Odpowiedz Posty: 65
Ogólnie o grze
  • Awatar użytkownika
    Greg69
    Posty: 23
    Rejestracja: 14 cze 2013, 15:47
    Reputacja: 0
    Imię: Grzegorz
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: Peugeot 206 cc
    Nick w TDU2: Greg69

    Ogólnie o grze

    autor: Greg69 » 01 lut 2014, 14:04

    Dokładnie, ogólnie klapa...z resztą seria need for speed na moje oko się skończyła, a twórcy brną w coraz to większe bagno... Standardowo zostaję z Underground, Underground 2 i oczywiście Most wanted...to były najepsze części a niestety chyba nie doczekamy się powrotu do klimatu szerokiego tuningu i ulicznych wyścigów. :drapięsię:
  • Awatar użytkownika
    Outsider
    Posty: 115
    Rejestracja: 12 gru 2013, 14:06
    Reputacja: 0
    Samochód: Toyota Supra
    Nick w TDU2: Raaistlin1990

    Ogólnie o grze

    autor: Outsider » 09 kwie 2014, 14:16

    Zakupiłem sobie ostatnio tę gierkę i szczerze przyznam - liczyłem na cos więcej. Jestem strasznie zły na to, jak deweloperzy nie wykorzystali potencjału. Tylko 6 osób w sesji? Serio? Toż w to się gra tak samo, jak w singla. Czasami ktoś tam nam przemknie, a jeżeli nie mamy znajomych, którzy również w to grają to zapomnij o jakiejkolwiek zabawie, bo tradycyjnego trybu multi, gdzie zbierają się losowi ludzie i jadą np. wyścig, to tutaj nie ma. Porażka moim zdaniem, interakcja z innymi graczami niemal zerowa. Czasami ktoś tam wyskoczy, pościga sie ale ogólnie mega lipa.

    Dobrze, że kupiłem te gierke dopiero teraz za 60 złotych, bo bym sobie pluł w brodę, jakbym na samym początku łyknął.
    Metin2 player
  • Hyundai

    Ogólnie o grze

    autor: Hyundai » 09 kwie 2014, 17:25

    Nie łudźmy się... era cudownych gier z serii Need For Speed dawno minęła i już nie powróci :sad: Gra ma naprawdę potencjał, który jednak nie został wykorzystany bo dla Electronic Arts liczy się tylko H A J S I K a nie profesjonalne przyłożenie się do najnowszych NFS. Bardzo podobał mi się Most Wanted 2012 który dawał mi dużą frajdę w trybie Multiplayer. Różnorodne rodzaje wyzwań (drifty, sprinty, rozbicia, skoki itd.) sprawiły że ta gra była naprawdę ciekawa.
  • Awatar użytkownika
    Outsider
    Posty: 115
    Rejestracja: 12 gru 2013, 14:06
    Reputacja: 0
    Samochód: Toyota Supra
    Nick w TDU2: Raaistlin1990

    Ogólnie o grze

    autor: Outsider » 11 kwie 2014, 14:11

    Też była słaba. Wszystko został sprowadzone do "wyeliminuj przeciwnika" a nie "dojedź na pierwszym miejscu". Człowiek chciał sie spokojnie ścigać, ale gimbaza z ADHD niszczyła Cię już na pierwszym zakręcie, bo po co hamować, jak można komuś w dupę wjechać...
    Metin2 player
  • Awatar użytkownika
    mareksle1991
    Posty: 104
    Rejestracja: 21 paź 2015, 9:20
    Reputacja: 1
    Imię: Marek
    uPlay: Marek1991PL
    Steam ID: Marek1991PL
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 76

    Ogólnie o grze

    autor: mareksle1991 » 26 lis 2016, 22:07

    Chyba odświeżę temat [jeśli wolno], bo nikt od dłuższego czasu tu nie drążą ciekawostkami. Od pół roku edytuje ten sam Swój post umieszczając nowe filmiki youtuba z fajnymi momentami z najnowszego NFSa [jak coś umieściłem skrót pod tematem].

    Ukryty tekst:
    http://forum.drivecenter.pl/viewtopic.php?f=237&t=3966&start=135#p100745
    Ostatnio zmieniony 26 lis 2016, 22:07 przez mareksle1991, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 65

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Przejdź do