Odpowiedz Posty: 4 Strona 1 z 1
WIMP - Wasza ocena zawodów
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    WIMP - Wasza ocena zawodów

    autor: Siemkins » 07 sie 2012, 9:44

    Emocje opadły, czasu trochę upłynęło, więc na spokojnie możecie ocenić zakończony (choć czekamy jeszcze na rozstrzygnięcie meczu o 3 mc) Turniej.
    Opiszcie czy Wam się podobało, jak tak, to co konkretnie. Co byście zmienili. Czy jest sens i zapotrzebowanie organizowania drugiej edycji takiego konkursu. Jak było źle, to także proszę o komentarz, abyśmy mogli w przyszłości uniknąć podobnych błędów.

    Na początek zacytuję tu słowa naszego zwycięzcy, gracza Michau7547:
    Przede wszystkim turniej sprawił mi już od fazy grupowej kupę frajdy. Na początku raczej nikt nie obstawiał mnie jako jego zwyciezcę.
    Dla mnie ogromnym sukcesem było już wyjście z grupy. Wtedy jeszcze sądziłem, że bardzo szybko zakończę udział w mistrzostwach.
    Wraz z kolejnymi wyścigami moja forma i pewność siebie wzrastała, dzięki czemu doszedłem aż do finału.
    Po bardzo zaciętym pojedynku półfinałowym byłem już bardzo podbudowany, ale wiedziałem, że jeszcze raz będę musiał dać z siebie wszystko.
    Na szczęście wszystko poszło po mojej myśli. Jestem bardzo zadowolony, że w fazie pucharowej udało mi się przejechać trasy bez znaczących błedów.
    Bardzo wiele się nauczyłem podczas tych mistrzostw i wydaje mi się, że jestem teraz o wiele lepszym kierowcą
    Dlatego też uważam, że warto organizować takie imprezy, ponieważ dzięki nim można się naprawdę rozwinąć.
    Chciałbym wszystkim podziękować: organizatorom i uczestnikom. Pozostały mi piękne wspomnienia.

    Czekam z niecierpliwością na następną edycję!


    Teraz Wasza kolej na podsumowanie Wirtualnych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Test Drive Unlimited 2.
    Ostatnio zmieniony 07 sie 2012, 9:44 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    WIMP - Wasza ocena zawodów

    autor: Anioł Stróż » 07 sie 2012, 10:04

    Moim zdaniem konkurs jak najbardziej na plus, fajne trasy, dużo emocji, fajni ludzi, jedyny minus jaki zaobserwowałem na swoim przykładzie to przydzielanie przeciwników powinno być to tak zorganizowane żeby każdy miał szansę powalczyć o miejsce na podium (czy jedno z 3 miejsc) ale tak jak mówię ogólnie na plus mam nadzieje że w przyszłości powstanie kolejna edycja :hi
  • adamsky73

    WIMP - Wasza ocena zawodów

    autor: adamsky73 » 07 sie 2012, 17:36

    Ja muszę przyznać, że WIMP zmusił mnie do nauczenia się kilku tras, których za żadne skarby sam nie chciałem ćwiczyć. Dużo dały mi osobiście też treningi z najlepszymi - nawet nie chodzi o wzrost skilla (bo to oczywiste, choć człowiek z wiekiem ma już ograniczenia i dużo złych przyzwyczajeń), co o świadomość tego, że da się wygrać z każdym, bo ludzie są tylko ludźmi i robią błędy.
    Oczywiście nie trafiłem do najmocniejszej grupy (z całym szacunkiem dla grupowiczów), co było bardzo dobre, bo dało mi czas na doskonalenie umiejętności.

    Organizacja nie pozostawiała wiele do życzenia, choć ja osobiście zmieniłbym parę rzeczy. Po pierwsze na fazę pucharową wprowadziłbym 5 tras - na każdy przejazd inną i 5 różnych klas samochodów (a nie wszystkie), aby ograniczyć sytuację "wykucia na pamięć" jednej trasy. Z całym szacunkiem dla Michała, ale nie wszyscy mają czas tak opanować trasę, a wybranie 5 różnych powodowałoby tyle kombinacji, że może bardziej doceniane by były umiejętności kierowcy, a nie tylko "pamięć mięśniowa" :lol:

    Po drugie sztywne ramy czasowe na każdy etap mistrzostw, bo teraz na początku była mowa o 2 tygodniach na całość (czyli w zasadzie wszystko można pojechać ostatniego dnia), a później niektórzy się denerwowali (moim zdaniem słusznie) że nie zdążyli.

    Poza tym nie wyobrażam sobie braku następnej edycji, bo zabawa była przednia! Jeszcze raz gratulacje dla organizatora!
  • Awatar użytkownika
    MaxPK
    Posty: 239
    Rejestracja: 11 cze 2011, 20:16
    Medale: 2
    Reputacja: 0
    Hobby: Tuning
    Samochód: Delta 2 50% Integrale
    Nick w TDU2: MaxPK
    Klub: Prodrive Squad
    Lokalizacja: Żory
    :
    DAKAR WIMP

    WIMP - Wasza ocena zawodów

    autor: MaxPK » 08 sie 2012, 21:50

    Ode mnie słów kilka:
    Ogólnie bardzo przyjemna i udana impreza, jedyne co bym zmienił/poprawił to terminy dokładniej w fazie 1v1 gdzie na wszystkie pojedynki dostaliśmy 1tydzień. Na przyszłość wg. mnie trzeba jasno określić na pojedynek 1/8 finału 2dni na 1/4 finału 2dni...
    Dziękuję moim przeciwnikom za bardziej lub mniej emocjonujące pojedynki, wszystkim finalistom gratuluję i czekam na następne zawody.
    Alfa Romeo 156 sw||Lancia Thesis 3.0 v6|||Alfa Romeo MiTo||Fiat Punto GP Sport 5d|
Odpowiedz Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Przejdź do