Odpowiedz Posty: 38
Need For Speed: The Run - Ogólnie o grze
  • Awatar użytkownika
    Platenik
    Posty: 122
    Rejestracja: 22 lis 2011, 16:01
    Reputacja: 0
    Imię: Christian
    Hobby: i'm polak :)
    Samochód: Opel Tigra 2.0 150 KM
    Nick w TDU: Platenik

    Need for Speed: The Run

    autor: Platenik » 24 lis 2011, 19:53

    Hot Pursuit tak samo, jeden warty drugiego - od początku mam coś do tego Need for Speeda :P
    "Pewnie starzy Ci kupili" - Andrzej
    "No i wtedy ja mu tak... zmieńmy temat - Piasku
  • Awatar użytkownika
    rafbest2009
    Posty: 337
    Rejestracja: 19 lip 2011, 22:03
    Reputacja: 0
    Imię: Rafal
    Nick w TDU2: rafbest2009
    Klub: dawniej Green Lights Company
    Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
    Polubił: 14
    Otrzymanych polubień: 31

    Need for Speed: The Run

    autor: rafbest2009 » 07 mar 2012, 10:50

    Kupiłem oryginał w preorderze Limitowana wersje jest to na razie jedyna gra na którą żałuje wydanych pieniędzy. Moim zdaniem gniot, co z tego ze oprawa graficzna jest na jakimś poziomie. Ale grywalność dno. Oczywiście to moje zdanie.
    AMD RYZEN 7 5800X @ 3.8/4.7 GHz (Boost 4.850), ASUS TUF GAMING X570-PLUS, MSI GeForce RTX 2080 Gaming X Trio 8 GB, Pamięć Patriot Viper 4 BLACKOUT, DDR4, 32GB(4x8GB), 3600MHz, HYPERX CLOUD II, Logitech G102 LIGHTSYNC Mouse, SPC GEAR GK550 Omnis Kailh Brown RGB

    Konsola PS4
  • Awatar użytkownika
    Speed60
    Posty: 24
    Rejestracja: 02 cze 2012, 16:55
    Reputacja: 0

    Need for Speed: The Run

    autor: Speed60 » 07 sie 2012, 19:11

    Nie postarali się zbytnio ;/. Lecz NFS Hot Pursuit (najnowszy) świetnie Im wyszedł.
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Need For Speed: The Run - Ogólnie o grze

    autor: Danmcrea » 07 sie 2012, 19:50

    Speed60 pisze:Lecz NFS Hot Pursuit (najnowszy) świetnie Im wyszedł.

    Ale widzisz za The Run nie odpowiadali ludzie który robili Hot Pursuit, w tym cały problem. Prawdą jest że pomysł na rozgrywkę mieli naprawdę dobry, szkoda tylko że tak słabo wykonany :P
    Ostatnio zmieniony 07 sie 2012, 19:50 przez Danmcrea, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    DarthDarnok
    Posty: 190
    Rejestracja: 08 sty 2014, 0:08
    Reputacja: 1
    Imię: Konrad
    Hobby: Podwieźć Cię?
    Samochód: Suzuki Grand Vitara 2.5V6 1999
    Nick w TDU2: Darnok
    Polubił: 7
    Otrzymanych polubień: 45
    Kontakt:

    Need For Speed: The Run - Ogólnie o grze

    autor: DarthDarnok » 15 sty 2014, 17:47

    Zainstalowałem sobie wczoraj, kupiłem sto lat temu ale nie było czasu grać i muszę powiedzieć że jestem strasznie zawiedziony, HP wyszło genialne, Shift też 2 zupełnie inne gry (symulator i arcade) a obydwie genialne, The Run nie dorasta im do pięt a szkoda bo liczyłem że dorówna przynajmniej w połowie (tej nie-policyjnej) HP. Sterowanie nie jest już tak przyjemne, latanie bokami w hp było genialne, nie wiem po co silić się na dodanie "odrobiny realizmy" w arcade. Od realizmu mają serię "Shift" a w arcadówkach powinni zostawić to co dobre czyli model jazdy z HP. Mam tylko nadzieję że Most Wantedowi będzie bliżej do HP niż The Run.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Need For Speed: The Run - Ogólnie o grze

    autor: Courius » 16 sty 2014, 1:03

    Shift ma niewiele wspólnego z realizmem.
    A The Run, to moim zdaniem jeden wielki kicz i strata czasu.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    DarthDarnok
    Posty: 190
    Rejestracja: 08 sty 2014, 0:08
    Reputacja: 1
    Imię: Konrad
    Hobby: Podwieźć Cię?
    Samochód: Suzuki Grand Vitara 2.5V6 1999
    Nick w TDU2: Darnok
    Polubił: 7
    Otrzymanych polubień: 45
    Kontakt:

    Need For Speed: The Run - Ogólnie o grze

    autor: DarthDarnok » 16 sty 2014, 3:45

    Żadna gra nie będzie miała nic wspólnego z realizmem dopóki przyśpieszenie nie zacznie mnie wgniatać w fotel. Realizm na poziomie Shifta 2 mi odpowiada (w jedynkę nie grałem, pomijam tryb driftu, gdzie nawierzchnia jest chyba naoliwiona bo tak jak tam się tylko na śniegu w zimę ślizgałem1), a jak chce się pełnego to się idzie do automobilklubu i robi licencję.

    Run to fajny pomysł ale wykonanie takie sobie, wsiadasz od razu do klasy 4 i żadnego rozwoju, zamiast zaczynać od najsłabszych autek i piąć się w górę to na start mamy auta które łykają bez problemu 300km/h i gra przy którymś wyścigu robi się nudna. Nie ma znaczenia czy wyprzedzamy 2 klasy niżej czy wyżej w ogóle co to za pomysł żeby te same auta wyprzedzać w pierwszej 50 co na samym początku stawki, rozumiem że gonimy czoło ale co to za wyścig w ogóle? Co chcwile wyprzedza nas One-77 ale pozycji w wyścigu nie tracimy ani nie zyskujemy. Kupy się to nie trzyma. A mogła być taka fajna gra. Jeden duży plus za krajobrazy i od razu ogromny minus za to że nie ma czasu się nimi nacieszyć.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Need For Speed: The Run - Ogólnie o grze

    autor: Courius » 17 sty 2014, 14:36

    Więc co jest dla Ciebie wyznacznikiem realizmu w grach i co sprawia, że uważasz Shifta za realistyczną gre? Może jest ona zdecydowanie bardziej realistyczna od The Runa, ale nadal jest to tylko NFS.
    Według mnie, to nie trzeba być doświadczonym kierowcą wyścigowym, aby móc stwierdzić w domu przed komputerem, która gra lepiej odwzorowuje zachowania samochodu. Grałem w różne gry i stety czy niestety - Shift w porównaniu z innymi grami ma bliżej do zręcznościówki niż do symulatora ;-)
    Ale z dwojga złego mniejsze obierać trzeba i taniej wychodzi upalanie auta na wirtualnym torze, więc może ten Shift nie jest taki zły? :lol:

    Obrazek

Odpowiedz Posty: 38

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Przejdź do