zabawy
    b) sobie pomagać
    c) pozytywnie nakręcać.

    Ja tu widzę rzeczy, które odstręczają...
    Lekarstwem jest zimna woda. Kubek do gardła a wiadro na głowy.

    Do zobaczenia
    Citius, Altius, Fortius, Dzikus...
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2099

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: Courius » 12 sty 2016, 0:20

    Mały odkop :twisted:
    >wejdź w pvp
    >objedź platynki
    >ich szloch jest tak głośny, że musisz ustawić głośniej muzykę
    >platynki rage quitują
    >profit?
    Obrazek
    Obrazek
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 12 sty 2016, 0:20 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1635
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1592
    Otrzymanych polubień: 875

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: olosagaris » 12 sty 2016, 0:33

    Eh.. znam to z doświadczenia. Ilekroć wygrywam w pvp. Powiedzmy 10 razy pod rząd to zaczynają się smętne żale "kidsów". Do tych co po prostu uciekają z lobby mam więcej respektu. Powyższych odsyłam do nfs'a bądź jak ostatnio, po prostu czytam i się nie odzywam, no i :rotfl:
  • adamsky73

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: adamsky73 » 12 sty 2016, 0:37

    Bo nawet czitować porządnie w tym wieku nie potraficie. Wiadomo że trzeba czasami dać innym wygrać, żeby nie było podejrzeń. A tak tylko psujecie do końca opinię o Polakach - nie dość że piją i kradną, to jeszcze wygrywają w grach jeżdżąc po pijaku na czitach :rotfl: :lol:
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1635
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1592
    Otrzymanych polubień: 875

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: olosagaris » 12 sty 2016, 0:40

    Czasem nie pomaga spóźniony start :rotfl:

    Edit. No, ale żeby nie było, że jesteśmy jacyś genialni bo w jednej łapie faja, w ustach druga, a w drugiej szklanka z drinem...

    czasem się zdarzają tacy, że i np. "ja" zostaje w tyle. Tylko po co od razu robić z siebie taką ofiarę na czacie... huh. Nie wiem.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2099

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: Courius » 13 sty 2016, 22:07

    Nie spać, trzeba zwiedzać, zapier***** i fotki robići :lol: Tak jak zawsze w roli głównej występuje oburzona platyna 1. Zaczynam się już powoli
    przyzwyczajać do tego.
    Obrazek
    A teraz całkiem serio, to dzisiaj po raz pierwszy spotkałem najprawdziwszego czitera. Wrzuciło mnie do lobby z samymi platynami, wylosowana trasa to Strike It Rich. Biorę S7, dwie platyny biorą jakieś autka, a pozostałe po motorze. Już wtedy wywołało to u mnie uśmiech politowania, bo zaczęła się gównoburza z tego powodu na czacie. "Bike lobby, lol". Wyścig startuje, dochodzimy do pierwszego poważniejszego zakrętu i wychodzę na prowadzenie. Kolejne dwa techniczne łuki i już jestem 200m przed drugim graczem. Jadę dalej, w między czasie drugi i trzeci samochód wzajemnie się napędzają w tunelu areodynamicznym. W połowie trasy dopadają mnie, więc nie pozostało mi nic innego jak tylko jechać w ich tunelu. Kilometry lecą, dojeżdżamy w trójkę do ostatniego wiaduktu przed metą i co? Nagle wyprzedza nas główny bohater teleportując się co 50m do przodu :szalony: Cwaniaczek wygrał, całe lobby oburzone, główny bohater udaje że nie wie o co chodzi. Chciałem opuścić lobby, ale pomyślałem, że może nagram typka.
    Obrazek
    The Crew amerikanu25 cheater
    phpBB [media]

    Także ten :glupi:
    Ostatnio zmieniony 13 sty 2016, 22:07 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1635
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1592
    Otrzymanych polubień: 875

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: olosagaris » 13 sty 2016, 22:31

    @Courius,

    "Nagle wyprzedza nas główny bohater teleportując się co 50m do przodu "

    To nie jest tak, że to czit czy cóś. Mi osobiście wydaje się, że to ma związek z problemami sieciowymi między wami. Tak samo jak tańczący trafik, nagle się pojawiający, szybko zmieniający swoją pozycje. Również występują takie bajery jak opóźnione odliczanie startu. Jeden gracz rusza, pozostali kilkanaście sekund później lub na odwrót. Pojawienie się okna "Problem z połączeniem" i oczekiwanie na gracza XXX - zamula on. Po ponownym ruszeniu rozgrywki nagle gracze którzy byli za tobą 300m - ich pozycja zmienia się na 50m.

    Różne dziwolągi się zdarzają...lub totalny problem z połączeniem (kilku minutowa przerwa) i potrafi się dziać coś takiego:
    Obrazek

    :szalony:
    Ostatnio zmieniony 13 sty 2016, 22:31 przez olosagaris, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2099

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: Courius » 13 sty 2016, 22:32

    Trollujesz mnie, czy piszesz na poważnie? Oglądałeś filmik?

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1635
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1592
    Otrzymanych polubień: 875

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: olosagaris » 13 sty 2016, 22:47

    Oglądałem, ale jakby obejrzeć to kilka razy z szybkim cofaniem to wygląda dosyć dziwnie. Jakby ktoś mu puścił kopa. Faktycznie mogła to być jakaś nieczysta zagrywka. Wybacz, za pierwszym razem się nie przyjrzałem :facepalm:
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2099

    Czituchy i inne takie klimaty

    autor: Courius » 15 sty 2016, 22:51

    Nie jestem jedynym, który nagrał tego cheatera. Zresztą sobie przypomniałem, że tego samego dnia miałem z nim styczność w innej sesji pvp i też czitował. Biedak...

    btw.
    Podtrzymuje tradycję #rektowania ludzi na pvp. Parę dni posiedziałem w tych pvp i niektórzy już płaczą na mój widok, zaraz po tym jak wejdę z nimi do sesji :rotfl:Ludzie mają słabą psychikę w tej grze.
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 15 sty 2016, 22:51 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

Odpowiedz Posty: 184

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Przejdź do