Odpowiedz Posty: 65
Ogólnie o grze
  • Awatar użytkownika
    chybayoo
    Posty: 1347
    Rejestracja: 28 sie 2010, 17:40
    Medale: 1
    Reputacja: 30
    Steam ID: pleXo1337
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Łódź
    :
    BTP 2014
    Polubił: 172
    Otrzymanych polubień: 631

    Ogólnie o grze

    autor: chybayoo » 20 lis 2013, 18:24

    Mamy problemy z angielskim? Koleś kilka razy mówił, że ustawił limit FPS na 60, a potem na 120 i dlatego to tak działa...
    Intel i5 3570K @ 4,3GHz + Karakorum HP-120 | AsRock P67 Pro3 | 3x4GB DDR3 2000MHz CL10 | Gigabyte GeForce GTX1060 WF2 OC 6GB | CT275MX300SSD1 275GB SSD + ST1000DM003 1TB SATA3 + ST3500410AS 500GB SATA2 | Dell U2312HM
  • Hyundai

    Ogólnie o grze

    autor: Hyundai » 20 lis 2013, 19:04

    Danmcrea pisze:@MikrusPL
    Serio myślałeś o graniu w to na kierownicy? Sado-maso czy cos : DDDDD. O braku wsparcia dla padów nie ma mowy, są one jak najbardziej wspierane. Nie rozumiem też blokowania na 30 fps'ów, ale porównanie World'a i Rivals pod tym względem jest zupełnie nie trafione. Zupełnie inne silniki i technologie. Zresztą Blazo, spójrz jak wygląda jedno, a jak drugie. Oczywiście nie usprawiedliwia to blokady klatek :D


    W Most Wanted 2012 gram na kierownicy i jest o niebo lepiej niż klawiaturze :-) .
    Ostatnio zmieniony 20 lis 2013, 19:04 przez Hyundai, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    DonBarto
    Posty: 232
    Rejestracja: 22 kwie 2013, 20:50
    Reputacja: 2
    Imię: Bartek
    Hobby: motoryzacja
    Nick w TDU2: DonBarto
    uPlay: DonBarto98
    Lokalizacja: Wrocław
    Polubił: 104
    Otrzymanych polubień: 41
    Kontakt:

    Ogólnie o grze

    autor: DonBarto » 20 lis 2013, 21:13

    chybayoo pisze:Mamy problemy z angielskim? Koleś kilka razy mówił, że ustawił limit FPS na 60, a potem na 120 i dlatego to tak działa...

    Haha, to przez to, że chciałem to szybko obejrzeć i nie chciało mi się podłączać głośników. :lol: No to już wszystko jasne.
    Ostatnio zmieniony 20 lis 2013, 21:13 przez DonBarto, łącznie zmieniany 2 razy.
    If you don't believe cars have souls
    you're wrong.
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Re: Ogólnie o grze

    autor: Kub3kPL » 21 lis 2013, 6:46

    Dla mnie limit kratek to dobry pomysł akurat, można przynajmniej liczyć na jakąś płynność a nie makabryczne spadki fpsów jak w MW. Brak wsparcia kierownic mnie nie rusza bo i tak w nfsy nowsze gram na padzie, a tak ogólnie to Rivals i tak zapowiada się lepiej niż jakikolwiek z ostatnich nfsów wg mnie :)

    Wysłane z mojego LG-E460
  • Awatar użytkownika
    DonBarto
    Posty: 232
    Rejestracja: 22 kwie 2013, 20:50
    Reputacja: 2
    Imię: Bartek
    Hobby: motoryzacja
    Nick w TDU2: DonBarto
    uPlay: DonBarto98
    Lokalizacja: Wrocław
    Polubił: 104
    Otrzymanych polubień: 41
    Kontakt:

