Odpowiedz Posty: 5 Strona 1 z 1
Need For Speed Edge - MMO F2P
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    Need For Speed Edge - MMO F2P

    autor: KatanaDriver » 06 lis 2015, 14:06

    phpBB [media]


    Wieść o teaserze "Nowego" NFSa z początku mnie z szokowała, ale gdy zobaczyłem logo firmy Nexon wiedziałem co się szykuje. Owa firma pod swoją banderą posiada jedne z najlepszych gier MMO. Przykładowe produkcje to Mabinogi, Dragon Nest, Dirty Bomb, czy też ograny prze zemnie Vindictus, który wciągnął mnie do świata na setki godzin! Nexon wraz z EA jak widać po dużej rozpaczy graczy NFS World, oraz po tym jaki ta gra zrobiła sukces marketingowy, planują stworzyć następcę.
    Ja jako osoba, która przegrała ok. ponad 3000 godz. w darmowym NFSe jestem ciekaw, jak będzie wyglądać nowa produkcja.
    Szczegóły już za 6 dni!
    http://needforspeed-edge.nexon.com/teaser
    Ostatnio zmieniony 06 lis 2015, 14:06 przez KatanaDriver, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Need For Speed Edge

    autor: Kub3kPL » 06 lis 2015, 15:28

    To jednak będzie międzynarodowo? Na początku słyszałem wersję, że Edge będzie dostępny tylko na rynku Koreańskim/Azjatyckim. Jak wejdzie Edge i do naszego kraju, to na pewno przetestuję następcę Worlda :P
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    Need For Speed Edge - MMO F2P

    autor: KatanaDriver » 12 lis 2015, 15:57

    Odliczanie zakończone, które ujawniło możliwość się zarejestrowania do zamkniętej bety... Koreańskiej. Było to do przewidzenia, bo w końcu sama strona jest koreańska, ale wraz z tym pojawił się nowy trailer.
    phpBB [media]

    Na trailerze dobrze widać, że gra jest oparta na dwu letnim Rivalsie. Sama mapa wydaje się identyczna, co nie dziwi mnie to także, gdyż ten sam zabieg odbył się w poprzedniej darmowej produkcji (NFS World). Oprócz tego pojawiły się 2 nowe auta. Mitsubishi Lancer Evo IX oraz Ford Mustang z 69r. (nie mam pojęcia dokładnie jaka to wersja). Ponad to na końcu gdy już ukaże nam się logo produktu, poniżej można przeczytać, że "Pojazdy mogą być modyfikowane przez EA fikcyjnymi lub licencjonowanymi częściami, logami, modyfikacjami firmy AEM" Co w skrócie oznacza, że tuning w grze także będzie, a na dodatek posiadają licencję popularnej firmy produkującej części tuningowe "AEM". Możliwość tuningu "logami" mi się także kojarzy naklejaniem auta, co prawdopodobnie także zobaczymy, ale jak na razie wszystko nikt oprócz Koreańczyków nie będzie miał szansy zagrać w tą grę w najbliższym czasie co nie oznacza, że to w ogóle nie będzie możliwe zagranie w to w przyszłości. Gra nabrała niezły rozgłos i prawdopodobnie EA będzie planowało wypuścić grę poza granice koreańskie. ;)
    Ostatnio zmieniony 12 lis 2015, 15:57 przez KatanaDriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Need For Speed Edge - MMO F2P

    autor: jedlin12 » 23 lis 2018, 23:24

    Wie ktoś może, czy ma w końcu wyjść poza Azję? Bo lista aut po prostu miażdży. Naliczyłem się ich aż 256

    https://nfs.fandom.com/wiki/Need_for_Speed:_Edge/Cars
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    FrogsterPL
    Posty: 305
    Rejestracja: 29 mar 2017, 22:33
    Reputacja: 4
    Imię: Piotr
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Mondeo Mk3/Mondeo Mk4
    Nick w TDU: FrogsterPL
    Steam ID: FrogsterPL
    Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
    Polubił: 105
    Otrzymanych polubień: 137
    Kontakt:

    Need For Speed Edge - MMO F2P

    autor: FrogsterPL » 24 lis 2018, 20:02

    Spytam kolegę, skąd wytrzasnął swój egzemplarz, jak będę wiedział to zaktualizuję posta i podeślę Ci PW.
Odpowiedz Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Przejdź do