Odpowiedz Posty: 157
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Komentarze etc.
  • Awatar użytkownika
    MegaDzik
    Posty: 827
    Rejestracja: 07 paź 2013, 15:02
    Medale: 10
    Reputacja: 24
    Imię: raymund
    Nick w TDU2: MegaDzik vel fiufiu
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U.
    DAKAR Championship on Asphalt Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series
    Polubił: 325
    Otrzymanych polubień: 378

    Komentarze etc.

    autor: MegaDzik » 16 paź 2013, 19:33

    Siemkins pisze:Po raz kolejny ubolewam nad frekwencją, ale ilość moich słów i zachęt nie przekłada się na ilość startujących zawodników, toteż tym razem daruję sobie komentarze na ten temat. Trudno się łudzić, że w kolejnych (które to już, ktokolwiek to jeszcze liczy?) zawodach coś się zmieni,


    Troche późno dołaczyłem do Forum. Gdy jednak dołączyłem - to pojechałem. Chciałem wcześniej pojechać, pytałem - ale powiedziano mi, ze jeśli nie ma mnie na forum - to nie mogę być liczony. A skoro tak - to ja mam w klubie i tak sporo roboty.
    W każdym razie - jeśli TDU2 będzie jeszcze żyło to będę chciał pobawić się z Wami. Tylko jednak umiejętności brak... heh.
    Siemkins pisze:ale być może jeszcze coś dla Was zorganizujemy, poza obiecanym już wcześniej Dakarem IV oraz reedycją RR z autami z Unofficial Patcha.

    No ja nie mam patcha - więc to akurat chyba odpuszczę.

    Ogólnie to zacna tu ekipa i ganiając z Wami (zwłaszcza Galapagos i Courius) wiele się uczę.
    Pozdrawiam
    MD
    Ostatnio zmieniony 16 paź 2013, 19:33 przez MegaDzik, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Komentarze etc.

    autor: Courius » 17 paź 2013, 1:24

    Pózno piszę z dużym zmęczeniem. Więc teraz ograniczę się tylko do wyboru nagrody, a jest nią gra; Crysis 2 Maximum Edition na platformę Origin.
    Pochwały, ubolewania i inne płacze dopiszę, gdy będę mieć na to czas :kapelusz:

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Fufen
    Posty: 1265
    Rejestracja: 04 kwie 2013, 17:37
    Medale: 4
    Reputacja: 16
    Imię: Adrian
    Samochód: Subaru Impreza '04 WRX STI
    Nick w TDU2: Fufen
    uPlay: CM-Fufen
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Marklowice (SWD)
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Puchar Ferrari Endurance
    Polubił: 1530
    Otrzymanych polubień: 392

    Komentarze etc.

    autor: Fufen » 17 paź 2013, 13:22

    Dziękuję również za udział i za możliwość ścigania się z najlepszymi. Widać jak dużo mi jeszcze do Was brakuje. Zawody naprawdę poprawiły moją wytrzymałość i opanowanie gdyż nie raz chciało się wywalić kompa przez okno :lol: szczególnie gdy po raz któryś tam jechałem trasę aby ukończyć bez karnych sekund. Nie wiem dlaczego tyle osób zdecydowało się nie brać udziału, mimo że się zapisały. Być może zawody okazały się być zbyt wymagające, no ale w końcu nie na darmo nazywają się Endurance. Jako nagrodę wybieram medal of honor na steama.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Komentarze etc.

    autor: Siemkins » 17 paź 2013, 14:17

    Dwa klucze wysłane. Sprawdźcie swoje forumowe konta z PW.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Zawias16
    Posty: 56
    Rejestracja: 05 sie 2013, 14:52
    Reputacja: 0
    Imię: Krzycho
    Hobby: sport
    Samochód: Nissan
    Nick w TDU2: Zawias16

    Komentarze etc.

    autor: Zawias16 » 17 paź 2013, 17:48

    Odwróć tabele, a Zawias będzie na czele! :lol:
    jednym słowem czuję się zwycięzcą, ;-) w końcu 6 miejsce to niezły wynik. Wyścigi mi się podobały bardzo, oprócz pierwszego, na który nie miałem czasu i był dla mnie za trudny. Mam nadzieję że jeszcze jakiś endurance będzie.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Komentarze etc.

    autor: Courius » 18 paź 2013, 16:45

    Czas na mój płacz, nie no joke :lol:
    Chciałbym podziękować wszystkim, którzy wytrzymali i brali udział w Endurance do samego końca. Początkowa lista uczestników była imponująca, ale pózniej topniała szybciej niż lodowce na Antarktydzie, a organizowanie takiej imprezy nawet w kręgach naszego forum jest praco i czasochłonne. Tak więc garstka uczestników, która dojechała do końca wykazała się szacunkiem dla organizatora i dla reszty uczestników. Dzięki ;-)
    Dzięki również dla naszego wodza Siemkinsa, który podjął się organizacji ów zawodów, a do tego zafundował nagrody.
    Same zawody były ciekawą odskocznią od innych eventów, które nie miały tak długich pojedynczych odcinków. Trasy były ciekawe, szczególnie te gdzie ścigaliśmy się po górach. Samochody, to była kwestia indywidualnego wyboru, co również mi pasowało. Ale niestety im dalej poszliśmy w las, tym więcej niedoskonałości gry odkrywałem, co ostatecznie zniechęciło mnie do walki o super czysty przejazd. Cóż, taka była forma tych zawodów ;)

    Nagroda dotarła już do mnie. Dzięki Jacku :przyjaciel:

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Michau7547
    Posty: 567
    Rejestracja: 09 lis 2011, 20:40
    Medale: 14
    Reputacja: 32
    Nick w TDU: Michau7547
    Nick w TDU2: Michau7547
    Klub: Green Lights Company
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 DAKAR DAKAR
    Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series TorMania Regular Races WIMP
    Polubił: 1202
    Otrzymanych polubień: 410

    Komentarze etc.

    autor: Michau7547 » 22 paź 2013, 18:20

    Ja również chcę wszystkim podziękować za całe Endurance. Ten typ zawodów nie jest moją mocną stroną, ale udało mi się zająć w miarę wysokie miejsce. Za cel postawiłem sobie pojechać do mety bez kary i mi się to udało :). Dzięki za wyróżnienie, jednak z nagrody rezygnuję, ponieważ jestem już posiadaczem tych gier.
Odpowiedz Posty: 157
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Przejdź do