    Ogólnie o grze

    autor: DonBarto » 21 lis 2013, 16:20

    Po przejrzeniu różnych materiałów dot. gry, stwierdzam, że Rivals to taki porządny lifting Hot Pursuita (inaczej mówiąc - poprawiony HP) z dodanym trybem MMO. I chyba właśnie z tego wynikają moje obawy przed kupnem, bo akurat Hot Pursuit był porażką totalną i zastanawiam się, czy Rivals jest na tyle poprawione względem HP, że opłaca się je kupować...
    Ostatnio zmieniony 21 lis 2013, 16:20 przez DonBarto, łącznie zmieniany 2 razy.
    If you don't believe cars have souls
    you're wrong.
  • Hyundai

    Ogólnie o grze

    autor: Hyundai » 21 lis 2013, 16:43

    Grałem, więc myślę że mogę się wypowiedzieć już oficjalnie na temat najnowszej odsłony NFS'a. Ogólnikowo polecam, nie jest to symulator, a raczej zwykła arcade'ówka więc nacisk jest tutaj nastawiony na zabawę, co mi się podoba i jest to naprawdę fajne :-) Brakuje mi jedynie możliwości prowadzenia aut za pomocą kierownicy, jest to dla mnie ogromny minus, ale da się przeżyć :-)

    Plusy:
    +Bardzo ładna grafika
    +Fajny model prowadzenia jak na klawiaturę. Trochę mi ten model jazdy przypomina NFS Most Wanted z 2005 roku ;-)
    +Opcja tuningu, jakiej brakowało w poprzednich częściach. Niestety ogranicza się to do oklejania auta oraz zmiany koloru nadwozia oraz felg, no i możliwość utworzenia własnej rejestracji :thumbup:
    + bardzo ładny i schludny "HUD" ;-)
    + Dźwięki aut, przykładowo w C63 AMG czuć ryk tego wozu :thumbup:

    Minusy:
    -Skromna ilość aut (około 20 aut na stronę) :thumbdown:
    -Brak możliwości używania kierownicy :mur:
    -Auto nie odczuwa jakiegokolwiek taranowania latarni, płotków :problem:
    -Nie ma tutaj aut "wolniejszych" typu Lancer Evo X, czy Impreza, najwolniejszym autem jest bodajże Porsche Cayman S :roll:

    EDIT: Co do intra, ono tylko podczas pierwszego uruchomienia gry nie da się wyłączyć, po drugim uruchomieniu nie ma go wcale więc nie wiem o co te spiny...
  • Awatar użytkownika
    DonBarto
    Posty: 232
    Rejestracja: 22 kwie 2013, 20:50
    Reputacja: 2
    Imię: Bartek
    Hobby: motoryzacja
    Nick w TDU2: DonBarto
    uPlay: DonBarto98
    Lokalizacja: Wrocław
    Polubił: 104
    Otrzymanych polubień: 41
    Kontakt:

    Ogólnie o grze

    autor: DonBarto » 21 lis 2013, 18:51

    @MikrusPL
    Dzięki za opinię. :ok: Teraz wiem, że grę kupię na pewno... ale raczej za parę miesięcy, kiedy będzie kosztowała około 50 złotych... :lol: Nowych NFSów nie opłaca się kupować po premierze (chyba, że ktoś jest fanem serii), bo wystarczy poczekać dosłownie kilka miesięcy i płaci się niespełna połowę ceny wyjściowej.
    If you don't believe cars have souls
    you're wrong.
  • adamsky73

    Ogólnie o grze

    autor: adamsky73 » 21 lis 2013, 19:16

    W sumie niecałe 90 zł za nową grę to nie tak dużo
  • Awatar użytkownika
    DonBarto
    Posty: 232
    Rejestracja: 22 kwie 2013, 20:50
    Reputacja: 2
    Imię: Bartek
    Hobby: motoryzacja
    Nick w TDU2: DonBarto
    uPlay: DonBarto98
    Lokalizacja: Wrocław
    Polubił: 104
    Otrzymanych polubień: 41
    Kontakt:

    Ogólnie o grze

    autor: DonBarto » 21 lis 2013, 19:58

    W sumie fakt, chyba zrozumieli, że ceny poprzednich części (po 120-140 zł) były przesadzone, bo i tak po pół roku spadały do 50-60 (np. TR albo MW)... A te 90 to nie tak źle, ale i tak musiałbym to przemyśleć.
    If you don't believe cars have souls
    you're wrong.
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Ogólnie o grze

    autor: Kub3kPL » 29 lis 2013, 16:34

    Dziś zagrałem sobie w końcu w Rivalsa bo mam w końcu troche luzu i muszę przyznać, że gra jest lepsza niż myślałem :thumbup: Prowadzenie aut nie jest wcale takie drętwe, taka mieszanka HP2010 z MW2012 w bardzo dobrych proporcjach, jeździ się przyjemnie :) AllDrive działa świetnie, fajne jest to że cąły czas praktycznie coś sie dzieje, nie ma w tej grze takiej nudy jak była w MW2012 na singlu. To całe Redview takie niby duże miało być a wciąż takie nie za duże, większe przynajmniej od Fairhaven. Bolączką tego Redview jest to, że zajmuje ogromny kawał terenu, a ma nie zagospodarowane przestrzenie gdzie spokojnie mogłyby być jakieś drogi czy miasta i ogólnie można to mapę było zrobić lepiej. Ogólnie Rivals mnie zaskoczył dosyć pozytywnie i raczej przyciągnie mnie do kompa na dłuższy czas niż MW ;)
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    Ogólnie o grze

    autor: Donislaw » 29 lis 2013, 19:25

    Widziałem grę u kumpla - grafika ładna , fajne auta i nic poza tym ot taki odświeżony MW , którego kupiłem kiedyś za 50 zł i pograłem kilka minut :mur:
    Przy ogromnym budżecie EA to właśnie NFS powinien wyznaczać kierunki , ale niestety oni wola iść na łatwiznę - stare "gnioty" odświeżać i sprzedawać po ok 100 zł ...
    Pozostaje czekać na przyszły rok bo zapowiada się interesująco :)
  • Izek

    Ogólnie o grze

    autor: Izek » 29 lis 2013, 19:53

    Po co się mają spinać, jak konkurencji nie mają.. jeszcze :paluch:
  • Hyundai

    Ogólnie o grze

    autor: Hyundai » 29 lis 2013, 19:57

    Pograłem, odłożyłem na półkę... znudziła się szybciej niż Veyron przyśpiesza do 200... :mur: Lista aut jak i grafika i mapa jest fajna natomiast tam dosłownie NIC nie ma do roboty... jakieś pseudo-wyścigi rodem z Burnouta i bardzo lipne multi... tylko 6 osób w jednej sesji?! :zły:
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Ogólnie o grze

    autor: Kub3kPL » 29 lis 2013, 22:30

    Na nudę wg mnie nie ma co narzekać, wg. mnie twórcy narzucają nam aż za dużo, trzeba cały czas robić te speedlisty, bezsens wg. mnie. Same w sobie wyścigi i pościgi są pełne akcji i dzieje się dużo i nudno na pewno nie jest :) A z multi faktycznie wpadli - myślałem, że osób w sesji będzie co najmniej 12, jak w MW, a tu tylko 6 - chociaż wrażenie ludzi w sesji potęgowane jest przez te wszystkie boty które tam jeżdżą. Mimo wszystko lepsza by była większa liczba graczy online i brak / minimalna ilość botów niż tylko pare ludzi w sesji i pełno botów :)
  • Hyundai

    Ogólnie o grze

    autor: Hyundai » 29 lis 2013, 22:35

    Pościgi pełne akcji... serio? :think: Taka akcja że uciekam po 30 sekundach na poziomach 5-10 :rotfl: Wyścigi takie że każdy z "pseudo" żywego uczestnika zostaje daleko w tyle... :mur:
Odpowiedz Posty: 65

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Przejdź do